vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 2vivasportshop.ro 1 468x60
Pagina 1 din 21 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 311

Subiect: Turneu A-niversar "TTA – 8 ani", București - 15/16.09.2018

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    1.489
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 18 h 41 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    879

    Turneu A-niversar "TTA – 8 ani", București - 15/16.09.2018

    Sarbatorim opt ani de la deschidere! Opt ani in care fiecare iubitor al tenisului de masa din Bucuresti ne-a calcat cel putin o data pragul! Opt ani in care noi, TOP TENIS ARENA, am devenit ceea ce ne-am propus: cel mai mare si cel mai modern centru de tenis de masa din Romania! Opt ani in care am fost gazda a nenumarate evenimente, turnee Amaturistice sau importante intalniri ale jucatorilor de performanta.
    Si cum ar putea sarbatori evenimentul altfel decat in familia Amatur, impreuna cu Dumneavoastra, dragi amaturisti?
    Asadar, va invitam sa petreceti sambata si duminica,15 si 16 septembrie, impreuna cu noi cateva ore agreabile in preajma meselor albastre, pe covorul rosu, jucand sau asistand la tenis de calitate.



    LOCALITATEA: București;
    SALA: Top Tenis Arena;
    DATA: 15 si 16 Septembrie 2018;
    ADRESA+INDICATII ACCES: Stația de metrou Semănătoarea, în incinta SemaParc;
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: Sambata: 9,30 - 21,00 ; Duminica: 9,30 - 21,00;
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Incepatori 60 - Avansati 90 - Open 60 - Eite 48, -
    NR. MESE: 20 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor Taraflex Table Tennis;
    MINGI: Nittaku 40+ 3*
    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, minibar complet;
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum sau telefonic ;– ultima înscriere vineri 14 Septembrie ora 21,30 Open si Elite respectiv Sambata ora 21,30 pentru Avansati si incepatori; Nu se fac inscrieri la sala;
    TAXA PARTICIPARE: 40 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani 20 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.

    SAMBATA:
    - OPEN: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - ELITE: ora 13,00 – confirmarea inscrierii pana la ora 12,45
    DUMINICA:
    - AVANSATI: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - INCEPATORI: ora 14,00 – confirmarea inscrierii pana la ora 13,45
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit
    - ultima retragere Joi 13.09.2018, ora 21,00 pentru Open/Elite și Vineri 14.09.2018, ora 21.00 pentru Avansati/Incepatori;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;

    SISTEM DE JOC
    OPEN maxim 60 participanți – Sambata, ora 9,30-18,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 si mai mica decat 30 precum si jucatorii Avansati cu MP<20 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    ELITE maxim 48 participanți – Sambata, ora 13.00-21,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 30 precum si jucatorii openisti cu MP<30 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    Avansați maxim 90 participanți – Duminica ora 9,30-18,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;

    ÎNCEPĂTORI maxim 60 participanți – Duminica ora 14,00-21,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;

    ORGANIZATOR:
    Catalin Dutu, tel. 0774.420.441;
    ATENTIE!
    - Grupele se afiseaza pe forum in ziua premergatoare concursului, la orele 22,00. Din acel moment nu se mai fac inscrieri la categoriile afisate;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului;
    - Atentie la plata parcarii, de la 01.09.2017 parcarea se plateste la casieria Sema Park, 2 lei prima ora la care se adauga 1 leu pentru fiecare ora suplimentara.


    ÎN FUNCȚIE DE ÎNSCRIERI, LOCURILE DISPONIBILE FIECĂREI CATEGORII POT SUFERI MODIFICĂRI!
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  2. Mulțumesc patrickstefan125, MARIUS67, INDISPONIBIL au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Marian Bogdan, arjen_robben, mandelafree, PaliHR, Cornel 67 le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    1.489
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 18 h 41 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    879
    Inscrieri Incepatori - on 9/15/2018 at 6:49:51 PM

