Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Gura Humorului 09.07 2016 O+ A Cupa Arinis

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Se retrag Rosnita ,Tiganisteanu, Braniște, si Ticu din Bacău

    Comentariu


    • #77
      Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
      La amatori încă 2 întârziați :
      Ciobanu Gabriel
      Boicu Liviu.
      deci oameni buni...avem un amator aici...CIOBANU GABRIEL...PUNETI PARIU CA VA CASTIGA?CINE MA CONTRAZICE?

      Comentariu


      • #78
        Din Iasi: Paslariu Marian --> amatori

        Comentariu


        • #79
          din Radauti: Ilies Ioan la open
          Blade: SCHLAGER CARBON OF+
          FH: Tenergy 05 FX
          BH: Tenergy 05 FX

          Comentariu


          • #80
            Cu părere de rău se retrage Firu Marian 😣

            Comentariu


            • #81
              Datorita numarului mare de retrageri pe ultimul moment voi face grupele maine dimineata !
              Dan Chirap
              www.sportdakiro.com
              email: contact@sportdakiro.com

              Comentariu


              • #82
                buna seara,

                Daca faceti maine grupele si inca se mai poate, il inscriu pe Sorin Arhip - Radauti - Amatori.

                Multumesc frumos.

                Comentariu


                • #83
                  Eu de-abia il aștept !
                  Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                  FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                  BH : Spinlord Sternenfall OX

                  Comentariu


                  • #84
                    Grupa inferioara nr. 1

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 HASNA COSMIN STRAJA
                    2 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                    3 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                    4 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
                    5
                    6
                    Grupa inferioara nr. 2

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                    2 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                    3 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                    4 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
                    5
                    6
                    Grupa inferioara nr. 3

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                    2 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                    3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                    4 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
                    5
                    6
                    Grupa inferioara nr. 4

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                    2 ILIES IOAN RADAUTI
                    3 MARCU VASILE VATRA DORNEI
                    4 ABABEI RAZVAN IASI
                    5
                    6
                    Dan Chirap
                    www.sportdakiro.com
                    email: contact@sportdakiro.com

                    Comentariu


                    • #85
                      Grupa inferioara nr. 1

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
                      2 GROSU OCTAVIAN BOTOSANI
                      3 NICOLAICIUC OVIDIU IASI
                      4 BOTEZATU IOANA VATRA DORNEI
                      5 LUPU CRISTIAN BOTOSANI
                      6
                      Grupa inferioara nr. 2

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA
                      2 IANOS VALENTIN SUCEAVA
                      3 DRANCA ANA MARIA VATRA DORNEI
                      4 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
                      5 PAL MARIUS HALAUCESTI
                      6
                      Grupa inferioara nr. 3

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 URSULEAN VASILE STRAJA
                      2 POTURU IOAN PASCANI
                      3 STEFANACHI BOGDAN BOTOSANI
                      4 POSTEUCA LUCIAN BOTOSANI
                      5 ALDEA GHEORGHE SUCEAVA
                      6
                      Grupa inferioara nr. 4

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 BOGZA DRAGOS IASI
                      2 BARBALATA LORIN SUCEAVA
                      3 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA
                      4 HAVRICI RARES BOTOSANI
                      5 BOICU LIVIU VATRA DORNEI
                      6 BEJINARIU CONSTANTIN SIRET
                      Grupa inferioara nr. 5

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 TOPORAS COSMIN SUCEAVA
                      2 VIERU COSTICA BOTOSANI
                      3 PLAMADA LUCIAN IASI
                      4 HUSARCIUC BENIAMIN SUCEAVA
                      5 HONCIUC ALEXIA VATRA DORNEI
                      6 ARHIP SORIN RADAUTI
                      Grupa inferioara nr. 6

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 SALAVASTRU PETRU BOTOSANI
                      2 CHIRIAC MARIUS BOTOSANI
                      3 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI
                      4 PURCILEANU LIVIU PIATRA NEAMT
                      5 ROBCIUC DORU SUCEAVA
                      6 CALANCEA DRAGOST SIRET
                      Grupa inferioara nr. 7

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 IACOB GABRIEL IASI
                      2 NEMACIUC OVIDIU SUCEAVA
                      3 COJOCARU ADRIAN SUCEAVA
                      4 MURARU IOANA VATRA DORNEI
                      5 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET
                      6 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU
                      Grupa inferioara nr. 8

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 LUCIC CORNELIU SUCEAVA
                      2 PRALEA MARIUS BOTOSANI
                      3 CIOBANU GABRIEL VATRA DORNEI
                      4 DUMAN IULIAN HALAUCESTI
                      5 TIRON DAVID IASI
                      6 MEDVEDIUC LUCIAN SIRET
                      Grupa inferioara nr. 9

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 BOICU GABRIEL VATRA DORNEI
                      2 ROBU VALENTIN BOTOSANI
                      3 APARASCHIVEI MARCEL BOTOSANI
                      4 POPESCU MIHAI SORIN STRAJA
                      5 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA
                      6 PASLARIU MARIAN IASI
                      Grupa inferioara nr. 10

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 TURCU VIOREL PIATRA NEAMT
                      2 MAHU BOGDAN PASCANI
                      3 GROSU ALEXANDRU BOTOSANI
                      4 ROMASCAN CONSTANTIN SUCEAVA
                      5 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI
                      6 MARGINEANU FLORIN BOTOSANI
                      Grupa inferioara nr. 11

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 COJOCARU STEFAN SUCEAVA
                      2 DRAGAN PETRU IOAN IASI
                      3 UJENIUC DAN SUCEAVA
                      4 SANDULEAN TICSA RARES VATRA DORNEI
                      5 BABIUC NICUSOR IONEL SIRET
                      6
                      Grupa inferioara nr. 12

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 PINZAR ALIN SUCEAVA
                      2 NICU CONSTANTIN IASI
                      3 BUZILA IOAN BOTOSANI
                      4 ANDRONIC IOAN SUCEAVA
                      5 GAFENCU ANDREI COSTEL ROMANESTI
                      6 SANDULEAN RUXANDRA VATRA DORNEI
                      Dan Chirap
                      www.sportdakiro.com
                      email: contact@sportdakiro.com

                      Comentariu


                      • #86
                        Grupa inferioara nr. 1

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 HASNA COSMIN STRAJA
                        3-0
                        3-1
                        3-2
                        3
                        1
                        2 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        4
                        3 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        2
                        4 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
                        2-3
                        3-0
                        0-3
                        1
                        3
                        5
                        6
                        Grupa inferioara nr. 2

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                        0-3
                        3-1
                        3-2
                        2
                        2
                        2 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3
                        1
                        3 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                        1-3
                        0-3
                        1-3
                        0
                        4
                        4 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
                        2-3
                        0-3
                        3-1
                        1
                        3
                        5
                        6
                        Grupa inferioara nr. 3

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                        1-3
                        0-3
                        3-2
                        1
                        4
                        2 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                        3-1
                        3-1
                        3-2
                        3
                        1
                        3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                        3-0
                        1-3
                        1-3
                        1
                        3
                        4 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
                        2-3
                        2-3
                        3-1
                        1
                        2
                        5
                        6
                        Grupa inferioara nr. 4

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                        2-3
                        0-3
                        3-1
                        1
                        3
                        2 ILIES IOAN RADAUTI
                        3-2
                        2-3
                        3-1
                        2
                        2
                        3 MARCU VASILE VATRA DORNEI
                        3-0
                        3-2
                        3-1
                        3
                        1
                        4 ABABEI RAZVAN IASI
                        1-3
                        1-3
                        1-3
                        0
                        4
                        5
                        6
                        Grupa superioara nr. 1

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 HASNA COSMIN STRAJA
                        2 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
                        3 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
                        4 ABABEI RAZVAN IASI
                        Grupa superioara nr. 2

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                        2 ILIES IOAN RADAUTI
                        3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                        4 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                        Grupa superioara nr. 3

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                        2 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                        3 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                        4 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                        Grupa superioara nr. 4

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 MARCU VASILE VATRA DORNEI
                        2 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                        3 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
                        4 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                        Dan Chirap
                        www.sportdakiro.com
                        email: contact@sportdakiro.com

                        Comentariu


                        • #87
                          Grupa inferioara nr. 1

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 HASNA COSMIN STRAJA
                          3-0
                          3-1
                          3-2
                          3
                          1
                          2 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          4
                          3 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                          1-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          2
                          4 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
                          2-3
                          3-0
                          0-3
                          1
                          3
                          5
                          6
                          Grupa inferioara nr. 2

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                          0-3
                          3-1
                          3-2
                          2
                          2
                          2 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          3 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                          1-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          4
                          4 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
                          2-3
                          0-3
                          3-1
                          1
                          3
                          5
                          6
                          Grupa inferioara nr. 3

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                          1-3
                          0-3
                          3-2
                          1
                          4
                          2 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                          3-1
                          3-1
                          3-2
                          3
                          1
                          3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                          3-0
                          1-3
                          1-3
                          1
                          3
                          4 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
                          2-3
                          2-3
                          3-1
                          1
                          2
                          5
                          6
                          Grupa inferioara nr. 4

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                          2-3
                          0-3
                          3-1
                          1
                          3
                          2 ILIES IOAN RADAUTI
                          3-2
                          2-3
                          3-1
                          2
                          2
                          3 MARCU VASILE VATRA DORNEI
                          3-0
                          3-2
                          3-1
                          3
                          1
                          4 ABABEI RAZVAN IASI
                          1-3
                          1-3
                          1-3
                          0
                          4
                          5
                          6
                          Grupa superioara nr. 1

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 HASNA COSMIN STRAJA
                          2 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
                          3 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
                          4 ABABEI RAZVAN IASI
                          Grupa superioara nr. 2

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                          2 ILIES IOAN RADAUTI
                          3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                          4 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                          Grupa superioara nr. 3

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                          2 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                          3 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                          4 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                          Grupa superioara nr. 4

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 MARCU VASILE VATRA DORNEI
                          2 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                          3 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
                          4 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                          Dan Chirap
                          www.sportdakiro.com
                          email: contact@sportdakiro.com

                          Comentariu


                          • #88
                            Grupa inferioara nr. 1

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 HASNA COSMIN STRAJA
                            3-0
                            3-1
                            3-2
                            3
                            1
                            2 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            4
                            3 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            4 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
                            2-3
                            3-0
                            0-3
                            1
                            3
                            5
                            6
                            Grupa inferioara nr. 2

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                            0-3
                            3-1
                            3-2
                            2
                            2
                            2 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            3 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                            1-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            4
                            4 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
                            2-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            3
                            5
                            6
                            Grupa inferioara nr. 3

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                            1-3
                            0-3
                            3-2
                            1
                            4
                            2 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                            3-1
                            3-1
                            3-2
                            3
                            1
                            3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                            3-0
                            1-3
                            1-3
                            1
                            3
                            4 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
                            2-3
                            2-3
                            3-1
                            1
                            2
                            5
                            6
                            Grupa inferioara nr. 4

