Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTur, Sfântu Gheorghe - 08.12.2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de DeVinSpin Vezi post
    Frumos sport, pacat ca mesajele nu-s la fel!
    Pestele de la cap se-mpute

    Comentariu


    • Din Sibiu - Benyovszki Bela - Amatori (Loc 765, MA 12)...
      Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
      DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
      Just do it !

      Comentariu


      • Postat în original de Bebe Mihaila Vezi post
        Din Busteni vine Totpal Marius-open
        Totpal Marius a fost mutat la Amatori, are MA=16 si locurile la Open sint ocupate toate de jucatori cu medie de cel putin 19.
        Mai sint inca 6 jucatori in aceeasi situatie, ii voi reinscrie la open (daca vor mai dori) numai daca vor exista retrageri.
        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • Am vorbit si cu SORIN BOTIRCA dar mai vreau o explicatie si de la dvs dl DAN sau dl. FLORIN APIAN.Eu sunt pe locul 146 actualmente si am MA19,daca nu prind loc la open am sanse cu MA19 sa fiu trecut la amatori pt ca imi doresc mult sa ajung la SF.GHEORGHE,mi-am bagat concediu special pt turneul final

          Comentariu


          • Din Constanța - Popescu Andrei - amatori - 431

            Comentariu


            • On Ho - București - Amatori

              Comentariu


              • ilies ioan radauti open

                Comentariu


                • din Rădăuți la amatori:Avram Gabriel
                  Blade: Balsa Carbo x5
                  FH : Sriver G3 Fx
                  BH : Sriver G3 Fx

                  Comentariu


                  • Pana la urma, acest forum este si un mijloc de educatie... Vedem cu totii, mai sus, ca bunul simt nu este intotdeauna proportional cu varsta...

                    Comentariu


                    • Postat în original de Bogdan Raducan Vezi post
                      Am vorbit si cu SORIN BOTIRCA dar mai vreau o explicatie si de la dvs dl DAN sau dl. FLORIN APIAN.Eu sunt pe locul 146 actualmente si am MA19,daca nu prind loc la open am sanse cu MA19 sa fiu trecut la amatori pt ca imi doresc mult sa ajung la SF.GHEORGHE,mi-am bagat concediu special pt turneul final
                      Bogdi, dupa cum arata tabelul de inscrieri ai sanse sa participi la turneu. Intradevar locul 146 este cam la limita, dar s-au inscris cam toti, si apoi tare sunt curios cati vor ramane ne-retrasi.
                      Chiar daca nu sunt autorizat pot sa-ti spun ca media nu te ajuta sa "cobori" la amatori. In concluzie nu se poate.
                      Hobby: Motoare si ski !
                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                      Comentariu


                      • se pare ca pe forum s-au format doua tabere care se ataca continuu.nu stiu eu sunt tanar neexperimentat dar asta nu cred ca e spiritul AMATUR de care se vorbeste.stima sa ne vedem cu bine la turneul final
                        lemn Donic waldner senso carbon
                        fata fh: donic baracuda
                        fata bh: tenergy 05

                        Comentariu


                        • Ursan Viorel-Rădăuți-amatori

                          Comentariu


                          • Postat în original de Bogdan Raducan Vezi post
                            Am vorbit si cu SORIN BOTIRCA dar mai vreau o explicatie si de la dvs dl DAN sau dl. FLORIN APIAN.Eu sunt pe locul 146 actualmente si am MA19,daca nu prind loc la open am sanse cu MA19 sa fiu trecut la amatori pt ca imi doresc mult sa ajung la SF.GHEORGHE,mi-am bagat concediu special pt turneul final
                            dl. BOGDAN RADUCAN regulamentul nu va permite sa participati la amatori datorita modului in care este definit un openist si a modului de calcul a medie punctelor.
                            Datorita grilei de punctare jucatori clasati pe locurile 1 - 16 la 2 concursuri TIP A NU AU DREPTUL SA PARTICIPE LA AMATORI.
                            Ptr. a elimina aceasta discriminare media trebuie sa se aibe numitorul 12 si atunci adevaratul OPENIST SE DEFINESTE FUNCTIE NUMAI SI NUMAI DUPA POZITIA IN CLASAMENTUL AMATUR ( im momentul de fata pana la poz. 60 sunt definiti openisti cu toate ca uni au medii intre 15 -18 dar ei isi mertita cu adevarat statutul de OPENISTI in acest circuit)
                            P.S. Participarea dvs la OPEN pt mine este nedreapta fata de mine deorece eu cu toate ca nu am valoarea dvs dar am cheltuit banii din pensie pt a participa la cel putin 3 ,6 ,3 concursuri tip A+,A si B in loc sa cumpar lapte la nepoti.

                            Comentariu


                            • Postat în original de amedeo Vezi post
                              Pana la urma, acest forum este si un mijloc de educatie... Vedem cu totii, mai sus, ca bunul simt nu este intotdeauna proportional cu varsta...
                              A spune lucrurilor pe nume, intr-un mod cit mai clar si mai concret, nu inseamna lipsa de bun simt, inseamna ca ai coloana vertebrala. Lipsa de bun simt inseamna, printre altele, sa-i vorbesti pe altii pe la spate.

                              Comentariu


                              • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                A spune lucrurilor pe nume, intr-un mod cit mai clar si mai concret, nu inseamna lipsa de bun simt, inseamna ca ai coloana vertebrala. Lipsa de bun simt inseamna, printre altele, sa-i vorbesti pe altii pe la spate.
                                Dl. MATEI cred ca nu trebuiesc cenzurate si judecate aspru diverse opinii .
                                Numerosi oameni lucreaza la propria imagine si simt nevoia ori sa taca ori sa vorbeasca.

                                Comentariu


                                • Postat în original de dinicescuion Vezi post
                                  Dl. MATEI cred ca nu trebuiesc cenzurate si judecate aspru diverse opinii .
                                  Numerosi oameni lucreaza la propria imagine si simt nevoia ori sa taca ori sa vorbeasca.
                                  Eu n-am cenzurat pe nimeni,mi-am spus doar parerea. Cit despre judecat, toti avem libertatea de gindire. Asta nu inseamna ca putem sa emitem si decizii judecatoresti.

                                  Comentariu


                                  • Domnule Matei,
                                    cred ca unii isi mai aduc aminte ,
                                    in urma cu 2 sau 3 ani am vrut sa-l ,,detronez" pe dn. Dan2 (ma suparat cu ceva) si era aproape-aproape sa demisioneze(chiar a scris pe forum ca demisioneaza)dupa care mi-am dat seama ca nu era cea mai buna varianta demisia lui, pt. ca fiecare gresim in multe feluri si mai avem nevoie si de iertare,
                                    hai sa vedem lucrurile bune care (cred eu ) le domina pe cele rele: Dn Bodeanu a facut multe lucruri bune pt. AmaTur si daca mai greseste o data sau de doua ori pe an , merita iertat, pt. ca din cate il cunosc eu este un om al pacii,
                                    cel mai bine pt. amandoi este sa dati mana de pace! pt. ca razboiul nu place la nimeni !(sau poate sunt uni la care le place sa vada pe altii in razboi dar sa fi in razboi e un lucru neplacut). Zona materiala se rezolva cu siguranta, daca ne dorim pacea care e de pretuit!
                                    Scuze daca am deranjat pe cineva si va zic:
                                    PACE VOUA !

                                    - - - Actualizat - - -

                                    si mai aduc ceva in legatura cu acest concurs ca sa nu fiu off-topic

                                    se inscrie din Straja:

                                    Ursulean Vasile-amator
                                    Ursulean Florin-amator
                                    Ursulean Daniel-amator
                                    Ultima editare de ursuleanvasile; 29.nov.2012, 15:48.
                                    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                    FH: Tenergy 05 FX
                                    BH: Tenergy 05 FX

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                      A spune lucrurilor pe nume, intr-un mod cit mai clar si mai concret, nu inseamna lipsa de bun simt, inseamna ca ai coloana vertebrala. Lipsa de bun simt inseamna, printre altele, sa-i vorbesti pe altii pe la spate.
                                      "Cit mai clar si mai concret" nu inseamna jignitor. Eu, unul, nu accept. Iar, "pe la spate", da: am folosit intr-o interventie exemple negative de comunicare de aici, de pe forum. Sa ne vedem sanatosi, noi si trompetele noastre, la Sfantu Gheorghe!

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de dinicescuion Vezi post
                                        Dl. MATEI cred ca nu trebuiesc cenzurate si judecate aspru diverse opinii .
                                        Nu stiu care este parerea celorlalti, dar parerea mea este ca ar trebui sa cititi articolul de mai jos.
                                        https://diacritica.wordpress.com/201...area-dumisale/
                                        Blade: Butterfly Photino
                                        Fh: Butterfly Tenergy 05
                                        Bh:Yasaka Rakza 9

                                        www.lovetodance.ro

                                        Comentariu


                                        • Din Bacău, la amatori, se inscrie Tiganesteanu Adrian loc 92
                                          bty joo sae hyuk / bty defense 2
                                          victas v20 xiom omega 5 tour
                                          tsp curl p1r feint long 2

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Bebe Vezi post
                                            Nu stiu care este parerea celorlalti, dar parerea mea este ca ar trebui sa cititi articolul de mai jos.
                                            https://diacritica.wordpress.com/201...area-dumisale/
                                            Multumesc pt. observatie , nu stiu dc am sa tin minte ca acest verb e eliptic de persoana dar sigur nu pot uita maestria ta de la turneul final de la SIBIU sectiunea DANSEZ PT. TINE.

                                            Comentariu


                                            • Se retrag:
                                              Vita Istvan
                                              Nagy Mihaly

                                              Comentariu


                                              • Ott nistor ioan nasaud amatori

                                                Comentariu


                                                • Zainescu Corneliu, Galați, amatori.
                                                  blade: Zhang Jike Super ZLC
                                                  fh: Butterfly Tenergy 05
                                                  bh: Dr. Neubauer Killer

                                                  Comentariu


                                                  • Rosnita Sebastian Bacău amatori

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X