Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Palete

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Palete

Salut, se gaseste pe undeva de unde sa cumperi un lemn bun sa iti faci o paleta?Sunt din Bucuresti,ms.

Se gaseste desigur, depinde de ce doresti si la ce preturi. Fii te rog mai explicit ca aici se gaseste cine sa te ajute.
    Si........bine ai venit pe forum.

Comentariu

Ms mult, m-am alaturat si eu

Eu, sincer nu cunosc asa ca voi tipuri de lemne sau fete, am o paleta din carrefour stiga target si o masa (tot din carrefour).Toata ziua stau si ma joc in curte cu prietenii sa mai invat ca de 2 luni joc mai intens asa.As vrea sa stiu daca e prin bucuresti vreun magazin cu fete si lemne dar deocamdata joc tot cu stiga pana invat mai bine Ms. mult.

Comentariu

Ms mult, m-am alaturat si eu acestui sport frumos

Pai.. ma gandesc asa la stilul meu, lucrez cu reverul taiat pana il asez bine si apoi incerc topspinul, care imi intra daca ma concentrez mai bine.Nu stiu ce mi s-ar potrivi mai bine, dar stiu sigur ca imi trebuie o fata buna pt top spin de FH, la BH trebuie sa mai invat.

Comentariu

Ms mult, m-am alaturat si eu acestui sport frumos

Apropo, am jucat azi cu un jucator de mana stanga,mai mare ca mine (25 de ani,da nu conteaza),nu-l cunosteam.M-a uluit cum dadea cu reverulsi cu forentul bine ca am facut fata cat de cat de la 9-6 pt mine m-a batut la 9

Comentariu

Am si eu o intrebare. Care imi spune si mie care este diferenta la lemne dintre ALL+ si ALL- . Va multumesc
            .
            Lemn : Donic Crisan Titanium
            FH : Donic Sonex JP : rosu
            BH : Donic Sonex : negru
            www.versuri-muzica.tk

Comentariu

Iti spun ce stiu si eu.
              Lemnele sunt clasificate in modul urmator :
              DEF , ALL-, ALL, ALL+, OFF-, OFF, OFF+
              Acum, cu cat mergi mai inspre DEF ai control mai bun si cu cat spre OFF+ ai viteza mai mare.
              Deci, un ALL- ar avea un control foarte bun si o viteza scazuta pe cand un ALL+ ar fi fi solutia de mijloc, adica cel mai bun raport intre viteza si control.

Comentariu

Apropo, eu ma refeream la clasificarea facuta de butterfly. Am observat ca alte firme folosesc doar clasificari de genul DEF, ALL, OFF. E mai greu sa compari lemne de la producatori diferiti. Vezi ce-ti mai zic jucatorii mai experimentati.

Comentariu

Ms mult pt explicatii. Am inteles acuma care este si diferenta dintre ALL- si ALL+ . Ms inca o data.
                  Lemn : Donic Crisan Titanium
                  FH : Donic Sonex JP : rosu
                  BH : Donic Sonex : negru
                  www.versuri-muzica.tk

Comentariu

salut

vand paleta butterfly addoy adusa din belgia folosita sub 1 ora noua noutza recomendata pentru jucatori mai profesionisti sa zic asa.. daca te intereseaza the_player067(at)yahoo.com asta e id`ul meu
                    Schlager Carbon
                    Acuda S1
                    Acuda S1

Comentariu

Asta e adresa de mail nu ID .
                      Lemn: Galaxy Z5 VF
                      Fete: Bty. Tenergy 05/ Victas >01.

Comentariu

cumpar fete TSP noi(patrate):
                        X's F1 21 rosu
                        Spectol 21 negru
                        Primorac OFF+