Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Gura Humorului 09.07 2016 O+ A Cupa Arinis

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Macovei Bogdan
    a răspuns
    Felicitari Barbalata Lorin pentru rezultatul obtinut...asteptam cupa aia mare ...in curand

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a răspuns
    Cateva fotografii...

    Lasă un comentariu:


  • iuliu zedler
    a răspuns
    Bine, Cosmine ! Cresti, cresti !

    Lasă un comentariu:


  • ursuleanvasile
    a răspuns
    Postat în original de gabriel1962 Vezi post
    Felicitări Vasile Ursulean
    Multumesc frumos!

    Multumesc si eu organizatorilor pentru ca am avut o zi foarte frumoasa.
    Ultima editare de ursuleanvasile; 09.iul.2016, 22:45.

    Lasă un comentariu:


  • daviris
    a răspuns
    Felicitari Marius Pralea. Ai urcat sus intr-o companie selecta.Felicitari, unchesule!

    Lasă un comentariu:


  • gabriel1962
    a răspuns
    Mulțumim frumos organizatorilor pentru aceasta frumoasa zi de Amatur la Gura Humorului.
    Felicit si câștigătorii ambelor categorii desi eu personal consider ca toți suntem câștigători prin prisma pasiunii noastre pentru tenisul de masa.
    Felicitări Vasile Ursulean si promit ca data viitoare sa opun mai multa rezistenta.

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a răspuns
    Clasament Amatori

    1. Ursulean Vasile - Straja
    2. Cojocaru Stefan - Suceava
    3 -- 4
    Toporas Cosmin - Suceava
    Barbalata Lorin - Suceava
    5 -- 8
    Iacob Gabriel - Iasi
    Ciobanu Gabriel - Vatra Dornei
    Bogza Dragos - Iasi
    Robu Valentin - Botosani
    9 -- 16
    Popescu Mihai Sorin - Straja
    Morosan Marian - Suceava
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Chiriac Marius - Botosani
    Nemaciuc Ovidiu - Suceava
    Paslariu Marian - Iasi
    Mahu Bogdan - Pascani
    Boicu Liviu - Vatra Dornei
    17 -- 24
    Sofian Corneliu - Suceava
    Pinzar Alin - Suceava
    Nicu Constantin - Iasi
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Pralea Marius - Botosani
    Albu Constantin - Suceava
    Dranca Ana Maria - Vatra Dornei
    Nicolaiciuc Ovidiu - Iasi
    25 -- 2v gr.sup.
    Stefanachi Bogdan - Botosani
    26 -- 36 1v gr.sup.
    Salavastru Petru - Botosani
    Lucic Corneliu - Suceava
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Vieru Costica - Botosani
    Poturu Ioan - Pascani
    Plamada Lucian - Iasi
    Cojocaru Adrian - Suceava
    Ujeniuc Dan - Suceava
    Zepciuc Marius - Granicesti
    Posteuca Lucian - Botosani
    Margineanu Florin - Botosani
    37 -- 48 0v gr.sup.
    Ianos Valentin - Suceava
    Grosu Octavian - Botosani
    Buzila Ioan - Botosani
    Grosu Alexandru - Botosani
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    Andronic Ioan - Suceava
    Sandulean Ticsa Rares - Vatra Dornei
    Duman Iulian - Halaucesti
    Lupu Cristian - Botosani
    Robciuc Doru - Suceava
    Honciuc Alexia - Vatra Dornei
    Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
    49 -- 2v gr.inf.
    Purcileanu Liviu - Piatra Neamt
    50 -- 59 1v gr.inf.
    Aparaschivei Marcel - Botosani
    Muraru Ioana - Vatra Dornei
    Husarciuc Beniamin - Suceava
    Romascan Constantin - Suceava
    Botezatu Ioana - Vatra Dornei
    Tiron David - Iasi
    Sandulean Ruxandra - Vatra Dornei
    Bejinariu Constantin - Siret
    Calancea Dragost - Siret
    Arhip Sorin - Radauti
    60 -- 68 0v gr.inf.
    Havrici Rares - Botosani
    Aldea Gheorghe - Suceava
    Istrate Ghiorghita - Suceava
    Pal Marius - Halaucesti
    Cracana Lucian - Vatra Dornei
    Babiuc Nicusor Ionel - Siret
    Gafencu Andrei Costel - Romanesti
    Medvediuc Lucian - Siret
    Marin Bogdan Mihail - Bacau

