TURNEUL SĂPTĂMÂNAL "FORESTA" etapa 398
#10years #kingpong #tenisdemasa #asztalitenisz #tabletennis #pingpong
Inscrieri FORESTA#399 - 12.05.2023 (#399) - 21:56:47 - v5.3 / cls_2023-mai
1. Parus Lilian, Oradea, 1553 - 45,7 - E
2. Tascianu Cristian, Oradea, 2034 - 44,9 - E
3. Gergely Anton, Oradea, 796 - 43,3 - E
4. Balogh Attila, Oradea, 124 - 42,92 - E
5. Codau Vlad, Oradea, 258 - 41,98 - E
6. Tic Ioan, Oradea, 112 - 41,19 - E
7. Craciun Calin, Oradea, 458 - 37,63 - E
8. Sautiut Elias, Oradea, 1488 - 36,9 - E
9. Tanc Florin, Oradea, 113 - 36,69 - E
10. Costea Constantin, Oradea, 967 - 36,6 - E
11. Merai Janos, Oradea, 1028 - 36,45 - E
12. Pop Gabriel, Oradea, 1059 - 36,45 - E
13. Sas Tibor, Oradea, 1051 - 36 - E
14. Maxim Alexandru, Oradea, 129 - 35,79 - E
15. Tutos Csaba, Oradea, 1584 - 29,7 - O
16. Cheregi Nelu, Oradea, 938 - 22,43 - O
17. Simu Marius, Oradea, 4409 - 21,5 - O
18. Moldovan Andrei, Oradea, 397 - 21,16 - O
19. Culda Andrei, Oradea, 4487 - 17,7 - A
20. Ratiu Adrian, Oradea, 4854 - 9,45 - H
21. Seica Gheorghe, Oradea, 2131 - 6,9 - H
22. Varadi Mark, Oradea, 5001 - 0
23. Socariceanu Alex, Oradea, 5002 - 0
Gr.inferioara nr. 1 - FORESTA#399 - 12.05.2023
Nr | Nume si prenume - Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
V |
LOC |
1 | PARUS LILIAN - Oradea | 2-0 |
2-0 |
2 |
1 |
||
2 | POP GABRIEL - Oradea | 0-2 |
0-2 |
0 |
3 |
||
3 | SAS TIBOR - Oradea | 0-2 |
2-0 |
1 |
2 |
||
4 | - |
Gr.inferioara nr. 2 - FORESTA#399 - 12.05.2023
Nr | Nume si prenume - Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
V |
LOC |
1 | TASCIANU CRISTIAN - Oradea | 0-2 |
0-2 |
2-0 |
1 |
2 |
|
2 | MERAI JANOS - Oradea | 2-0 |
0-2 |
2-0 |
2 |
3 |
|
3 | MAXIM ALEXANDRU - Oradea | 2-0 |
2-0 |
2-0 |
3 |
1 |
|
4 | SOCARICEANU ALEX - Oradea | 0-2 |
0-2 |
0-2 |
0 |
4 |
Gr.inferioara nr. 3 - FORESTA#399 - 12.05.2023
Nr | Nume si prenume - Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
V |
LOC |
1 | GERGELY ANTON - Oradea | 2-1 |
2-0 |
2-0 |
3 |
1 |
|
2 | COSTEA CONSTANTIN - Oradea | 1-2 |
1-2 |
1-2 |
0 |
4 |
|
3 | TUTOS CSABA - Oradea | 0-2 |
2-1 |
1-2 |
1 |
3 |
|
4 | VARADI MARK - Oradea | 0-2 |
2-1 |
2-1 |
2 |
2 |
Gr.inferioara nr. 4 - FORESTA#399 - 12.05.2023
Nr | Nume si prenume - Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
V |
LOC |
1 | BALOGH ATTILA - Oradea | 0-2 |
2-0 |
2-0 |
2 |
1 |
|
2 | TANC FLORIN - Oradea | 2-0 |
0-2 |
2-0 |
2 |
2 |
|
3 | CHEREGI NELU - Oradea | 0-2 |
2-0 |
2-0 |
2 |
3 |
|
4 | SEICA GHEORGHE - Oradea | 0-2 |
0-2 |
0-2 |
0 |
4 |
Gr.inferioara nr. 5 - FORESTA#399 - 12.05.2023
Nr | Nume si prenume - Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
V |
LOC |
1 | CODAU VLAD - Oradea | 2-0 |
2-1 |
2-0 |
3 |
1 |
|
2 | SAUTIUT ELIAS - Oradea | 0-2 |
2-0 |
2-0 |
2 |
2 |
|
3 | SIMU MARIUS - Oradea | 1-2 |
0-2 |
2-0 |
1 |
3 |
|
4 | RATIU ADRIAN - Oradea | 0-2 |
0-2 |
0-2 |
0 |
4 |
Gr.inferioara nr. 6 - FORESTA#399 - 12.05.2023
Nr | Nume si prenume - Localitate | 1 |
2 |
3 |
4 |
V |
LOC |
1 | TIC IOAN - Oradea | 2-0 |
2-0 |
2-0 |
3 |
1 |
|
2 | CRACIUN CALIN - Oradea | 0-2 |
0-2 |
2-1 |
1 |
3 |
|
3 | MOLDOVAN ANDREI - Oradea | 0-2 |
2-0 |
2-0 |
2 |
2 |
|
4 | CULDA ANDREI - Oradea | 0-2 |
1-2 |
0-2 |
0 |
4 |
Gr.superioara nr. 1 - FORESTA#399 - 12.05.2023
Nr | Nume si prenume - Localitate | 1 |
2 |
3 |
V |
LOC |
1 | PARUS LILIAN - Oradea | 3-0 |
3-1 |
2 |
1 |
|
2 | CHEREGI NELU - Oradea | 0-3 |
0-3 |
0 |
||
3 | SIMU MARIUS - Oradea | 1-3 |
3-0 |
1 |
2 |
Gr.superioara nr. 2 - FORESTA#399 - 12.05.2023
Nr | Nume si prenume - Localitate | 1 |
2 |
3 |
V |
LOC |
1 | MAXIM ALEXANDRU - Oradea | 3-2 |
3-0 |
2 |
1 |
|
2 | TUTOS CSABA - Oradea | 2-3 |
1-3 |
0 |
||
3 | CRACIUN CALIN - Oradea | 0-3 |
3-1 |
1 |
2 |
Gr.superioara nr. 3 - FORESTA#399 - 12.05.2023
Nr | Nume si prenume - Localitate | 1 |
2 |
3 |
V |
LOC |
1 | GERGELY ANTON - Oradea | 2-3 |
3-2 |
1 |
1 |
|
2 | MERAI JANOS - Oradea | 3-2 |
2-3 |
1 |
2 |
|
3 | CULDA ANDREI - Oradea | 2-3 |
3-2 |
1 |
Gr.superioara nr. 4 - FORESTA#399 - 12.05.2023
Nr | Nume si prenume - Localitate | 1 |
2 |
3 |
V |
LOC |
1 | BALOGH ATTILA - Oradea | 3-1 |
3-0 |
2 |
1 |
|
2 | POP GABRIEL - Oradea | 1-3 |
3-2 |
1 |
2 |
|
3 | RATIU ADRIAN - Oradea | 0-3 |
2-3 |
0 |
Gr.superioara nr. 5 - FORESTA#399 - 12.05.2023
Nr | Nume si prenume - Localitate | 1 |
2 |
3 |
V |
LOC |
1 | CODAU VLAD - Oradea | 3-0 |
3-0 |
2 |
1 |
|
2 | SAS TIBOR - Oradea | 0-3 |
3-0 |
1 |
2 |
|
3 | SEICA GHEORGHE - Oradea | 0-3 |
0-3 |
0 |
Gr.superioara nr. 6 - FORESTA#399 - 12.05.2023
Nr | Nume si prenume - Localitate | 1 |
2 |
3 |
V |
LOC |
1 | TIC IOAN - Oradea | 3-0 |
3-1 |
2 |
1 |
|
2 | TASCIANU CRISTIAN - Oradea | 0-3 |
3-0 |
1 |
2 |
|
3 | COSTEA CONSTANTIN - Oradea | 1-3 |
0-3 |
0 |
Gr.superioara nr. 7 - FORESTA#399 - 12.05.2023
Nr | Nume si prenume - Localitate | 1 |
2 |
3 |
V |
LOC |
1 | MOLDOVAN ANDREI - Oradea | 1-3 |
3-0 |
1 |
2 |
|
2 | VARADI MARK - Oradea | 3-1 |
3-0 |
2 |
1 |
|
3 | SOCARICEANU ALEX - Oradea | 0-3 |
0-3 |
0 |
Gr.superioara nr. 8 - FORESTA#399 - 12.05.2023
Nr | Nume si prenume - Localitate | 1 |
2 |
3 |
V |
LOC |
1 | SAUTIUT ELIAS - Oradea | 1-3 |
0 |
2 |
||
2 | TANC FLORIN - Oradea | 3-1 |
1 |
1 |
||
3 | P - Oradea |
1. Parus Lilian
------------------------- Parus Lilian 3-2
16. Merai Janos
----------------------------------- Parus Lilian 3-2
9. Tascianu Cristian
------------------------- Tanc Florin 2-3
8. Tanc Florin
-------------------------------------------------- Parus Lilian 3-2
5. Codau Vlad
------------------------- Codau Vlad 3-0
12. Moldovan Andrei
----------------------------------- Balogh Attila 0-3
13. Craciun Calin
------------------------- Balogh Attila 0-3
4. Balogh Attila
----------------------------------------------------------------- Gergely Anton 1-3
3. Gergely Anton
------------------------- Gergely Anton 3-1
14. Simu Marius
----------------------------------- Gergely Anton 3-2
11. Sautiut Elias
------------------------- Tic Ioan 0-3
6. Tic Ioan
-------------------------------------------------- Gergely Anton 3-0
7. Varadi Mark
------------------------- Varadi Mark 3-1
10. Sas Tibor
----------------------------------- Varadi Mark 3-1
15. Pop Gabriel
------------------------- Pop Gabriel 3-2
2. Maxim Alexandru
Clasament FORESTA#399 - 12.05.2023
1. Gergely Anton - Oradea
2. Parus Lilian - Oradea
3. Balogh Attila - Oradea
4. Varadi Mark - Oradea
5 -- 8
Tic Ioan - Oradea
Tanc Florin - Oradea
Codau Vlad - Oradea
Pop Gabriel - Oradea
9 -- 16
Simu Marius - Oradea
Merai Janos - Oradea
Craciun Calin - Oradea
Sas Tibor - Oradea
Sautiut Elias - Oradea
Tascianu Cristian - Oradea
Moldovan Andrei - Oradea
Maxim Alexandru - Oradea
17 -- 1v gr.sup.
Culda Andrei - Oradea
18 -- 23 0v gr.sup.
Costea Constantin - Oradea
Tutos Csaba - Oradea
Cheregi Nelu - Oradea
Ratiu Adrian - Oradea
Seica Gheorghe - Oradea
Socariceanu Alex - Oradea
Finala:
Gergely Anton vs. Parus Lilian
Lasă un comentariu: