Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Iasi

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Iasi

Buna,

Ma numesc Aurelian, sunt din Iasi, am 25 de ani, si .... evident sunt pasionat de tenis de masa. As dori sa stiu daca exista in Iasi vreun club de tenis de masa, insa nu cu mese inchiriate, sau ceva de genul asta, ci cu antrenori, care sa te poata indruma, sau corecta anumite carente din joc. Eu ma "antrenez" in fiecare sambata la parterul unui bloc cu niste domni care sunt oarecum trecuti de prima tinerete, insa joaca cu mult peste ce vezi in cluburile cu mese inchiriate unde vin mai mult copii, sau fff incepatori si nivelul este unul foarte slab.
    Auzisem ca ar fi fost la CSM Iasi si o ramura de tenis de masa...insa din pacate cred ca s-a desfiintat pt. ca nu am mai auzit nimic de genul acesta.
    Daca stiti voi mai multe despre acest subiect...as fi interesat. Merci mult.

Exista la Iasi 2 sali de tenis de masa:1. La clubul CSM in spate la hotel Unirea unde joaca echipa de divizia A Gip Security si antrenor Gigi Ciubotaru si o antrenoare pentru amatori doamna Nicoleta. 2. La clubul Tehnopres in spate la facultatea de electrotehnica de pe splaiul Bahlui unde se joaca meciurile din campionatul judetean .Poate mai sunt si alte locuri de joc dar astea sunt locurile unde se joaca serios si regulat si unde poti invata .Succes

Comentariu

Merci de informatie...dupa sarbatori o sa merg sa caut locatiile pe care mi le-ai indicat. Pe curand!

Comentariu

buna, ma numesc Madalina si sunt din iasi. Si eu caut de ceva timp un club de tenis de masa in iasi, cu antrenori si tot tacamul. daca gasesti, pls anunta-ma si pe mine

Comentariu

Comunica-mi prin tel cand putem discuta-GIGI CIOBOTARU-0743192192
          Cred ca putem sa ne punem de acord in ceea ce priveste optiunea ta -Tenisul de masa -Gigi

Comentariu

Iasi

"CLUB DE TENIS DE MASA IN IASI"
            NR. TEL:0749387594
            TB ALC/05FX

Comentariu

Re: ..

Salut.Chiar e misto sala.Tot asa baietii!

Comentariu

tenis de masa in Iasi

salut
                sunt si eu curios pe unde se mai joaca tenis de masa in Iasi
                eu stiu de CSM, Motor asa ca pentru toata lumea
                in rest banuiesc ca echipele din Iasi mai au mese si sali dar nu am idee pe unde anume...
                Blade: HM Levi 7 ply OFF 2 Carbon / STIGA AllWood Offensive
                FH: Donic Bluefire M3 2.0 / Andro Hexer
                BH: Tibhar Sinus Sound 2.0 / Andro Plaxon

Comentariu

buna madalina

buna madalina uite id-ul meu ...nobodyss_angel si eu fac tenis de masa chiar in Iasi la CSM...poate putem lua legatura pe messenger..te astept sa vorbim....

Comentariu

Aurelian, vino la CSM, vorbesti cu GigiC si daca te tii de treaba in jumate de an il bati si pe Timo Boll.
                    Blade: Butterfly Schlager Carbon / TTmaster Sensitive Defense
                    FH: Butterfly Bryce / Butterfly Bryce Speed
                    BH: TTmaster Insider OX / TTmaster Insider OX

Comentariu

Re: "CLUB DE TENIS DE MASA IN IASI"

salutare.m-ar interesa si pe mine sa ma reapuc de tenis.am jucat de performanta acu ceva ani in urma.ce ar trebui sa fac sa ajung la club acolo.
                      multumesc

Comentariu

Re: Antrenamente in IASI ???

As vrea sa stiu daca mai sunt valabile informatiile din post-urile precedente.
                        Multumesc
                        TB ZLF & T05/T05FX

Comentariu

Re: Antrenamente in IASI ???

da-antrenor Gigi Ciobotaru-CSM
                          tel-9743192192

Comentariu

Re:

Postat în original de kimbao
                            Aurelian, vino la CSM, vorbesti cu GigiC si daca te tii de treaba in jumate de an il bati si pe Timo Boll.
                            Poate daca se antreneaza non-stop.
                            Lemn: Galaxy Z5 VF
                            Fete: Bty. Tenergy 05/ Victas >01.

Comentariu

Re: Iasi

Salut,
                              Am deschis o sala de tenis, in cladirea Iasitex la etajul 7. Avem 4 mese, din care 3 sunt Donic Persson 22, parchet pe jos, minibar, nu se fumeaza.
                              O sa fie posibilitatea frecventarii salii cu abonamente avantajoase. Deocamdata un site la inceput www.tenisdemasa-iasi.ro
                              Multumesc si va astept.
                              Vasile

Comentariu

Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X