tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 17 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 251

Subiect: "Cupa Orașului Băicoi", Băicoi - 07.10.2017

  1. #1
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data nscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vrstă
    44
    Postări
    3.105
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    79 z 6 h 50 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    7286

    "Cupa Orașului Băicoi", Băicoi - 07.10.2017

    "Cupa Orasului Baicoi", Sambata 07.10.2017

    LOCALITATEA: Baicoi, Strada Republicii, nr. 10;
    DATA: Smbătă 7 Octombrie 2017;
    CATEGORII: Elite, Open, Avansați & ncepători;
    ORA DE NCEPERE:
    08.30 - 09.15 validare nscrieri, la 9.30 ncep meciurile la Avansați & ncepători si Open
    13.30 - 14.00 validare nscrieri, la 14.00 ncep meciurile la Elite

    INDICAȚII DE ACCES
    :
    1. Din directia Bucuresti: DN1 Ploiesti - Brasov, dupa Metro a patra intrare la dreapta, catre Baicoi (aproximativ 15 km); la aproximativ 1,5 km, pe partea dreapta, se afla Sala de Sport, in Parcul Schelei Baicoi
    2. Din directia Brasov: DN1 Brasov - Ploiesti, dupa ce se trece de localitatea Banesti, la aproximativ 13 km prima intrare la stanga catre orasul Baicoi; la aproximativ 1,5 km, pe partea dreapta, se afla Sala de Sport, in Parcul Schelei Baicoi


    LOGISTICĂ: 16 mese (Donic Waldner, Yasaka), mingi plastic ***;
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare;

    Se asigura 2 litri apa plata+sandwich pentru fiecare jucator

    TAXA: 35 Lei, 1 leu de participant se va dona către AmaTur;

    MATERIALE DE PREMIERE
    :

    Locurile 14 cupe + medalii + diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la nscriere: in ordinea inscrierilor, pe principiul "primul venit, primul servit!";
    - ultima retragere Joi 05.10.2017, ora 21,00;
    - retragerile nainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii și rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a mpiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC
    ***:
    - Elite maxim 24 participanți;
    - Open maxim 24 participanți;
    - Avansați & ncepători maxim 96 participanți;

    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 5 sau 6 jucători se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP;
    - Grupe superioare de cte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Scheme de joc - grupe superioare: Elite, Open, Avansați & ncepători - 1342;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare.

    ORGANIZATORI:
    - Bozga Lucian, 0787 062 403
    - Visan Bogdan, 0729 983 041

    *** In functie de dinamica inscrierilor organizatorii isi rezerva dreptul de a face permutari intre categorii, acestea urmand a fi anuntate in timp util, pana Vineri 06.10.2017, ora 22:00.



    Firma Androgir (Irina si Gelu Popescu)va fi prezenta cu un stand bogat de produse !
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 05.10.2017 la 18:05.

  2. #2
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data nscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vrstă
    44
    Postări
    3.105
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    79 z 6 h 50 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    7286