    1. Marinescu Nelu, Targoviste, 954 - 9.63 - I
    2. Bucur Mario, Bucuresti, 874 - 9.14 - I
    3. Dobra Mihai, Giurgiu, 1490 - 9.07 - I
    4. Dobra Adrian, Giurgiu, 1344 - 8.68 - I
    5. Ionescu Daniel, Bucuresti, 1240 - 8.63 - I
    6. Dumitru George, Targoviste, 928 - 8.57 - I
    7. Ghiurutan Razvan, Bucuresti, 2497 - 8.15 - I
    8. Sezciuc Codrin, Slobozia, 2228 - 8.1 - I
    9. Stoia Florin, Bucuresti, 1826 - 7.83 - I
    10. Popa Vlad, Bucuresti, 1848 - 7.65 - I
    11. Ienasoae Dragos, Bucuresti, 1110 - 7.53 - I
    12. Constantinescu Adrian, Bucuresti, 1745 - 7.5 - I
    13. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 1037 - 6.85 - I
    14. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1447 - 6.67 - I
    15. Ianos Vlad, Bucuresti, 1837 - 6.5 - I
    16. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 1175 - 6.4 - I
    17. Boboc Viorel, Slobozia, 1193 - 6.3 - I
    18. Vasile Gica, Vulcana Bai, 1677 - 6 - IH
    19. Apostoaiei Andrei, Bucuresti, 2274 - 6 - I
    20. Rotaru Costin, Bucuresti, 3043 - 6 - I
    21. Carpinis Danut Petre, Targoviste, 3433 - 6 - I
    22. Nedelcu Mihai, Azuga, 1351 - 5.93 - I
    23. Caranfilian Migo, Bucuresti, 1203 - 5.88 - I
    24. Babes Razvan, Brasov, 1830 - 5.63 - I
    25. Boroica Gheorghe, Bucuresti, 1804 - 5.15 - I
    26. Toader Georgian, Bucuresti, 2932 - 4.5 - I
    27. Costea Marcel, Bucuresti, 3289 - 4 - I
    28. Popa Grigore, Bucuresti, 3868 - 4 - I
    29. Vilcu Dragos, Bucuresti, 3872 - 4 - I
    30. Radu Ciprian, Brasov, 4007 - 4 - I
    31. Nicula Bogdan, Bucuresti, 3332 - 0 - A
    32. Boroica Alexandru, Chitila, 3389 - 0 - A
    33. Ripeanu Alexandru, Bucuresti, 5001 - 0 - A
    34. Rapan Alexandru, Bucuresti, 5002 - 0 - A
    35. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 5003 - 0 - A
    36. Dascalu Vlad, Bucuresti, 5004 - 0 - A
    37. Simion Viorel, Bucuresti, 5005 - 0 - A
    38. Ardei Alexandru, Bucuresti, 5006 - 0 - A
    39. Borcea Daniel, Bucuresti, 5007 - 0 - A
    40. Lungu Ștefan Mihai, Bucuresti, 5008 - 0 - A
    41. Dragomir Florin Adrian, Bucuresti, 5009 - 0 - A
    42. Dragastan Narcis, Bucuresti, 5010 - 0 - A
    43. Bitoiu Claudiu, Bucuresti, 5011 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 9/15/2018 at 6:50:51 PM

    1. Campean Adrian, Bucuresti, 505 - 19.96 - A
    2. Jurescu Sorin, Timisoara, 488 - 19.67 - A
    3. Bozga Razvan, Baicoi, 847 - 19.13 - A
    4. Alexandru Marius, Bucuresti, 321 - 17.79 - A
    5. Popescu George, Bucuresti, 968 - 17.77 - AW
    6. Curelea Petre, Lehliu Gara, 779 - 17.6 - A
    7. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 330 - 17.57 - A
    8. Ispas Victor, Turnu Magurele, 844 - 17.57 - AW
    9. Nitu Serban, Paulesti, 340 - 17.49 - A
    10. Acu Paul, Bucuresti, 646 - 17.43 - A
    11. Barca George, Pitesti, 424 - 17.34 - A
    12. Plop Adrian, Bucuresti, 592 - 17.32 - A
    13. Moraru Constantin, Bucuresti, 692 - 17.16 - AW
    14. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 515 - 17.05 - A
    15. Guluta Florin, Bucuresti, 1083 - 16.85 - A
    16. Velicescu Dragos, Pitesti, 998 - 16.8 - A
    17. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 2484 - 16.7 - AF
    18. Docan Cristian, Bucuresti, 317 - 16.63 - A
    19. Bejan Alexandru, Tecuci, 449 - 16.43 - A
    20. Panait Adrian, Braila, 363 - 16.36 - AW
    21. Paraschiv Claudiu, Bucuresti, 664 - 16.18 - A
    22. Paul Cosmin Sebastian, Bucuresti, 1433 - 16.1 - A
    23. Constantin Cristina, Bucuresti, 367 - 16.09 - AF
    24. Constantin Gabriela, Bucuresti, 705 - 16.08 - AFH
    25. Baltatu Marius, Pitesti, 947 - 16.07 - AW
    26. Chivu Cornel, Craiova, 570 - 15.98 - A
    27. Ene Florin, Ploiesti, 561 - 15.87 - A
    28. Sursilov Constantin, Bucuresti, 382 - 15.7 - A
    29. Gavrila Aurel, Bucuresti, 756 - 15.5 - AH
    30. Teodorescu Radu, Bucuresti, 1027 - 15.43 - A
    31. Petre Cristian, Pitesti, 668 - 15.42 - A
    32. Vatui Carmela, Bucuresti, 1291 - 15.13 - AF
    33. Ciocau Viorel, Bucuresti, 757 - 14.95 - A
    34. Moasa Gabriel, Bucuresti, 1095 - 14.55 - A
    35. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 563 - 14.29 - A
    36. Constantin Alexandru, Bucuresti, 2674 - 14 - A
    37. Delimart Alexiana, Targoviste, 694 - 13.9 - AF
    38. Gheorghe Daniel, Braila, 614 - 13.71 - A
    39. Dina Alexandru, Bucuresti, 643 - 12.96 - A
    40. Musu Andrei, Bucuresti, 1729 - 12.8 - A
    41. Banuta Dumitru, Ploiesti, 585 - 12.62 - A
    42. Rapan Mihai, Bucuresti, 919 - 12.48 - A
    43. Constantin Sandu, Bucuresti, 1594 - 12.25 - AW
    44. Milea Alexandru, Bucuresti, 1559 - 12 - A
    45. Mihaila George, Bucuresti, 803 - 11.93 - A
    46. Calin Anisoara, Bucuresti, 2192 - 11.8 - AF
    47. Huica Petre, Bucuresti, 628 - 11.5 - A
    48. Ciripan Camelia, Bucuresti, 1150 - 11.5 - AF
    49. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 622 - 11.37 - A
    50. Cotet Nicolae, Braila, 731 - 11.03 - A
    51. Suciu Dragos, Constanta, 1056 - 11.02 - AJ
    52. Holbia Cosmin, Bucuresti, 1921 - 11 - A
    53. Matei Mircea, Targoviste, 696 - 10.77 - A
    54. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 754 - 10.6 - A
    55. Baltatu Eduard, Pitesti, 2440 - 10.5 - A
    56. Baiasu Andreea, Bucuresti, 1794 - 10.4 - AF
    57. Baldea Horia, Bucuresti, 1637 - 10.3 - A
    58. Bistreanu Armand, Bucuresti, 711 - 10 - A
    59. Dragos Marian, Bucuresti, 2175 - 10 - A
    60. Petraru Ionut, Bucuresti, 1143 - 9.16 - I
    61. Enciu Marcel, Bucuresti, 852 - 8.23 - IW
    62. Saulea Bogdan, Brasov, 1538 - 6.65 - I
    63. Irimia Marian, Ploiesti, 1187 - 6 - I
    64. Cojocaru Nicusor, Brasov, 1771 - 5 - I
    65. Radu Cristian, Bucuresti, 2143 - 5 - I
    66. Orbocea Liliana, Bucuresti, 4451 - 0 - IF
    67. Trevor Hirth, Bucuresti, 5001 - 0 - A
    68. Malancu Alexandru Stefan, Campulung Muscel, 5002 - 0 - A
    69. Iordache Eugen, Braila, 5003 - 0 - A
    70. Macabinski Lucian, Bucuresti, 5004 - 0 - A