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a răspuns
    Clasament Open

    1. Onufrei Ciprian - Botosani
    2. Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    3 -- 4
    Spanu Vasile - Vicovu de Jos
    Hasna Cosmin - Straja
    5 -- 8
    Rusti Catalin - Suceava
    Chirap Dan - Gura Humorului
    Polocoser Cristian - Suceava
    Ilies Ioan - Radauti
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Mironescu Adrian - Botosani
    Atomei Armand - Piatra Neamt
    Odochean Razvan - Vatra Dornei
    Blanariu Dionisie - Baisesti
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Corneanu Sorin - Botosani
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Ababei Razvan - Iasi

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a răspuns
    Finala mica - Open

    Hasna Cosmin
    ------------------------- Spanu Vasile 0-3
    Spanu Vasile

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a răspuns
    Eliminatorii Open
    1. Hasna Cosmin
    ------------------------- Hasna Cosmin 3-0
    8. Ilies Ioan
    -------------------------------------------------- Georgiu Dragos 0-3
    5. Chirap Dan
    ------------------------- Georgiu Dragos 0-3
    4. Georgiu Dragos
    --------------------------------------------------------------------------- Onufrei Ciprian 2-3
    3. Polocoser Cristian
    ------------------------- Spanu Vasile 1-3
    6. Spanu Vasile
    -------------------------------------------------- Onufrei Ciprian 1-3
    7. Rusti Catalin
    ------------------------- Onufrei Ciprian 1-3
    2. Onufrei Ciprian

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a răspuns
    Eliminatorii Amatori
    1. Morosan Marian
    ------------------------- Morosan Marian 3-0
    32. Bye
    --------------------------------------------------
    17. Sofian Corneliu
    -------------------------
    16. Cojocaru Stefan
    ---------------------------------------------------------------------------
    9. Paslariu Marian
    -------------------------
    24. Pralea Marius
    --------------------------------------------------
    25. Bye
    ------------------------- Ciobanu Gabriel 0-3
    8. Ciobanu Gabriel

    A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

    5. Toporas Cosmin
    ------------------------- Toporas Cosmin 3-0
    28. Bye
    --------------------------------------------------
    21. Boicu Gabriel
    -------------------------
    12. Pinzar Alin
    ---------------------------------------------------------------------------
    13. Mahu Bogdan
    -------------------------
    20. Albu Constantin
    --------------------------------------------------
    29. Bye
    ------------------------- Bogza Dragos 0-3
    4. Bogza Dragos



    3. Ursulean Vasile
    ------------------------- Ursulean Vasile 3-0
    30. Bye
    --------------------------------------------------
    19. Popescu Mihai Sorin
    -------------------------
    14. Dragan Petru Ioan
    ---------------------------------------------------------------------------
    11. Nicolaiciuc Ovidiu
    -------------------------
    22. Iacob Gabriel
    --------------------------------------------------
    27. Bye
    ------------------------- Nemaciuc Ovidiu 0-3
    6. Nemaciuc Ovidiu

    B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

    7. Robu Valentin
    ------------------------- Robu Valentin 3-0
    26. Bye
    --------------------------------------------------
    23. Boicu Liviu
    -------------------------
    10. Nicu Constantin
    ---------------------------------------------------------------------------
    15. Chiriac Marius
    -------------------------
    18. Dranca Ana Maria
    --------------------------------------------------
    31. Bye
    ------------------------- Barbalata Lorin 0-3
    2. Barbalata Lorin

