Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PLOIEȘTI: În fiecare Miercuri (18:30) - Turneu ”Antrenamentul de Miercuri” Tel George Jr.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bivolaru Marius
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

    Comentariu


    • Inscrieri All (16.06.2021) - 11:23:46 AM - v5.0 / cls_2021-iun

      1. Postole Aurel, Buzau, 4357 - 40 - E
      2. Bozga Razvan, Baicoi, 390 - 36.13 - E
      3. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 780 - 32.65 - O
      4. Mihaila Nicolae, Breaza, 159 - 30.84 - OW
      5. Avram Nicolae, Nedelea, 75 - 30.76 - O
      6. Marian Bogdan, Ploiesti, 91 - 30.02 - OW
      7. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 120 - 27.33 - O
      8. Sarbu Dan, Ploiesti, 241 - 24.97 - OW
      9. Plaiasu Ion, Plopeni, 269 - 24.53 - O
      10. Cobeanu Marius, Breaza, 1152 - 23.8 - O
      11. Babus Liviu, Ploiesti, 388 - 22.9 - OW
      12. Barbatel Eduard, Ploiesti, 2040 - 21.1 - O
      13. Manta Viorel, Baicoi, 1523 - 20 - O
      14. Ene Florin, Ploiesti, 260 - 19.85 - A
      15. Dinu Adrian, Darmanesti, 309 - 18.31 - A
      16. Rusea Gheorghe, Breaza, 694 - 16.7 - A
      17. Bivolaru Marius, Ploiesti, 929 - 16.57 - A
      18. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 461 - 16.11 - A
      19. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 546 - 15.39 - A
      20. Vrasti Iulian, Ploiesti, 1237 - 8.43 - H
      21. Enache Ciprian, Ploiesti, 4211 - 0
      22. Badea Iulian, Filipestii de Targ, 6001 - 0
      23. Postole Luca, Buzau, 6002 - 0
      24. Scorteanu Sebastian , Ploiesti, 6004 - 0
      CiprianE apreciază asta.
      FH:Butterfly-Tackinfire Drive
      BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
      BH:Stiga Energy Absorber

      Comentariu


      • Sterie Georgiana.
        Johnny Plaiasu apreciază asta.
        FH:Butterfly-Tackinfire Drive
        BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
        BH:Stiga Energy Absorber

        Comentariu


        • Se inscrie Botoc Ovidiu,se retrage Enache Ciprian.
          FH:Butterfly-Tackinfire Drive
          BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
          BH:Stiga Energy Absorber

          Comentariu


          • Inscrieri All (16.06.2021) - 16:30:37 - v5.0 / cls_2021-iun

            1. Postole Aurel, Buzau, 4357 - 40 - E
            2. Bozga Razvan, Baicoi, 390 - 36.13 - E
            3. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 780 - 32.65 - O
            4. Mihaila Nicolae, Breaza, 159 - 30.84 - OW
            5. Avram Nicolae, Nedelea, 75 - 30.76 - O
            6. Marian Bogdan, Ploiesti, 91 - 30.02 - OW
            7. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 120 - 27.33 - O
            8. Sarbu Dan, Ploiesti, 241 - 24.97 - OW
            9. Plaiasu Ion, Plopeni, 269 - 24.53 - O
            10. Cobeanu Marius, Breaza, 1152 - 23.8 - O
            11. Babus Liviu, Ploiesti, 388 - 22.9 - OW
            12. Botoc Ovidiu, Paulesti, 313 - 22.39 - O
            13. Barbatel Eduard, Ploiesti, 2040 - 21.1 - O
            14. Manta Viorel, Baicoi, 1523 - 20 - O
            15. Ene Florin, Ploiesti, 260 - 19.85 - A
            16. Dinu Adrian, Darmanesti, 309 - 18.31 - A
            17. Rusea Gheorghe, Breaza, 694 - 16.7 - A
            18. Bivolaru Marius, Ploiesti, 929 - 16.57 - A
            19. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 461 - 16.11 - A
            20. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 546 - 15.39 - A
            21. Vrasti Ioan, Ploiesti, 2541 - 4.33 - H
            22. Badea Iulian, Filipestii de Targ, 6001 - 0
            23. Scorteanu Sebastian, Ploiesti, 6003 - 0
            24. Sterie Georgiana, Filipestii de Targ, 6004 - 0
            25. Postole Luca, Buzau, 6005 - 0
            FH:Butterfly-Tackinfire Drive
            BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
            BH:Stiga Energy Absorber

            Comentariu


            • Gr.inferioara nr. 1 - All
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              VIC
              LOC
              1 POSTOLE AUREL - Buzau
              2 COBEANU MARIUS - Breaza
              3 BABUS LIVIU - Ploiesti
              4 MOCANU GEORGIAN - Filipestii de Targ
              5 VRASTI IULIAN - Ploiesti
              -
              Gr.inferioara nr. 2 - All
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              VIC
              LOC
              1 BOZGA RAZVAN - Baicoi
              2 PLAIASU ION - Plopeni
              3 BARBATEL EDUARD - Ploiesti
              4 MOCANU LUCA - Filipestii de Targ
              5 SCORTEANU SEBASTIAN - Ploiesti
              -
              Gr.inferioara nr. 3 - All
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              VIC
              LOC
              1 CUDALBU CIPRIAN - Ploiesti
              2 SARBU DAN - Ploiesti
              3 BOTOC OVIDIU - Paulesti
              4 RUSEA GHEORGHE - Breaza
              5 BADEA IULIAN - Filipestii de Targ
              -
              Gr.inferioara nr. 4 - All
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              VIC
              LOC
              1 MIHAILA NICOLAE - Breaza
              2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
              3 MANTA VIOREL - Baicoi
              4 BIVOLARU MARIUS - Ploiesti
              5 STERIE GEORGIANA - Filipestii de Targ
              -
              Gr.inferioara nr. 5 - All
              Nr Nume si prenume - Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              VIC
              LOC
              1 AVRAM NICOLAE - Nedelea
              2 MARIAN BOGDAN - Ploiesti
              3 ENE FLORIN - Ploiesti
              4 DINU ADRIAN - Darmanesti
              5 POSTOLE LUCA - Buzau
              -
              FH:Butterfly-Tackinfire Drive
              BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
              BH:Stiga Energy Absorber

              Comentariu


              • Gr.inferioara nr. 1 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                VIC
                LOC
                1 POSTOLE AUREL - Buzau
                3-0
                3-0
                3-0
                3-0
                4
                1
                2 COBEANU MARIUS - Breaza
                0-3
                3-0
                2-3
                3-0
                2
                3
                3 BABUS LIVIU - Ploiesti
                0-3
                0-3
                2-3
                3-0
                1
                4 MOCANU GEORGIAN - Filipestii de Targ
                0-3
                3-2
                3-2
                3-0
                3
                2
                5 VRASTI IULIAN - Ploiesti
                0-3
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                -
                Gr.inferioara nr. 2 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                VIC
                LOC
                1 BOZGA RAZVAN - Baicoi
                3-0
                1-3
                3-1
                3-0
                3
                2
                2 PLAIASU ION - Plopeni
                0-3
                0-3
                3-0
                3-0
                2
                3
                3 BARBATEL EDUARD - Ploiesti
                3-1
                3-0
                3-0
                3-0
                4
                1
                4 MOCANU LUCA - Filipestii de Targ
                1-3
                0-3
                0-3
                3-0
                1
                5 SCORTEANU SEBASTIAN - Ploiesti
                0-3
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                -
                Gr.inferioara nr. 3 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                VIC
                LOC
                1 CUDALBU CIPRIAN - Ploiesti
                2-3
                1-3
                3-1
                3-0
                2
                3
                2 SARBU DAN - Ploiesti
                3-2
                1-3
                3-1
                3-0
                3
                2
                3 BOTOC OVIDIU - Paulesti
                3-1
                3-1
                3-2
                3-0
                4
                1
                4 RUSEA GHEORGHE - Breaza
                1-3
                1-3
                2-3
                3-1
                1
                5 BADEA IULIAN - Filipestii de Targ
                0-3
                0-3
                0-3
                1-3
                0
                -
                Gr.inferioara nr. 4 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                VIC
                LOC
                1 MIHAILA NICOLAE - Breaza
                3-0
                3-2
                3-1
                3-1
                4
                1
                2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
                0-3
                0-3
                3-1
                0-3
                1
                3 MANTA VIOREL - Baicoi
                2-3
                3-0
                2-3
                3-1
                2
                2
                4 BIVOLARU MARIUS - Ploiesti
                1-3
                1-3
                3-2
                1-3
                1
                5 STERIE GEORGIANA - Filipestii de Targ
                1-3
                3-0
                1-3
                3-1
                2
                3
                -
                Gr.inferioara nr. 5 - Open
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                VIC
                LOC
                1 AVRAM NICOLAE - Nedelea
                3-0
                3-0
                3-1
                1-3
                3
                2
                2 MARIAN BOGDAN - Ploiesti
                0-3
                3-2
                3-0
                3-2
                3
                3
                3 ENE FLORIN - Ploiesti
                0-3
                2-3
                0-3
                2-3
                0
                4 DINU ADRIAN - Darmanesti
                1-3
                0-3
                3-0
                2-3
                1
                5 POSTOLE LUCA - Buzau
                3-1
                2-3
                3-2
                3-2
                3
                1
                -
                FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                BH:Stiga Energy Absorber

                Comentariu


                • Calificati in eliminatorii - Open
                  1 Postole Aurel Mocanu Georgian Cobeanu Marius
                  2 Barbatel Eduard Bozga Razvan Plaiasu Ion
                  3 Botoc Ovidiu Sarbu Dan Cudalbu Ciprian
                  4 Mihaila Nicolae Manta Viorel Sterie Georgiana
                  5 Postole Luca Avram Nicolae Marian Bogdan
                  FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                  BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                  BH:Stiga Energy Absorber

                  Comentariu


                  • Eliminatorii Open

                    1. Postole Aurel
                    ------------------------- Postole Aurel 3-0
                    16. Bye
                    -----------------------------------
                    9. Bozga Razvan
                    -------------------------
                    8. Sarbu Dan
                    --------------------------------------------------
                    5. Postole Luca
                    -------------------------
                    12. Plaiasu Ion
                    -----------------------------------
                    13. Cudalbu Ciprian
                    -------------------------
                    4. Mihaila Nicolae
                    -----------------------------------------------------------------
                    3. Botoc Ovidiu
                    -------------------------
                    14. Sterie Georgiana
                    -----------------------------------
                    11. Cobeanu Marius
                    -------------------------
                    6. Avram Nicolae
                    --------------------------------------------------
                    7. Manta Viorel
                    -------------------------
                    10. Mocanu Georgian
                    -----------------------------------
                    15. Marian Bogdan
                    -------------------------
                    2. Barbatel Eduard
                    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                    BH:Stiga Energy Absorber

                    Comentariu


                    • Calificati in eliminatorii - Amatori
                      1 Babus Liviu Vrasti Iulian
                      2 Mocanu Luca Scorteanu Sebastian
                      3 Rusea Gheorghe Badea Iulian
                      4 Stancescu Sebastian Bivolaru Marius
                      5 Dinu Adrian Ene Florin
                      FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                      BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                      BH:Stiga Energy Absorber

                      Comentariu


                      • Eliminatorii Amatori

                        1. Babus Liviu
                        ------------------------- Babus Liviu 3-0
                        16. Bye
                        -----------------------------------
                        9. Scorteanu Sebastian
                        -------------------------
                        8. Badea Iulian
                        --------------------------------------------------
                        5. Dinu Adrian
                        ------------------------- Dinu Adrian 3-0
                        12. Bye
                        -----------------------------------
                        13. Bye
                        ------------------------- Stancescu Sebastian 0-3
                        4. Stancescu Sebastian
                        -----------------------------------------------------------------
                        3. Rusea Gheorghe
                        ------------------------- Rusea Gheorghe 3-0
                        14. Bye
                        -----------------------------------
                        11. Bye
                        ------------------------- Ene Florin 0-3
                        6. Ene Florin
                        --------------------------------------------------
                        7. Bivolaru Marius
                        -------------------------
                        10. Vrasti Iulian
                        -----------------------------------
                        15. Bye
                        ------------------------- Mocanu Luca 0-3
                        2. Mocanu Luca
                        FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                        BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                        BH:Stiga Energy Absorber

                        Comentariu


                        • Eliminatorii Open

                          1. Postole Aurel
                          ------------------------- Postole Aurel 3-0
                          16. Bye
                          ----------------------------------- Postole Aurel 3-0
                          9. Bozga Razvan
                          ------------------------- Bozga Razvan 3-1
                          8. Sarbu Dan
                          -------------------------------------------------- Postole Aurel 3-1
                          5. Postole Luca
                          ------------------------- Postole Luca 3-2
                          12. Plaiasu Ion
                          ----------------------------------- Mihaila Nicolae 1-3
                          13. Cudalbu Ciprian
                          ------------------------- Mihaila Nicolae 1-3
                          4. Mihaila Nicolae
                          ----------------------------------------------------------------- Postole Aurel 3-0
                          3. Botoc Ovidiu
                          ------------------------- Botoc Ovidiu 3-0
                          14. Sterie Georgiana
                          ----------------------------------- Avram Nicolae 1-3
                          11. Cobeanu Marius
                          ------------------------- Avram Nicolae 1-3
                          6. Avram Nicolae
                          -------------------------------------------------- Avram Nicolae 3-1
                          7. Manta Viorel
                          ------------------------- Manta Viorel 3-1
                          10. Mocanu Georgian
                          ----------------------------------- Marian Bogdan 1-3
                          15. Marian Bogdan
                          ------------------------- Marian Bogdan 3-0
                          2. Barbatel Eduard
                          FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                          BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                          BH:Stiga Energy Absorber

                          Comentariu


                          • Clasament Open

                            1. Postole Aurel - Buzau
                            2. Avram Nicolae - Nedelea
                            3 -- 4
                            Mihaila Nicolae - Breaza
                            Marian Bogdan - Ploiesti
                            5 -- 8
                            Bozga Razvan - Baicoi
                            Botoc Ovidiu - Paulesti
                            Postole Luca - Buzau
                            Manta Viorel - Baicoi
                            9 -- 15
                            Cobeanu Marius - Breaza
                            Cudalbu Ciprian - Ploiesti
                            Barbatel Eduard - Ploiesti
                            Sarbu Dan - Ploiesti
                            Sterie Georgiana - Filipestii de Targ
                            Plaiasu Ion - Plopeni
                            Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
                            Johnny Plaiasu și Marian Bogdan apreciază asta.
                            FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                            BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                            BH:Stiga Energy Absorber

                            Comentariu


                            • Eliminatorii Amatori

                              1. Babus Liviu
                              ------------------------- Babus Liviu 3-0
                              16. Bye
                              ----------------------------------- Babus Liviu 3-1
                              9. Scorteanu Sebastian
                              ------------------------- Badea Iulian 0-3
                              8. Badea Iulian
                              -------------------------------------------------- Stancescu Sebastian 0-3
                              5. Dinu Adrian
                              ------------------------- Dinu Adrian 3-0
                              12. Bye
                              ----------------------------------- Stancescu Sebastian 2-3
                              13. Bye
                              ------------------------- Stancescu Sebastian 0-3
                              4. Stancescu Sebastian
                              ----------------------------------------------------------------- Stancescu Sebastian 3-2
                              3. Rusea Gheorghe
                              ------------------------- Rusea Gheorghe 3-0
                              14. Bye
                              ----------------------------------- Rusea Gheorghe 3-1
                              11. Bye
                              ------------------------- Ene Florin 0-3
                              6. Ene Florin
                              -------------------------------------------------- Bivolaru Marius 2-3
                              7. Bivolaru Marius
                              ------------------------- Bivolaru Marius 3-0
                              10. Vrasti Iulian
                              ----------------------------------- Bivolaru Marius 3-2
                              15. Bye
                              ------------------------- Mocanu Luca 0-3
                              2. Mocanu Luca
                              Marian Bogdan apreciază asta.
                              FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                              BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                              BH:Stiga Energy Absorber

                              Comentariu


                              • Clasament Amatori

                                1. Stancescu Sebastian - Ploiesti
                                2. Bivolaru Marius - Ploiesti
                                3 -- 4
                                Babus Liviu - Ploiesti
                                Rusea Gheorghe - Breaza
                                5 -- 8
                                Dinu Adrian - Darmanesti
                                Mocanu Luca - Filipestii de Targ
                                Badea Iulian - Filipestii de Targ
                                Ene Florin - Ploiesti
                                9 -- 10
                                Vrasti Iulian - Ploiesti
                                Scorteanu Sebastian - Ploiesti
                                Marian Bogdan apreciază asta.
                                FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                                BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                                BH:Stiga Energy Absorber

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X