Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Gura Humorului 09.07 2016 O+ A Cupa Arinis

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • alia1744
    a răspuns
    Vaculisteanu Ionut open

    Lasă un comentariu:


  • husarul
    a răspuns
    Husarciuc Beniamin, amatori

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a răspuns
    Inscrieri Open - on 08.07.2016 at 23:07:06

    1. Hasna Cosmin, Straja - 70 - 29,81 - O
    2. Rusti Catalin, Suceava - 120 - 25,38 - O
    3. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 123 - 21,94 - O
    4. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt - 138 - 18,63 - A
    5. Ilies Ioan, Radauti - 148 - 25,25 - O
    6. Mironescu Adrian, Botosani - 150 - 20,67 - O
    7. Onufrei Ciprian, Botosani - 188 - 29 - O
    8. Polocoser Cristian, Suceava - 289 - 22,82 - O
    9. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 324 - 21,54 - OW
    10. Ursan Viorel, Radauti - 446 - 18,54 - A
    11. Atomei Armand, Piatra Neamt - 474 - 15,75 - A
    12. Odochean Razvan, Vatra Dornei - 1064 - 19,5 - O
    13. Spanu Vasile, Vicovu de Jos - 1577 - 0 - O
    14. Ababei Razvan, Iasi - 1905 - 5 - A

    Inscrieri Amatori - on 08.07.2016 at 23:07:16

    1. Morosan Marian, Suceava - 170 - 17,3 - A
    2. Sofian Corneliu, Suceava - 192 - 16,82 - AW
    3. Ursulean Vasile, Straja - 224 - 18,25 - A
    4. Bogza Dragos, Iasi - 240 - 15,61 - A
    5. Toporas Cosmin, Suceava - 265 - 18,66 - A
    6. Iacob Gabriel, Iasi - 320 - 15,03 - AW
    7. Lucic Corneliu, Suceava - 339 - 13,95 - AHW
    8. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 389 - 14,75 - A
    9. Turcu Viorel, Piatra Neamt - 410 - 13,86 - AW
    10. Cojocaru Stefan, Suceava - 420 - 15,75 - AJ
    11. Pinzar Alin, Suceava - 431 - 12,88 - A
    12. Nicu Constantin, Iasi - 439 - 14,03 - A
    13. Dragan Petru Ioan, Iasi - 444 - 13,36 - A
    14. Mahu Bogdan, Pascani - 461 - 14,63 - A
    15. Robu Valentin, Botosani - 484 - 12,72 - AW
    16. Pralea Marius, Botosani - 494 - 10,85 - A
    17. Nemaciuc Ovidiu, Suceava - 558 - 11,66 - A
    18. Chiriac Marius, Botosani - 563 - 12,42 - A
    19. Vieru Costica, Botosani - 569 - 12,39 - AW
    20. Barbalata Lorin, Suceava - 608 - 13,04 - A
    21. Poturu Ioan, Pascani - 642 - 10,63 - AW
    22. Ianos Valentin, Suceava - 680 - 11,25 - A
    23. Grosu Octavian, Botosani - 688 - 11,38 - A
    24. Albu Constantin, Suceava - 713 - 9,29 - A
    25. Dranca Ana Maria, Vatra Dornei - 719 - 10,43 - AJF
    26. Stefanachi Bogdan, Botosani - 729 - 9,71 - AJ
    27. Buzila Ioan, Botosani - 733 - 8,97 - AW
    28. Plamada Lucian, Iasi - 742 - 12,04 - A
    29. Grosu Alexandru, Botosani - 743 - 10,94 - AJ
    30. Cojocaru Adrian, Suceava - 744 - 10,38 - A
    31. Ciobanu Gabriel, Vatra Dornei - 766 - 16,58 - AW
    32. Butnaru Madalina, Vatra Dornei - 808 - 9 - AJF
    33. Ujeniuc Dan, Suceava - 860 - 8 - A
    34. Nicolaiciuc Ovidiu, Iasi - 923 - 12 - A
    35. Andronic Ioan, Suceava - 956 - 9,17 - AW
    36. Popescu Mihai Sorin, Straja - 959 - 16,92 - A
    37. Zepciuc Marius, Granicesti - 1038 - 7,55 - A
    38. Sandulean Ticsa Rares, Vatra Dornei - 1054 - 6,25 - AJ
    39. Duman Iulian, Halaucesti - 1069 - 8,05 - A
    40. Romascan Victor, Suceava - 1079 - 5,08 - A
    41. Muraru Ioana, Vatra Dornei - 1093 - 6 - AJF
    42. Purcileanu Liviu, Piatra Neamt - 1110 - 9,5 - A
    43. Blanariu Dionisie, Baisesti - 1132 - 18,5 - AJ
    44. Husarciuc Beniamin, Suceava - 1184 - 4,67 - A
    45. Havrici Rares, Botosani - 1254 - 6,35 - AJ
    46. Posteuca Lucian, Botosani - 1297 - 8 - A
    47. Romascan Constantin, Suceava - 1320 - 4,92 - AW
    48. Botezatu Ioana, Vatra Dornei - 1400 - 4,38 - AJF
    49. Lupu Cristian, Botosani - 1633 - 5,58 - A
    50. Robciuc Doru, Suceava - 1714 - 4,58 - A
    51. Aldea Gheorghe, Suceava - 1847 - 12,75 - A
    52. Boicu Liviu, Vatra Dornei - 1936 - 0 - A
    53. Istrate Ghiorghita, Suceava - 2103 - 8,75 - A
    54. Pal Marius, Halaucesti - 2155 - 7,75 - A
    55. Tiron David, Iasi - 2267 - 6,75 - A
    56. Honciuc Alexia, Vatra Dornei - 2287 - 2,75 - AJF
    57. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret - 2501 - 4,75 - A
    58. Babiuc Nicusor Ionel, Siret - 2634 - 3,75 - A
    59. Gafencu Andrei Costel, Romanesti - 2949 - 1,75 - A
    60. Sandulean Ruxandra, Vatra Dornei - 4001 - 0 - A
    61. Bejinariu Constantin, Siret - 4002 - 0 - A
    62. Calancea Dragost, Siret - 4003 - 0 - A
    63. Medvediuc Lucian, Siret - 4004 - 0 - A
    64. Marin Bogdan Mihail, Bacau - 4005 - 0 - A
    65. Plesca Leonard, Halaucesti - 4008 - 0 - A
    66. Paslariu Marian, Iasi - 4009 - 0 - A
    Ultima editare de Dakiro; 08.iul.2016, 21:59.

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a creat un topic Turneu B Gura Humorului 09.07 2016 O+ A Cupa Arinis

    Turneu B Gura Humorului 09.07 2016 O+ A Cupa Arinis

    LOCALITATEA: Gura Humorului, sala de sport din incinta Complexului Turistic Arinis
    DATA: Sâmbătă 09.07.2016;
    CATEGORII: Open + Amatori
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Toate categoriile incep o data. 08.00 - 09.00? validare înscrieri, la 09.15 încep meciurile;

    LOGISTICĂ: 18 mese aprobate ITTF ( Jolla, Donic, Butterfly)
    SUPRAFAȚA DE JOC: material sintetic multistrat;
    TAXA: adulți 20 lei, copii 15 lei, din care 1 lei/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigură:
    - cafea , apă plată 2 litri si... slanina cu paine neagra si ceapa traditionala

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile I- III cupe si diplome, locul IV- VIII diplome
    ÎNSCRIEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - ultima înscriere/retragere Vineri 08 Iulie 2016, ora 21,00;
    Grupele vor fi afisate pe site la ora 23.00 . Aceste grupe vor fi cele de la inceputul turneului.
    - orice înscriere/retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;
    - absenții vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat;
    SISTEMUL DE JOC:

    Amatori:

    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 19;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) ? se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare ? conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători ? se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare ? conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: se va trage la sorti ;
    - Ordine favoriți eliminatorii ? conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    Open
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 19 precum si jucatorii amatori cu MP 12-19 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) ? se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare ? conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători ? se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare ? conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: se va trage la sorti;
    - Tablou eliminatoriu .
    - Ordine favoriți eliminatorii ? conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;
    În funcție de numărul jucătorilor înscriși sistemul de joc poate suferi modificări, modificări ce vor fi anunțate în timp util pe forum.

    Anul acesta din pacate Zilele Humorului nu se mai tin din cauza inudatiilor petrecute recent. Totusi dorim sa va oferim un week end deosebit in Complexul Arinis cu multe surprize: discoteca in aer liber, spectacole folclorice, distractie la piscine, Poligonul de tir cu arcul si paintball, adrenalina in parcul Aventura ... Am sa revin cu detalii.
    Puteti viziona live ce se intampla in complex pe siteul www.arinis.info




    ORGANIZATOR:
    Clubul Sportiv Dakiro
    tel.0749 475 893

    Hai ai nostri !!!!
Cine a citit topicul
Procesare...
X