    Rezervat nscrieri

    Inscrieri Avansati - 56 locuri - on 07.10.2017 at 9:57:47

    1. Pascu Razvan, Magureni, 558 - 19,75 - A
    2. Dospinescu George, Bucuresti, 285 - 19,17 - AW
    3. Grama Mihai, Azuga, 518 - 19,05 - AW
    4. Cucu Cristin, Targoviste, 252 - 18,36 - AW
    5. Corbu Darius, Valenii de Munte, 513 - 17,5 - A
    6. Stoica Mihai, Mioveni, 312 - 17,14 - AW
    7. Alexandru Marius, Bucuresti, 393 - 17,07 - A
    8. Covataru Loredan, Brasov, 835 - 17 - A
    9. Retegan Cosmin, Plopeni, 378 - 16,96 - A
    10. Plaiasu Ion, Plopeni, 275 - 16,89 - A
    11. Lita Gabriel, Bucuresti, 499 - 16,5 - A
    12. Mocanu Adrian, Targoviste, 702 - 16,42 - A
    13. Loghin Florin, Brasov, 407 - 16,29 - A
    14. Margescu Bogdan, Campina, 2300 - 16 - A
    15. Bitoiu Horia, Azuga, 1370 - 15,88 - A
    16. Docan Cristian, Bucuresti, 408 - 15,46 - A
    17. Dinu Adrian, Darmanesti, 409 - 15,38 - A
    18. Rusea Gheorghe, Breaza, 379 - 15,33 - A
    19. Trocan Nicolae, Mioveni, 424 - 15,25 - AW
    20. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 764 - 15 - A
    21. Sdranca Mircea, Ploiesti, 651 - 14,95 - A
    22. Irimia Madalin, Baicoi, 1149 - 14,75 - A
    23. Plamada Iulian, Putna, 628 - 14,67 - A
    24. Sursilov Constantin, Bucuresti, 370 - 14,5 - A
    25. Bivolaru Stelian, Targoviste, 867 - 14,42 - A
    26. Botoc Ovidiu, Ploiesti, 869 - 14,31 - A
    27. Stefan Patrick, Brasov, 495 - 14,17 - A
    28. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 837 - 14,1 - A
    29. Movileanu Neculae, Brasov, 662 - 13,95 - A
    30. Parvu Nicolae, Cornu, 912 - 13,75 - A
    31. Dogaru Bianca, Baicoi, 1225 - 13,75 - AF
    32. Marica Dan, Brasov, 688 - 12,58 - A
    33. Nitu Serban, Paulesti, 720 - 12,58 - A
    34. Constantin Cristina, Bucuresti, 674 - 12,46 - AF
    35. Banuta Dumitru, Ploiesti, 583 - 12,43 - A
    36. Mihu Florin, Pitesti, 785 - 12,07 - A
    37. Vatui Carmela, Bucuresti, 1037 - 11,6 - AF
    38. Mototol Sorin, Bucuresti, 1264 - 11 - A
    39. Dumitrescu Sorin, Brasov, 689 - 10,79 - A
    40. Tudor Valeriu, Ploiesti, 1038 - 10,5 - A
    41. Musu Andrei, Bucuresti, 1301 - 10,25 - A
    42. Ion Nelu, Mioveni, 972 - 9,38 - A
    43. Dina Alexandru, Bucuresti, 1065 - 9,29 - A
    44. Pascu Cristian, Ploiesti, 1600 - 9 - A
    45. Tanase Tiberiu, Bucuresti, 2199 - 9 - A
    46. Filip Ionut, Targoviste, 2108 - 8,5 - A
    47. Eparu Matei, Ploiesti, 1025 - 8,35 - AJ
    48. Stoia Florin, Bucuresti, 1488 - 8 - A
    49. Rusu Andrei, Strejnicu, 1768 - 8 - A
    50. Eparu Leontin, Ploiesti, 1004 - 7,63 - A
    51. Bardas Viorel, Ploiesti, 1532 - 7,58 - AW
    52. Zainea Mihai, Ploiesti, 2395 - 7 - A
    53. Matei Mircea, Targoviste, 1268 - 6,17 - A
    54. Nedelcu Mihai , Azuga, 5001 - 0 - A
    55. Ming Xu, Bucuresti, 5002 - 0 - A
    56. Mei Wang, Bucuresti, 5003 - 0 - A

    Fara absenti nemotivati.


