Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Regional "Ziua Nationala Amatur" Pitesti-10.09.2022 (zona 5) AG-VL-OT-GJ-DJ-MH

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Premiere Avansați







    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Blade : Butterfly Omar Assar
    FH: Xiom Omega V Pro
    BH: Xiom Omega V Tour

    Comentariu


    • Observație : - Ca să nu mă certe mămica mea că am fost ultimul în clasament "elite", nu ar trebui inversate numele la "Elite",conform "horei" între cei 3 cu o singură victorie,locurile 5 și 6 ?...zic și io dă frica ultimului loc,adică "0" ie mai mare dăcât "-2" 🤭🤭😍😇

      Comentariu


      • În altă ordine de "observații",azi la Pitești a fost mișto , că și revedere între noi cei care simțim aceiași plăcere de joc între noi ,acompaniată de socializarea ce-o aven mereu cu zâmbete câteodată de copii veniți la joacă...LA REVEDERE !

        Comentariu


        • FELICITĂRI, TUTUROR !

          Mulțumim pentru participare, vă așteptăm și luna viitoare !

          Comentariu


          • Nu va suparati, turneul la avansati nu s-a tinut sau domnu cela cu 0victorii nu s-a prezentat? Veni, vidi, plicii!
            Lemn dă Cireș supranumit și Fix-caria
            FH Cauciuc natural de la Danubiana
            BH Camera de bicicleta de la Luduș

            Comentariu


            • Postat în original de iscusitulnik Vezi post
              Observație : - Ca să nu mă certe mămica mea că am fost ultimul în clasament "elite", nu ar trebui inversate numele la "Elite",conform "horei" între cei 3 cu o singură victorie,locurile 5 și 6 ?...zic și io dă frica ultimului loc,adică "0" ie mai mare dăcât "-2" 🤭🤭😍😇
              Ce mamica grijulie ai....te urmareste peste tot sa vada daca ai fost copil cuminte?
              Gata...am schimbat.
              Nu de alta, dar data viitoare mamica ta nu te mai lasa la Pitesti..si e pacat, din moment ce ti-a placut

              Comentariu


              • Postat în original de Bogdan_TG-JIU Vezi post
                Nu va suparati, turneul la avansati nu s-a tinut sau domnu cela cu 0victorii nu s-a prezentat? Veni, vidi, plicii!
                S-a tinut, binenteles, dar conform proverbului, cei din urma vor fi cei dintai...adica cine vine ultimul, pleaca primul...

                Comentariu


                • Felicitari Diana și Adina ......mult succes pe viitor ,Zalaul va tine pumnii😊😊😊😊
                  lemn Primorac carbon
                  fete Andro Rasanter R42 ultramax

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X