    Inscrieri Open - on 9/14/2018 at 10:06:24 PM

    1. Bradatan Lenuta, Bucuresti, 244 - 28.88 - OF
    2. Dena Corneliu, Giurgiu, 104 - 28.06 - OW
    3. Bocaniala Norocel, Bucuresti, 97 - 28.01 - O
    4. Micuda Mihai, Bucuresti, 334 - 27.72 - O
    5. Petrov Dan, Bucuresti, 114 - 27.45 - OW
    6. Stolearenco Igor, Galati, 133 - 27.34 - O
    7. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 190 - 27.27 - O
    8. Retegan Cosmin, Plopeni, 250 - 27.04 - O
    9. Demeny Zoltan, Brasov, 108 - 26.76 - O
    10. Nicolae Alin, Bucuresti, 311 - 26.28 - O
    11. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 302 - 26.02 - OW
    12. Dima Cristi, Bucuresti, 415 - 25.72 - O
    13. Jaouir Khaled, Bucuresti, 143 - 24.94 - OW
    14. Bolea Catalin, Bucuresti, 647 - 24.45 - O
    15. Craciun David Mihai, Bucuresti, 161 - 24.31 - OJ
    16. Cinca Daniel, Craiova, 279 - 24.06 - O
    17. Papacu Bejoli, Bucuresti, 280 - 23.99 - OW
    18. Lita Gabriel, Bucuresti, 312 - 22.69 - O
    19. Dospinescu George, Bucuresti, 257 - 21.72 - OW
    20. Hrituleac Claudiu, Radauti, 1713 - 20.3 - O
    21. Plaiasu Ion, Plopeni, 251 - 20.01 - O
    22. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 239 - 18.74 - AW
    23. Achitei Nicolae, Bucuresti, 972 - 18.43 - AJ
    24. Gheorghe Florin, Bucuresti, 513 - 18.04 - A
    25. Balasa Ion, Bucuresti, 1425 - 16.7 - A
    26. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 801 - 14.5 - A
    27. Baiasu Ioana, Bucuresti, 1603 - 13.43 - AF
    28. Draganoiu Andrei, Bucuresti, 5001 - 0 - A

    Inscrieri Elite - on 9/14/2018 at 10:21:17 PM

    1. Lukasz Klimas, Ploiesti, 5 - 45 - EL
    2. Istrate Andrei, Bucuresti, 471 - 43.67 - EJ
    3. Calin Mihai, Barlad, 858 - 41 - E
    4. Macarenco Andrei, Bucuresti, 55 - 40.77 - EL
    5. Tepelea Ioana, Bucuresti, 1724 - 39.9 - ELF
    6. Dinca Daniel, Bucuresti, 6 - 39.64 - EH
    7. Cristache George, Bucuresti, 34 - 39.62 - E
    8. Banescu Dragos, Pitesti, 47 - 39.23 - EL
    9. Tigau Dan, Bucuresti, 11 - 38.08 - ELW
    10. Boraciu Claudiu, Urziceni, 61 - 37.83 - E
    11. Buzatu Vasile, Buftea, 32 - 37.52 - EW
    12. Burlacel Ionut, Bucuresti, 1053 - 37.5 - E
    13. Panea Ovidiu, Bucuresti, 129 - 37.4 - E
    14. Constantin Teodor, Bucuresti, 19 - 36.51 - E
    15. Vlase Gheorghe, Slobozia, 29 - 35.16 - E
    16. Radu Daniel, Bucuresti, 216 - 35.1 - E
    17. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 188 - 34.5 - E
    18. Buta Radu, Bucuresti, 175 - 34.3 - E
    19. Grigore Alexandru, Campina, 41 - 34.23 - E
    20. Ciuca Dan, Pitesti, 45 - 33.97 - EW
    21. Arabagiu Marius, Bucuresti, 547 - 32.95 - E
    22. ON HO, Bucuresti, 174 - 32.59 - E
    23. Zamfir Gicu, Bucuresti, 871 - 32.3 - E
    24. Megan Alexandra, Bucuresti, 1046 - 32.15 - EF
    25. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 879 - 31.05 - E
    26. Dutu Daniel, Bucuresti, 1946 - 31 - E
    27. Aftenii Daniel, Bucuresti, 1127 - 30.9 - E
    28. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 604 - 30.17 - E
    29. Ion Sebastian, Buftea, 851 - 30.15 - E
    30. Virtopeanu Andrei, Bucuresti, 564 - 29.68 - O
    31. Jimmy Lu, Bucuresti, 228 - 28.58 - O
    32. Sultana Denis, Mioveni, 936 - 28.55 - O
    33. Pantelimon Andi, Bucuresti, 153 - 27.63 - O
    34. Musat Catalin, Bucuresti, 499 - 24.63 - O
    35. Marcu Nicolae, Bucuresti, 770 - 24.5 - O
    36. Negria Mihai, Bucuresti, 434 - 22.92 - O
    37. Acsinte Oana, Bucuresti, 419 - 22.62 - OF
    38. Rasnoveanu Daniel, Bucuresti, 1168 - 22 - O
    39. Boroleanu Robert, Bucuresti, 504 - 21.13 - O
    40. Catana Claudiu, Bucuresti, 407 - 20.2 - O
    41. Istrate Robert Alexandru, Bucuresti, 2302 - 20 - O
    42. Fodoran Cosmin, Bucuresti, 5001 - 0 - A

    Clasament Open

    1. Bradatan Lenuta - Bucuresti
    2. Retegan Cosmin - Plopeni
    3 -- 4
    Demeny Zoltan - Brasov
    Dena Corneliu - Giurgiu
    5 -- 8
    Stolearenco Igor - Galati
    Bocaniala Norocel - Bucuresti
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Petrov Dan - Bucuresti
    9 -- 10
    Balasa Ion - Bucuresti
    Baiasu Ioana - Bucuresti
    11 -- 12 2v gr.sup.
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    13 -- 17 1v gr.sup.
    Nicolae Alin - Bucuresti
    Bolea Catalin - Bucuresti
    Cinca Daniel - Craiova
    Dospinescu George - Bucuresti
    Plaiasu Ion - Plopeni
    18 -- 20 0v gr.sup.
    Dima Cristi - Bucuresti
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Achitei Nicolae - Bucuresti
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    23 -- 26 1v gr.inf.
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Hrituleac Claudiu - Radauti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    27 -- 28 0v gr.inf.
    Gheorghe Florin - Bucuresti
    Draganoiu Andrei - Bucuresti
    fara absenti

    Clasament Elite

    1. Lukasz Klimas - Ploiesti
    2. Istrate Andrei - Bucuresti
    3 -- 4
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Constantin Teodor - Bucuresti
    5 -- 8
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Burlacel Ionut - Bucuresti
    Calin Mihai - Barlad
    Tepelea Ioana - Bucuresti
    9 -- 14
    Banescu Dragos - Pitesti
    Tigau Dan - Bucuresti
    Boraciu Claudiu - Urziceni
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Arabagiu Marius - Bucuresti
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    15 -- 21 1v gr.sup.
    Cristache George - Bucuresti
    Buzatu Vasile - Buftea
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Radu Daniel - Bucuresti
    Ciuca Dan - Pitesti
    Megan Alexandra - Bucuresti
    Virtopeanu Andrei - Bucuresti
    22 -- 28 0v gr.sup.
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Buta Radu - Bucuresti
    ON HO - Bucuresti
    Dutu Daniel - Bucuresti
    Sultana Denis - Mioveni
    Musat Catalin - Bucuresti
    Fodoran Cosmin - Bucuresti
    29 -- 2v gr.inf.
    Grigore Alexandru - Campina
    30 -- 34 1v gr.inf.
    Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Jimmy Lu - Bucuresti
    Marcu Nicolae - Bucuresti
    35 -- 41 0v gr.inf.
    Zamfir Gicu - Bucuresti
    Ion Sebastian - Buftea
    Negria Mihai - Bucuresti
    Rasnoveanu Daniel - Bucuresti
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Istrate Robert Alexandru - Bucuresti

    fara absenti

    Clasament Avansati

    1. Jurescu Sorin - Timisoara
    2. Gavrila Aurel - Bucuresti
    3 -- 4
    Constantin Alexandru - Bucuresti
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    5 -- 8
    Iordache Eugen - Braila
    Ene Florin - Ploiesti
    Bozga Razvan - Baicoi
    Campean Adrian - Bucuresti
    9 -- 16
    Mihaila George - Bucuresti
    Plop Adrian - Bucuresti
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Dragos Marian - Bucuresti
    Guluta Florin - Bucuresti
    Curelea Petre - Lehliu Gara
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Alexandru Marius - Bucuresti
    17 -- 24
    Acu Paul - Bucuresti
    Barca George - Pitesti
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Paul Cosmin Sebastian - Bucuresti
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Teodorescu Radu - Bucuresti
    Vatui Carmela - Bucuresti
    Moasa Gabriel - Bucuresti
    25 -- 2v gr.sup.
    Voinescu Ecaterina - Bucuresti
    26 -- 37 1v gr.sup.
    Popescu George - Bucuresti
    Nitu Serban - Paulesti
    Docan Cristian - Bucuresti
    Panait Adrian - Braila
    Paraschiv Claudiu - Bucuresti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Petre Cristian - Pitesti
    Ipate Virgil - Valenii de Munte
    Constantin Sandu - Bucuresti
    Huica Petre - Bucuresti
    Cotet Nicolae - Braila
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    38 -- 48 0v gr.sup.
    Moraru Constantin - Bucuresti
    Velicescu Dragos - Pitesti
    Constantin Gabriela - Bucuresti
    Baltatu Marius - Pitesti
    Ciocau Viorel - Bucuresti
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Musu Andrei - Bucuresti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Rapan Mihai - Bucuresti
    Suciu Dragos - Constanta
    Trevor Hirth - Bucuresti
    49 -- 51 2v gr.inf.
    Gheorghe Daniel - Braila
    Dina Alexandru - Bucuresti
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    52 -- 56 1v gr.inf.
    Milea Alexandru - Bucuresti
    Baiasu Andreea - Bucuresti
    Daia Cristina - Bucuresti
    Petraru Ionut - Bucuresti
    Macabinski Lucian - Bucuresti
    57 -- 67 0v gr.inf.
    Ciripan Camelia - Bucuresti
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Holbia Cosmin - Bucuresti
    Matei Mircea - Targoviste
    Baltatu Eduard - Pitesti
    Baldea Horia - Bucuresti
    Enciu Marcel - Bucuresti
    Saulea Bogdan - Brasov
    Irimia Marian - Ploiesti
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    Orbocea Liliana - Bucuresti

    Absenti: Malancu Alexandru Stefan
    Chivu Cornel

    Clasament Incepatori

    1. Ianos Vlad - Bucuresti
    2. Bucur Mario - Bucuresti
    3 -- 4
    Dumitru George - Targoviste
    Popa Vlad - Bucuresti
    5 -- 8
    Apostoaiei Andrei - Bucuresti
    Boroica Alex - Bucuresti
    Ghiurutan Razvan - Bucuresti
    Ienasoae Dragos - Bucuresti
    9 -- 16
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Boboc Viorel - Slobozia
    Dobra Adrian - Giurgiu
    Bitoiu Claudiu - Bucuresti
    Dobra Mihai - Giurgiu
    Avramescu Bogdan - Bucuresti
    Babes Razvan - Brasov
    Borcea Daniel - Bucuresti
    17 -- 2v gr.sup.
    Costea Marcel - Bucuresti
    18 -- 26 1v gr.sup.
    Sezciuc Codrin - Slobozia
    Stoia Florin - Bucuresti
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Danila Eugeniu - Bucuresti
    Podlovschi Bogdan - Bucuresti
    Nedelcu Mihai - Azuga
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Boroica Gheorghe - Bucuresti
    Dascalu Vlad - Bucuresti
    27 -- 32 0v gr.sup.
    Vasile Gica - Vulcana Bai
    Carpinis Danut Petre - Targoviste
    Dutu Catalin - Bucuresti
    Radu Ciprian - Brasov
    Rotaru Costin - Bucuresti
    Gheorghe Mihai - Bucuresti
    33 -- 37 1v gr.inf.
    Constantinescu Adrian - Bucuresti
    Popa Grigore - Bucuresti
    SimionViorel - Bucuresti
    Lungu Stefan Mihai - Bucuresti
    Dragomir Florin Adrian - Bucuresti
    38 -- 43 0v gr.inf.
    Vilcu Dragos - Bucuresti
    Nicula Bogdan - Bucuresti
    Toader Georgian - Bucuresti
    Ardei Alexandru - Bucuresti
    Dragastan Narcis - Bucuresti
    Vaduva Ionel - Bucuresti

    Absenti: Ripeanu Alexandru
    Rapan Alexandru
    Ultima modificare făcută de TopTenisArena; 16.09.2018 la 22:50.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  4. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place - Marcel -, mandelafree le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    1.489
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 18 h 41 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    879
    la avansați Dragos MARIAN

    Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  6. #4
    junior

    Data înscrierii
    18.01.2014
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    50
    Postări
    132
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 48 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    339
    Crăciun David Mihai din București la Open.

  7. Îmi place Johnny Plaiasu, TopTenisArena, GeorgeDospinescu le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    senior

    Data înscrierii
    27.02.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    50
    Postări
    269
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 15 h 27 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    436
    Bistreanu Armand - Bucuresti - avansati.

  9. Îmi place TopTenisArena, - Marcel -, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    senior
    Avatarul lui Johnny Plaiasu
    Data înscrierii
    21.06.2015
    Locație
    PLOPENI
    Vârstă
    43
    Postări
    659
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    46 z 11 h 40 m
    Timp online pe zi
    48 m
    Reputație
    2762
    Plăiașu Ion, PLOPENI, Prahova, open!

  11. #7
    junior
    Avatarul lui Dan V
    Data înscrierii
    30.01.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    55
    Postări
    127
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 5 h 53 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    360
    Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, incepatori

    Multumesc mult!

  12. #8
    senior
    Avatarul lui Dan Cinca
    Data înscrierii
    13.09.2016
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    42
    Postări
    402
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 7 h 14 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    427
    Se inscriu la open Stancalie Doru ,Cinca Daniel din Craiova.Se inscrie Marin Puiu si Amarasti la open.

  13. #9
    junior

    Data înscrierii
    22.05.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    29
    Postări
    66
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 h 41 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    80
    Podlovschi Bogdan, București, Începători.Multumesc.

  14. Îmi place TopTenisArena, - Marcel -, Dan V, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  15. #10
    junior

    Data înscrierii
    21.03.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Postări
    74
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 3 h 15 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    90
    Craciunas Bogdan, Bucuresti - Avansati

  16. Îmi place TopTenisArena, - Marcel -, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  17. #11
    maestru
    Avatarul lui NoRo
    Data înscrierii
    28.07.2008
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    40
    Postări
    1.106
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    81 z 6 h 13 m
    Timp online pe zi
    39 m
    Reputație
    2672
    La multi ani, drag TTA! Evident, ptr tine rup usa cu trusa si husa! OpeN, fara iarbă!
    Peștele care luptă împotriva curentului moare electrocutat.

  18. #12
    senior

    Data înscrierii
    16.12.2014
    Locație
    BUCURESTI
    Vârstă
    32
    Postări
    159
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 5 h 7 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    416
    Ionascu Gabriel, Open. Multumesc !

  19. #13
    junior
    Avatarul lui Rosioara Razvan
    Data înscrierii
    07.06.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    25
    Postări
    75
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 16 h 49 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    226
    Rosioara Razvan, Alexandria , open.
    Multumesc!

  20. #14
    junior

    Data înscrierii
    10.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    31
    Postări
    117
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 14 h 18 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    377
    Lita Gabriel - Open - Bucuresti

  21. #15
    senior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    172
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 18 h 57 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    674
    Constantin Cristina, avansati, Bucuresti
    Constantin Teodor, elite, Bucuresti

Subiecte similare

  1. Turneu A "Memorialul George Văduva", București - 17/18.11.2018
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 374
    Ultimul post: 20.11.2018, 14:17
  2. Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", București - 01/02.09.2018 (Zona 3)
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 259
    Ultimul post: 03.09.2018, 21:54
  3. Turneu A "Cupa Table Tennis Team", București - 18.08.2018
    De Dan2 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 383
    Ultimul post: 03.09.2018, 20:16
  4. Turneu A "VIVA SPORT", București (Chiajna) - 03.03.2018
    De Dan2 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 413
    Ultimul post: 05.03.2018, 18:53
  5. Turneu "A"niversar #3 - Oradea - King Pong - 20.02.2016
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 142
    Ultimul post: 23.02.2016, 03:05

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •