Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A AmaTur la Gura Humorului Cupa " Tenis de masa in Bucovina" ed.IV 30-31 Iulie

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A AmaTur la Gura Humorului Cupa " Tenis de masa in Bucovina" ed.IV 30-31 Iulie

    Turneu A AmaTur la Gura Humorului Cupa " Tenis de masa in Bucovina" ed.IV
    Locatie : sala de sport din incinta Complexului Turistic Arinis.

    Categorii:

    Sambata 30 Iulie Open+Amatori + Incepatori

    Duminica 31 Iulie cupa ,, Bucovina International '' Copii pe trei categorii: < 10 ani; 10-12 ani; 12- 14 ani .
    Duminica 31 Iulie cupa: ,,Printre noi sunt campioni ! '' Open +

    Organizatori : Clubul Sportiv Dakiro : www.sportdakiro.com si Emi- tt : www.mesedetenis.ro

    Turneul va fi precedat de Tabara ,, Tenis de masa in Bucovina '' ed. IV .

    Localitate : Gura Humorului

    LOGISTICĂ: 30 mese aprobate ITTF ( Jolla, Donic, Butterfly)
    SUPRAFAȚA DE JOC: material sintetic multistrat;
    TAXA: adulți 30 lei, copii 15 lei, din care 2 lei/participant vor fi transferați în contul AmaTur; Pentru participantii la tabara taxa este de 20 lei (adulti), 10 lei copii
    Se asigură:
    - cafea , apă plată 2 litri si... slanina cu paine neagra si ceapa traditionala si nelipsitul ceaun cu fasole si mai vedem noi ce gasim pe acolo

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile I- III cupe si diplome, locul IV- VIII diplome
    ÎNSCRIEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - ultima înscriere/retragere Vineri 29 Iulie 2016, ora 21,00;
    Grupele vor fi afisate pe site la ora 23.00 . Aceste grupe vor fi cele de la inceputul turneului.
    - orice înscriere/retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;
    - absenții vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat;
    SISTEMUL DE JOC:
    ÎNCEPĂTORI :
    - Ora de incepere 09.00
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 12;
    - Număr maxim de participanţi: 90
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu
    AVANSAȚI :
    Ora de incepere 11.30
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egală cu 12 și mai mică de 19;
    - Număr maxim de participanţi: 90
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare:
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânar participant la turneu.

    Open:
    Ora de incepere: 13.00
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 19;
    - Număr maxim de participanţi: 60
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare:
    - Tablou eliminatoriu ;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant prezent la concurs.

    În funcție de numărul jucătorilor înscriși sistemul de joc poate suferi modificări, modificări ce vor fi anunțate în timp pe forum.


    Hai ai nostri !!!

    Voi reveni cu detalii.


    ,,Printre noi sunt campioni ! ''

    Aceasta va fi deviza noastra de acum incolo! Pentru a promova tenisul de masa vom organiza si un concurs Open + sau Master cum vreti sa- i ziceti Duminica incepand de la ora 10.00 . Sunt invitate toate persoanele din toate diviziile sau din Amatur . Taxa de participare 20 lei. Premii ca la turneul A - cupe , diplome si medalii. Inscrieri tot aici !
    Capii de serie vor fi cei ce au plecat din AmaTur spre diviziile superioare.

    Pentru turneul de Duminica vom organiza si o a 4 categorie : 14- 18 ani.
    Rog din suflet ca toti copii sa fie trecuti la varsta reala pentru a da seriozitate turneului . Multumesc si...
    HAI AI NOSTRI !!!

    Turneul Open + se anuleaza.
    Ultima editare de Dakiro; 29.iul.2016, 19:26.
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

  • #2
    Inscrieri Open - on 29.07.2016 at 22:07:49

    1. Roman Bogdan, Arad - 4 - 33,13 - O
    2. Ion Marius, Braila - 11 - 31,27 - O
    3. Avram Victor, Arad - 15 - 29,21 - O
    4. Cozma Catalin, Falticeni - 18 - 29,85 - OLW
    5. Farkas Gabor, Targu Mures - 25 - 31,19 - O
    6. Marola Mihai, Bacau - 55 - 24,85 - OJ
    7. Andone Claudiu, Cugir - 57 - 27,28 - O
    8. Maxim Valentin, Cluj Napoca - 59 - 29,03 - O
    9. Hasna Cosmin, Straja - 70 - 29,81 - O
    10. Farkas Bence, Targu Mures - 73 - 25,39 - O
    11. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 81 - 25,42 - O
    12. Albu Catalin, Pascani - 89 - 23,78 - O
    13. Cotca Dacian, Oradea - 93 - 21,14 - O
    14. Sumanaru Catalin, Iasi - 109 - 24,61 - O
    15. Rusti Catalin, Suceava - 120 - 25,38 - O
    16. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 123 - 21,94 - O
    17. Ungureanu Adrian, Suceava - 142 - 24,16 - O
    18. Ilies Ioan, Radauti - 148 - 25,25 - O
    19. Mironescu Adrian, Botosani - 150 - 20,67 - O
    20. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei - 152 - 19,83 - O
    21. Munteanu Octavian, Tecuci - 202 - 19,13 - OW
    22. Carpovici Boris, Falticeni - 203 - 29,55 - OLW
    23. Meszar Razvan, Arad - 279 - 24,16 - O
    24. Firu Marian, Vatra Dornei - 280 - 23,96 - O
    25. Cocinschi Emanuel, Vatra Dornei - 285 - 25,67 - OJ
    26. Polocoser Cristian, Suceava - 289 - 22,82 - O
    27. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 324 - 21,54 - OW
    28. Bujoreanu Neculai, Falticeni - 350 - 22,39 - OW
    29. Tiganisteanu Adrian, Bacau - 441 - 25,55 - O
    30. Teodorescu Sandica, Ramnicu Sarat - 487 - 21,5 - O
    31. Miron Mihai, Cluj Napoca - 499 - 19,55 - OH
    32. Carnu Eugen, Bacau - 501 - 15,96 - AW
    33. Balint Andreea, Dumbravita - 649 - 21,75 - OF
    34. Calenciuc Dumitru, Radauti - 905 - 19,5 - O
    35. Moldovan Daniel, Dumbravita - 919 - 21,58 - O
    36. Badea Bogdan, Dumbravita - 1058 - 16,92 - A
    37. Neagoe Costin, Bucuresti - 1329 - 11 - A
    38. Tarhuna Alin, Dumbravita - 1413 - 13,5 - A
    39. Spanu Vasile, Vicovu de Jos - 1577 - 0 - O
    40. Ovcinnicov Artem, Ucraina - 4001 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 29.07.2016 at 22:08:52

    1. Marola Dan, Bacau - 154 - 17,6 - A
    2. Colesniuc Romeo, Botosani - 167 - 17,04 - AW
    3. Morosan Marian, Suceava - 170 - 17,3 - A
    4. Sofian Corneliu, Suceava - 192 - 16,82 - AW
    5. Diaconescu Lucian, Targoviste - 214 - 15,82 - A
    6. Valeanu Cosmin, Bacau - 233 - 17,86 - AJ
    7. Bogza Dragos, Iasi - 240 - 15,61 - A
    8. Corneanu Sorin, Botosani - 257 - 15,3 - A
    9. Toporas Cosmin, Suceava - 265 - 18,66 - A
    10. Petenchi Edmond, Roman - 266 - 17,53 - A
    11. Motorga Dorin, Targu Mures - 314 - 16,67 - A
    12. Iacob Gabriel, Iasi - 320 - 15,03 - AW
    13. Valeanu Vlad, Bacau - 325 - 17,14 - A
    14. Pelaghie Ioan, Targu Mures - 335 - 18,13 - A
    15. Lucic Corneliu, Suceava - 339 - 13,95 - AHW
    16. Cojocaru Stefan, Suceava - 420 - 15,75 - AJ
    17. Pinzar Alin, Suceava - 431 - 12,88 - A
    18. Ungureanu Florin, Suceava - 437 - 15,14 - A
    19. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari - 442 - 18,83 - A
    20. Stefan Alexandru, Iasi - 523 - 13,53 - A
    21. Berila Radu, Bacau - 542 - 14,33 - AJ
    22. Trandafir Vasile, Targu Mures - 568 - 14,39 - A
    23. Vieru Costica, Botosani - 569 - 12,39 - AW
    24. Barbalata Lorin, Suceava - 608 - 13,04 - A
    25. Lazar Vasile, Pufesti - 618 - 14,41 - A
    26. Alexandru Liviu, Botosani - 687 - 11,78 - A
    27. Catricicau Adrian, Baia Mare - 750 - 18,25 - A
    28. Fulop Laszlo, Targu Mures - 782 - 8,14 - A
    29. Volostiuc Catalin, Suceava - 795 - 13 - A
    30. Munteanu Silviu, Suceava - 910 - 9,75 - A
    31. Nicolaiciuc Ovidiu, Iasi - 923 - 12 - A
    32. Mazapa Gelu, Iasi - 934 - 15,58 - A
    33. Blanariu Dionisie, Baisesti - 1132 - 18,5 - AJ
    34. Cotca Diana, Oradea - 1570 - 4,5 - AJF
    35. Cotca Rares, Oradea - 1754 - 3 - AJ
    36. Moldovan Dora, Dumbravita - 1827 - 3,58 - AF
    37. Orban Madalina, Timisoara - 1830 - 3,58 - AF
    38. Muller Evelin, Ungaria - 2120 - 3,5 - A
    39. Garlea Maria, Bucuresti - 2856 - 0 - AJF
    40. Crut Gheorghe, Straja - 4001 - 0 - A
    41. Ivisiuc Teofil, Vatra Dornei - 4002 - 0 - A
    42. Ivisuc Teofil, Vatra Dornei - 4003 - 0 - A
    43. Gros Eduard, Lupeni - 4004 - 0 - A
    44. Vlad Maria, Dumbravita - 4005 - 0 - A
    45. Antal Attila, Baia Mare - 4006 - 0 - A
    46. Chende Vasile, Baia Mare - 4007 - 0 - A
    47. Curinoi Andrei, Balti - Moldova - 4008 - 0 - A
    48. Margineanu Florin, Botosani - 4009 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 29.07.2016 at 22:09:09

    1. Panait Adrian, Braila - 405 - 11,91 - AW
    2. Pralea Marius, Botosani - 494 - 10,85 - A
    3. Pralea Constantin, Alba Iulia - 614 - 8 - AW
    4. Carjan Dumitru, Bucuresti - 629 - 8,58 - AW
    5. Capra Arthur, Vatra Dornei - 635 - 11,46 - AH
    6. Poturu Ioan, Pascani - 642 - 10,63 - AW
    7. Zamfirache Ioan, Botosani - 643 - 9,36 - AW
    8. Ianos Valentin, Suceava - 680 - 11,25 - A
    9. Pantelimon Andi, Bucuresti - 711 - 10,78 - A
    10. Albu Constantin, Suceava - 713 - 9,29 - A
    11. Damian Vasile, Nasaud - 718 - 10,44 - A
    12. Buzila Ioan, Botosani - 733 - 8,97 - AW
    13. Grosu Alexandru, Botosani - 743 - 10,94 - AJ
    14. Pelin Dumitru, Iasi - 770 - 11,11 - A
    15. Macovei Bogdan, Suceava - 805 - 11 - A
    16. Butnaru Madalina, Vatra Dornei - 808 - 9 - AJF
    17. Donisan Costel, Pascani - 857 - 10,25 - A
    18. Ujeniuc Dan, Suceava - 860 - 8 - A
    19. Cotfas Gabriel, Toplita - 863 - 7,54 - A
    20. Morosan Ionel, Granicesti - 864 - 7,39 - A
    21. Macovei Cristi, Iasi - 911 - 8,96 - A
    22. Portariuc Gheorghe, Botosani - 915 - 6,81 - A
    23. Campian Zoltan, Toplita - 976 - 6,54 - A
    24. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti - 985 - 6,67 - A
    25. Sandulean Ticsa Rares, Vatra Dornei - 1054 - 6,25 - AJ
    26. Simionese Ovidiu, Granicesti - 1055 - 5,46 - AJ
    27. Muraru Ioana, Vatra Dornei - 1093 - 6 - AJF
    28. Horotan Catalin, Baia Mare - 1128 - 7,25 - A
    29. Rosu Livia, Suceava - 1156 - 5,88 - AF
    30. Dior Dorin, Iasi - 1179 - 8 - A
    31. Cotoara Toader, Suceava - 1192 - 6,5 - A
    32. Aungurencei Miruna, Iasi - 1252 - 7,25 - AJF
    33. Butacu Dan, Bacau - 1267 - 6,69 - A
    34. Horotan Tudor, Baia Mare - 1359 - 3,25 - AJ
    35. Lascu Mihai, Dumbravita - 1430 - 4,5 - A
    36. Balla Peter, Toplita - 1601 - 5,92 - A
    37. Pralea Horia Serban, Botosani - 1755 - 3 - A
    38. Foca Ciprian, Radauti - 1767 - 8,75 - A
    39. Morun Marian, Braila - 1920 - 3 - A
    40. Boicu Liviu, Vatra Dornei - 1936 - 0 - A
    41. Pogorevici Mircea, Gura Humorului - 1951 - 10,75 - A
    42. Balbarau Razvan, Mangalia - 2044 - 4 - A
    43. Panzariu Teodor, Botosani - 2062 - 2,25 - A
    44. Pintilie Vlad, Iasi - 2070 - 0 - A
    45. Istrate Ghiorghita, Suceava - 2103 - 8,75 - A
    46. Constantinica Silviu, Botosani - 2190 - 4,75 - AJ
    47. Stoica Emanuel, Mangalia - 2206 - 3 - A
    48. Cracana Lucian, Vatra Dornei - 2214 - 1,75 - A
    49. Marin Cristi, Braila - 2291 - 2,75 - A
    50. Pauliuc Alesia, Timisoara - 2381 - 2 - AF
    51. Grosu Mihai Ioan, Botosani - 2454 - 4,75 - A
    52. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret - 2501 - 4,75 - A
    53. Berinde Luca, Dumbravita - 2520 - 1,5 - A
    54. Puscasu Calin, Botosani - 2595 - 3,75 - AJ
    55. Babiuc Nicusor Ionel, Siret - 2634 - 3,75 - A
    56. Petrache Florin, Suceava - 2637 - 3,75 - A
    57. Pop Sabin, Targu Mures - 2833 - 2,75 - A
    58. Nistorac Andreea, Iasi - 2900 - 1,75 - AF
    59. Garlea Mihai, Bucuresti - 2975 - 0 - AJ
    60. Macovei Valentin, Vatra Dornei - 3073 - 0 - A
    61. Pavlenko Iustina, Ucraina - 3089 - 0 - AF
    62. Sandulean Ruxandra, Vatra Dornei - 4001 - 0 - A
    63. Medvediuc Lucian, Siret - 4004 - 0 - A
    64. Bejinariu Constantin, Siret - 4005 - 0 - A
    65. Calancea Dragos, Siret - 4006 - 0 - A
    66. Havris Rares, Botosani - 4008 - 0 - A
    67. Tocariu Tudor, Botosani - 4009 - 0 - A
    68. Tanase Alisa, Mangalia - 4012 - 0 - A
    69. Maxim Dorin, Mangalia - 4013 - 0 - A
    70. Constantinescu Alexia, Mangalia - 4014 - 0 - A
    71. Varlan Izabela, Mangalia - 4015 - 0 - A
    72. Ilie Mara, Mangalia - 4016 - 0 - A
    73. Savka Iana, Ucraina - 4018 - 0 - A
    74. Dobrincu Vlad, Iasi - 4019 - 0 - A
    75. Pletea Octavian, Germania - 4021 - 0 - A
    76. Popa Mihaela, Germania - 4022 - 0 - A
    77. Foca Gabriel Dorin, Radauti - 4024 - 0 - A
    78. Maris Catalin, Vatra Dornei - 4025 - 0 - A
    Ultima editare de Dakiro; 29.iul.2016, 21:09.
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

    Comentariu


    • #3
      Rezervat inscrieri turneu copii ,, Bucovina International '' Duminica 31 Iulie

      Inscrieri Copii mai mici de 10 ani - on 24.07.2016 at 08:03:41

      1. Sandulean Ticsa Rares, Vatra Dornei - 1054 - 6,25 - AJ
      2. Muraru Ioana, Vatra Dornei - 1093 - 6 - AJF
      3. Pralea Horia Serban, Botosani - 1755 - 3 - A
      4. Vieru Teodora, Vatra Dornei - 2212 - 1,75 - AJF
      5. Tereja David, Vatra Dornei - 2240 - 6,75 - AJ
      6. Buzila Robert, Vatra Dornei - 2300 - 1,75 - AJ
      7. Pintescu Teodora, Vatra Dornei - 2654 - 0 - AJF
      8. Aungurencei Mircea, Iasi - 3113 - 0 - A
      9. Enea Andreea, Vatra Dornei - 4002 - 0 - A
      10. Bacalu Andreea, Vatra Dornei - 4003 - 0 - A
      11. Toderica Nicolae, Vatra Dornei - 4004 - 0 - A
      12. Chiruta Vlad, Vatra Dornei - 4005 - 0 - A
      13. Tanase Alisa, Mangalia - 4006 - 0 - A
      14. Maxim Dorin, Mangalia - 4007 - 0 - A

      Inscrieri Copii 10- 12 ani - on 24.07.2016 at 08:03:56

      1. Simionese Ovidiu, Granicesti - 1055 - 5,46 - AJ
      2. Horotan Tudor, Baia Mare - 1359 - 3,25 - AJ
      3. Vacariuc Mariana, Vatra Dornei - 1917 - 3 - AJF
      4. Balbarau Razvan, Mangalia - 2044 - 4 - A
      5. Stoica Emanuel, Mangalia - 2206 - 3 - A
      6. Rusu Mara Georgiana, Vatra Dornei - 3076 - 0,75 - AJF
      7. Constantinescu Alexia, Mangalia - 4001 - 0 - A
      8. Varlan Izabela, Mangalia - 4002 - 0 - A
      9. Ilie Mara, Mangalia - 4003 - 0 - A

      Inscrieri Copii 12- 14 ani - on 24.07.2016 at 08:04:10

      1. Farkas Bence, Targu Mures - 73 - 25,39 - O
      2. Butnaru Madalina, Vatra Dornei - 808 - 9 - AJF
      3. Blanariu Dionisie, Baisesti - 1132 - 18,5 - AJ
      4. Aungurencei Miruna, Iasi - 1252 - 7,25 - AJF
      5. Vlad Teodor, Vatra Dornei - 2301 - 1,75 - AJ
      6. Popa Mihnea, Iasi - 2407 - 0 - A
      7. Sandulean Ruxandra, Vatra Dornei - 4001 - 0 - A
      8. Badale Iulia, Vatra Dornei - 4002 - 0 - A
      Ultima editare de Dakiro; 24.iul.2016, 06:56.
      Dan Chirap
      www.sportdakiro.com
      email: contact@sportdakiro.com

      Comentariu


      • #4
        S-A INCEPEM ;
        MARCU VASILE-open
        HAGATIS ANDREI -open
        BUTNARU MADALINA ; SANDULEAN RARES ; SANDULEAN RUXANDRA ; MURARU IOANA ;HONCIUC ALEXIA - INCEPATORI
        CONCURS DE COPII
        < 10 ANI -HONCIUC ALEXIA ; MURARU IOANA ;SANDULEAN RARES;TEREJA DAVID ; PINTESCU TEODORA ; ENEA ANDREEA ;BACALU ANDREA;TODERICA NICOLAE;
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

        Comentariu


        • #5
          Munteanu Octavian Tecuci open
          Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

          Comentariu


          • #6
            Toporas Cosmin-Avansati
            Blade: Butterfly Primorac
            FH: Butterfly Sriver G3
            BH: Butterfly Roundell

            Comentariu


            • #7
              Din Nasaud ;
              Damian Vasile-incepatori
              Ghioc Stefan-incepatori
              Spaller Tiberiu-avansati.

              Comentariu


              • #8
                Pralea Horia Șerban și Pralea Marius - ambii din Botoșani - pentru concursul incepătorilor ( sâmbătă )

                Pralea Horia Serban pentru concursul copiilor , categoria sub 10 ani ( duminică )

                Mulțumesc !

                Comentariu


                • #9
                  Pralea Constantin-Alba Iulia-incepatori

                  Comentariu


                  • #10
                    Barbalata Lorin - Suceava - Avansati

                    Comentariu


                    • #11
                      Pinzar Alin -Suceava, avansati
                      Andronic Ioan - Suceava, incepatori
                      Rusti Catalin - Suceava, open
                      Andro TP-Ligna CI
                      Andro Hexer Powergrip SFX
                      Andro Hexer Powergrip SFX

                      Comentariu


                      • #12
                        Vatra Dornei; copii
                        <10 ani -CHIRUTA VLAD ; BUZILA ROBERT ; VIERIU TEODORA
                        10-12 ANI- RUSU MARA GEORGIANA; VACARIUC MARIANA ;
                        12-14 ANI- VLAD TEODOR ; BOTEZATU IOANA ; SANDULEAN RUXANDRA ; BADALE IULIA
                        Blade . PHOTINO
                        Fh. Tibhar ev. Mx-p
                        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                        Comentariu


                        • #13
                          Portariuc Gheorghe si Zamfirache Ioan-incepatori
                          Duceac Catalin-open

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscrie Diaconescu Lucian din Targoviste la Avansati !
                            Blade: XIOM Feel ZX3
                            Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
                            Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

                            Comentariu


                            • #15
                              Ignatescu Bogdan Ionut - Siret - Incepatori
                              Babiuc Nicusor Ionel - Siret - Incepatori
                              Medvediuc Lucian - Siret - Incepatori
                              Bejinariu Constantin - Siret - Incepatori
                              Calancea Dragos - Siret - Incepatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X