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a răspuns
    Eliminatorii Amatori
    1. Morosan Marian
    ------------------------- Morosan Marian 3-0
    32. Bye
    --------------------------------------------------
    17. Sofian Corneliu
    -------------------------
    16. Cojocaru Stefan
    ---------------------------------------------------------------------------
    9. Paslariu Marian
    -------------------------
    24. Pralea Marius
    --------------------------------------------------
    25. Bye
    ------------------------- Ciobanu Gabriel 0-3
    8. Ciobanu Gabriel

    A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

    5. Toporas Cosmin
    ------------------------- Toporas Cosmin 3-0
    28. Bye
    --------------------------------------------------
    21. Boicu Gabriel
    -------------------------
    12. Pinzar Alin
    ---------------------------------------------------------------------------
    13. Mahu Bogdan
    -------------------------
    20. Albu Constantin
    --------------------------------------------------
    29. Bye
    ------------------------- Bogza Dragos 0-3
    4. Bogza Dragos



    3. Ursulean Vasile
    ------------------------- Ursulean Vasile 3-0
    30. Bye
    --------------------------------------------------
    19. Popescu Mihai Sorin
    -------------------------
    14. Dragan Petru Ioan
    ---------------------------------------------------------------------------
    11. Nicolaiciuc Ovidiu
    -------------------------
    22. Iacob Gabriel
    --------------------------------------------------
    27. Bye
    ------------------------- Nemaciuc Ovidiu 0-3
    6. Nemaciuc Ovidiu

    B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

    7. Robu Valentin
    ------------------------- Robu Valentin 3-0
    26. Bye
    --------------------------------------------------
    23. Boicu Liviu
    -------------------------
    10. Nicu Constantin
    ---------------------------------------------------------------------------
    15. Chiriac Marius
    -------------------------
    18. Dranca Ana Maria
    --------------------------------------------------
    31. Bye
    ------------------------- Barbalata Lorin 0-3
    2. Barbalata Lorin

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a răspuns
    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
    3-1
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    1
    2 GROSU OCTAVIAN BOTOSANI
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    3 NICOLAICIUC OVIDIU IASI
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 BOTEZATU IOANA VATRA DORNEI
    3-2
    0-3
    0-3
    0-3
    1
    5 LUPU CRISTIAN BOTOSANI
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    3
    6
    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 IANOS VALENTIN SUCEAVA
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    3 DRANCA ANA MARIA VATRA DORNEI
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 PAL MARIUS HALAUCESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 URSULEAN VASILE STRAJA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 POTURU IOAN PASCANI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 STEFANACHI BOGDAN BOTOSANI
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 POSTEUCA LUCIAN BOTOSANI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 ALDEA GHEORGHE SUCEAVA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOGZA DRAGOS IASI
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BARBALATA LORIN SUCEAVA
    0-3
    3-0
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    2
    3 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 HAVRICI RARES BOTOSANI
    2-3
    1-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    5 BOICU LIVIU VATRA DORNEI
    0-3
    3-2
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    4
    6 BEJINARIU CONSTANTIN SIRET
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    Grupa inferioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOPORAS COSMIN SUCEAVA
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 VIERU COSTICA BOTOSANI
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 PLAMADA LUCIAN IASI
    0-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    2
    4 HUSARCIUC BENIAMIN SUCEAVA
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    5 HONCIUC ALEXIA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    4
    6 ARHIP SORIN RADAUTI
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    Grupa inferioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SALAVASTRU PETRU BOTOSANI
    3-0
    3-1
    3-1
    1-3
    3-1
    4
    1
    2 CHIRIAC MARIUS BOTOSANI
    0-3
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    4
    4 PURCILEANU LIVIU PIATRA NEAMT
    1-3
    3-2
    1-3
    2-3
    3-1
    2
    5 ROBCIUC DORU SUCEAVA
    3-1
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    3
    6 CALANCEA DRAGOST SIRET
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    Grupa inferioara nr. 7

