Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PLOIEȘTI: În fiecare Miercuri (18:30) - Turneu ”Antrenamentul de Miercuri” Tel George Jr.

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Grupe inferioare
    1 Bozga Razvan Stancescu Sebastian Botoc Ovidiu Mocanu Georgian Pascu Cristian Enache Ciprian Badea Iulian
    2 Voicu Ionut Manta Viorel Nitu Serban Mocanu Luca Ionita Cristian Ialama Marinel
    3 Avram Nicolae Ivan Valentin Dinu Adrian Popescu Sorin Pantelimon Alexandru Iovanica Eugen
    Gr.inferioara nr. 1 -
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 BOZGA RAZVAN BAICOI
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    6
    1
    2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    1-3
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    3
    3 BOTOC OVIDIU PAULESTI
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    2-3
    3
    4
    4 MOCANU GEORGIAN FILIPESTII DE TARG
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    5 PASCU CRISTIAN PLOIESTI
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    6 ENACHE CIPRIAN PLOIESTI
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    7 BADEA IULIAN FILIPESTII DE TARG
    0-3
    1-3
    3-2
    1-3
    0-3
    3-0
    2
    Gr.inferioara nr. 2 -
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VOICU IONUT PLOIESTI
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    2 MANTA VIOREL BAICOI
    3-2
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 NITU SERBAN PAULESTI
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    4 MOCANU LUCA FILIPESTII DE TARG
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    3
    5 IONITA CRISTIAN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    6 IALAMA MARINEL URLETA
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 -
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    5
    1
    2 IVAN VALENTIN CAMPINA
    2-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 DINU ADRIAN DARMANESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4 POPESCU SORIN PLOIESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    3
    5 PANTELIMON ALEXANDRU PLOIESTI
    0-3
    2-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    6 IOVANICA EUGEN PLOIESTI
    2-3
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    Ultima editare de ADN; 11.mar.2020, 20:52.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

    Comentariu


    • Calificati in eliminatorii - Open
      1 Bozga Razvan Mocanu Georgian Stancescu Sebastian Botoc Ovidiu
      2 Manta Viorel Voicu Ionut Mocanu Luca
      3 Avram Nicolae Ivan Valentin Popescu Sorin
      FH:Butterfly-Tackinfire Drive
      BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
      BH:Stiga Energy Absorber

      Comentariu


      • Eliminatorii Open

        1. Bozga Razvan
        --------------------Bozga Razvan 3-0
        16. Bye
        -----------------------------------
        9. Popescu Sorin
        --------------------
        8. Stancescu Sebastian
        --------------------------------------------------
        5. Voicu Ionut
        --------------------Voicu Ionut 3-0
        12. Bye
        -----------------------------------
        13. Bye
        --------------------Ivan Valentin 0-3
        4. Ivan Valentin
        -----------------------------------------------------------------
        3. Avram Nicolae
        --------------------Avram Nicolae 3-0
        14. Bye
        -----------------------------------
        11. Bye
        --------------------Mocanu Georgian 0-3
        6. Mocanu Georgian
        --------------------------------------------------
        7. Mocanu Luca
        --------------------
        10. Botoc Ovidiu
        -----------------------------------
        15. Bye
        --------------------Manta Viorel 0-3
        2. Manta Viorel
        FH:Butterfly-Tackinfire Drive
        BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
        BH:Stiga Energy Absorber

        Comentariu


        • Calificati in eliminatorii - Avansati
          1 Pascu Cristian Badea Iulian Enache Ciprian
          2 Nitu Serban Ionita Cristian Ialama Marinel
          3 Pantelimon Alexandru Dinu Adrian Iovanica Eugen
          FH:Butterfly-Tackinfire Drive
          BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
          BH:Stiga Energy Absorber

          Comentariu


          • Eliminatorii Avansati

            1. Pascu Cristian
            --------------------Pascu Cristian 3-0
            16. Bye
            -----------------------------------
            9. Iovanica Eugen
            --------------------
            8. Ialama Marinel
            --------------------------------------------------
            5. Ionita Cristian
            --------------------Ionita Cristian 3-0
            12. Bye
            -----------------------------------
            13. Bye
            --------------------Dinu Adrian 0-3
            4. Dinu Adrian
            -----------------------------------------------------------------
            3. Pantelimon Alexandru
            --------------------Pantelimon Alexandru 3-0
            14. Bye
            -----------------------------------
            11. Bye
            --------------------Badea Iulian 0-3
            6. Badea Iulian
            --------------------------------------------------
            7. Enache Ciprian
            --------------------Enache Ciprian 3-0
            10. Bye
            -----------------------------------
            15. Bye
            --------------------Nitu Serban 0-3
            2. Nitu Serban
            FH:Butterfly-Tackinfire Drive
            BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
            BH:Stiga Energy Absorber

            Comentariu


            • Finala Avansati: Pascu Cristian-Nitu Serban
              FH:Butterfly-Tackinfire Drive
              BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
              BH:Stiga Energy Absorber

              Comentariu


              • Eliminatorii Avansati

                1. Pascu Cristian
                --------------------Pascu Cristian 3-0
                16. Bye
                -----------------------------------Pascu Cristian 3-0
                9. Iovanica Eugen
                --------------------Ialama Marinel 0-3
                8. Ialama Marinel
                --------------------------------------------------Pascu Cristian 3-0
                5. Ionita Cristian
                --------------------Ionita Cristian 3-0
                12. Bye
                -----------------------------------Ionita Cristian 3-0
                13. Bye
                --------------------Dinu Adrian 0-3
                4. Dinu Adrian
                -----------------------------------------------------------------Nitu Serban 1-3
                3. Pantelimon Alexandru
                --------------------Pantelimon Alexandru 3-0
                14. Bye
                -----------------------------------Badea Iulian 2-3
                11. Bye
                --------------------Badea Iulian 0-3
                6. Badea Iulian
                --------------------------------------------------Nitu Serban 1-3
                7. Enache Ciprian
                --------------------Enache Ciprian 3-0
                10. Bye
                -----------------------------------Nitu Serban 2-3
                15. Bye
                --------------------Nitu Serban 0-3
                2. Nitu Serban
                FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                BH:Stiga Energy Absorber

                Comentariu


                • Clasament Avansati

                  1. Nitu Serban - Paulesti
                  2. Pascu Cristian - Ploiesti
                  3 -- 4
                  Badea Iulian - Filipestii de Targ
                  Ionita Cristian - Ploiesti
                  5 -- 8
                  Enache Ciprian - Ploiesti
                  Ialama Marinel - Urleta
                  Pantelimon Alexandru - Ploiesti
                  Dinu Adrian - Darmanesti
                  9 -- 9
                  Iovanica Eugen - Ploiesti
                  FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                  BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                  BH:Stiga Energy Absorber

                  Comentariu


                  • Finala Open:Manta Viorel-Voicu Ionut
                    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                    BH:Stiga Energy Absorber

                    Comentariu


                    • Eliminatorii

                      1. Bozga Razvan
                      --------------------Bozga Razvan 3-0
                      16. Bye
                      -----------------------------------Stancescu Sebastian 1-3
                      9. Popescu Sorin
                      --------------------Stancescu Sebastian 1-3
                      8. Stancescu Sebastian
                      --------------------------------------------------Voicu Ionut 0-3
                      5. Voicu Ionut
                      --------------------Voicu Ionut 3-0
                      12. Bye
                      -----------------------------------Voicu Ionut 3-0
                      13. Bye
                      --------------------Ivan Valentin 0-3
                      4. Ivan Valentin
                      -----------------------------------------------------------------Voicu Ionut 3-0
                      3. Avram Nicolae
                      --------------------Avram Nicolae 3-0
                      14. Bye
                      -----------------------------------Mocanu Georgian 2-3
                      11. Bye
                      --------------------Mocanu Georgian 0-3
                      6. Mocanu Georgian
                      --------------------------------------------------Manta Viorel 2-3
                      7. Mocanu Luca
                      --------------------Mocanu Luca 3-0
                      10. Botoc Ovidiu
                      -----------------------------------Manta Viorel 0-3
                      15. Bye
                      --------------------Manta Viorel 0-3
                      2. Manta Viorel
                      FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                      BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                      BH:Stiga Energy Absorber

                      Comentariu


                      • Clasament

                        1. Voicu Ionut - Ploiesti
                        2. Manta Viorel - Baicoi
                        3 -- 4
                        Stancescu Sebastian - Ploiesti
                        Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
                        5 -- 8
                        Ivan Valentin - Campina
                        Mocanu Luca - Filipestii de Targ
                        Bozga Razvan - Baicoi
                        Avram Nicolae - Nedelea
                        9 -- 10
                        Popescu Sorin - Ploiesti
                        Botoc Ovidiu - Paulesti
                        [i
                        FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                        BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                        BH:Stiga Energy Absorber

                        Comentariu

                        Cine a citit topicul
                        Procesare...
                        X