Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Mureșul", Vințu de Jos - 20.05.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Mureșul", Vințu de Jos - 20.05.2017

    TURNEU A `Cupa Muresul` Editia a II-a

    Data: 20.05.2017 - ora 09.00
    Localitatea: VINTU DE JOS (ALBA)
    - Sala de sport VINTU DE JOS - PARCUL NIC. ITU - str. LUCIAN BLAGA NR. 25

    - De la ALBA IULIA 6 km spre SEBES (in sensul giratoriu la dreapta pe sub podul de cale ferata)
    - De la SEBES 6 km spre ALBA IULIA (la primul sens giratoriu spre stanga pe sub acelasi pod de cale ferata)

    - ATENTIE: Intrarea in VINT dinspre DEVA este blocata (se construieste o pasarela peste calea ferata)
    [TD]
    [/TD]
    Logistica: 24 Mese ITTF, mingi Jolla *** celuloid
    Spatiu de joc : Sala tip NASTASE cu tribuna, iluminat artificial

    Taxa:
    - ADULTI = 40 lei
    - COPII PANA LA 14 ANI = 10 lei
    - Persoanele cu handicap - fara taxa

    SE ASIGURA ASISTENTA MEDICALA

    Nr. participanti - 144 ... din care 6 WILD CARDURI (cate 2 la fiecare categorie)
    - ELITE = 30 (5 x 6 jucatori)
    - OPEN = 42 (7 x 6 jucatori)
    - AMATORI = 72 (12 x 6 jucatori)

    In functie de situatia inscrierilor din primele 2-3 zile se vor realoca, eventual, o parte din locuri de la o categorie la alta.

    INSCRIERI: pe forum pana vineri ora 15.00, ultima retragere in termen (R1) joi ora 21.00.

    Programul Turneului:
    - Incepe la ora 9.00 AM pentru toate categoriile
    - 13 - 13,45 - MASA FESTIVA.
    - la sala se asigura protocolul necesar

    Materiale Premiere:
    - LOC 1-3 = CUPE, MEDALII, DIPLOME
    - se joaca finala mica

    PARTENERI:
    - SC. KOZARA SRL
    - EMI-TT
    - GIRO SRL
    - CNC BLUE SPORT
    - BELAGROSAN

    POSIBILITATI DE CAZARE:
    - HANUL LUTSCH 2000 (la intrarea in Vint dinspre Deva) Receptie: 0258 839597
    - PENSIUNEA DRUMUL DRAGOSTEI (la intrarea in Vint dinspre Alba Iulia) Recepţie: 0371-402272, Mobil: 0733-015709
    - ALEGRIA (la sensul giratoriu spre Vint) Tel: 0358.401730, 0358.401731, 0358.401732, 0358.401733, 0358.401734

    ORGANIZATORI:
    - PRALEA CONSTANTIN - Tel: 0723511024
    - BELTECHI DUMITRU - Tel: 0747630959
    - APIAN FLORIN



    Important!

    Dupa cum se observa, exista niste liste de asteptare destul de mari, iar numarul de locuri nu poate fi marit.
    Din experienta altor turnee vor exista destule retrageri, insa ar fi de dorit ca acestea sa nu se faca in ultimele zile, cand o parte dintre cei care au intrat mai tarziu pe forum si-au facut deja alte planuri.

    Am fost rugat sa fac acest anunt in special pentru cei care au postat inscrieri multiple in care este posibil ca anumiti jucatori sa nu stie ca au fost trecuti pe liste (nu-i obligatoriu sa fie cazul si aici, dar daca este atunci ar fi bine sa aflam in cursul acestei saptamani).

    Multumim si va asteptam!
    Ultima editare de FlorinBN; 10.mai.2017, 09:17.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  • #2
    Clasament Elite

    1. Avram Victor - Arad
    2. Put Gabriel - Oravita
    3 -- 4
    Roman Bogdan - Arad
    Rus Traian - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Apian Florin - Bistrita
    Sicoe Rodica - Cugir
    Crainic Adrian - Orastie
    9 -- 12
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Verdet Adrian - Oravita
    Vitan Vasile - Tarnaveni
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    13 -- 16 1v gr.sup.
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Pavel Calin - Hunedoara
    Oprea Adrian - Lugoj
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Andone Claudiu - Cugir
    Zelariu Petru - Tarnaveni
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    Kaposta Victor - Arad
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Temelie Dragos - Selimbar
    Iancu Sorin - Sibiu
    23 -- 26 1v gr.inf.
    Popa Radu - Deva
    Pop Zoltan - Dej
    Migea Cornel - Sibiu
    Szakacs Raul - Deva
    27 -- 29 0v gr.inf.
    Popet Doru - Timisoara
    Aron Darie - Sibiu
    Dabacan Dorin - Tarnaveni

    Clasament Open

    1. Szakacs Bela - Deva
    2. Murgu Ioan - Oravita
    3 -- 4
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Cecan Vasile - Timisoara
    Barac Marius - Sibiu
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    Motorga Dorin - Targu Mures
    9 -- 14
    Veres Francisc - Oravita
    Neiconi Sabin - Hateg
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Weiss Simona - Cisnadie
    Turburan Ion - Resita
    Bucur Dan - Cisnadie
    15 -- 2v gr.sup.
    Boeriu Cezara - Targu Mures
    16 -- 22 1v gr.sup.
    Zsok Arcadie - Deva
    Kromek Iulian - Cugir
    Lungu Marius - Oravita
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Vuca Adrian - Bocsa
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    23 -- 28 0v gr.sup.
    Veres Janos - Targu Mures
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Somlea Darian - Cisnadie
    Farcasiu Florin - Alba Iulia
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Beltechi Dumitru - Victoria
    29 -- 31 2v gr.inf.
    Beches Andrei - Sibiu
    Lulciuc Dumitru - Timisoara
    Radu Constantin - Sibiu
    32 -- 36 1v gr.inf.
    Groza Alexandru - Cisnadie
    Janosi Attila - Targu Mures
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Butura Vasile - Alba Iulia
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    37 -- 40 0v gr.inf.
    Popa Gheorghe - Aiud
    Blaga Marius - Cluj Napoca
    Gecse Alpar - Chibed
    Cioveie Marian - Oravita

    Clasament Amatori

    1. Petrus Florin - Alba Iulia
    2. Busu Romulus - Hunedoara
    3 -- 4
    Bora Nicolae - Vintu de Jos
    Damian Mircea - Bistrita
    5 -- 8
    Sava Petru - Cluj Napoca
    Boznea Daniel - Deva
    Gasca Toader - Hunedoara
    Serban Marian - Orastie
    9 -- 16
    Stancu Tiberiu - Deva
    Susan Mircea - Alba Iulia
    Georgescu Constantin - Orastie
    Botea Fabian - Hunedoara
    Barbuta Ioan - Dej
    Miclos Andrei - Dej
    Dani Leo - Arad
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    17 -- 26
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Comsa Dan - Sibiu
    Zdrenghea Mircea - Orastie
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Tatar Dorel - Simeria
    Jeler Nicolae - Orastie
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    Sava Ioan - Orastie
    Postelnicu Mihai - Deva
    Ispas Emil - Alba Iulia
    27 -- 2v gr.sup.
    Jichici Svetozar - Timisoara
    28 -- 40 1v gr.sup.
    Dirlea Ioan - Aiud
    Sicoe Ioan - Turda
    Decean Darian - Sibiu
    Pop Sabin - Targu Mures
    Palfi Ferencz - Cluj Napoca
    Luca Eugen - Aiud
    Gipsy King - Hunedoara
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Veres Adrian - Timisoara
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Sava Bogdan - Cluj Napoca
    Moldovan Valer - Calan
    Tedi Ioja - Calan
    41 -- 52 0v gr.sup.
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Horvath Mircea - Orastie
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Bozosan Petre - Sibiu
    Gusan Boris - Turda
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Oniga Paul - Blaj
    Midvichi Alexandru - Deva
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Marin Bogdan Mihail - Bacau
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    53 -- 2v gr.inf.
    Puia Darius - Stremt
    54 -- 62 1v gr.inf.
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Borcsi Jozsef - Timisoara
    Ciurca Ovidiu - Targu Mures
    Oprean Andrei - Baia de Cris
    Bleoca Lucas - Tarnaveni
    Szekely Gheorghe - Blaj
    Marian Ioan - Alba Iulia
    Golban Nicolae - Alba Iulia
    Popa Decebal - Vintu de Jos
    63 -- 75 0v gr.inf.
    Caraus Sorin - Deva
    Zedler Iuliu - Blaj
    Barbu Tiberiu - Simeria
    Taranu Mircea - Hunedoara
    Vela Gabriel - Timisoara
    Cristea Daniel - Bistrita
    Somlea Codrin - Cisnadie
    Stancovici Bianca - Targu Mures
    Asavei Gheorghe - Razboieni
    Ilisiu Cristian - Vintu de Jos
    Konya Elod - Aiud
    Bregar Dan - Vintu de Jos
    Danciu Nicolae - Vintu de Jos




    Inscrieri Elite - on 18-May-17 at 21:18:31

    1. Roman Bogdan, Arad, 2 - 41.44 - OE - wild card
    2. Sicoe Rodica, Cugir, 12 - 40.71 - OELF
    3. Mutrescu Eugen, Timisoara, 147 - 39.75 - OE
    4. Sufletel Radu, Alba Iulia, 11 - 38.71 - OELW
    5. Avram Victor, Arad, 6 - 36.47 - OE - wild card
    6. Put Gabriel, Oravita, 24 - 35.54 - OE
    7. Rus Traian, Cluj Napoca, 1050 - 35.5 - OEL
    8. Apian Florin, Bistrita, 15 - 35.18 - OE
    9. Verdet Adrian, Oravita, 14 - 35.07 - OE
    10. Andone Claudiu, Cugir, 37 - 34.82 - OE
    11. Vitan Vasile, Tarnaveni, 153 - 32.58 - OE
    12. Daneliuc Gabi, Sibiu, 19 - 32.44 - OE
    13. Popa Radu, Deva, 832 - 32 - OE
    14. Temelie Dragos, Selimbar, 1060 - 32 - OE
    15. Pop Zoltan, Dej, 48 - 30.88 - OE
    16. Migea Cornel, Sibiu, 36 - 30.36 - OE
    17. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 121 - 30.25 - OE
    18. Zelariu Petru, Tarnaveni, 216 - 29.96 - OEW
    19. Pavel Calin, Hunedoara, 203 - 29.46 - OE
    20. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 305 - 29.2 - OE
    21. Popet Doru, Timisoara, 77 - 29.14 - OEW
    22. Aron Darie, Sibiu, 102 - 28.95 - OE
    23. Lunca Razvan, Tarnaveni, 96 - 28.57 - OE
    24. Kaposta Victor, Arad, 34 - 28.53 - OE
    25. Crainic Adrian, Orastie, 250 - 28.4 - OE
    26. Oprea Adrian, Lugoj, 46 - 28.16 - OE
    27. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 310 - 27.6 - OE
    28. Iancu Sorin, Sibiu, 148 - 27.5 - OE
    29. Bleoca Marius, Tarnaveni, 101 - 27.21 - OE
    30. Szakacs Raul, Deva, 3886 - 0 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Grigore Alexandru, Campina, 138 - 22.54 - O

    Inscrieri Open - on 18-May-17 at 21:18:41

    1. Motorga Dorin, Targu Mures, 116 - 26.67 - O
    2. Veres Francisc, Oravita, 129 - 26.63 - O
    3. Groza Alexandru, Cisnadie, 296 - 26.63 - O
    4. Ciobanu Daniel, Blaj, 80 - 26.07 - OW
    5. Zsok Arcadie, Deva, 505 - 26 - O
    6. Neiconi Sabin, Hateg, 574 - 26 - OW
    7. Kromek Iulian, Cugir, 204 - 25.96 - O
    8. Beches Andrei, Sibiu, 217 - 25.83 - O
    9. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 135 - 25.5 - OW - wild card
    10. Beca Iliesen, Timisoara, 903 - 25.5 - OL
    11. Lungu Marius, Oravita, 171 - 25.13 - O
    12. Veres Janos, Targu Mures, 281 - 23.96 - OW
    13. Barac Marius, Sibiu, 145 - 23.63 - OW
    14. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 165 - 23.57 - O
    15. Weiss Simona, Cisnadie, 241 - 23.21 - OF
    16. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 353 - 23.2 - O
    17. Popa Gheorghe, Aiud, 804 - 22 - O
    18. Mitzea Alexandru, Sibiu, 313 - 21.55 - O
    19. Trandafir Vasile, Targu Mures, 118 - 21.54 - O
    20. Turburan Ion, Resita, 253 - 21.5 - O
    21. Janosi Attila, Targu Mures, 192 - 21.33 - O
    22. Drinceanu Lilian, Oravita, 188 - 21.17 - O
    23. Murgu Ioan, Oravita, 268 - 21.05 - O
    24. Lulciuc Dumitru, Timisoara, 673 - 21 - O
    25. Vuca Adrian, Bocsa, 1248 - 21 - O
    26. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 158 - 20.75 - O
    27. Barbulescu Dan, Sibiu, 307 - 20.33 - O
    28. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 414 - 20.2 - O
    29. Cecan Vasile, Timisoara, 189 - 20 - O
    30. Butura Vasile, Alba Iulia, 1169 - 20 - O
    31. Somlea Darian, Cisnadie, 258 - 19.64 - A
    32. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 554 - 18.75 - A
    33. Bucur Dan, Cisnadie, 368 - 18.38 - A - wild card
    34. Radu Constantin, Sibiu, 295 - 17.86 - AW
    35. Boeriu Cezara, Targu Mures, 695 - 17.75 - AJF
    36. Farcasiu Florin, Alba Iulia, 1026 - 15.33 - A
    37. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 593 - 15.08 - A
    38. Blaga Marius, Cluj Napoca, 1289 - 13.5 - A
    39. Gecse Alpar, Chibed, 1219 - 13.08 - A
    40. Cioveie Marian, Oravita, 528 - 11.46 - A
    41. Beltechi Dumitru, Victoria, 1886 - 0 - A
    42. Szakacs Bela, Deva, 3782 - 0 - OW
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Denes Ferenc, Praid, 205 - 25.71 - OW
    2. Schiopulescu Ion, Lugoj, 315 - 18.67 - A
    3. Degianschi Obrad, Resita, 951 - 18 - A
    4. Suciu Sergiu, Turda, 830 - 8.83 - AW
    5. Bothazan Florin, Dej, 248 - 19.86 - A

    Inscrieri Amatori - on 18-May-17 at 21:19:10

    1. Dirlea Ioan, Aiud, 168 - 19.86 - AH
    2. Georgescu Constantin, Orastie, 419 - 19.83 - A
    3. Botea Fabian, Hunedoara, 275 - 19.79 - A
    4. Serban Marian, Orastie, 524 - 19.63 - A
    5. Barbuta Ioan, Dej, 1297 - 19.5 - A
    6. Pralea Marius Dan, Botosani, 159 - 19.28 - A - wild card
    7. Damian Mircea, Bistrita, 173 - 19.21 - A
    8. Gasca Toader, Hunedoara, 1468 - 19 - A
    9. Jichici Svetozar, Timisoara, 190 - 18.96 - A
    10. Comsa Dan, Sibiu, 299 - 18.82 - A
    11. Sava Petru, Cluj Napoca, 1147 - 18.5 - A
    12. Stancu Tiberiu, Deva, 1103 - 18 - AW
    13. Bumbu Pavel, Razboieni, 415 - 17.83 - A
    14. Matei Dumitru, Simeria, 326 - 17.67 - AW
    15. Zdrenghea Mircea, Orastie, 568 - 17.5 - A
    16. Horvath Mircea, Orastie, 437 - 17.43 - A
    17. Peta Octavian, Cluj Napoca, 393 - 17.17 - AW
    18. Tatar Dorel, Simeria, 2057 - 17 - A
    19. Busu Romulus, Hunedoara, 504 - 16.96 - A
    20. Sicoe Ioan, Turda, 265 - 16.5 - AW
    21. Boznea Daniel, Deva, 696 - 16.2 - A
    22. Bora Nicolae, Vintu de Jos, 1521 - 16 - A
    23. Jeler Nicolae, Orastie, 582 - 15.79 - A
    24. Miclos Andrei, Dej, 488 - 15.75 - A
    25. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 468 - 15.29 - A
    26. Banu Nicolae, Ocna Sibiului, 541 - 15.21 - A
    27. Decean Darian, Sibiu, 396 - 15.07 - A
    28. Pop Sabin, Targu Mures, 366 - 15.03 - A
    29. Sava Ioan, Orastie, 1076 - 15 - A
    30. Postelnicu Mihai, Deva, 427 - 14.86 - A
    31. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 575 - 14.8 - A
    32. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 543 - 14.79 - AJ
    33. Gipsy King, Hunedoara, 1452 - 14.38 - A
    34. Bozosan Petre, Sibiu, 381 - 14.25 - A
    35. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 667 - 13.58 - AF
    36. Veres Adrian, Timisoara, 538 - 13.13 - A
    37. Gusan Boris, Turda, 563 - 12.71 - AW
    38. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 661 - 12.61 - A
    39. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 669 - 12.5 - A
    40. Ispas Emil, Alba Iulia, 1444 - 12.5 - A
    41. Sabau Mircea, Tarnaveni, 670 - 12.07 - A
    42. Pralea Constantin, Alba Iulia, 521 - 11.72 - AW
    43. Oniga Paul, Blaj, 755 - 11.6 - A
    44. Borcsi Jozsef, Timisoara, 799 - 11.35 - A
    45. Ciurca Ovidiu, Targu Mures, 1067 - 11.19 - AW
    46. Midvichi Alexandru, Deva, 931 - 10.6 - AJ
    47. Oprean Andrei, Baia de Cris, 635 - 9.89 - A
    48. Caraus Sorin, Deva, 1037 - 9.69 - A
    49. Avram Silviu, Timisoara, 1132 - 9 - A
    50. Sarcani Andrei, Targu Mures, 789 - 8.63 - AW
    51. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 790 - 8.21 - A - wild card
    52. Zedler Iuliu, Blaj, 1081 - 8.2 - AW
    53. Barbu Tiberiu, Simeria, 2027 - 8 - A
    54. Vela Gabriel, Timisoara, 942 - 7.83 - A
    55. Puia Darius, Stremt, 1309 - 7.5 - A
    56. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 1071 - 7.4 - AJ
    57. Cristea Daniel, Bistrita, 1839 - 7 - A
    58. Sava Bogdan, Cluj Napoca, 3189 - 7 - A
    59. Pralea Constantin Lucian, Alba Iulia, 2134 - 6.75 - A
    60. Alb Sorin, Vintu de Jos, 3414 - 6 - A
    61. Stancovici Bianca, Targu Mures, 1263 - 5.4 - AF
    62. Asavei Gheorghe, Razboieni, 1613 - 5 - A
    63. Szekely Gheorghe, Blaj, 1722 - 4 - AW
    64. Susan Mircea, Alba Iulia, 2086 - 0 - A
    65. Ilisiu Cristian, Vintu de Jos, 2518 - 0 - A
    66. Popa Decebal, Vintu de Jos, 2519 - 0 - A
    67. Bregar Dan, Vintu de Jos, 2747 - 0 - A
    68. Danciu Nicolae, Vintu de Jos, 2748 - 0 - A
    69. Fleseriu Sorin, Alba Iulia, 4010 - 0 - A
    70. Moldovan Valer, Calan, 4011 - 0 - A
    71. Tedi Ioja, Calan, 4012 - 0 - A
    72. Petrus Florin, Alba Iulia, 4014 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Luca Eugen, Aiud, 1028 - 14.5 - A
    2. Konya Elod, Aiud, 2580 - 0 - A
    3. Popa Tudor, Aiud, 4016 - 0 - A
    4. Negrean Ioan, Sibiu, 199 - 18.71 - A
    5. Docea Beniamin, Aiud, 777 - 13.6 - A
    6. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1350 - 10 - AJ
    7. Kocsis Marton, Aiud, 1920 - 5 - A
    8. Stanciu Daniel, Alba Iulia, 1671 - 12 - A
    9. Melicut Sarmis, Hunedoara, 4017 - 0 - A
    10. Somlea Codrin, Cisnadie, 977 - 6.2 - A
    11. Dani Leo, Arad, 249 - 19.29 - AH
    12. Manitiu Florin, Sibiu, 512 - 13.5 - A
    13. Glavan Radu, Timisoara, 1018 - 9.25 - A
    14. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 239 - 17.11 - A
    15. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea, 484 - 17.79 - A
    16. Totin Tosa, Timisoara, 3249 - 7 - A
    17. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 933 - 8.21 - AW
    18. Jeler Mihai, Orastie, 2677 - 8 - A
    19. Szemciuk Istvan, Cristur, 2382 - 13 - A
    20. Portariuc Gheorghe, Botosani, 743 - 8 - A
    21. Zamfirache Ioan, Botosani, 416 - 13.07 - AW
    22. Petrov Dan, Bucuresti, 330 - 19 - A
    23. Schiau Teodora, Hunedoara, 3347 - 6 - AF
    24. Schiau Dan, Hunedoara, 2557 - 6 - A
    25. Ticu Sorin, Lugoj, 335 - 15.43 - A
    26. Secrian Emanuel, Lugoj, 918 - 7.6 - A
    27. Golban Nicolae, Alba Iulia, 2446 - 0 - A
    28. Rusu Marius, Alba Iulia, 3276 - 0 - A
    Ultima editare de FlorinBN; 22.mai.2017, 09:14.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      Din Sibiu se inscriu:
      Radu Constantin Open
      Benyovski Bela Open
      Iancu Sorin Elite
      Migea Cornel Elite
      Mitzea Alexandru Open

      Comentariu


      • #4
        Beches Andrei Sibiu open. Multumesc
        ZJ-SZLC
        fh/bh- Btf Tenergy o5fx

        Comentariu


        • #5
          beltechi dumitru open

          Comentariu


          • #6
            Buna ziua,

            Din Timisoara la avansati se inscrie: Veres Adrian, Borcsi Jozsef

            Din Orastie la avansati: Jeler Nicolae, Georgescu Constantin, Zdreghea Mircea, Horvath Mircea, Sava Ioan, Serban Marian

            Din Orastie la elite: Crainic Adrian

            Va multumesc!
            Blade: Der Materialspezialist Cubixx 100
            FH: Yasaka Rakza 7 Soft
            BH: SpinLord Dornenglanz

            Comentariu


            • #7
              Camarasiu Tiberiu / open
              Sava Bogdan / avansați
              Sava Petru / avansați
              Pálfi Ferencz / avansați, toți din Cluj-Napoca

              Comentariu


              • #8
                Barac Marius, Barbulescu Dan, Sibiu : open , Multumesc!

                Comentariu


                • #9
                  Din Tg Mures:
                  - Open: Motorga Dorin, Pelaghie Ioan, Janosi Attila, Veres Janos
                  -Avansati: Pop Sabin, Valea Claudiu, Sarcani Andrei, Ciurca Ovidiu, Lonsoczi Denes,  Stancovici Bianca

                  Comentariu


                  • #10
                    Salut.
                    Oprean Andrei, Baia de Cris, amatori.
                    Avram Silviu, Timisoara, amatori.
                    Multumim.

                    Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
                    Lemn: Tibhar / Nittaku
                    Forehand: Aurus / Victas
                    Backhand: Aurus / Victas

                    Comentariu


                    • #11
                      Sicoe Ioan și Gusan Boris din Turda la amatori.

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Dej
                        Grosan Mircea open
                        Miclos Andrei, Zavaski Ioan, Barbuta Ioan amatori

                        Comentariu


                        • #13
                          Se inscriu, din Blaj:
                          - Ciobanu Daniel - open
                          - Pacurar Cosmin, Oniga Paul, Zedler Iuliu si Szekely Gheorghe - amatori.
                          Din Tarnaveni:
                          - Lunca Razvan – elite
                          - Baciu Gbriel – open
                          - Oltean Claudiu – incepatori
                          - Beretczi Robert – incepatori
                          - Ferenczi Valentin – incepatori
                          - Prodan Iosif - incepatori

                          Comentariu


                          • #14
                            Popa Gheorghe Ciobanu Daniel open Damian Mircea Bumbu Pavel Păcurar Cosmin. Dirlea Ioan amatori Asavei Gheorghe Puia Darius Cristea Samuel CristeaDaniel amatori
                            Ultima editare de jacsonn; 08.mai.2017, 08:58.

                            Comentariu


                            • #15
                              Din Timisoara la avansati Jichici Svetozar, multumesc
                              Blade: Der Materialspezialist Cubixx 100
                              FH: Yasaka Rakza 7 Soft
                              BH: SpinLord Dornenglanz

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X