Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Noile lemne de la XIOM

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Noile lemne de la XIOM

    A jucat cineva pana acum cu aceste lemne? :
    XIOM HAYABUSA ZXi OFF+
    XIOM HAYABUSA Z+ OFF
    XIOM HAYABUSA Zi OFF-
    XIOM HAYABUSA Z OFF-
    XIOM HAYABUSA ZX OFF

    Arata foarte bine...daca cineva a incercat pana acum aceste lemne, sa ne faca un mic review...Multumesc!
    Ultima editare de Ghiță Marta; 25.oct.2012, 10:57.
    BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

    "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

  • #2
    Scuze pentru OF TOPIC Ghita, dar daca sint ca si motocicletele Suzuki Hayabusa...nu stiu cit sint de controlabile
    Ultima editare de Bogy; 06.nov.2012, 00:27.
    BLADE: Stiga Allround Classic
    FH: Stiga Almana Sound
    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

    Comentariu


    • #3
      Din descrierea oficiala Xiom sunt lemne foarte rapide ... dar si foarte controlabile ... Daca as avea cateva review-uri pozitive mai ca as cumpara unul. Mie imi place si cum arata iar la parametrii par ideale. Inca nu sunt folosite prea mult si nu stiu de ce ca nu-s exagerat de scumpe (nici pe site-uri in engleza nu am gasit review-uri). Mai asteptam poate se risca cineva sa ia si apoi ne trimite si noua o parere personala.
      Sugestie (poate citeste si dl Tibi) : Avand in vedere ca sunt lemne noi si nu prea folosite inca, Dl Tibi ar putea sa trimita lemnele la cativa jucatori de top AMATUR sa joace cu ele cateva ore si sa faca apoi cateva review-uri (plusuri, minusuri, fețe potrivite, nivelul de joc potrivit pentru aceste lemne, etc). Cred ca niste pareri avizate si bazate pe practica (adica sa fi jucat efectiv cu lemnele nu doar de pe site-ul XIOM) ar putea stimula pe multi pasionati de tenis sa cumpere aceste lemne..
      Stima tuturor!
      Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

      Comentariu


      • #4
        "Sugestie (poate citeste si dl Tibi) : Avand in vedere ca sunt lemne noi si nu prea folosite inca, Dl Tibi ar putea sa trimita lemnele la cativa jucatori de top AMATUR sa joace cu ele cateva ore si sa faca apoi cateva review-uri (plusuri, minusuri, fețe potrivite, nivelul de joc potrivit pentru aceste lemne, etc). Cred ca niste pareri avizate si bazate pe practica (adica sa fi jucat efectiv cu lemnele nu doar de pe site-ul XIOM) ar putea stimula pe multi pasionati de tenis sa cumpere aceste lemne..
        Stima tuturor!"
        O sugestie foarte buna domnule "CornelTT" o sustin
        DHS Hurricane Long 5
        FH: Tenergy 05
        BH: Giant Dragon Talon

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X