tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 15 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 211

Subiect: "Cupa Orașului Agnita", Agnita - 04.08.2018

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.075
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    78 z 20 h 53 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4329

    "Cupa Orașului Agnita", Agnita - 04.08.2018

    Turneu A "Cupa Orașului Agnita" - Localitatea Agnita, Sâmbătă 04.08.2018 – E/O + A/Î

    LOCALITATEA: Agnita, Strada Școlii nr. 2;
    DATA: Sâmbătă 04.08.2018;
    CATEGORII: Elite/Open și Avansați/Începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansați/Începători - 08.00 - 09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    Elite/Open - 13.00 - 13.45 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;
    SALA: Sala de sport Năstase din incinta Colegiului “A.T. Laurian”;
    INDICAȚII DE ACCES:
    Dinspre Sibiu si Medias se traverseaza centrul orasului pana la Farmacie si Raiffeisen Bank, se face dreapta spre Casa de Cultura, Colegiu si Sala.
    Dinspre Sighisoara si Fagaras se continua pana la Farmacie si Raiffeisen Bank, se face stanga spre Casa de Cultura, Colegiu si Sala.
    LOGISTICĂ: 12 mese (Butterfly, Donic, Joola) aprobate ITTF, mingi plastic ***;
    SPAȚIU DE JOC: 45 mp/masa;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Ciment;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;
    ASISTENȚĂ MEDICALĂ: echipaj medical;
    TAXA: adulți 25 Lei, copii 15 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi donați în contul AmaTur. Persoanele cu dizabilități sunt scutite de taxă.
    Se asigură fiecarui participant o sticlă de apă plată/minerală, o cafea și o gustare la prânz!
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Avansați/Începători: Locurile 1-4 – cupe/medalii/diplome; 5-8 – medalii/diplome;
    - Elite/Open: Locurile 1-4 – cupe/medalii/diplome; 5-8 – medalii/diplome;
    - Premii speciale
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - ultima înscriere Vineri,03.08.2018,ora 21:00
    - ultima retragere Joi,02.08.2018, ora 21:00
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza personele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    Elite/Open
    - Participă orice jucător cu MP > 20;
    - Număr maxim de participanţi: 36;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP/Clasament;
    - Atenție – fără grupe superioare!!!!!!!!!
    - Tablou eliminatoriu;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare;
    Avansați/Începători
    - Participă orice jucător cu MP < 20;
    - Număr maxim de participanţi: 72;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP/Clasament;
    - Atenție – fără grupe superioare!!!!!!!!!
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    ORGANIZATORI:
    - Zedler Csaba, tel. 0766293569;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Filea Adonis, tel. 0785233026;
    ECHIPAMENT:
    La turneu va fi prezent Dani Leo cu un stand de materiale.
    SPONSORI:
    - Consiliul Local Agnita;
    - Casa de Cultura “Ilarion Cocișiu” Agnita

    IMPORTANT
    Organizatorii au optat pentru sistemul de joc fără grupe superioare pentru a da posibilitatea tuturor oaspeților noștri interesați să poată participa la evenimentele serale din cadrul sărbătorilor orașului Agnita. Vor fi prezente numeroase standuri reprezentative ale folclorului si tradițiilor populare de pe Valea Hârtibaciului, artiști și interpreți de muzică populară și ușoară de pe Valea Hartibaciului și din toată România.

    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 01.08.2018 la 11:49.

  2. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place CIKY, Kis Istvan, Alex Muresanu, leo33, tavy, INDISPONIBIL le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818
    Cupa Orașului Agnita - Turneu - A - Agnita - 04.08.2018
    Lista înscrieri - Toate Categoriile - 03.08.2018 21:08