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                            2-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            3
                            2 ILIES IOAN RADAUTI
                            3-2
                            2-3
                            3-1
                            2
                            2
                            3 MARCU VASILE VATRA DORNEI
                            3-0
                            3-2
                            3-1
                            3
                            1
                            4 ABABEI RAZVAN IASI
                            1-3
                            1-3
                            1-3
                            0
                            4
                            5
                            6
                            Grupa superioara nr. 1

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 HASNA COSMIN STRAJA
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
                            2-3
                            2-3
                            3-0
                            1
                            3 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
                            0-3
                            3-2
                            3-0
                            2
                            2
                            4 ABABEI RAZVAN IASI
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Grupa superioara nr. 2

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 ILIES IOAN RADAUTI
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            2
                            3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                            0-3
                            1-3
                            3-2
                            1
                            4 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                            0-3
                            0-3
                            2-3
                            0
                            Grupa superioara nr. 3

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                            1-3
                            3-0
                            1-3
                            1
                            2 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                            3-1
                            3-1
                            3-1
                            3
                            1
                            3 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            4 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                            3-1
                            1-3
                            3-0
                            2
                            2
                            Grupa superioara nr. 4

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 MARCU VASILE VATRA DORNEI
                            0-3
                            2-3
                            1-3
                            0
                            2 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                            3-0
                            3-1
                            1-3
                            2
                            2
                            3 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
                            3-2
                            1-3
                            2-3
                            1
                            4 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                            3-1
                            3-1
                            3-2
                            3
                            1
                            Eliminatorii Open
                            1. Hasna Cosmin
                            -------------------------
                            8. Ilies Ioan
                            --------------------------------------------------
                            5. Chirap Dan
                            -------------------------
                            4. Georgiu Dragos
                            ---------------------------------------------------------------------------
                            3. Polocoser Cristian
                            -------------------------
                            6. Spanu Vasile
                            --------------------------------------------------
                            7. Rusti Catalin
                            -------------------------
                            2. Onufrei Ciprian
                            Dan Chirap
                            www.sportdakiro.com
                            email: contact@sportdakiro.com

                            Comentariu


                            • #89
                              Grupa inferioara nr. 1

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 HASNA COSMIN STRAJA
                              3-0
                              3-1
                              3-2
                              3
                              1
                              2 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              4
                              3 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                              1-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              4 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
                              2-3
                              3-0
                              0-3
                              1
                              3
                              5
                              6
                              Grupa inferioara nr. 2

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                              0-3
                              3-1
                              3-2
                              2
                              2
                              2 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              3 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                              1-3
                              0-3
                              1-3
                              0
                              4
                              4 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
                              2-3
                              0-3
                              3-1
                              1
                              3
                              5
                              6
                              Grupa inferioara nr. 3

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                              1-3
                              0-3
                              3-2
                              1
                              4
                              2 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                              3-1
                              3-1
                              3-2
                              3
                              1
                              3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                              3-0
                              1-3
                              1-3
                              1
                              3
                              4 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
                              2-3
                              2-3
                              3-1
                              1
                              2
                              5
                              6
                              Grupa inferioara nr. 4

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                              2-3
                              0-3
                              3-1
                              1
                              3
                              2 ILIES IOAN RADAUTI
                              3-2
                              2-3
                              3-1
                              2
                              2
                              3 MARCU VASILE VATRA DORNEI
                              3-0
                              3-2
                              3-1
                              3
                              1
                              4 ABABEI RAZVAN IASI
                              1-3
                              1-3
                              1-3
                              0
                              4
                              5
                              6
                              Grupa superioara nr. 1

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 HASNA COSMIN STRAJA
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
                              2-3
                              2-3
                              3-0
                              1
                              3 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
                              0-3
                              3-2
                              3-0
                              2
                              2
                              4 ABABEI RAZVAN IASI
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              Grupa superioara nr. 2

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 ILIES IOAN RADAUTI
                              0-3
                              3-1
                              3-0
                              2
                              2
                              3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                              0-3
                              1-3
                              3-2
                              1
                              4 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                              0-3
                              0-3
                              2-3
                              0
                              Grupa superioara nr. 3

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                              1-3
                              3-0
                              1-3
                              1
                              2 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                              3-1
                              3-1
                              3-1
                              3
                              1
                              3 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              0
                              4 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                              3-1
                              1-3
                              3-0
                              2
                              2
                              Grupa superioara nr. 4

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 MARCU VASILE VATRA DORNEI
                              0-3
                              2-3
                              1-3
                              0
                              2 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                              3-0
                              3-1
                              1-3
                              2
                              2
                              3 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
                              3-2
                              1-3
                              2-3
                              1
                              4 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                              3-1
                              3-1
                              3-2
                              3
                              1
                              Eliminatorii Open
                              1. Hasna Cosmin
                              -------------------------
                              8. Ilies Ioan
                              --------------------------------------------------
                              5. Chirap Dan
                              -------------------------
                              4. Georgiu Dragos
                              ---------------------------------------------------------------------------
                              3. Polocoser Cristian
                              -------------------------
                              6. Spanu Vasile
                              --------------------------------------------------
                              7. Rusti Catalin
                              -------------------------
                              2. Onufrei Ciprian
                              Dan Chirap
                              www.sportdakiro.com
                              email: contact@sportdakiro.com

                              Comentariu


                              • #90
                                Și grupele inferioare nu le postezi?)
                                Hobby: Motoare si ski !
                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                Comentariu