    Inscrieri Open - 36 locuri - on 07.10.2017 at 10:02:10

    1. Voin Doru, Bucuresti, 166 - 26,61 - O
    2. Bivolaru Marius, Ploiesti, 95 - 26,11 - O
    3. Miron Liviu, Campina, 1055 - 26 - O
    4. Dima Victor, Azuga, 641 - 25,44 - O
    5. Marian Bogdan, Ploiesti, 162 - 25,29 - OW
    6. Bratescu Adrian, Targoviste, 116 - 25,21 - OW
    7. Manta Viorel, Baicoi, 677 - 24 - O
    8. Radu Florin, Ploiesti, 964 - 23 - O
    9. Miron Andrei, Campina, 1987 - 23 - O
    10. Nitescu Horia, Ploiesti, 463 - 21,75 - O
    11. Sorescu Mircea, Paulesti, 261 - 21,68 - O
    12. Papacu Bejoli, Bucuresti, 271 - 21,54 - OW
    13. Viciu Dragos, Pitesti, 236 - 21,13 - OW
    14. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 333 - 20,25 - O
    15. Ionita Fabian, Ploiesti, 433 - 20,25 - O
    16. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 362 - 19,46 - A
    17. Babus Liviu, Ploiesti, 282 - 18,71 - A
    18. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 589 - 18,55 - A
    19. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 259 - 18,46 - A
    20. Bozga Razvan, Baicoi, 464 - 18,4 - A
    21. Craciun David Mihai, Bucuresti, 227 - 18,22 - AJ
    22. Ionescu Mihai, Targoviste, 394 - 17,68 - A
    23. Manoiu Claudiu, Fieni, 549 - 17,38 - A
    24. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 269 - 16,75 - AW
    25. Banica Dan, Ploiesti, 1008 - 16,25 - A


    Absenti nemotivati:

    Tudorache Constantin
    Vlad Petrica
    Vlad Maria Victoria



    Inscrieri Elite - 36 locuri - on 07.10.2017 at 14:07:44

    1. Lukasz Klimas, Ploiesti, 11 - 44,7 - OEL
    2. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44,21 - OEL
    3. Dinca Daniel, Bucuresti, 14 - 39,25 - OEH
    4. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 33 - 38,88 - OE
    5. Caloianu Iuliana, Ploiesti, 446 - 37,08 - OEF
    6. Banescu Dragos, Pitesti, 41 - 36,88 - OEL
    7. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 54 - 36,38 - OE
    8. Bardocz Szilard, Capeni, 109 - 36,38 - OE
    9. Bocaniala Norocel, Bucuresti, 270 - 36,08 - OE
    10. Iancu George, Ploiesti, 42 - 35,71 - OEW
    11. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 139 - 35,65 - OE
    12. Buzatu Vasile, Buftea, 70 - 34,57 - OEW
    13. Ropotan Iulian, Bucuresti, 218 - 34,4 - OE
    14. Macarenco Andrei, Bucuresti, 198 - 33,92 - OEL
    15. Zainescu Corneliu, Galati, 365 - 33,83 - OEW
    16. Navacioiu Marian, Bucuresti, 214 - 33,29 - OEW
    17. Ionita Valentin, Galati, 371 - 33,25 - OE
    18. Vlase Gheorghe, Slobozia, 35 - 32,38 - OE
    19. Totpal Marius, Busteni, 500 - 31,25 - OE
    20. Suditu Andrei, Campina, 746 - 31,08 - OE
    21. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 203 - 30,54 - OEW
    22. Motoroi Costin, Bucuresti, 386 - 30,4 - OE
    23. Arion Costel, Galati, 400 - 30 - OE
    24. Grigore Alexandru, Campina, 73 - 29,75 - OE
    25. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 246 - 29,7 - OE
    26. Mostovoi Andrei, Campina, 251 - 29 - OEW
    27. Botezatu Onelus, Galati, 787 - 29 - OE
    28. Sencu Victor, Targoviste, 146 - 28,86 - OE
    29. Buta Radu, Bucuresti, 211 - 28,13 - OE
    30. Darmaz Ion, Targoviste, 85 - 27,97 - OEW
    31. Ivan Valentin, Campina, 127 - 27,63 - OE
    32. Mihaila Nicolae, Breaza, 156 - 27,46 - OE
    33. Istrate Cristian, Bucuresti, 75 - 27,25 - OEW
    34. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 128 - 27,13 - OE
    35. Sarbu Dan, Ploiesti, 152 - 26,63 - OW
    36. Cobeanu Marius, Breaza, 839 - 23,5 - O


    Fara absenti nemotivati.
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 07.10.2017 la 15:09.

  3. Mulțumesc mihais mioveni au mulțumit pentru mesaj
    mi place BOZGANU, mironliviu le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data nscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vrstă
    44
    Postări
    3.105
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    79 z 6 h 50 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    7286
    Rezervat clasament.

    Clasament Avansati

    1. Dospinescu George - Bucuresti
    2. Retegan Cosmin - Plopeni
    3 -- 4
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    5 -- 8
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Pascu Razvan - Magureni
    Loghin Florin - Brasov
    Alexandru Marius - Bucuresti
    9 -- 16
    Mei Wang - Bucuresti
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Marica Dan - Brasov
    Sdranca Mircea - Ploiesti
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Stefan Patrick - Brasov
    Margescu Bogdan - Campina
    17 -- 24
    Grama Mihai - Azuga
    Covataru Loredan - Brasov
    Mocanu Adrian - Targoviste
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Irimia Madalin - Baicoi
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Vatui Carmela - Bucuresti
    25 -- 27 1v gr.sup.
    Cucu Cristin - Targoviste
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Plamada Iulian - Putna
    28 -- 36 0v gr.sup.
    Stoica Mihai - Mioveni
    Bitoiu Horia - Azuga
    Docan Cristian - Bucuresti
    Botoc Ovidiu - Ploiesti
    Movileanu Neculae - Brasov
    Parvu Nicolae - Cornu
    Nitu Serban - Paulesti
    Mototol Sorin - Bucuresti
    Tudor Valeriu - Ploiesti
    37 -- 41 2v gr.inf.
    Ipate Virgil - Valenii de Munte
    Dogaru Bianca - Baicoi
    Mihu Florin - Pitesti
    Pascu Cristian - Ploiesti
    Ming Xu - Bucuresti
    42 -- 47 1v gr.inf.
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Musu Andrei - Bucuresti
    Ion Nelu - Mioveni
    Dina Alexandru - Bucuresti
    Eparu Matei - Ploiesti
    Stoia Florin - Bucuresti
    48 -- 56 0v gr.inf.
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Tanase Tiberiu - Bucuresti
    Filip Ionut - Targoviste
    Rusu Andrei - Strejnicu
    Eparu Leontin - Ploiesti
    Bardas Viorel - Ploiesti
    Zainea Mihai - Ploiesti
    Matei Mircea - Targoviste
    Nedelcu Mihai - Azuga


    Clasament Open

    1. Bivolaru Marius - Ploiesti
    2. Voin Doru - Bucuresti
    3 -- 4
    Babus Liviu - Ploiesti
    Sorescu Mircea - Paulesti
    5 -- 8
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Bratescu Adrian - Targoviste
    9 -- 10
    Nitescu Horia - Ploiesti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    11 -- 17 1v gr.sup.
    Miron Liviu - Campina
    Dima Victor - Azuga
    Manta Viorel - Baicoi
    Miron Andrei - Campina
    Cudalbu Ciprian - Ploiesti
    Ionescu Mihai - Targoviste
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    18 -- 20 0v gr.sup.
    Radu Florin - Ploiesti
    Bozga Razvan - Baicoi
    Manoiu Claudiu - Fieni
    21 -- 22 1v gr.inf.
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Ionita Fabian - Ploiesti
    23 -- 25 0v gr.inf.
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Viciu Dragos - Pitesti
    Banica Dan - Ploiesti


    Clasament Elite

    1. Lukasz Klimas - Ploiesti
    2. Enciu Alexandru - Slobozia
    3 -- 4
    Caloianu Iuliana - Ploiesti
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    5 -- 8
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Banescu Dragos - Pitesti
    Fratila Robert - Filipestii de Targ
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    9 -- 16
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Buzatu Vasile - Buftea
    Botezatu Onelus - Galati
    Totpal Marius - Busteni
    Grigore Alexandru - Campina
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Bardocz Szilard - Capeni
    Iancu George - Ploiesti
    Zainescu Corneliu - Galati
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Suditu Andrei - Campina
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Motoroi Costin - Bucuresti
    Arion Costel - Galati
    25 -- 27 2v gr.inf.
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Sencu Victor - Targoviste
    Ionita Valentin - Galati
    28 -- 31 1v gr.inf.
    Bocaniala Norocel - Bucuresti
    Mostovoi Andrei - Campina
    Buta Radu - Bucuresti
    Ivan Valentin - Campina
    32 -- 36 0v gr.inf.
    Darmaz Ion - Targoviste
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Cobeanu Marius - Breaza
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 08.10.2017 la 20:33.

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    mi place BOZGANU le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui Victor Sencu
    Data nscrierii
    20.07.2015
    Locație
    Targoviste
    Vrstă
    43
    Postări
    527
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    8 z 6 h 46 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    1385
    Citat Postat n original de Bogdan V Vezi post
    Rezervat inscrieri.
    Sencu victor
    Elite
    Trgoviște

    Sent from my HTC One using Tapatalk

  7. #5
    Banned

    Data nscrierii
    12.08.2012
    Locație
    brasov
    Vrstă
    47
    Postări
    142
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    19 z 22 h 2 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    381
    Din Brasov la open : Popa Mircea, Antal Denes, Padurariu Costel , Demeny Zoltan

  8. #6
    maestru

    Data nscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vrstă
    54
    Postări
    1.033
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    14 z 21 h 15 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4279
    Rusea Gheorghe - Breaza -amator

  9. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
  10. #7
    junior

    Data nscrierii
    10.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vrstă
    32
    Postări
    133
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    3 z 20 h 40 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    415
    Lita Gabriel - Bucuresti - Avansati

  11. #8
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data nscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vrstă
    41
    Postări
    589
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    25 z 20 h 59 m
    Timp online pe zi
    27 m
    Reputație
    1911
    Constantin Sursilov - Bucuresti - Avansati

    Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S7 Edge folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  12. #9
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data nscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vrstă
    55
    Postări
    5.966
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    134 z 19 h 16 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15865
    Brasov

    Elite:
    Huțanu Alin
    Vladoiu Gelu
    Matei Mirel
    Olteanu Mihai

    Open:
    Bacanu Paulian
    Pitac Ovidiu
    Mitrofan Petrică

  13. #10
    senior
    Avatarul lui Marian Irimia
    Data nscrierii
    22.10.2016
    Locație
    Ploiesti
    Vrstă
    46
    Postări
    282
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    2 z 16 h 51 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    643
    Irimia Marian - Ploiești - Avansați & ncepători

  14. #11
    dantim
    Guest
    Dan Petrov, Bucuresti, open.

  15. #12
    junior

    Data nscrierii
    18.10.2012
    Locație
    brasov
    Vrstă
    48
    Postări
    146
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    1 z 23 h 2 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    217
    Din Brașov la avansați
    Dumitrescu Sorin
    Covataru Loredan a

  16. mi place Johnny Plaiasu, GeluBv, Brulea Petre, mironliviu, BOZGANU le-a plăcut acest mesaj
  17. #13
    senior

    Data nscrierii
    12.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vrstă
    38
    Postări
    227
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    16 z 22 h 59 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    552
    Loghin Florin (Brasov)- Avansati

  18. #14
    senior

    Data nscrierii
    05.07.2012
    Locație
    Ploiesti
    Vrstă
    57
    Postări
    859
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    80 z 19 h 55 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    3348
    Sarbu Dan, Ploiesti, Open

  19. #15
    senior

    Data nscrierii
    14.05.2013
    Locație
    Aita Mare
    Vrstă
    50
    Postări
    350
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    58 z 59 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    437
    La elite
    Bardocz Szilard - Capeni
    La open
    Petho Mihaly - Racosul de Sus
    Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Old School", Băicoi - 05.10.2019
    De Bogdan V n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 310
    Ultimul post: 08.10.2019, 02:27
  2. Turneu A "Cupa Paralela 45", Băicoi - 16/17.03.2019
    De Bogdan V n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 395
    Ultimul post: 10.04.2019, 14:37
  3. Turneu A "Cupa Orașului Băicoi", Băicoi - 13.10.2018
    De Bogdan V n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 245
    Ultimul post: 14.10.2018, 21:46
  4. Răspunsuri: 176
    Ultimul post: 04.09.2017, 15:06
  5. Răspunsuri: 12
    Ultimul post: 09.04.2017, 00:23

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •