Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PLOIEȘTI: În fiecare Miercuri (18:30) - Turneu ”Antrenamentul de Miercuri” Tel George Jr.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Gr.inferioara nr. 1 - Etapa 7 All
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    VIC
    LOC
    1 FRATILA ROBERT - Baicoi
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 COBEANU MARIUS - Breaza
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    4 ENE FLORIN - Ploiesti
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    5 VRASTI IULIAN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Etapa 7 All
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    VIC
    LOC
    1 RETEGAN COSMIN - Plopeni
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    1
    2 MARIAN BOGDAN - Ploiesti
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    3 MANTA VIOREL - Baicoi
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 MOCANU GEORGIAN - Filipestii de Targ
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    5 LAZAR DUMITRU - Mizil
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Etapa 7 All
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    VIC
    LOC
    1 BOZGA RAZVAN - Baicoi
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    3
    2 SARBU DAN - Ploiesti
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 BRULEA PETRE - Paulesti
    2-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    2
    4 DINU CRISTIAN - Mizil
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    5 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Etapa 7 All
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    VIC
    LOC
    1 BALAN MIHAI - Ploiesti
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 MOSTOVOI ANDREI - Campina
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 BIVOLARU MARIUS - Ploiesti
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    4 MOCANU LUCA - Filipestii de Targ
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Etapa 7 All
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    VIC
    LOC
    1 AVRAM NICOLAE - Nedelea
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    2 IVAN VALENTIN - Campina
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 BOTOC OVIDIU - Paulesti
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    4 RUSEA GHEORGHE - Breaza
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    5 MARIAS ROBERT - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Etapa 7 All
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    VIC
    LOC
    1 CUDALBU CIPRIAN - Ploiesti
    1-3
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    3
    2 MIHAILA NICOLAE - Breaza
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 DINU ADRIAN - Darmanesti
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4 NICOLAE IONUT - Ploiesti
    3-0
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    5 IONESCU CRISTI - Ploiesti
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

    Comentariu


    • Calificati in eliminatorii - Open
      1 Fratila Robert Stancescu Sebastian Vrasti Iulian
      2 Retegan Cosmin Manta Viorel Marian Bogdan
      3 Sarbu Dan Brulea Petre Bozga Razvan
      4 Bivolaru Marius Balan Mihai Mostovoi Andrei
      5 Botoc Ovidiu Ivan Valentin Avram Nicolae
      6 Mihaila Nicolae Nicolae Ionut Cudalbu Ciprian
      Marian Bogdan apreciază asta.
      FH:Butterfly-Tackinfire Drive
      BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
      BH:Stiga Energy Absorber

      Comentariu


      • Eliminatorii Open

        1. Fratila Robert
        ------------------------- Fratila Robert 3-0
        32. Bye
        -----------------------------------
        17. Avram Nicolae
        -------------------------
        16. Mostovoi Andrei
        --------------------------------------------------
        9. Brulea Petre
        ------------------------- Brulea Petre 3-0
        24. Bye
        -----------------------------------
        25. Bye
        ------------------------- Nicolae Ionut 0-3
        8. Nicolae Ionut
        -----------------------------------------------------------------
        5. Botoc Ovidiu
        ------------------------- Botoc Ovidiu 3-0
        28. Bye
        -----------------------------------
        21. Bye
        ------------------------- Manta Viorel 0-3
        12. Manta Viorel
        --------------------------------------------------
        13. Vrasti Iulian
        ------------------------- Vrasti Iulian 3-0
        20. Bye
        -----------------------------------
        29. Bye
        ------------------------- Bivolaru Marius 0-3
        4. Bivolaru Marius

        --------------------------------------------------------------------------------

        3. Sarbu Dan
        ------------------------- Sarbu Dan 3-0
        30. Bye
        -----------------------------------
        19. Bye
        ------------------------- Marian Bogdan 0-3
        14. Marian Bogdan
        --------------------------------------------------
        11. Stancescu Sebastian
        ------------------------- Stancescu Sebastian 3-0
        22. Bye
        -----------------------------------
        27. Bye
        ------------------------- Mihaila Nicolae 0-3
        6. Mihaila Nicolae
        -----------------------------------------------------------------
        7. Ivan Valentin
        ------------------------- Ivan Valentin 3-0
        26. Bye
        -----------------------------------
        23. Bye
        ------------------------- Balan Mihai 0-3
        10. Balan Mihai
        --------------------------------------------------
        15. Bozga Razvan
        -------------------------
        18. Cudalbu Ciprian
        -----------------------------------
        31. Bye
        ------------------------- Retegan Cosmin 0-3
        2. Retegan Cosmin
        Marian Bogdan apreciază asta.
        FH:Butterfly-Tackinfire Drive
        BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
        BH:Stiga Energy Absorber

        Comentariu


        • Calificati in eliminatorii - Avansati
          1 Ene Florin Cobeanu Marius
          2 Mocanu Georgian Lazar Dumitru
          3 Dinu Cristian Enache Puiu Adrian
          4 Enache Ciprian Mocanu Luca
          5 Rusea Gheorghe Marias Robert
          6 Dinu Adrian Ionescu Cristi
          Marian Bogdan apreciază asta.
          FH:Butterfly-Tackinfire Drive
          BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
          BH:Stiga Energy Absorber

          Comentariu


          • Eliminatorii Avansati

            1. Ene Florin
            ------------------------- Ene Florin 3-0
            16. Bye
            -----------------------------------
            9. Enache Puiu Adrian
            -------------------------
            8. Ionescu Cristi
            --------------------------------------------------
            5. Rusea Gheorghe
            -------------------------
            12. Lazar Dumitru
            -----------------------------------
            13. Bye
            ------------------------- Enache Ciprian 0-3
            4. Enache Ciprian
            -----------------------------------------------------------------
            3. Dinu Cristian
            ------------------------- Dinu Cristian 3-0
            14. Bye
            -----------------------------------
            11. Cobeanu Marius
            -------------------------
            6. Dinu Adrian
            --------------------------------------------------
            7. Marias Robert
            -------------------------
            10. Mocanu Luca
            -----------------------------------
            15. Bye
            ------------------------- Mocanu Georgian 0-3
            2. Mocanu Georgian
            Marian Bogdan apreciază asta.
            FH:Butterfly-Tackinfire Drive
            BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
            BH:Stiga Energy Absorber

            Comentariu


            • Finala Amatori:Rusea Gheorghe-Cobeanu Marius
              Marian Bogdan apreciază asta.
              FH:Butterfly-Tackinfire Drive
              BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
              BH:Stiga Energy Absorber

              Comentariu


              • Eliminatorii Avansati

                1. Ene Florin
                ------------------------- Ene Florin 3-0
                16. Bye
                ----------------------------------- Ene Florin 3-2
                9. Enache Puiu Adrian
                ------------------------- Enache Puiu Adrian 3-1
                8. Ionescu Cristi
                -------------------------------------------------- Rusea Gheorghe 1-3
                5. Rusea Gheorghe
                ------------------------- Rusea Gheorghe 3-2
                12. Lazar Dumitru
                ----------------------------------- Rusea Gheorghe 3-1
                13. Bye
                ------------------------- Enache Ciprian 0-3
                4. Enache Ciprian
                ----------------------------------------------------------------- Cobeanu Marius 2-3
                3. Dinu Cristian
                ------------------------- Dinu Cristian 3-0
                14. Bye
                ----------------------------------- Cobeanu Marius 1-3
                11. Cobeanu Marius
                ------------------------- Cobeanu Marius 3-0
                6. Dinu Adrian
                -------------------------------------------------- Cobeanu Marius 3-0
                7. Marias Robert
                ------------------------- Mocanu Luca 0-3
                10. Mocanu Luca
                ----------------------------------- Mocanu Luca 3-2
                15. Bye
                ------------------------- Mocanu Georgian 0-3
                2. Mocanu Georgian
                Marian Bogdan apreciază asta.
                FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                BH:Stiga Energy Absorber

                Comentariu


                • Clasament Avansati

                  1. Cobeanu Marius - Breaza
                  2. Rusea Gheorghe - Breaza
                  3 -- 4
                  Mocanu Luca - Filipestii de Targ
                  Ene Florin - Ploiesti
                  5 -- 8
                  Dinu Cristian - Mizil
                  Enache Ciprian - Ploiesti
                  Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
                  Enache Puiu Adrian - Ploiesti
                  9 -- 12
                  Dinu Adrian - Darmanesti
                  Lazar Dumitru - Mizil
                  Marias Robert - Ploiesti
                  Ionescu Cristi - Ploiesti
                  Marian Bogdan apreciază asta.
                  FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                  BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                  BH:Stiga Energy Absorber

                  Comentariu


                  • Finala Open:Balan Mihai-Fratila Robert.
                    Marian Bogdan apreciază asta.
                    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                    BH:Stiga Energy Absorber

                    Comentariu


                    • Eliminatorii Open

                      1. Fratila Robert
                      ------------------------- Fratila Robert 3-0
                      32. Bye
                      ----------------------------------- Fratila Robert 3-1
                      17. Avram Nicolae
                      ------------------------- Avram Nicolae 3-0
                      16. Mostovoi Andrei
                      -------------------------------------------------- Fratila Robert 3-0
                      9. Brulea Petre
                      ------------------------- Brulea Petre 3-0
                      24. Bye
                      ----------------------------------- Nicolae Ionut 1-3
                      25. Bye
                      ------------------------- Nicolae Ionut 0-3
                      8. Nicolae Ionut
                      ----------------------------------------------------------------- Fratila Robert 3-2
                      5. Botoc Ovidiu
                      ------------------------- Botoc Ovidiu 3-0
                      28. Bye
                      ----------------------------------- Manta Viorel 0-3
                      21. Bye
                      ------------------------- Manta Viorel 0-3
                      12. Manta Viorel
                      -------------------------------------------------- Bivolaru Marius 2-3
                      13. Vrasti Iulian
                      ------------------------- Vrasti Iulian 3-0
                      20. Bye
                      ----------------------------------- Bivolaru Marius 1-3
                      29. Bye
                      ------------------------- Bivolaru Marius 0-3
                      4. Bivolaru Marius

                      -------------------------------------------------------------------------------- Fratila Robert 3-1

                      3. Sarbu Dan
                      ------------------------- Sarbu Dan 3-0
                      30. Bye
                      ----------------------------------- Marian Bogdan 1-3
                      19. Bye
                      ------------------------- Marian Bogdan 0-3
                      14. Marian Bogdan
                      -------------------------------------------------- Marian Bogdan 3-2
                      11. Stancescu Sebastian
                      ------------------------- Stancescu Sebastian 3-0
                      22. Bye
                      ----------------------------------- Mihaila Nicolae 1-3
                      27. Bye
                      ------------------------- Mihaila Nicolae 0-3
                      6. Mihaila Nicolae
                      ----------------------------------------------------------------- Balan Mihai 0-3
                      7. Ivan Valentin
                      ------------------------- Ivan Valentin 3-0
                      26. Bye
                      ----------------------------------- Balan Mihai 2-3
                      23. Bye
                      ------------------------- Balan Mihai 0-3
                      10. Balan Mihai
                      -------------------------------------------------- Balan Mihai 3-1
                      15. Bozga Razvan
                      ------------------------- Cudalbu Ciprian 1-3
                      18. Cudalbu Ciprian
                      ----------------------------------- Retegan Cosmin 2-3
                      31. Bye
                      ------------------------- Retegan Cosmin 0-3
                      2. Retegan Cosmin
                      Marian Bogdan apreciază asta.
                      FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                      BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                      BH:Stiga Energy Absorber

                      Comentariu


                      • Clasament Open

                        1. Fratila Robert - Baicoi
                        2. Balan Mihai - Ploiesti
                        3 -- 4
                        Bivolaru Marius - Ploiesti
                        Marian Bogdan - Ploiesti
                        5 -- 8
                        Nicolae Ionut - Ploiesti
                        Retegan Cosmin - Plopeni
                        Manta Viorel - Baicoi
                        Mihaila Nicolae - Breaza
                        9 -- 16
                        Avram Nicolae - Nedelea
                        Ivan Valentin - Campina
                        Vrasti Iulian - Ploiesti
                        Sarbu Dan - Ploiesti
                        Brulea Petre - Paulesti
                        Cudalbu Ciprian - Ploiesti
                        Botoc Ovidiu - Paulesti
                        Stancescu Sebastian - Ploiesti
                        17 -- 18
                        Mostovoi Andrei - Campina
                        Bozga Razvan - Baicoi
                        Marian Bogdan și Johnny Plaiasu apreciază asta.
                        FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                        BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                        BH:Stiga Energy Absorber

                        Comentariu


                        • Semifinala
                          Balan Mihai - Marian Bogdan
                          3 - 0

                          Finala
                          Fratila Robert - Balan Mihai
                          3 - 1

                          https://www.facebook.com/ConcursTeni...4420344555932/
                          ADN apreciază asta.

                          Comentariu


                          • Miercuri 28.07.2021 se va desfasura etapa a 8 a a campionatului de tenis de masa ''Antrenamentul de miercuri'' incepand cu ora 18.30
                            waves și Marian Bogdan apreciază asta.
                            FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                            BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                            BH:Stiga Energy Absorber

                            Comentariu


                            • Inscrieri etapa 8.
                              FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                              BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                              BH:Stiga Energy Absorber

                              Comentariu


                              • Babus Liviu
                                Sarbu Dan
                                Mocanu Georgian
                                Dinu Adrian.
                                waves și Marian Bogdan apreciază asta.
                                FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                                BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                                BH:Stiga Energy Absorber

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X