                                • #91
                                  Grupa inferioara nr. 1

                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  V
                                  Loc
                                  1 HASNA COSMIN STRAJA
                                  3-0
                                  3-1
                                  3-2
                                  3
                                  1
                                  2 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                                  0-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  0
                                  4
                                  3 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                                  1-3
                                  3-0
                                  3-0
                                  2
                                  2
                                  4 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
                                  2-3
                                  3-0
                                  0-3
                                  1
                                  3
                                  5
                                  6
                                  Grupa inferioara nr. 2

                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  V
                                  Loc
                                  1 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                                  0-3
                                  3-1
                                  3-2
                                  2
                                  2
                                  2 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                                  3-0
                                  3-0
                                  3-0
                                  3
                                  1
                                  3 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                                  1-3
                                  0-3
                                  1-3
                                  0
                                  4
                                  4 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
                                  2-3
                                  0-3
                                  3-1
                                  1
                                  3
                                  5
                                  6
                                  Grupa inferioara nr. 3

                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  V
                                  Loc
                                  1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                                  1-3
                                  0-3
                                  3-2
                                  1
                                  4
                                  2 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                                  3-1
                                  3-1
                                  3-2
                                  3
                                  1
                                  3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                                  3-0
                                  1-3
                                  1-3
                                  1
                                  3
                                  4 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
                                  2-3
                                  2-3
                                  3-1
                                  1
                                  2
                                  5
                                  6
                                  Grupa inferioara nr. 4

                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  V
                                  Loc
                                  1 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                                  2-3
                                  0-3
                                  3-1
                                  1
                                  3
                                  2 ILIES IOAN RADAUTI
                                  3-2
                                  2-3
                                  3-1
                                  2
                                  2
                                  3 MARCU VASILE VATRA DORNEI
                                  3-0
                                  3-2
                                  3-1
                                  3
                                  1
                                  4 ABABEI RAZVAN IASI
                                  1-3
                                  1-3
                                  1-3
                                  0
                                  4
                                  5
                                  6
                                  Grupa superioara nr. 1

                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  V
                                  Loc
                                  1 HASNA COSMIN STRAJA
                                  3-2
                                  3-0
                                  3-0
                                  3
                                  1
                                  2 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
                                  2-3
                                  2-3
                                  3-0
                                  1
                                  3 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
                                  0-3
                                  3-2
                                  3-0
                                  2
                                  2
                                  4 ABABEI RAZVAN IASI
                                  0-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  0
                                  Grupa superioara nr. 2

                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  V
                                  Loc
                                  1 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
                                  3-0
                                  3-0
                                  3-0
                                  3
                                  1
                                  2 ILIES IOAN RADAUTI
                                  0-3
                                  3-1
                                  3-0
                                  2
                                  2
                                  3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
                                  0-3
                                  1-3
                                  3-2
                                  1
                                  4 CORNEANU SORIN BOTOSANI
                                  0-3
                                  0-3
                                  2-3
                                  0
                                  Grupa superioara nr. 3

                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  V
                                  Loc
                                  1 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
                                  1-3
                                  3-0
                                  1-3
                                  1
                                  2 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
                                  3-1
                                  3-1
                                  3-1
                                  3
                                  1
                                  3 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
                                  0-3
                                  1-3
                                  0-3
                                  0
                                  4 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
                                  3-1
                                  1-3
                                  3-0
                                  2
                                  2
                                  Grupa superioara nr. 4

                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  V
                                  Loc
                                  1 MARCU VASILE VATRA DORNEI
                                  0-3
                                  2-3
                                  1-3
                                  0
                                  2 RUSTI CATALIN SUCEAVA
                                  3-0
                                  3-1
                                  1-3
                                  2
                                  2
                                  3 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
                                  3-2
                                  1-3
                                  2-3
                                  1
                                  4 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
                                  3-1
                                  3-1
                                  3-2
                                  3
                                  1
                                  Eliminatorii Open
                                  1. Hasna Cosmin
                                  -------------------------
                                  8. Ilies Ioan
                                  --------------------------------------------------
                                  5. Chirap Dan
                                  -------------------------
                                  4. Georgiu Dragos
                                  ---------------------------------------------------------------------------
                                  3. Polocoser Cristian
                                  -------------------------
                                  6. Spanu Vasile
                                  --------------------------------------------------
                                  7. Rusti Catalin
                                  -------------------------
                                  2. Onufrei Ciprian
                                  Dan Chirap
                                  www.sportdakiro.com
                                  email: contact@sportdakiro.com

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Grupa inferioara nr. 1

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
                                    3-1
                                    3-1
                                    2-3
                                    3-0
                                    3
                                    1
                                    2 GROSU OCTAVIAN BOTOSANI
                                    1-3
                                    0-3
                                    3-0
                                    1-3
                                    1
                                    4
                                    3 NICOLAICIUC OVIDIU IASI
                                    1-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    2
                                    4 BOTEZATU IOANA VATRA DORNEI
                                    3-2
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    1
                                    5 LUPU CRISTIAN BOTOSANI
                                    0-3
                                    3-1
                                    0-3
                                    3-0
                                    2
                                    3
                                    6
                                    Grupa inferioara nr. 2

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    4
                                    1
                                    2 IANOS VALENTIN SUCEAVA
                                    0-3
                                    2-3
                                    3-1
                                    3-0
                                    2
                                    3
                                    3 DRANCA ANA MARIA VATRA DORNEI
                                    0-3
                                    3-2
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    2
                                    4 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
                                    0-3
                                    1-3
                                    0-3
                                    3-0
                                    1
                                    4
                                    5 PAL MARIUS HALAUCESTI
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    6
                                    Grupa inferioara nr. 3

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 URSULEAN VASILE STRAJA
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    4
                                    1
                                    2 POTURU IOAN PASCANI
                                    0-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    2
                                    3 STEFANACHI BOGDAN BOTOSANI
                                    0-3
                                    0-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    2
                                    3
                                    4 POSTEUCA LUCIAN BOTOSANI
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    3-0
                                    1
                                    4
                                    5 ALDEA GHEORGHE SUCEAVA
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    6
                                    Grupa inferioara nr. 4

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 BOGZA DRAGOS IASI
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-2
                                    3-0
                                    3-0
                                    5
                                    1
                                    2 BARBALATA LORIN SUCEAVA
                                    0-3
                                    3-0
                                    3-1
                                    2-3
                                    3-0
                                    3
                                    2
                                    3 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA
                                    0-3
                                    0-3
                                    3-1
                                    3-1
                                    3-0
                                    3
                                    3
                                    4 HAVRICI RARES BOTOSANI
                                    2-3
                                    1-3
                                    1-3
                                    1-3
                                    2-3
                                    0
                                    5 BOICU LIVIU VATRA DORNEI
                                    0-3
                                    3-2
                                    1-3
                                    3-1
                                    3-0
                                    3
                                    4
                                    6 BEJINARIU CONSTANTIN SIRET
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    3-2
                                    0-3
                                    1
                                    Grupa inferioara nr. 5

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 TOPORAS COSMIN SUCEAVA
                                    3-1
                                    3-0
                                    3-2
                                    3-0
                                    3-0
                                    5
                                    1
                                    2 VIERU COSTICA BOTOSANI
                                    1-3
                                    2-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    3
                                    3 PLAMADA LUCIAN IASI
                                    0-3
                                    3-2
                                    3-0
                                    3-2
                                    3-1
                                    4
                                    2
                                    4 HUSARCIUC BENIAMIN SUCEAVA
                                    2-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    1-3
                                    3-2
                                    1
                                    5 HONCIUC ALEXIA VATRA DORNEI
                                    0-3
                                    0-3
                                    2-3
                                    3-1
                                    2-3
                                    1
                                    4
                                    6 ARHIP SORIN RADAUTI
                                    0-3
                                    0-3
                                    1-3
                                    2-3
                                    3-2
                                    1
                                    Grupa inferioara nr. 6

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 SALAVASTRU PETRU BOTOSANI
                                    3-0
                                    3-1
                                    3-1
                                    1-3
                                    3-1
                                    4
                                    1
                                    2 CHIRIAC MARIUS BOTOSANI
                                    0-3
                                    3-2
                                    2-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    2
                                    3 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI
                                    1-3
                                    2-3
                                    3-1
                                    3-0
                                    2-3
                                    2
                                    4
                                    4 PURCILEANU LIVIU PIATRA NEAMT
                                    1-3
                                    3-2
                                    1-3
                                    2-3
                                    3-1
                                    2
                                    5 ROBCIUC DORU SUCEAVA
                                    3-1
                                    0-3
                                    0-3
                                    3-2
                                    3-0
                                    3
                                    3
                                    6 CALANCEA DRAGOST SIRET
                                    1-3
                                    0-3
                                    3-2
                                    1-3
                                    0-3
                                    1
                                    Grupa inferioara nr. 7

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 IACOB GABRIEL IASI
                                    3-0
                                    0-3
                                    3-0
                                    3-1
                                    3-0
                                    4
                                    2
                                    2 NEMACIUC OVIDIU SUCEAVA
                                    0-3
                                    0-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    3
                                    3 COJOCARU ADRIAN SUCEAVA
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-1
                                    3-0
                                    3-0
                                    5
                                    1
                                    4 MURARU IOANA VATRA DORNEI
                                    0-3
                                    0-3
                                    1-3
                                    1-3
                                    3-0
                                    1
                                    5 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET
                                    1-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    3-1
                                    3-0
                                    2
                                    4
                                    6 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    Grupa inferioara nr. 8

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 LUCIC CORNELIU SUCEAVA
                                    0-3
                                    1-3
                                    3-1
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    4
                                    2 PRALEA MARIUS BOTOSANI
                                    3-0
                                    0-3
                                    0-3
                                    3-0
                                    3-1
                                    3
                                    3
                                    3 CIOBANU GABRIEL VATRA DORNEI
                                    3-1
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-1
                                    5
                                    1
                                    4 DUMAN IULIAN HALAUCESTI
                                    1-3
                                    3-0
                                    0-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    2
                                    5 TIRON DAVID IASI
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    3-2
                                    1
                                    6 MEDVEDIUC LUCIAN SIRET
                                    0-3
                                    1-3
                                    1-3
                                    0-3
                                    2-3
                                    0
                                    Grupa inferioara nr. 9

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 BOICU GABRIEL VATRA DORNEI
                                    2-3
                                    3-2
                                    0-3
                                    3-0
                                    0-3
                                    2
                                    4
                                    2 ROBU VALENTIN BOTOSANI
                                    3-2
                                    3-0
                                    3-2
                                    3-1
                                    0-3
                                    4
                                    2
                                    3 APARASCHIVEI MARCEL BOTOSANI
                                    2-3
                                    0-3
                                    1-3
                                    3-1
                                    0-3
                                    1
                                    4 POPESCU MIHAI SORIN STRAJA
                                    3-0
                                    2-3
                                    3-1
                                    3-0
                                    1-3
                                    3
                                    3
                                    5 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA
                                    0-3
                                    1-3
                                    1-3
                                    0-3
                                    2-3
                                    0
                                    6 PASLARIU MARIAN IASI
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-1
                                    3-2
                                    5
                                    1
                                    Grupa inferioara nr. 10

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 TURCU VIOREL PIATRA NEAMT
                                    0-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-1
                                    3-1
                                    4
                                    2
                                    2 MAHU BOGDAN PASCANI
                                    3-0
                                    3-1
                                    3-1
                                    3-0
                                    3-0
                                    5
                                    1
                                    3 GROSU ALEXANDRU BOTOSANI
                                    0-3
                                    1-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    1-3
                                    2
                                    4
                                    4 ROMASCAN CONSTANTIN SUCEAVA
                                    0-3
                                    1-3
                                    0-3
                                    3-0
                                    0-3
                                    1
                                    5 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI
                                    1-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    6 MARGINEANU FLORIN BOTOSANI
                                    1-3
                                    0-3
                                    3-1
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    3
                                    Grupa inferioara nr. 11

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 COJOCARU STEFAN SUCEAVA
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    4
                                    1
                                    2 DRAGAN PETRU IOAN IASI
                                    0-3
                                    3-1
                                    3-1
                                    3-0
                                    3
                                    2
                                    3 UJENIUC DAN SUCEAVA
                                    0-3
                                    1-3
                                    3-2
                                    3-0
                                    2
                                    3
                                    4 SANDULEAN TICSA RARES VATRA DORNEI
                                    0-3
                                    1-3
                                    2-3
                                    3-0
                                    1
                                    4
                                    5 BABIUC NICUSOR IONEL SIRET
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    6
                                    Grupa inferioara nr. 12

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 PINZAR ALIN SUCEAVA
                                    3-2
                                    3-1
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    5
                                    1
                                    2 NICU CONSTANTIN IASI
                                    2-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    4
                                    2
                                    3 BUZILA IOAN BOTOSANI
                                    1-3
                                    0-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    3
                                    4 ANDRONIC IOAN SUCEAVA
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    3-0
                                    3-1
                                    2
                                    4
                                    5 GAFENCU ANDREI COSTEL ROMANESTI
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    6 SANDULEAN RUXANDRA VATRA DORNEI
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    1-3
                                    3-0
                                    1
                                    Grupa superioara nr. 1

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
                                    2 POTURU IOAN PASCANI
                                    3 IANOS VALENTIN SUCEAVA
                                    4 BOICU LIVIU VATRA DORNEI
                                    Grupa superioara nr. 2

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA
                                    2 BARBALATA LORIN SUCEAVA
                                    3 STEFANACHI BOGDAN BOTOSANI
                                    4 HONCIUC ALEXIA VATRA DORNEI
                                    Grupa superioara nr. 3

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 URSULEAN VASILE STRAJA
                                    2 PLAMADA LUCIAN IASI
                                    3 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA
                                    4 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI
                                    Grupa superioara nr. 4

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 BOGZA DRAGOS IASI
                                    2 CHIRIAC MARIUS BOTOSANI
                                    3 VIERU COSTICA BOTOSANI
                                    4 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET
                                    Grupa superioara nr. 5

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 TOPORAS COSMIN SUCEAVA
                                    2 IACOB GABRIEL IASI
                                    3 ROBCIUC DORU SUCEAVA
                                    4 LUCIC CORNELIU SUCEAVA
                                    Grupa superioara nr. 6

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 SALAVASTRU PETRU BOTOSANI
                                    2 DUMAN IULIAN HALAUCESTI
                                    3 NEMACIUC OVIDIU SUCEAVA
                                    4 BOICU GABRIEL VATRA DORNEI
                                    Grupa superioara nr. 7

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 COJOCARU ADRIAN SUCEAVA
                                    2 ROBU VALENTIN BOTOSANI
                                    3 PRALEA MARIUS BOTOSANI
                                    4 GROSU ALEXANDRU BOTOSANI
                                    Grupa superioara nr. 8

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 CIOBANU GABRIEL VATRA DORNEI
                                    2 TURCU VIOREL PIATRA NEAMT
                                    3 POPESCU MIHAI SORIN STRAJA
                                    4 SANDULEAN TICSA RARES VATRA DORNEI
                                    Grupa superioara nr. 9

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 PASLARIU MARIAN IASI
                                    2 DRAGAN PETRU IOAN IASI
                                    3 MARGINEANU FLORIN BOTOSANI
                                    4 ANDRONIC IOAN SUCEAVA
                                    Grupa superioara nr. 10

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 MAHU BOGDAN PASCANI
                                    2 NICU CONSTANTIN IASI
                                    3 UJENIUC DAN SUCEAVA
                                    4 GROSU OCTAVIAN BOTOSANI
                                    Grupa superioara nr. 11

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 COJOCARU STEFAN SUCEAVA
                                    2 NICOLAICIUC OVIDIU IASI
                                    3 BUZILA IOAN BOTOSANI
                                    4 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
                                    Grupa superioara nr. 12

                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 PINZAR ALIN SUCEAVA
                                    2 DRANCA ANA MARIA VATRA DORNEI
                                    3 LUPU CRISTIAN BOTOSANI
                                    4 POSTEUCA LUCIAN BOTOSANI
                                    Dan Chirap
                                    www.sportdakiro.com
                                    email: contact@sportdakiro.com

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Eliminatorii Amatori
                                      1. Morosan Marian
                                      ------------------------- Morosan Marian 3-0
                                      32. Bye
                                      --------------------------------------------------
                                      17. Sofian Corneliu
                                      -------------------------
                                      16. Cojocaru Stefan
                                      ---------------------------------------------------------------------------
                                      9. Paslariu Marian
                                      -------------------------
                                      24. Pralea Marius
                                      --------------------------------------------------
                                      25. Bye
                                      ------------------------- Ciobanu Gabriel 0-3
                                      8. Ciobanu Gabriel

                                      A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                                      5. Toporas Cosmin
                                      ------------------------- Toporas Cosmin 3-0
                                      28. Bye
                                      --------------------------------------------------
                                      21. Boicu Gabriel
                                      -------------------------
                                      12. Pinzar Alin
                                      ---------------------------------------------------------------------------
                                      13. Mahu Bogdan
                                      -------------------------
                                      20. Albu Constantin
                                      --------------------------------------------------
                                      29. Bye
                                      ------------------------- Bogza Dragos 0-3
                                      4. Bogza Dragos



                                      3. Ursulean Vasile
                                      ------------------------- Ursulean Vasile 3-0
                                      30. Bye
                                      --------------------------------------------------
                                      19. Popescu Mihai Sorin
                                      -------------------------
                                      14. Dragan Petru Ioan
                                      ---------------------------------------------------------------------------
                                      11. Nicolaiciuc Ovidiu
                                      -------------------------
                                      22. Iacob Gabriel
                                      --------------------------------------------------
                                      27. Bye
                                      ------------------------- Nemaciuc Ovidiu 0-3
                                      6. Nemaciuc Ovidiu

                                      B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                                      7. Robu Valentin
                                      ------------------------- Robu Valentin 3-0
                                      26. Bye
                                      --------------------------------------------------
                                      23. Boicu Liviu
                                      -------------------------
                                      10. Nicu Constantin
                                      ---------------------------------------------------------------------------
                                      15. Chiriac Marius
                                      -------------------------
                                      18. Dranca Ana Maria
                                      --------------------------------------------------
                                      31. Bye
                                      ------------------------- Barbalata Lorin 0-3
                                      2. Barbalata Lorin
                                      Dan Chirap
                                      www.sportdakiro.com
                                      email: contact@sportdakiro.com

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Eliminatorii Amatori
                                        1. Morosan Marian
                                        ------------------------- Morosan Marian 3-0
                                        32. Bye
                                        --------------------------------------------------
                                        17. Sofian Corneliu
                                        -------------------------
                                        16. Cojocaru Stefan
                                        ---------------------------------------------------------------------------
                                        9. Paslariu Marian
                                        -------------------------
                                        24. Pralea Marius
                                        --------------------------------------------------
                                        25. Bye
                                        ------------------------- Ciobanu Gabriel 0-3
                                        8. Ciobanu Gabriel

                                        A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                                        5. Toporas Cosmin
                                        ------------------------- Toporas Cosmin 3-0
                                        28. Bye
                                        --------------------------------------------------
                                        21. Boicu Gabriel
                                        -------------------------
                                        12. Pinzar Alin
                                        ---------------------------------------------------------------------------
                                        13. Mahu Bogdan
                                        -------------------------
                                        20. Albu Constantin
                                        --------------------------------------------------
                                        29. Bye
                                        ------------------------- Bogza Dragos 0-3
                                        4. Bogza Dragos



                                        3. Ursulean Vasile
                                        ------------------------- Ursulean Vasile 3-0
                                        30. Bye
                                        --------------------------------------------------
                                        19. Popescu Mihai Sorin
                                        -------------------------
                                        14. Dragan Petru Ioan
                                        ---------------------------------------------------------------------------
                                        11. Nicolaiciuc Ovidiu
                                        -------------------------
                                        22. Iacob Gabriel
                                        --------------------------------------------------
                                        27. Bye
                                        ------------------------- Nemaciuc Ovidiu 0-3
                                        6. Nemaciuc Ovidiu

                                        B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                                        7. Robu Valentin
                                        ------------------------- Robu Valentin 3-0
                                        26. Bye
                                        --------------------------------------------------
                                        23. Boicu Liviu
                                        -------------------------
                                        10. Nicu Constantin
                                        ---------------------------------------------------------------------------
                                        15. Chiriac Marius
                                        -------------------------
                                        18. Dranca Ana Maria
                                        --------------------------------------------------
                                        31. Bye
                                        ------------------------- Barbalata Lorin 0-3
                                        2. Barbalata Lorin
                                        Dan Chirap
                                        www.sportdakiro.com
                                        email: contact@sportdakiro.com

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Eliminatorii Open
                                          1. Hasna Cosmin
                                          ------------------------- Hasna Cosmin 3-0
                                          8. Ilies Ioan
                                          -------------------------------------------------- Georgiu Dragos 0-3
                                          5. Chirap Dan
                                          ------------------------- Georgiu Dragos 0-3
                                          4. Georgiu Dragos
                                          --------------------------------------------------------------------------- Onufrei Ciprian 2-3
                                          3. Polocoser Cristian
                                          ------------------------- Spanu Vasile 1-3
                                          6. Spanu Vasile
                                          -------------------------------------------------- Onufrei Ciprian 1-3
                                          7. Rusti Catalin
                                          ------------------------- Onufrei Ciprian 1-3
                                          2. Onufrei Ciprian
                                          Dan Chirap
                                          www.sportdakiro.com
                                          email: contact@sportdakiro.com

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Finala mica - Open

                                            Hasna Cosmin
                                            ------------------------- Spanu Vasile 0-3
                                            Spanu Vasile
                                            Dan Chirap
                                            www.sportdakiro.com
                                            email: contact@sportdakiro.com

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Clasament Open

                                              1. Onufrei Ciprian - Botosani
                                              2. Georgiu Dragos - Vatra Dornei
                                              3 -- 4
                                              Spanu Vasile - Vicovu de Jos
                                              Hasna Cosmin - Straja
                                              5 -- 8
                                              Rusti Catalin - Suceava
                                              Chirap Dan - Gura Humorului
                                              Polocoser Cristian - Suceava
                                              Ilies Ioan - Radauti
                                              9 -- 12 1v gr.sup.
                                              Mironescu Adrian - Botosani
                                              Atomei Armand - Piatra Neamt
                                              Odochean Razvan - Vatra Dornei
                                              Blanariu Dionisie - Baisesti
                                              13 -- 16 0v gr.sup.
                                              Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
                                              Corneanu Sorin - Botosani
                                              Marcu Vasile - Vatra Dornei
                                              Ababei Razvan - Iasi
                                              Dan Chirap
                                              www.sportdakiro.com
                                              email: contact@sportdakiro.com

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Clasament Amatori

                                                1. Ursulean Vasile - Straja
                                                2. Cojocaru Stefan - Suceava
                                                3 -- 4
                                                Toporas Cosmin - Suceava
                                                Barbalata Lorin - Suceava
                                                5 -- 8
                                                Iacob Gabriel - Iasi
                                                Ciobanu Gabriel - Vatra Dornei
                                                Bogza Dragos - Iasi
                                                Robu Valentin - Botosani
                                                9 -- 16
                                                Popescu Mihai Sorin - Straja
                                                Morosan Marian - Suceava
                                                Boicu Gabriel - Vatra Dornei
                                                Chiriac Marius - Botosani
                                                Nemaciuc Ovidiu - Suceava
                                                Paslariu Marian - Iasi
                                                Mahu Bogdan - Pascani
                                                Boicu Liviu - Vatra Dornei
                                                17 -- 24
                                                Sofian Corneliu - Suceava
                                                Pinzar Alin - Suceava
                                                Nicu Constantin - Iasi
                                                Dragan Petru Ioan - Iasi
                                                Pralea Marius - Botosani
                                                Albu Constantin - Suceava
                                                Dranca Ana Maria - Vatra Dornei
                                                Nicolaiciuc Ovidiu - Iasi
                                                25 -- 2v gr.sup.
                                                Stefanachi Bogdan - Botosani
                                                26 -- 36 1v gr.sup.
                                                Salavastru Petru - Botosani
                                                Lucic Corneliu - Suceava
                                                Turcu Viorel - Piatra Neamt
                                                Vieru Costica - Botosani
                                                Poturu Ioan - Pascani
                                                Plamada Lucian - Iasi
                                                Cojocaru Adrian - Suceava
                                                Ujeniuc Dan - Suceava
                                                Zepciuc Marius - Granicesti
                                                Posteuca Lucian - Botosani
                                                Margineanu Florin - Botosani
                                                37 -- 48 0v gr.sup.
                                                Ianos Valentin - Suceava
                                                Grosu Octavian - Botosani
                                                Buzila Ioan - Botosani
                                                Grosu Alexandru - Botosani
                                                Butnaru Madalina - Vatra Dornei
                                                Andronic Ioan - Suceava
                                                Sandulean Ticsa Rares - Vatra Dornei
                                                Duman Iulian - Halaucesti
                                                Lupu Cristian - Botosani
                                                Robciuc Doru - Suceava
                                                Honciuc Alexia - Vatra Dornei
                                                Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
                                                49 -- 2v gr.inf.
                                                Purcileanu Liviu - Piatra Neamt
                                                50 -- 59 1v gr.inf.
                                                Aparaschivei Marcel - Botosani
                                                Muraru Ioana - Vatra Dornei
                                                Husarciuc Beniamin - Suceava
                                                Romascan Constantin - Suceava
                                                Botezatu Ioana - Vatra Dornei
                                                Tiron David - Iasi
                                                Sandulean Ruxandra - Vatra Dornei
                                                Bejinariu Constantin - Siret
                                                Calancea Dragost - Siret
                                                Arhip Sorin - Radauti
                                                60 -- 68 0v gr.inf.
                                                Havrici Rares - Botosani
                                                Aldea Gheorghe - Suceava
                                                Istrate Ghiorghita - Suceava
                                                Pal Marius - Halaucesti
                                                Cracana Lucian - Vatra Dornei
                                                Babiuc Nicusor Ionel - Siret
                                                Gafencu Andrei Costel - Romanesti
                                                Medvediuc Lucian - Siret
                                                Marin Bogdan Mihail - Bacau
                                                Dan Chirap
                                                www.sportdakiro.com
                                                email: contact@sportdakiro.com

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Mulțumim frumos organizatorilor pentru aceasta frumoasa zi de Amatur la Gura Humorului.
                                                  Felicit si câștigătorii ambelor categorii desi eu personal consider ca toți suntem câștigători prin prisma pasiunii noastre pentru tenisul de masa.
                                                  Felicitări Vasile Ursulean si promit ca data viitoare sa opun mai multa rezistenta.
                                                  Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                                                  FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                                                  BH : Spinlord Sternenfall OX

                                                  Comentariu


                                                  • Felicitari Marius Pralea. Ai urcat sus intr-o companie selecta.Felicitari, unchesule!

                                                    Comentariu

                                                    Cine a citit topicul
                                                    Procesare...
                                                    X