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT Categorie - Obs1
    1 . Ciky Cornel - 539 - Fagaras - BV - 16,22 - AW - Amatori
    2 . Malene Petru - 926 - Fagaras - BV - 7,77 - I - Amatori
    3 . Pica Horia - 725 - Fagaras - BV - 13,28 - A - Amatori
    4 . Manitiu Florin - 1038 - Sibiu - SB - 17,25 - A - Amatori
    5 . Popescu Remus - 543 - Ramnicu Valcea - VL - 20,60 - O - Open
    6 . Lupsa Bogdan - 284 - Ramnicu Valcea - VL - 18,24 - A - Amatori
    7 . Grigore Marian - 457 - Ramnicu Valcea - VL - 16,99 - A - Amatori
    8 . Stancalie Doru - 160 - Craiova - DJ - 27,22 - OW - Open
    9 . Barac Marius - 387 - Sibiu - SB - 27,48 - OW - Open
    10 . Kis Istvan - 438 - Brasov - BV - 16,17 - AW - Amatori
    11 . Radu Constantin - 341 - Sibiu - SB - 20,33 - OW - Open
    12 . Benyovski Bela - 536 - Sibiu - SB - 19,04 - AW - Open
    13 . Temelie Dragos - 175 - Selimbar - SB - 38,64 - E - Open
    14 . Popa Mircea - 229 - Brasov - BV - 23,00 - OW - Open
    15 . Antal Denes - 95 - Brasov - BV - 26,73 - OW - Open
    16 . Padurariu Costel - 100 - Brasov - BV - 25,84 - O - Open
    17 . Marin Floricel - 952 - Brasov - BV - 15,43 - AW - Amatori
    18 . Darjan Daniel - 488 - Brasov - BV - 15,59 - A - Amatori
    19 . Loghin Florin - 345 - Brasov - BV - 16,77 - A - Amatori
    20 . Zedler Csaba - 1181 - Agnita - SB - 24,00 - OW - Open
    21 . Filea Adonis - 904 - Sibiu - SB - 15,60 - A - Amatori
    22 . Ciobanu Daniel - 110 - Blaj - AB - 27,26 - OW - Open
    23 . Pralea Constantin - 610 - Alba Iulia - AB - 11,05 - AW - Amatori
    24 . Zedler Iuliu - 1490 - Blaj - AB - 11,30 - AW - Amatori
    25 . Timaru Ilie - 489 - Ocna Sibiului - SB - 20,92 - O - Open
    26 . Beches Andrei - 198 - Sibiu - SB - 27,44 - O - Open
    27 . Toader George - 1687 - Agnita - SB - 19,40 - A - Amatori
    28 . Toader Valentin - 1565 - Agnita - SB - 16,00 - A - Amatori
    29 . Vera Esteban - 665 - Sibiu - SB - 15,72 - A - Amatori
    30 . Frintu Marius - 1277 - Sibiu - SB - 12,33 - A - Amatori
    31 . Roman Bogdan - 53 - Arad - AR - 39,33 - E - Open
    32 . Meszar Razvan - 1004 - Arad - AR - 31,30 - E - Open
    33 . Weiss Simona - 462 - Cisnadie - SB - 26,60 - OF - Open
    34 . Groza Alexandru - 1102 - Cisnadie - SB - 22,40 - O - Open
    35 . Bucur Dan - 572 - Cisnadie - SB - 18,74 - A - Amatori
    36 . Bozosan Petre - 311 - Sibiu - SB - 16,19 - A - Amatori
    37 . Viciu Dragos - 298 - Pitesti - AG - 23,75 - OW - Open
    38 . Petrache Radu - 1157 - Blaj - AB - 11,50 - A - Amatori
    39 . Fulop Attila - 203 - Aiud - AB - 20,59 - OW - Open
    40 . Dirlea Ioan - 142 - Aiud - AB - 25,96 - OH - Open
    41 . Stefan Patrick - 201 - Brasov - BV - 26,07 - O - Open
    42 . Stanciulescu Bogdan - 293 - Brasov - BV - 32,22 - E - Open
    43 . Anton Calin - 1003 - Sibiu - SB - 13,13 - AW - Amatori
    44 . Dospinescu George - 242 - Bucuresti - B - 23,82 - OW - Open
    45 . Cioca Raul - 1544 - Agnita - SB - 14,70 - A - Amatori
    46 . Pascu Raul - 2242 - Agnita - SB - 5,30 - I - Amatori
    47 . Kondort Arpad - 2025 - Agnita - SB - 0,00 - A - Amatori
    48 . Farkas Gabor - 7 - Targu Mures - MS - 42,82 - EW - Open
    49 . Matei Dumitru - 296 - Deva - HD - 20,45 - OW - Open
    50 . Kondort Dan - 1526 - Sibiu - SB - 7,80 - I - Amatori
    51 . Mitar Marius Tiberiu - 577 - Sannicolau Mare - TM - 12,27 - A - Amatori
    52 . Restea Lucian Constantin - 4088 - Fagaras - BV - 0,00 - I - Amatori
    53 . Piper Petru - 398 - Luna CJ - CJ - 16,76 - AH - Amatori
    54 . Creta Petru - 827 - Luna CJ - CJ - 9,40 - I - Amatori
    55 . Decean Darian - 369 - Sibiu - SB - 23,70 - O - Open
    56 . Nechita Alexandru - 4187 - Agnita - SB - 0,00 - O - Open
    57 . Oancea Paul - Nou - Agnita - SB - Nou - - Amatori
    58 . Stefan Sanda-Ana - Nou - Agnita - SB - Nou - - Amatori
    59 . Sabau Mircea - 647 - Tarnaveni - MS - 15,84 - A - Amatori
    60 . Motorga Dorin - 116 - Targu Mures - MS - 28,98 - O - Open
    61 . Veres Janos - 302 - Targu Mures - MS - 23,04 - OW - Open
    62 . Movileanu Neculae - 616 - Brasov - BV - 13,47 - A - Amatori
    63 . Govoreanu Florin - 8 - Cisnadie - SB - 38,61 - EW - Open
    64 . Dordea Lucian - 812 - Medias - SB - 22,67 - OW - Open
    65 . Seceta Andreas - 743 - Medias - SB - 21,37 - O - Open
    66 . Cristea Virgil - 689 - Cugir - AB - 17,70 - A - Amatori
    67 . Dumitrescu Sorin - 982 - Brasov - BV - 11,86 - A - Amatori
    68 . Fratila Dan - 1549 - Ocna Sibiului - SB - 13,10 - A - Amatori
    69 . Crisan Casian - 1940 - Agnita - SB - 6,00 - I - Amatori
    70 . Kozma Endre - Nou - Agnita - SB - Nou - - Amatori
    71 . Cristea Andrei Cosmin - 601 - Aiud - AB - 14,93 - AJ - Amatori
    72 . Faraian Alexandru - 1043 - Aiud - AB - 10,48 - AJ - Amatori
    73 . Niculescu Marin - 2355 - Bucuresti - B - 4,00 - IW - Amatori
    74 . Tobosaru Gheorghe - 412 - Brasov - BV - 16,82 - A - Amatori
    75 . Sandu Andrei - 1718 - Sibiu - SB - 9,35 - I - Amatori
    76 . Sirbu Vlad - 1283 - Aiud - AB - 6,65 - I - Amatori
    77 . Balaj Roland - 792 - Arad - AR - 11,86 - A - Amatori
    78 . Stefan Comanariu - Nou - Fagaras - BV - Nou - - Amatori
    79 . Boeriu Cezara - 190 - Targu Mures - MS - 32,17 - EJF - Open
    80 . Anca Valentin - 2911 - Ludus - MS - 5,65 - I - Amatori
    81 . Anca Ana Maria - 3150 - Ludus - MS - 4,50 - IF - Amatori
    82 . Heja Zoltan - 338 - Ditrau - HR - 15,94 - A - Amatori
    83 . Makszem Szabolcs - 697 - Gheorgheni - HR - 10,89 - A - Amatori
    84 . Angi Zoltan - 1022 - Gheorgheni - HR - 6,76 - I - Amatori
    85 . Benedek Alex - 1379 - Gheorgheni - HR - 6,75 - I - Amatori
    86 . Barbu Florin - Nou - Sibiu - SB - Nou - - Amatori
    87 . Cinebuji Attila - 1067 - Tarnaveni - MS - 14,30 - A - Amatori
    88 . Ferencz Valentin - 759 - Tarnaveni - MS - 17,72 - A - Amatori
    89 . Zalar Marian - 1606 - Tarnaveni - MS - 16,00 - A - Amatori
    90 . Sufletel Radu - 69 - Alba Iulia - AB - 38,69 - ELW - Open
    91 . Bartha Istvan Zsolt - 392 - Aita Mare - CV - 18,07 - A - Amatori
    92 . Bartha Zsolt Attila - 1593 - Aita Mare - CV - 17,55 - A - Amatori
    93 . Moldovan Flavia - 614 - Tarnaveni - MS - 16,45 - AF - Amatori
    94 . Pop Sabin - 467 - Targu Mures - MS - 14,73 - A - Amatori
    95 . Varbanescu Radu - 1034 - Bucuresti - B - 4,57 - I - Amatori
    96 . Rebegel Bogdan - Nou - Agnita - SB - Nou - - Amatori
    97 . Iancu Sorin - 273 - Sibiu - SB - 29,62 - O - Open
    98 . Pelaghie Ioan - 456 - Targu Mures - MS - 23,10 - O - Open
    99 . Barbu Vasile - Nou - Brasov - BV - Nou - - Amatori
    100 . Sufletel Emil Sr - 2059 - Alba Iulia - AB - 7,50 - IW - Amatori
    101 . Sufletel Margareta - 2148 - Alba Iulia - AB - 6,50 - IF - Amatori

    Clasament 01-aug-2018
    Toate modificarile si neconcordantele va rog pe forum pentru a nu exista discutii
    Ultima modificare făcută de adof; 03.08.2018 la 21:08.

  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818
    Cupa Orașului Agnita - Turneu - A - Agnita - 04.08.2018
    Lista înscrieri - Open - 03.08.2018 21:10

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Farkas Gabor - 7 - Targu Mures - MS - 42,82
    2 . Roman Bogdan - 53 - Arad - AR - 39,33
    3 . Sufletel Radu - 69 - Alba Iulia - AB - 38,69
    4 . Temelie Dragos - 175 - Selimbar - SB - 38,64
    5 . Govoreanu Florin - 8 - Cisnadie - SB - 38,61
    6 . Stanciulescu Bogdan - 293 - Brasov - BV - 32,22
    7 . Boeriu Cezara - 190 - Targu Mures - MS - 32,17
    8 . Meszar Razvan - 1004 - Arad - AR - 31,30
    9 . Iancu Sorin - 273 - Sibiu - SB - 29,62
    10 . Motorga Dorin - 116 - Targu Mures - MS - 28,98
    11 . Barac Marius - 387 - Sibiu - SB - 27,48
    12 . Beches Andrei - 198 - Sibiu - SB - 27,44
    13 . Ciobanu Daniel - 110 - Blaj - AB - 27,26
    14 . Stancalie Doru - 160 - Craiova - DJ - 27,22
    15 . Antal Denes - 95 - Brasov - BV - 26,73
    16 . Weiss Simona - 462 - Cisnadie - SB - 26,60
    17 . Stefan Patrick - 201 - Brasov - BV - 26,07
    18 . Dirlea Ioan - 142 - Aiud - AB - 25,96
    19 . Padurariu Costel - 100 - Brasov - BV - 25,84
    20 . Zedler Csaba - 1181 - Agnita - SB - 24,00
    21 . Dospinescu George - 242 - Bucuresti - B - 23,82
    22 . Viciu Dragos - 298 - Pitesti - AG - 23,75
    23 . Decean Darian - 369 - Sibiu - SB - 23,70
    24 . Pelaghie Ioan - 456 - Targu Mures - MS - 23,10
    25 . Veres Janos - 302 - Targu Mures - MS - 23,04
    26 . Popa Mircea - 229 - Brasov - BV - 23,00
    27 . Dordea Lucian - 812 - Medias - SB - 22,67
    28 . Groza Alexandru - 1102 - Cisnadie - SB - 22,40
    29 . Seceta Andreas - 743 - Medias - SB - 21,37
    30 . Timaru Ilie - 489 - Ocna Sibiului - SB - 20,92
    31 . Popescu Remus - 543 - Ramnicu Valcea - VL - 20,60
    32 . Fulop Attila - 203 - Aiud - AB - 20,59
    33 . Matei Dumitru - 296 - Deva - HD - 20,45
    34 . Radu Constantin - 341 - Sibiu - SB - 20,33
    35 . Benyovski Bela - 536 - Sibiu - SB - 19,04
    36 . Nechita Alexandru - 4187 - Agnita - SB - 0,00

    Clasament 01-aug-2018

    Cupa Orașului Agnita - Turneu - A - Agnita - 04.08.2018
    Lista înscrieri - Amatori - 03.08.2018 21:11

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Toader George - 1687 - Agnita - SB - 19,40
    2 . Bucur Dan - 572 - Cisnadie - SB - 18,74
    3 . Lupsa Bogdan - 284 - Ramnicu Valcea - VL - 18,24
    4 . Bartha Istvan Zsolt - 392 - Aita Mare - CV - 18,07
    5 . Ferencz Valentin - 759 - Tarnaveni - MS - 17,72
    6 . Cristea Virgil - 689 - Cugir - AB - 17,70
    7 . Bartha Zsolt Attila - 1593 - Aita Mare - CV - 17,55
    8 . Manitiu Florin - 1038 - Sibiu - SB - 17,25
    9 . Grigore Marian - 457 - Ramnicu Valcea - VL - 16,99
    10 . Tobosaru Gheorghe - 412 - Brasov - BV - 16,82
    11 . Loghin Florin - 345 - Brasov - BV - 16,77
    12 . Piper Petru - 398 - Luna CJ - CJ - 16,76
    13 . Moldovan Flavia - 614 - Tarnaveni - MS - 16,45
    14 . Ciky Cornel - 539 - Fagaras - BV - 16,22
    15 . Bozosan Petre - 311 - Sibiu - SB - 16,19
    16 . Kis Istvan - 438 - Brasov - BV - 16,17
    17 . Toader Valentin - 1565 - Agnita - SB - 16,00
    18 . Zalar Marian - 1606 - Tarnaveni - MS - 16,00
    19 . Heja Zoltan - 338 - Ditrau - HR - 15,94
    20 . Sabau Mircea - 647 - Tarnaveni - MS - 15,84
    21 . Vera Esteban - 665 - Sibiu - SB - 15,72
    22 . Filea Adonis - 904 - Sibiu - SB - 15,60
    23 . Darjan Daniel - 488 - Brasov - BV - 15,59
    24 . Marin Floricel - 952 - Brasov - BV - 15,43
    25 . Cristea Andrei Cosmin - 601 - Aiud - AB - 14,93
    26 . Pop Sabin - 467 - Targu Mures - MS - 14,73
    27 . Cioca Raul - 1544 - Agnita - SB - 14,70
    28 . Cinebuji Attila - 1067 - Tarnaveni - MS - 14,30
    29 . Movileanu Neculae - 616 - Brasov - BV - 13,47
    30 . Pica Horia - 725 - Fagaras - BV - 13,28
    31 . Anton Calin - 1003 - Sibiu - SB - 13,13
    32 . Fratila Dan - 1549 - Ocna Sibiului - SB - 13,10
    33 . Frintu Marius - 1277 - Sibiu - SB - 12,33
    34 . Mitar Marius Tiberiu - 577 - Sannicolau Mare - TM - 12,27
    35 . Balaj Roland - 792 - Arad - AR - 11,86
    36 . Dumitrescu Sorin - 982 - Brasov - BV - 11,86
    37 . Petrache Radu - 1157 - Blaj - AB - 11,50
    38 . Zedler Iuliu - 1490 - Blaj - AB - 11,30
    39 . Pralea Constantin - 610 - Alba Iulia - AB - 11,05
    40 . Makszem Szabolcs - 697 - Gheorgheni - HR - 10,89
    41 . Faraian Alexandru - 1043 - Aiud - AB - 10,48
    42 . Creta Petru - 827 - Luna CJ - CJ - 9,40
    43 . Sandu Andrei - 1718 - Sibiu - SB - 9,35
    44 . Kondort Dan - 1526 - Sibiu - SB - 7,80
    45 . Malene Petru - 926 - Fagaras - BV - 7,77
    46 . Sufletel Emil Sr - 2059 - Alba Iulia - AB - 7,50
    47 . Angi Zoltan - 1022 - Gheorgheni - HR - 6,76
    48 . Benedek Alex - 1379 - Gheorgheni - HR - 6,75
    49 . Sirbu Vlad - 1283 - Aiud - AB - 6,65
    50 . Sufletel Margareta - 2148 - Alba Iulia - AB - 6,50
    51 . Crisan Casian - 1940 - Agnita - SB - 6,00
    52 . Anca Valentin - 2911 - Ludus - MS - 5,65
    53 . Pascu Raul - 2242 - Agnita - SB - 5,30
    54 . Varbanescu Radu - 1034 - Bucuresti - B - 4,57
    55 . Anca Ana Maria - 3150 - Ludus - MS - 4,50
    56 . Niculescu Marin - 2355 - Bucuresti - B - 4,00
    57 . Kondort Arpad - 2025 - Agnita - SB - 0,00
    58 . Restea Lucian Constantin - 4088 - Fagaras - BV - 0,00
    59 . Oancea Paul - Nou - Agnita - SB - Nou
    60 . Stefan Sanda-Ana - Nou - Agnita - SB - Nou
    61 . Kozma Endre - Nou - Agnita - SB - Nou
    62 . Stefan Comanariu - Nou - Fagaras - BV - Nou
    63 . Barbu Florin - Nou - Sibiu - SB - Nou
    64 . Rebegel Bogdan - Nou - Agnita - SB - Nou
    65 . Barbu Vasile - Nou - Brasov - BV - Nou

    Clasament 01-aug-2018
    Ultima modificare făcută de adof; 03.08.2018 la 21:11.

  5. #4
    junior

    Data înscrierii
    18.09.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    34
    Postări
    129
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 17 h 18 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    141
    Manitiu Florin din Sibiu la amatori.

    Citat Postat în original de CIKY Vezi post
    Se înscriu din Făgăraș la Amatori :
    Ciky Cornel
    Serban Aurel
    Malene Petru
    Pica Horia
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 24.07.2018 la 21:42.

  6. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place CIKY le-a plăcut acest mesaj
  7. #5
    organizator turnee

    Data înscrierii
    12.01.2015
    Locație
    Rm, Valcea
    Vârstă
    44
    Postări
    657
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 14 h 46 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    715
    Popescu Remus si Badulescu Teo - open. Lupsa Bogdan si Grigore Marian - amatori, toti din Rm.Valcea

  8. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kis Istvan, CIKY le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui marius1964
    Data înscrierii
    19.02.2012
    Locație
    sibiu
    Vârstă
    55
    Postări
    388
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 3 h 39 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1275
    Stancalie Doru din Craiova si Barac Marius din Sibiu la open .

  10. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place CIKY le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    870
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    34 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    3249
    Kis Istvan

    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

  12. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place CIKY le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    senior

    Data înscrierii
    13.03.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    66
    Postări
    169
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 15 h 56 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    228
    Radu Constantin, Benyovski Bela, Dragoș Temelie toți din Sibiu la open

  14. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place CIKY, GeorgeDospinescu le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    Banned

    Data înscrierii
    12.08.2012
    Locație
    brasov
    Vârstă
    47
    Postări
    142
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 22 h 2 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    381
    Se inscriu din Brasov : Popa Mircea, Antal Denes, Padurariu Costel la open si Marin Floricel , Darjan Daniel, Kis Istvan , Loghin Florin la avansati

  16. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place danjan, CIKY, Antal Denes le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    01.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    61
    Postări
    5.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    142 z 15 h 43 m
    Timp online pe zi
    1 h 4 m
    Reputație
    5121
    Din Brasov la opel
    Popa Mircea
    Antal Denes
    Demeny Zoltan
    Padurariu Costel
    La amatori Marin Floricel
    TurAma II
    Multumesc.

  18. Îmi place CIKY le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.075
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    78 z 20 h 53 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4329
    Se inscriu Zedler Csaba- Agnita-Open si Filea Adonis -Sibiu-Amatori
    I love table tennis !

  20. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place CIKY le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui iuliu zedler
    Data înscrierii
    19.10.2010
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    61
    Postări
    5.612
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    96 z 22 h 11 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    10428
    Se inscriu:
    - la cat. open-elite: Fulop Attila, Aiud
    Ciobanu Daniel, Blaj
    - la incepatori-avansati: Pralea Constantin, Alba Iulia
    Szabo Andrei, Blaj
    Zedler Iuliu, Blaj

  22. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place CIKY le-a plăcut acest mesaj
  23. #13
    junior

    Data înscrierii
    09.04.2012
    Locație
    Ocna Sibiului, Romania
    Vârstă
    43
    Postări
    145
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 22 h 58 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    157
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului - Open

  24. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place CIKY le-a plăcut acest mesaj
  25. #14
    senior

    Data înscrierii
    21.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    40
    Postări
    358
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    470
    Beches Andrei, Sibiu, open. Multumesc
    ZJ-SZLC
    fh/bh- Btf Tenergy o5fx

  26. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  27. #15
    junior

    Data înscrierii
    14.07.2015
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    22
    Postări
    91
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 58 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    96
    Din Agnita se inscriu la categoria,avansati Toader George si la categoria Open Toader Valentin!

  28. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. "Cupa Moș Crăciun", Agnita - 22.12.2018
    De csabazedler în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 28.12.2018, 10:07
  2. Turneu B+ "WTTD - Amatur România", Agnita (E/O/A/Î) - 14.04.2018 - ok c
    De csabazedler în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 30
    Ultimul post: 24.04.2018, 23:05
  3. "Cupa Mos Craciun" -Turneu "B"-Agnita-15.12.2013
    De csabazedler în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 128
    Ultimul post: 20.12.2013, 23:59
  4. Turneu "B" Agnita-2 iunie-Dumineca-"Cupa Baum Games"
    De csabazedler în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 55
    Ultimul post: 11.06.2013, 21:34
  5. "Cupa Vacantei"-Turneu "B"-Agnita -18.08.2012-
    De csabazedler în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 119
    Ultimul post: 23.08.2012, 08:50

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •