Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sa ne mai inveselim putin

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi


  • Bula si Bulangioaica erau casatoriti de 25 ani. Intr-o vineri, Bula vede sub pat o valiza.
    – Ce e cu valiza asta?
    Se rosi Bulangioaica un pic si zise:
    – Dragule, trebuie sa-ti marturisesc ceva: Deschide valiza. Deschide Bula valiza si inauntru erau, trei cartofi si 50.000 de dolari.
    – Ce e fa, cu cartofii astia?
    – Dragule, de-a lungul casniciei noastre, de cate ori te-am inselat… am pus un cartof in valiza.
    – Ei, de trei ori, lasa ca nu-i asa rau. Dar ce e cu cei 50.000 de dolari?
    – Pai, de cate ori am adunat un kil, l-am vandut.​
    ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

    Comentariu




    • Caz fara precedent-
      Politia animalelor, cauta aceste gaini cu acuzatia de organizarea de lupte ilegale de caini
      ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

      Comentariu




      • Cica ieri, dictatorul Putin, cu ocazia zilei sale de naştere, a primit o masă nouă şi un binoclu pentru comunicarea cu vizitatorii.​
        ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

        Comentariu


        • Motiv de veselie:

          Comentariu


          • Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
            Motiv de veselie:
            Cu tot respectul, dar cred ca ati gresit rubrica. Am ras cu pofta la majoritatea postarilor din aceasta sectiune, dar nu la ce ati pus dvs...
            blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

            Comentariu


            • Postat în original de gpopescu Vezi post

              Cu tot respectul, dar cred ca ati gresit rubrica. Am ras cu pofta la majoritatea postarilor din aceasta sectiune, dar nu la ce ati pus dvs...
              Buna ziua domnule Popescu.Nu am gresit nimic,Asa cum nu uit ca m-ati injurat de morti acum ceva vreme.Romanul iarta dar nu uita!

              Comentariu


              • Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post

                Buna ziua domnule Popescu.Nu am gresit nimic,Asa cum nu uit ca m-ati injurat de morti acum ceva vreme.Romanul iarta dar nu uita!
                Mintiti si gresiti foarte grav dl. Dumitrescu. Nu v-am injurat pe dvs. niciodata pt. ca va respect si nu aveam cum sa fac asa ceva.
                Eu m-am referit strict la ce ati postat dvs. in aceasta sectiune "Sa ne mai inveselim putin". si care nu are nici o legatura cu buna dispozitie. Sau poate va place "sa dati cu bolvanul in balta" si asta e cu totul altceva...
                Primiti consideratia mea!

                Daca se considera de catre cei care administreaza acest forum ca aceste postari nu au legatura cu subiectul subforumului, ii rog pe administratori sa mute aceste postari.
                blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                Comentariu


                • Postat în original de gpopescu Vezi post

                  Mintiti si gresiti foarte grav dl. Dumitrescu. Nu v-am injurat pe dvs. niciodata pt. ca va respect si nu aveam cum sa fac asa ceva.
                  Eu m-am referit strict la ce ati postat dvs. in aceasta sectiune "Sa ne mai inveselim putin". si care nu are nici o legatura cu buna dispozitie. Sau poate va place "sa dati cu bolvanul in balta" si asta e cu totul altceva...
                  Primiti consideratia mea!

                  Daca se considera de catre cei care administreaza acest forum ca aceste postari nu au legatura cu subiectul subforumului, ii rog pe administratori sa mute aceste postari.
                  Buna ziua domnule Popescu.M-am gandit mult daca sa continui dialogul cu dumneavoastra sau nu.Sunt sigur ca nu fac o confuzie si sunteti acela care joaca cu priza tok.Incidentul la care am facut referire a avut loc in sala Top tenis arena,acum 4 ani.Poate ca fac multe greseli in viata si la sport,dar NU MINT.Sunt oameni care ma cunosc de mai mult de 50 de ani si stiu ca asta este un "defect"principal al meu.Din punctul meu de vedere discutia se incheie aici.

                  Comentariu


                  • La un bairam, un tip se ofera sa-i mai toarne whisky in pahar unei gagici.
                    – Nu mai vreau, fiindca imi face rau la picioare!
                    – Va tremura?
                    – Nu, mi se desfac!​
                    ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                    Comentariu


                    • Intr-o seara, saptamana trecuta, eu si sotia mea eram in pat.
                      Dupa ceva timp, eu am inceput sa devin infocat …. cand ea a zis:
                      – Nu pot acuma, nu sunt dispusa .. As fi vrut numai sa ma tii
                      in brate. Am intrebat: – CUM ?!?! Ce ai acuma?
                      Iar ea a zis cuvinte de care fiecarui barbat de pe planeta ii este
                      teama sa le auda:
                      – Tu, pur si simplu nu intelegi nevoile mele emotionale pe care
                      le am eu ca femeie, ca sa pot sa-ti indeplinesc nevoile tale fizice pe
                      care le ai ca barbat.
                      La privirea mea nelamurita, ea a raspuns:
                      – Chiar nu poti sa ma iubesti asa cum sunt, ci nu numai din
                      cauza celor ce fac cu tine in pat ?
                      Intelegand ca in seara acea nu va fi nimic, m-am intors si am
                      adormit. In ziua urmatoare l-am sunat pe seful meu si mi-am luat
                      o zi libera, ca sa petrec timpul cu ea.
                      Am luat masa afara, iar apoi am dus-o intr-un centru comercial
                      mare la sectiunea cu haine de dama. Am insotit-o pana ce ea a
                      probat cateva costume scumpe. Nu a putut sa se hotareasca ce
                      sa aleaga, astfel ca am zis sa le luam pe toate.
                      A vrut si pantofi, care sa se asorteaza cu costumele, astfel ca
                      i-am zis sa aleaga cate o pereche pentru fiecare costum.
                      Am ajuns si la sectiunea cu bijuterii, unde i-am luat cercei cu briliante.
                      Ce sa va zic … era tare entuziazmata. Precis s-a gandit ca sunt
                      la un pas faliment.
                      Am crezut ca ma pune la proba, cand a cerut sa-i iau si o
                      fustita de tenis desi nu a jucat tenis niciodata.
                      Precis am pus-o pe gandari cand i-am zis:
                      – Da, sigur, iubita.
                      Aproape ca era in extaz din cauza fericiri. Zambindu-mi, in sfarsit a zis:
                      – Cred ca asta ar fi totul. Putem merge la casa.
                      Eu, abia m-am abtinut cand i-am zis:
                      – Nu pot acuma, nu sunt dispus.
                      Fata i-a devenit palida, falca i-a “cazut” si a zis:
                      – Cum ?!?!
                      Iar eu i-am zis:
                      – Am vrut numai sa tii aceste lucrurile in brate ceva timp …
                      Tu pur si simplu nu intelegi problemele mele financiare. pe care le am
                      ca barbat, ca sa fiu in stare sa indeplinesc nevoile tale pe care le ai ca
                      femeie sa faci cumparaturi.
                      Si tocmai atunci cand a avut privirea ca si cum ca ar fi vrut sa ma omoare,
                      am adaugat:
                      – Chiar nu poti sa ma iubesti asa cum sunt, ci numai din cauza lucrurilor
                      pe care ti le cumpar ?​
                      ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                      Comentariu


                      • Bun îi vinu' ghiurghiuliu....

                        https://www.facebook.com/778550228/v...0791623675346/
                        ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                        Comentariu


                        • La un restaurant, o mama sta la masa cu copilasul ei de 10 ani. Copilul se joaca prosteste cu o moneda de 10 bani, o baga in gura, si la un moment dat o inghite din greseala. Incepe sa tuseasca. Se pare ca se asfixiaza. Mama striga dupa ajutor, in timp ce copilul incepe sa se faca vanat. De la o masa vecina, sare un domn si ii trage copilului pantalonii jos, si il strange tare de testicule! Copilul urla de durere si scuipa moneda din gat. Mama e uluita, si dupa cateva minute, ii multumeste domnului: – Ati fost extraordinar, credeam ca o sa-mi moara copilul! Sunteti medic? Domnul ii raspunde: – Nu, doamna, eu lucrez la FISC. Asa procedam noi de regula ca sa facem pe oricine sa scuipe si ultimul banut!
                          ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                          Comentariu


                          • Ivan vine acasa, afumat bine.
                            Nevasta: – Ce faci, Ivane, iar vii acasa beat?
                            Ivan: – Numai trei beri am baut! Intreaba-l si pe Aliosa (cainele).
                            Nevasta: – Cate beri a baut, Aliosa?
                            Aliosa: – Ham, ham, ham!
                            A doua seara, vine Ivan si mai beat acasa.
                            Nevasta: – Iar ai baut, ba?
                            Ivan: – Numai doua beri!
                            Nevasta: – Aliosa, cate beri a baut?
                            Aliosa: – Ham, ham!
                            Bun … A treia seara, vine Ivan beat mort.
                            Nevasta: – Ivane, daca mai vii o singura data asa, nu te mai primesc in casa.
                            Ivan: – Numai o bere am baut!
                            Nevasta: – Aliosa, cate beri a baut?
                            Aliosa: – Ham!
                            Nevasta: – Si votca?
                            Aliosa: – Hauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!​
                            ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                            Comentariu


                            • Toate se scumpesc îngrozitor. Factura la curent, cel puţin, a ajuns insuportabilă.
                              În aceste condiţii, mi-am pus lîngă butonul soneriei de la uşă următoarea inscripţie:
                              "NU SUNAŢI! IES EU DIN CÂND ÎN CÂND!​"
                              ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                              Comentariu


                              • – Cum este vazuta Romania de catre NATO?
                                – Ca un testicul: participa, dar nu se baga!​
                                ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                                Comentariu


                                • – Am auzit că ai intrat într-o formaţie de rock…
                                  – Da, nu mi-au ţinut frânele….​
                                  ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                                  Comentariu


                                  • O tipa in pat cu un tip:
                                    - Dragul meu,incet dar sigur, am ajuns la concluzia ca amandoi ducem lipsa de acelasi lucru!!​
                                    ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                                    Comentariu


                                    • Femeia goala, se priveste in oglinda…
                                      Nu e multumita de ce vede, si-i spune sotului:
                                      – Ma simt oribila; par batrana, grasa si urata. Sunt deprimata, am nevoie de un compliment, repede.
                                      Sotul raspunde:
                                      – Ai vederea perfecta!!!​
                                      ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                                      Comentariu



                                      • ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                                        Comentariu



                                        • ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                                          Comentariu



                                          • font keyboard
                                            ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                                            Comentariu



                                            • Comentariu



                                              • ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                                                Comentariu


                                                • De Ando.....a murit și umorul pe forumul ăsta...

                                                  Comentariu


                                                  • Mda, a murit, ceea ce nu se poate spune si despre bocitoare. Tu ai dat tonul, si noi te urmam. E ok?
                                                    ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X