Announcement

Collapse
No announcement yet.

Iasi

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Iasi

Buna,

Ma numesc Aurelian, sunt din Iasi, am 25 de ani, si .... evident sunt pasionat de tenis de masa. As dori sa stiu daca exista in Iasi vreun club de tenis de masa, insa nu cu mese inchiriate, sau ceva de genul asta, ci cu antrenori, care sa te poata indruma, sau corecta anumite carente din joc. Eu ma "antrenez" in fiecare sambata la parterul unui bloc cu niste domni care sunt oarecum trecuti de prima tinerete, insa joaca cu mult peste ce vezi in cluburile cu mese inchiriate unde vin mai mult copii, sau fff incepatori si nivelul este unul foarte slab.
    Auzisem ca ar fi fost la CSM Iasi si o ramura de tenis de masa...insa din pacate cred ca s-a desfiintat pt. ca nu am mai auzit nimic de genul acesta.
    Daca stiti voi mai multe despre acest subiect...as fi interesat. Merci mult.

Exista la Iasi 2 sali de tenis de masa:1. La clubul CSM in spate la hotel Unirea unde joaca echipa de divizia A Gip Security si antrenor Gigi Ciubotaru si o antrenoare pentru amatori doamna Nicoleta. 2. La clubul Tehnopres in spate la facultatea de electrotehnica de pe splaiul Bahlui unde se joaca meciurile din campionatul judetean .Poate mai sunt si alte locuri de joc dar astea sunt locurile unde se joaca serios si regulat si unde poti invata .Succes

Comment

Merci de informatie...dupa sarbatori o sa merg sa caut locatiile pe care mi le-ai indicat. Pe curand!

Comment

buna, ma numesc Madalina si sunt din iasi. Si eu caut de ceva timp un club de tenis de masa in iasi, cu antrenori si tot tacamul. daca gasesti, pls anunta-ma si pe mine

Comment

Comunica-mi prin tel cand putem discuta-GIGI CIOBOTARU-0743192192
          Cred ca putem sa ne punem de acord in ceea ce priveste optiunea ta -Tenisul de masa -Gigi

Comment

Iasi

"CLUB DE TENIS DE MASA IN IASI"
            NR. TEL:0749387594
            TB ALC/05FX

Comment

Re: ..

Salut.Chiar e misto sala.Tot asa baietii!

Comment

tenis de masa in Iasi

salut
                sunt si eu curios pe unde se mai joaca tenis de masa in Iasi
                eu stiu de CSM, Motor asa ca pentru toata lumea
                in rest banuiesc ca echipele din Iasi mai au mese si sali dar nu am idee pe unde anume...
                Blade: HM Levi 7 ply OFF 2 Carbon / STIGA AllWood Offensive
                FH: Donic Bluefire M3 2.0 / Andro Hexer
                BH: Tibhar Sinus Sound 2.0 / Andro Plaxon

Comment

buna madalina

buna madalina uite id-ul meu ...nobodyss_angel si eu fac tenis de masa chiar in Iasi la CSM...poate putem lua legatura pe messenger..te astept sa vorbim....

Comment

Aurelian, vino la CSM, vorbesti cu GigiC si daca te tii de treaba in jumate de an il bati si pe Timo Boll.
                    Blade: Butterfly Schlager Carbon / TTmaster Sensitive Defense
                    FH: Butterfly Bryce / Butterfly Bryce Speed
                    BH: TTmaster Insider OX / TTmaster Insider OX

Comment

Re: "CLUB DE TENIS DE MASA IN IASI"

salutare.m-ar interesa si pe mine sa ma reapuc de tenis.am jucat de performanta acu ceva ani in urma.ce ar trebui sa fac sa ajung la club acolo.
                      multumesc

Comment

Re: Antrenamente in IASI ???

As vrea sa stiu daca mai sunt valabile informatiile din post-urile precedente.
                        Multumesc
                        TB ZLF & T05/T05FX

Comment

Re: Antrenamente in IASI ???

da-antrenor Gigi Ciobotaru-CSM
                          tel-9743192192

Comment

Re:

Originally posted by kimbao
                            Aurelian, vino la CSM, vorbesti cu GigiC si daca te tii de treaba in jumate de an il bati si pe Timo Boll.
                            Poate daca se antreneaza non-stop.
                            Lemn: Galaxy Z5 VF
                            Fete: Bty. Tenergy 05/ Victas >01.

Comment

Re: Iasi

Salut,
                              Am deschis o sala de tenis, in cladirea Iasitex la etajul 7. Avem 4 mese, din care 3 sunt Donic Persson 22, parchet pe jos, minibar, nu se fumeaza.
                              O sa fie posibilitatea frecventarii salii cu abonamente avantajoase. Deocamdata un site la inceput www.tenisdemasa-iasi.ro
                              Multumesc si va astept.
                              Vasile

Comment

Mr Pong Iasi

Pentru ultimile 3 antrenamente am fost la noua sala din Tesatura, din Iasi...
                                E cel mai bun loc de antrenament pe care l-am gasit pana acum in iasi, deschis publicului larg.. mai jos pun si cateva poze facute-n seara asta
                                Sunt 3 mese donic, si conditii bune (spre foarte bune parerea mea) de joc...
                                Nu se fumeaza, este un fel de mini bar, insa deocamdata fara frigider (cica o sa aduca unu). Dar inainte de a intra este un magazin, de unde puteti cumpara lucruri reci... (in statia de autobuz)
                                Viscaria
                                FH: Tenergy 05
                                BH: Dignics 05

Comment

Nu e cam înghesuial?? Sau e de vin? unghiul din care s-au f?cut pozele?

Comment

Ai cam 3 metri si ceva in spate eu zic ca e destul, depinde si de stilul fiecaruia...
                                    Dar nu stiu o sala cu mai mult spatiu in Iasi...
                                    Ma repet, deschisa publicului larg
                                    Viscaria
                                    FH: Tenergy 05
                                    BH: Dignics 05

Comment

D-l Gigi Ciubotaru,
                                      Numele meu este Tudor si sunt in vizita in Iasi pentru cateva saptamani. As dori sa intreb daca informatia d-voastra de contact mai e valabila, pentru ca as dori sa merg sa joc tenis de masa cat sunt in Iasi.
                                      Multumesc,
                                      Tudor

Comment

Multumesc Razvan pentru aprecieri.
                                        In spatele fiecarei mese sunt 2 m (am considerat ca este un spatiu mediu de joc) si am adus si frigiderul.
                                        Din 24 Aprilie dam drumul la Campionatul de tenis de masa pentru amatori "Mr.Pong".
                                        Mai multe informatii pe site, www.tenisdemasa-iasi.ro, in 2 sapt. cu o fata noua.
                                        Spor.
                                        Vasile

Comment

Wow. La etajul 7 sala de tenis, la etajul 8 sala de tenis....Deja nu-l vad bine pe Timo Boll.
                                          Blade: Butterfly Schlager Carbon / TTmaster Sensitive Defense
                                          FH: Butterfly Bryce / Butterfly Bryce Speed
                                          BH: TTmaster Insider OX / TTmaster Insider OX

Comment

Salutare,
                                            Am imbunatatit urmatoarele lucruri in sala:
                                            - am mutat lumina deasupra meselor
                                            - am amenajat vestiar
                                            si ne pregatim sa facem upgrade la sala, pentru ca sa avem toate conditiile pentru antrenament:
                                            - robot de mingi
                                            - aer conditionat
                                            - toate 4 mese o sa fie Donic Persson 22
                                            - vom pune covoare aderente de cauciuc in zonele active
                                            Va asteptam
                                            Vasile - sala de tenis de masa Mr.Pong
                                            www.tenisdemasa-iasi.ro

Comment

Iasi - Mr.Pong - Sala de tenis de masa

Pentru orasul Iasi aveti urmatoarea locatie :
                                              - Bd.Primaverii nr.2, Bloc Iasitex et. 7
                                              - 0746.781526 Vasile Moraru
                                              - Localizare sala tenis de masa Mr.Pong
                                              http://www.tenisdemasa-iasi.ro/index.ph ... 1&Itemid=2
                                              - Mese : - 4 buc. Donic Persson 22
                                              - Program sala : L-V 16:30 - 23:00
                                              S-D 10-00 - 18:00
                                              - Tarife :
                                              10 lei/ora / masa
                                              pt. studenti si elevi 8 lei/ora/masa
                                              - Abonamente :
                                              10 ore valabile o luna 85 lei
                                              15 ore valabile o luna 120 lei
                                              20 ore valabile o luna 150 lei
                                              Fotografii:
                                              http://www.tenisdemasa-iasi.ro/index.ph ... &Itemid=23
                                              Alte conditii:
                                              - aer conditionat
                                              - robot de mingi Newgy 1050
                                              - vestiar
                                              - parchet pe jos cu covorase aderente din cauciuc in spatele meselor
                                              - minibar
                                              - cursuri pentru copii si adulti ( prof. Doru Andries)
                                              http://www.tenisdemasa-iasi.ro

Comment

IN IASI

LA MASTER CLUB ,in Tudor Vladimirescu va asteapta 4 mese Butterfly Centrefold ,intr-o frumoasa ambianta...ce mai asteptati?

Comment

pe cand un turneu in iasi...sa va trimit dintr-un perete int-altul?...hahaha
                                                  tibhar def plus jumulita
                                                  gambler reflectoid 1,0
                                                  dawei 388 D-1 ox

Comment

Who has read this thread:
                                                  Working...
                                                  X