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IACOB GABRIEL IASI
    3-0
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 NEMACIUC OVIDIU SUCEAVA
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 COJOCARU ADRIAN SUCEAVA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 MURARU IOANA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    5 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    6 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa inferioara nr. 8

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LUCIC CORNELIU SUCEAVA
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    4
    2 PRALEA MARIUS BOTOSANI
    3-0
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    3 CIOBANU GABRIEL VATRA DORNEI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    4 DUMAN IULIAN HALAUCESTI
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    5 TIRON DAVID IASI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    6 MEDVEDIUC LUCIAN SIRET
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    Grupa inferioara nr. 9

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOICU GABRIEL VATRA DORNEI
    2-3
    3-2
    0-3
    3-0
    0-3
    2
    4
    2 ROBU VALENTIN BOTOSANI
    3-2
    3-0
    3-2
    3-1
    0-3
    4
    2
    3 APARASCHIVEI MARCEL BOTOSANI
    2-3
    0-3
    1-3
    3-1
    0-3
    1
    4 POPESCU MIHAI SORIN STRAJA
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    1-3
    3
    3
    5 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    6 PASLARIU MARIAN IASI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-2
    5
    1
    Grupa inferioara nr. 10

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TURCU VIOREL PIATRA NEAMT
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    2 MAHU BOGDAN PASCANI
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 GROSU ALEXANDRU BOTOSANI
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    4
    4 ROMASCAN CONSTANTIN SUCEAVA
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    5 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 MARGINEANU FLORIN BOTOSANI
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    Grupa inferioara nr. 11

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 COJOCARU STEFAN SUCEAVA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 DRAGAN PETRU IOAN IASI
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 UJENIUC DAN SUCEAVA
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 SANDULEAN TICSA RARES VATRA DORNEI
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 BABIUC NICUSOR IONEL SIRET
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
    Grupa inferioara nr. 12

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PINZAR ALIN SUCEAVA
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 NICU CONSTANTIN IASI
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 BUZILA IOAN BOTOSANI
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 ANDRONIC IOAN SUCEAVA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    5 GAFENCU ANDREI COSTEL ROMANESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 SANDULEAN RUXANDRA VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    Grupa superioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
    2 POTURU IOAN PASCANI
    3 IANOS VALENTIN SUCEAVA
    4 BOICU LIVIU VATRA DORNEI
    Grupa superioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA
    2 BARBALATA LORIN SUCEAVA
    3 STEFANACHI BOGDAN BOTOSANI
    4 HONCIUC ALEXIA VATRA DORNEI
    Grupa superioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 URSULEAN VASILE STRAJA
    2 PLAMADA LUCIAN IASI
    3 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA
    4 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI
    Grupa superioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BOGZA DRAGOS IASI
    2 CHIRIAC MARIUS BOTOSANI
    3 VIERU COSTICA BOTOSANI
    4 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET
    Grupa superioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TOPORAS COSMIN SUCEAVA
    2 IACOB GABRIEL IASI
    3 ROBCIUC DORU SUCEAVA
    4 LUCIC CORNELIU SUCEAVA
    Grupa superioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SALAVASTRU PETRU BOTOSANI
    2 DUMAN IULIAN HALAUCESTI
    3 NEMACIUC OVIDIU SUCEAVA
    4 BOICU GABRIEL VATRA DORNEI
    Grupa superioara nr. 7

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 COJOCARU ADRIAN SUCEAVA
    2 ROBU VALENTIN BOTOSANI
    3 PRALEA MARIUS BOTOSANI
    4 GROSU ALEXANDRU BOTOSANI
    Grupa superioara nr. 8

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CIOBANU GABRIEL VATRA DORNEI
    2 TURCU VIOREL PIATRA NEAMT
    3 POPESCU MIHAI SORIN STRAJA
    4 SANDULEAN TICSA RARES VATRA DORNEI
    Grupa superioara nr. 9

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PASLARIU MARIAN IASI
    2 DRAGAN PETRU IOAN IASI
    3 MARGINEANU FLORIN BOTOSANI
    4 ANDRONIC IOAN SUCEAVA
    Grupa superioara nr. 10

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MAHU BOGDAN PASCANI
    2 NICU CONSTANTIN IASI
    3 UJENIUC DAN SUCEAVA
    4 GROSU OCTAVIAN BOTOSANI
    Grupa superioara nr. 11

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 COJOCARU STEFAN SUCEAVA
    2 NICOLAICIUC OVIDIU IASI
    3 BUZILA IOAN BOTOSANI
    4 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
    Grupa superioara nr. 12

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PINZAR ALIN SUCEAVA
    2 DRANCA ANA MARIA VATRA DORNEI
    3 LUPU CRISTIAN BOTOSANI
    4 POSTEUCA LUCIAN BOTOSANI

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a răspuns
    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HASNA COSMIN STRAJA
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
    2 CORNEANU SORIN BOTOSANI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    3 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    3
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 RUSTI CATALIN SUCEAVA
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    2 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    2 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
    3-0
    1-3
    1-3
    1
    3
    4 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    2 ILIES IOAN RADAUTI
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    2
    3 MARCU VASILE VATRA DORNEI
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    4 ABABEI RAZVAN IASI
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4
    5
    6
    Grupa superioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HASNA COSMIN STRAJA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    3 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 ABABEI RAZVAN IASI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ILIES IOAN RADAUTI
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4 CORNEANU SORIN BOTOSANI
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Grupa superioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    2 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    Grupa superioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MARCU VASILE VATRA DORNEI
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    2 RUSTI CATALIN SUCEAVA
    3-0
    3-1
    1-3
    2
    2
    3 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
    3-2
    1-3
    2-3
    1
    4 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
    Eliminatorii Open
    1. Hasna Cosmin
    -------------------------
    8. Ilies Ioan
    --------------------------------------------------
    5. Chirap Dan
    -------------------------
    4. Georgiu Dragos
    ---------------------------------------------------------------------------
    3. Polocoser Cristian
    -------------------------
    6. Spanu Vasile
    --------------------------------------------------
    7. Rusti Catalin
    -------------------------
    2. Onufrei Ciprian

    Lasă un comentariu:


  • GeluBv
    a răspuns
    Și grupele inferioare nu le postezi?)

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a răspuns
    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HASNA COSMIN STRAJA
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
    2 CORNEANU SORIN BOTOSANI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    3 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    3
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 RUSTI CATALIN SUCEAVA
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    2 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    2 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
    3-0
    1-3
    1-3
    1
    3
    4 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    2 ILIES IOAN RADAUTI
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    2
    3 MARCU VASILE VATRA DORNEI
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    4 ABABEI RAZVAN IASI
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4
    5
    6
    Grupa superioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HASNA COSMIN STRAJA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    3 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 ABABEI RAZVAN IASI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ILIES IOAN RADAUTI
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4 CORNEANU SORIN BOTOSANI
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Grupa superioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    2 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    Grupa superioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MARCU VASILE VATRA DORNEI
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    2 RUSTI CATALIN SUCEAVA
    3-0
    3-1
    1-3
    2
    2
    3 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
    3-2
    1-3
    2-3
    1
    4 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
    Eliminatorii Open
    1. Hasna Cosmin
    -------------------------
    8. Ilies Ioan
    --------------------------------------------------
    5. Chirap Dan
    -------------------------
    4. Georgiu Dragos
    ---------------------------------------------------------------------------
    3. Polocoser Cristian
    -------------------------
    6. Spanu Vasile
    --------------------------------------------------
    7. Rusti Catalin
    -------------------------
    2. Onufrei Ciprian

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a răspuns
    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HASNA COSMIN STRAJA
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
    2 CORNEANU SORIN BOTOSANI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    3 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    3
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 RUSTI CATALIN SUCEAVA
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    2 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    2 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
    3-0
    1-3
    1-3
    1
    3
    4 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    2 ILIES IOAN RADAUTI
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    2
    3 MARCU VASILE VATRA DORNEI
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    4 ABABEI RAZVAN IASI
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4
    5
    6
    Grupa superioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HASNA COSMIN STRAJA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    3 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 ABABEI RAZVAN IASI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ILIES IOAN RADAUTI
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4 CORNEANU SORIN BOTOSANI
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Grupa superioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    2 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    Grupa superioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MARCU VASILE VATRA DORNEI
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    2 RUSTI CATALIN SUCEAVA
    3-0
    3-1
    1-3
    2
    2
    3 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
    3-2
    1-3
    2-3
    1
    4 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
    Eliminatorii Open
    1. Hasna Cosmin
    -------------------------
    8. Ilies Ioan
    --------------------------------------------------
    5. Chirap Dan
    -------------------------
    4. Georgiu Dragos
    ---------------------------------------------------------------------------
    3. Polocoser Cristian
    -------------------------
    6. Spanu Vasile
    --------------------------------------------------
    7. Rusti Catalin
    -------------------------
    2. Onufrei Ciprian

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a răspuns
    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HASNA COSMIN STRAJA
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
    2 CORNEANU SORIN BOTOSANI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    3 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    3
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 RUSTI CATALIN SUCEAVA
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    2 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    2 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
    3-0
    1-3
    1-3
    1
    3
    4 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    2 ILIES IOAN RADAUTI
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    2
    3 MARCU VASILE VATRA DORNEI
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    4 ABABEI RAZVAN IASI
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4
    5
    6
    Grupa superioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HASNA COSMIN STRAJA
    2 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
    3 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
    4 ABABEI RAZVAN IASI
    Grupa superioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
    2 ILIES IOAN RADAUTI
    3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
    4 CORNEANU SORIN BOTOSANI
    Grupa superioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
    2 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
    3 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
    4 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
    Grupa superioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MARCU VASILE VATRA DORNEI
    2 RUSTI CATALIN SUCEAVA
    3 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
    4 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a răspuns
    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HASNA COSMIN STRAJA
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
    2 CORNEANU SORIN BOTOSANI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    3 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    3
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 RUSTI CATALIN SUCEAVA
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    2 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    2 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
    3-0
    1-3
    1-3
    1
    3
    4 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    2 ILIES IOAN RADAUTI
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    2
    3 MARCU VASILE VATRA DORNEI
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    4 ABABEI RAZVAN IASI
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4
    5
    6
    Grupa superioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HASNA COSMIN STRAJA
    2 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
    3 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
    4 ABABEI RAZVAN IASI
    Grupa superioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
    2 ILIES IOAN RADAUTI
    3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
    4 CORNEANU SORIN BOTOSANI
    Grupa superioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
    2 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
    3 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
    4 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
    Grupa superioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MARCU VASILE VATRA DORNEI
    2 RUSTI CATALIN SUCEAVA
    3 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
    4 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a răspuns
    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
    2 GROSU OCTAVIAN BOTOSANI
    3 NICOLAICIUC OVIDIU IASI
    4 BOTEZATU IOANA VATRA DORNEI
    5 LUPU CRISTIAN BOTOSANI
    6
    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA
    2 IANOS VALENTIN SUCEAVA
    3 DRANCA ANA MARIA VATRA DORNEI
    4 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
    5 PAL MARIUS HALAUCESTI
    6
    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 URSULEAN VASILE STRAJA
    2 POTURU IOAN PASCANI
    3 STEFANACHI BOGDAN BOTOSANI
    4 POSTEUCA LUCIAN BOTOSANI
    5 ALDEA GHEORGHE SUCEAVA
    6
    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOGZA DRAGOS IASI
    2 BARBALATA LORIN SUCEAVA
    3 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA
    4 HAVRICI RARES BOTOSANI
    5 BOICU LIVIU VATRA DORNEI
    6 BEJINARIU CONSTANTIN SIRET
    Grupa inferioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOPORAS COSMIN SUCEAVA
    2 VIERU COSTICA BOTOSANI
    3 PLAMADA LUCIAN IASI
    4 HUSARCIUC BENIAMIN SUCEAVA
    5 HONCIUC ALEXIA VATRA DORNEI
    6 ARHIP SORIN RADAUTI
    Grupa inferioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SALAVASTRU PETRU BOTOSANI
    2 CHIRIAC MARIUS BOTOSANI
    3 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI
    4 PURCILEANU LIVIU PIATRA NEAMT
    5 ROBCIUC DORU SUCEAVA
    6 CALANCEA DRAGOST SIRET
    Grupa inferioara nr. 7

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IACOB GABRIEL IASI
    2 NEMACIUC OVIDIU SUCEAVA
    3 COJOCARU ADRIAN SUCEAVA
    4 MURARU IOANA VATRA DORNEI
    5 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET
    6 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU
    Grupa inferioara nr. 8

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LUCIC CORNELIU SUCEAVA
    2 PRALEA MARIUS BOTOSANI
    3 CIOBANU GABRIEL VATRA DORNEI
    4 DUMAN IULIAN HALAUCESTI
    5 TIRON DAVID IASI
    6 MEDVEDIUC LUCIAN SIRET
    Grupa inferioara nr. 9

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOICU GABRIEL VATRA DORNEI
    2 ROBU VALENTIN BOTOSANI
    3 APARASCHIVEI MARCEL BOTOSANI
    4 POPESCU MIHAI SORIN STRAJA
    5 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA
    6 PASLARIU MARIAN IASI
    Grupa inferioara nr. 10

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TURCU VIOREL PIATRA NEAMT
    2 MAHU BOGDAN PASCANI
    3 GROSU ALEXANDRU BOTOSANI
    4 ROMASCAN CONSTANTIN SUCEAVA
    5 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI
    6 MARGINEANU FLORIN BOTOSANI
    Grupa inferioara nr. 11

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 COJOCARU STEFAN SUCEAVA
    2 DRAGAN PETRU IOAN IASI
    3 UJENIUC DAN SUCEAVA
    4 SANDULEAN TICSA RARES VATRA DORNEI
    5 BABIUC NICUSOR IONEL SIRET
    6
    Grupa inferioara nr. 12

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PINZAR ALIN SUCEAVA
    2 NICU CONSTANTIN IASI
    3 BUZILA IOAN BOTOSANI
    4 ANDRONIC IOAN SUCEAVA
    5 GAFENCU ANDREI COSTEL ROMANESTI
    6 SANDULEAN RUXANDRA VATRA DORNEI

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a răspuns
    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HASNA COSMIN STRAJA
    2 CORNEANU SORIN BOTOSANI
    3 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
    4 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 RUSTI CATALIN SUCEAVA
    2 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
    3 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
    4 SPANU VASILE VICOVU DE JOS
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
    2 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
    3 ATOMEI ARMAND PIATRA NEAMT
    4 BLANARIU DIONISIE BAISESTI
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DUMITRESCU DAN PIATRA NEAMT
    2 ILIES IOAN RADAUTI
    3 MARCU VASILE VATRA DORNEI
    4 ABABEI RAZVAN IASI
    5
    6

    Lasă un comentariu:


  • gabriel1962
    a răspuns
    Eu de-abia il aștept !

    Lasă un comentariu:


  • Lucian Plamada
    a răspuns
    buna seara,

    Daca faceti maine grupele si inca se mai poate, il inscriu pe Sorin Arhip - Radauti - Amatori.

    Multumesc frumos.

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a răspuns
    Datorita numarului mare de retrageri pe ultimul moment voi face grupele maine dimineata !

    Lasă un comentariu:


  • Cristi Firu
    a răspuns
    Cu părere de rău se retrage Firu Marian 😣

    Lasă un comentariu:

Who has read this thread:
Procesare...
X