Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Butterfly Timo Boll ZLF , FL

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • CUMPĂR Butterfly Timo Boll ZLF , FL

    Cumpar lemn Butterfly Timo Boll ZLF, maner FL.
    Ma puteti contacta si pe WhatsApp la numarul: 07266 32 32 3
    Blade : DHS Hurricane King
    FH: DHS Hurricane 3 Neo National
    BH: Xiom Vega Europe

  • #2
    Valabil !
    Blade : DHS Hurricane King
    FH: DHS Hurricane 3 Neo National
    BH: Xiom Vega Europe

    Comentariu


    • #3
      Se poate inchide, am decis sa cumpar unul nou.
      Va multumesc.
      Blade : DHS Hurricane King
      FH: DHS Hurricane 3 Neo National
      BH: Xiom Vega Europe

      Comentariu


      • #4
        Nu fa greseala... insista pt unul vechi

        Trimis de pe al meu SM-M127F folosind Tapatalk

        Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

        Comentariu


        • #5

          server image
          Va multumesc pentru sfat, dar in cele din urma nu cred ca am facut o alegere atat de rea.
          Lemnul este minunat si are un feeling f bun ca un all wood.
          L'am echipat pe FH cu un HR 3 Neo si pe BH cu T05 fx..... si se comporta exact cum aveam nevoie.
          Blade : DHS Hurricane King
          FH: DHS Hurricane 3 Neo National
          BH: Xiom Vega Europe

          Comentariu


          • #6
            Felicitări pentru alegere, să îl stăpânești sănatos! Sunt de părere că ai luat o decizie bună alegând varianta lemn nou, astfel nu ai prins un lemn transpirat de mâini străine, kituit, așchiat, modificat, tinut in umezeală sau pe care s-a lipit un camion de fețe până să ajungă la tine astfel sugând kg de apă din lipici. Sunt ok lemnele de colectie care au fost doar testate si apoi pune la păstrat corespunzător sau un lemn care este aproape nou, nepotrivindu-se proprietarului dar nu unul jucat de jumătate de județ doar că se spune ca e mai bun unul sh. (dacă lemnele erau ca vinul, producatorul le tinea la pastrat si gaseai de vanzare de ex: alc invechit 3 ani, 5 ani, 10 ani, asa cum e la vinuri si la whisky).
            Nu te lua după gura lumii că cine promoveaza lemnele vechi este că are si el la vanzare 2-3 sau intentionează să vândă din ele.
            Mult spor!

            Trimis de pe al meu HRY-LX1 folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de BogdanZLC Vezi post
              Felicitări pentru alegere, să îl stăpânești sănatos! Sunt de părere că ai luat o decizie bună alegând varianta lemn nou, astfel nu ai prins un lemn transpirat de mâini străine, kituit, așchiat, modificat, tinut in umezeală sau pe care s-a lipit un camion de fețe până să ajungă la tine astfel sugând kg de apă din lipici. Sunt ok lemnele de colectie care au fost doar testate si apoi pune la păstrat corespunzător sau un lemn care este aproape nou, nepotrivindu-se proprietarului dar nu unul jucat de jumătate de județ doar că se spune ca e mai bun unul sh. (dacă lemnele erau ca vinul, producatorul le tinea la pastrat si gaseai de vanzare de ex: alc invechit 3 ani, 5 ani, 10 ani, asa cum e la vinuri si la whisky).
              Nu te lua după gura lumii că cine promoveaza lemnele vechi este că are si el la vanzare 2-3 sau intentionează să vândă din ele.
              Mult spor!

              Trimis de pe al meu HRY-LX1 folosind Tapatalk
              Si de ce tu insuti, nu urmezi sfatul pe care il dai altora? Ai fost la anuntul lui Kiss facandu-i o "oferta" ridicola, la doua lemne vechi "cu o stare avansata de degradare" in timp ce altora le recomanzi cu toata taria , lemne noi, denigrandu-le pe cele vechi: "lemn transpirat de mâini străine, kituit, așchiat, modificat, tinut in umezeală sau pe care s-a lipit un camion de fețe până să ajungă la tine astfel sugând kg de apă din lipici". Daca doresti neaparat o dezbatere pe tema lemne vechi vs lemne noi, o poti face la rubrica "Echipament" nu provocand asta, la topicurile vanzare-cumparare.
              ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de BogdanZLC Vezi post
                Felicitări pentru alegere, să îl stăpânești sănatos! Sunt de părere că ai luat o decizie bună alegând varianta lemn nou, astfel nu ai prins un lemn transpirat de mâini străine, kituit, așchiat, modificat, tinut in umezeală sau pe care s-a lipit un camion de fețe până să ajungă la tine astfel sugând kg de apă din lipici. Sunt ok lemnele de colectie care au fost doar testate si apoi pune la păstrat corespunzător sau un lemn care este aproape nou, nepotrivindu-se proprietarului dar nu unul jucat de jumătate de județ doar că se spune ca e mai bun unul sh. (dacă lemnele erau ca vinul, producatorul le tinea la pastrat si gaseai de vanzare de ex: alc invechit 3 ani, 5 ani, 10 ani, asa cum e la vinuri si la whisky).
                Nu te lua după gura lumii că cine promoveaza lemnele vechi este că are si el la vanzare 2-3 sau intentionează să vândă din ele.
                Mult spor!

                Trimis de pe al meu HRY-LX1 folosind Tapatalk
                Bogdan daca tu te pricepi la Boll ZLF iti trimit complimente. Poti sa imi spui cate lemne Boll ZLF ai avut sau macar cate ai testat de poti fi asa de transant in ceea ce spui? Eu sunt un impatimit al acestor lemne Timo Boll ZLF, am tot cumparat si/sau testat de aproape 10 ani astfel de lemne. Este mult mai bun un ZLF vechi peste 85g decat un ZLF nou mai usurel. Si apropo de remarca ta putin rautacioasa, chiar nu am de vandut asa un lemn. E bine sa dam sfaturi cand stim bine ce spunem, cand am testat ceea ce afirmam, fara suparare.

                Succes, sper sa va placa noul lemn. Sfatul meu era de buna credinta, sa stiti, fara alte intentii. Stima multa!

                Trimis de pe al meu SM-M127F folosind Tapatalk

                Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de edy_alex2 Vezi post

                  server image
                  Va multumesc pentru sfat, dar in cele din urma nu cred ca am facut o alegere atat de rea.
                  Lemnul este minunat si are un feeling f bun ca un all wood.
                  L'am echipat pe FH cu un HR 3 Neo si pe BH cu T05 fx..... si se comporta exact cum aveam nevoie.
                  "si se comporta exact cum aveam nevoie" Asta e cel mai important!
                  ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                  Comentariu


                  • #10
                    Domnul Bogdan se baga singur în seama la multe anunțuri dar cred ca experienta sa cu lemne este spre 0. Mai bine ar lasa sa si exprime păreri cei care au testat f multe lemne diferite de mulți ani .

                    Comentariu


                    • #11
                      am eu de vanzare Timo Boll ZLF FL handle, 81 grame, ca nou. 650 lei pt. cine intreaba si 600 pt. cine cumpara.
                      blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X