Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Odin, Targoviste - 25/26.07.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Eliminatorii Open

    1. Bivolaru Marius
    --------------------
    16. Mihu Florin
    -----------------------------------
    9. Florea Marian
    --------------------
    8. Negrea Bogdan
    --------------------------------------------------
    5. Sterczer Sandor
    --------------------
    12. Catana Claudiu
    -----------------------------------
    13. Stoica Mihai
    --------------------
    4. Craciunas Bogdan
    -----------------------------------------------------------------
    3. Pascu Razvan
    --------------------
    14. Georgescu Vlad
    -----------------------------------
    11. Dumitru George
    --------------------
    6. Sursilov Constantin
    --------------------------------------------------
    7. Trocan Nicolae
    --------------------
    10. Alexandru Marius
    -----------------------------------
    15. Chirica Alexandru
    --------------------
    2. Istrate Cristian
    Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

    Comentariu


    • Un turneu extraordinar....felicitari celor de la Targoviste, in acest moment, avand in vedere contextul, sunt cei mai cei... Imi pare rau ca nu m-am calificat, poate data viitoare.Un mare bravo lui George, un jucator f bun, precum si celorlalti din grupa mea...o placere sa joc cu ei! Sambata frumoasa!

      Comentariu


      • Eliminatorii Open

        1. Bivolaru Marius
        -------------------- Mihu Florin 2-3
        16. Mihu Florin
        ----------------------------------- Mihu Florin 3-2
        9. Florea Marian
        -------------------- Florea Marian 3-1
        8. Negrea Bogdan
        -------------------------------------------------- Catana Claudiu 0-3
        5. Sterczer Sandor
        -------------------- Catana Claudiu 0-3
        12. Catana Claudiu
        ----------------------------------- Catana Claudiu 3-1
        13. Stoica Mihai
        -------------------- Craciunas Bogdan 2-3
        4. Craciunas Bogdan
        ----------------------------------------------------------------- Catana Claudiu 3-1
        3. Pascu Razvan
        -------------------- Pascu Razvan 3-0
        14. Georgescu Vlad
        ----------------------------------- Pascu Razvan 3-0
        11. Dumitru George
        -------------------- Sursilov Constantin 1-3
        6. Sursilov Constantin
        -------------------------------------------------- Istrate Cristian 1-3
        7. Trocan Nicolae
        -------------------- Trocan Nicolae 3-0
        10. Alexandru Marius
        ----------------------------------- Istrate Cristian 0-3
        15. Chirica Alexandru
        -------------------- Istrate Cristian 1-3
        2. Istrate Cristian
        Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

        Comentariu


        • Clasament Open

          1. Catana Claudiu - Bucuresti
          2. Istrate Cristian - Bucuresti
          3 -- 4
          Mihu Florin - Pitesti
          Pascu Razvan - Magureni
          5 -- 8
          Craciunas Bogdan - Bucuresti
          Trocan Nicolae - Mioveni
          Florea Marian - Targoviste
          Sursilov Constantin - Bucuresti
          9 -- 16
          Sterczer Sandor - Sanzieni
          Chirica Alexandru - Bucuresti
          Bivolaru Marius - Ploiesti
          Georgescu Vlad - Bucuresti
          Stoica Mihai - Mioveni
          Alexandru Marius - Bucuresti
          Negrea Bogdan - Moreni
          Dumitru George - Targoviste
          17 -- 1v gr.inf.
          Bistreanu Armand - Bucuresti
          18 -- 20 0v gr.inf.
          Pelaghie Ioan - Targu Mures
          Moca Vasile - Bucuresti
          Baciu Stefan - Mioveni
          Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

          Comentariu


          • Grupe inferioare Elite
            1 Secu Valeriu Grigore Alexandru Dobrin Adrian Ivan Sorin Ioan Bozosan Petre
            2 Stefan Patrick Lazaroiu Adrian Mitzea Alexandru Manoiu Claudiu Badea Daniel
            X
            Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

            Comentariu


            • Ce-mi faci tu mie , Nelutzu Pelaghie ?

              Comentariu


              • Gr.inferioara nr. 1 - Elite
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                X5X
                XVX
                LOC
                1 SECU VALERIU - Bucuresti
                3-2
                3-0
                3-1
                3-1
                4
                1
                2 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
                2-3
                2-3
                3-1
                3-1
                2
                3
                3 DOBRIN ADRIAN - Targoviste
                0-3
                3-2
                3-2
                3-2
                3
                2
                4 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
                1-3
                1-3
                2-3
                3-1
                1
                4
                5 BOZOSAN PETRE - Sibiu
                1-3
                1-3
                2-3
                1-3
                0
                X
                Gr.inferioara nr. 2 - Elite
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                X5X
                XVX
                LOC
                1 STEFAN PATRICK - Brasov
                3-1
                3-1
                3-2
                3-0
                4
                1
                2 LAZAROIU ADRIAN - Targoviste
                1-3
                3-0
                3-2
                3-0
                3
                2
                3 MITZEA ALEXANDRU - Sibiu
                1-3
                0-3
                3-2
                1-3
                1
                4
                4 MANOIU CLAUDIU - Fieni
                2-3
                2-3
                2-3
                0-3
                0
                5 BADEA DANIEL - Targoviste
                0-3
                0-3
                3-1
                3-0
                2
                3
                X
                Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

                Comentariu


                • Eliminatorii Elite

                  1. Secu Valeriu
                  -------------------- Secu Valeriu 3-0
                  8. Mitzea Alexandru
                  ----------------------------------- Secu Valeriu 3-2
                  5. Grigore Alexandru
                  -------------------- Grigore Alexandru 3-1
                  4. Lazaroiu Adrian
                  -------------------------------------------------- Secu Valeriu 3-0
                  3. Dobrin Adrian
                  -------------------- Badea Daniel 2-3
                  6. Badea Daniel
                  ----------------------------------- Stefan Patrick 1-3
                  7. Ivan Sorin Ioan
                  -------------------- Stefan Patrick 0-3
                  2. Stefan Patrick
                  Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

                  Comentariu


                  • Clasament Elite

                    1. Secu Valeriu - Bucuresti
                    2. Stefan Patrick - Brasov
                    3 -- 4
                    Grigore Alexandru - Campina
                    Badea Daniel - Targoviste
                    5 -- 8
                    Mitzea Alexandru - Sibiu
                    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
                    Lazaroiu Adrian - Targoviste
                    Dobrin Adrian - Targoviste
                    9 -- 10 0v gr.inf.
                    Manoiu Claudiu - Fieni
                    Bozosan Petre - Sibiu
                    Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

                    Comentariu



                    • Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

                      Comentariu


                      • Va salut pe toti dar mai ales pe Adi lazaroiu si pe colegul de organizare "Meme 6513".Adriane esti acelasi om deosebit,felicitari !

                        Comentariu


                        • Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
                          Va salut pe toti dar mai ales pe Adi lazaroiu si pe colegul de organizare "Meme 6513".Adriane esti acelasi om deosebit,felicitari !
                          Multumesc ! Spui vorbe mari despre oameni mici ! Sincer .

                          Comentariu


                          • Felicitari Claudiu si Cristi pentru accederea in finala . Bravos Claudiu pentru victorie !

                            Comentariu


                            • AAA..si inca ceva.......multumiri Sandor pentru tratatie. EXCELENT !

                              Comentariu


                              • M-am gandit bine si m-am hotarat ! Ma reanscriu la Avansati ! Dinu Gheorghe, Bucuresti. Multumesc.

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X