Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTur, Sfântu Gheorghe - 08.12.2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • speram sa nu fie probleme cu incalzirea salilor
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

    Comentariu


    • Postat în original de FlorinBN Vezi post
      Daca voi face eu grupele, asa va fi. Deocamdata sint 4 jucatori de repozitionat + cei 6 cu wildcard pe care nu-i cunosc inca.
      D-le Florin, o intrebare... cand voi putea sti sigur daca am loc la Open? Deoarece de acest raspuns depinde si posibilitatea mea de a veni la turneu (vin impreuna cu jucatori de open, sambata dimineata, iar posibilitatea de a juca la amatori se exclude din start deoarece nu pot ajunge la timp), precum asigurarea unui loc de cazare. Va multumesc!

      Buna Florin sunt in aceasi situatie venim cu Bunicul meu dl Cozma. Deci seara asta sau cel terziu maine se clafirica situatie nu ?
      Mersi
      - - - Actualizat - - -
      Postat în original de sorin_client Vezi post
      speram sa nu fie probleme cu incalzirea salilor
      Tu singur poti incalzesc Sala nu mai plange ai suficent strat de protectie. ; )

      Comentariu


      • In seara asta la ora 21 vei sti exact daca este loc.
        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • Postat în original de Dan2 Vezi post
          In mesajul turneului este trecut acest aspect.
          Scuzele mele pt omisiune, insa chiar n-am citit tot, mai ales ca in cadrul acestui topic sunt multe discutii care ma depasesc...
          Am vazut, insa, ca Laszlo se retrage pt ca nu are cum sa prinda loc si cred ca ar trebui sa fie prezent daca isi doreste acest lucru. Parerea mea...
          Multumesc pt raspuns, Dane.

          Comentariu


          • Se retrag Nistor Dorel, Pop Sorin - Bistrița - open ... probleme cu serviciul ...

            Lista actualizata pe prima pagina
            Ultima editare de FlorinBN; 06.dec.2012, 12:17.
            TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

            Comentariu


            • Bogdan Dorel, amatori, loc 395.

              Comentariu


              • se retrage si LAPADAT EUGEN-Sighișoara sa-i faca loc lui..Cristian

                Comentariu


                • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                  On 06-Dec-12 at 12:14:28

                  Inscrieri AMATORI:
                  ...
                  184.Barbu Vasile-Brașov-667-7
                  185.Giosan Marcel-Galați-670-6
                  186.Lapadat Eugen-Sighișoara-674-15
                  ----------
                  187.Rozenfeld Cristian-Cluj Napoca-696-13
                  188.Olteanu Mihai-Brașov-713-17
                  Mos Nicolae a venit cu nuiaua (linia de calificare ---------) prea tarziu!
                  Se retrage Giosan Marcel - Galați.
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • Cu parere de rau, din motive personale se retrage Daneliuc Gabi (Mister Forehand)-Sibiu. Va doresc un turneu reusit.

                    Comentariu


                    • CORNEL tot nu i sigur locul tau in turneul de la open cu toate eforturile t sa fi prezent la multe concursuri.
                      Nu a fost suficient ca ai venit cu copilul ,sotia la unele turnee si chiar dc si socra te insotea tot cei cu 1 ,2 3 concursuri A au proritate. A fost cazul cand cineva din oravita a luat copii si pe socru sa aiba grije de copii sa fie prezent la turneu,dar partea rea a fost ca batranului i a placut mult tuica si omul nu mai stia cum sa se imparta ori la copii ori la masa de joc sau la socru.

                      Comentariu


                      • Problemele de sanatate ma obliga sa ma retrag,Antal Denes -BV. va doresc mult succes.

                        Comentariu


                        • Postat în original de Antal Denes Vezi post
                          Problemele de sanatate ma obliga sa ma retrag,Antal Denes -BV. va doresc mult succes.
                          Ne pare rau ca nici mata nici Vali Suta numai vine,iti dorim multa sanatate si sa te faci bine,oricum are cine sa tina steagu sus din Brașov

                          Comentariu


                          • Buna ziua, va rog frumos imi pute.ti spune daca este cineva disponibil de un loc liber in masina pentru mine care merge la concursul de amatori de la Sf. Gheorghe si platesc drumul, dar sa fie din București. Va multumesc!
                            Gabita - Tenismena

                            Comentariu


                            • Postat în original de raducu Vezi post
                              Scuzele mele pt omisiune, insa chiar n-am citit tot, mai ales ca in cadrul acestui topic sunt multe discutii care ma depasesc...
                              Am vazut, insa, ca Laszlo se retrage pt ca nu are cum sa prinda loc si cred ca ar trebui sa fie prezent daca isi doreste acest lucru. Parerea mea...
                              Multumesc pt raspuns, Dane.
                              ...Acum, sa fim seriosi, daca Laszlo Toth, unul dintre animatorii AMTUR-ului ani la rand si fost nr 1 in clasament, nu ar avea loc, inseamna ca undeva este chiar o problema serioasa... Personal, nu pot spune ca-l cunosc prea bine, dar consider ca unul dintre acele wild-card-uri i se cuvine de drept, in caz ca vrea sa participe. Gresesc? Sper ca nu...
                              Iulian Toma

                              Comentariu


                              • Din Teisani se retrage Panait Genu-amatori;
                                din Maneciu se retrage Barbu Cristian-amatori.
                                YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

                                Comentariu


                                • Mihalescu Dinu-Timișoara-564-12 se retrage. Probleme de servici... Nu are acces la internet.

                                  Comentariu


                                  • Mehmet amatorul ! ...ce vremuri au fost cand au fost !


                                    si cand te gandesti ca alti amatoristi (se stiu ei care) SE ZBAT sa ramana amatori iar unul care-si doreste sa joace la open...nu mai prinde loc...decat la amatori....


                                    Ce-i si cu viata asta Mehmet ! (vezi ce rau sunt ? )
                                    Blade: lemn off...ce lemn !
                                    Bh: cu tepi
                                    Fh: fara tepi

                                    Comentariu


                                    • Daca nu se schimba nimic pana la ora 21, Mehmet - care este primul in asteptare - si inca 8 jucatori vor avea loc la Open. Deocamdata are media 18, este pe locul 61 si trebuie sa astepte. La anul probabil se vor schimba criteriile de selectie la open si vor fi sigur o gramada de amatori nemultumiti ca vor deveni "carne de tun" - vorba lor.
                                      TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                      Comentariu


                                      • aha...deci se schimba schimbarea ! o sa-i vad eu pe cei de se chinuie sa ramana amatori...cum se vor mai fofila... !?
                                        Blade: lemn off...ce lemn !
                                        Bh: cu tepi
                                        Fh: fara tepi

                                        Comentariu


                                        • Din Brașov : Rus Andrei - amatori
                                          Xiom Strato / Tenergy 05 fx

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de dr.Toma Vezi post
                                            ...Acum, sa fim seriosi, daca Laszlo Toth, unul dintre animatorii AMTUR-ului ani la rand si fost nr 1 in clasament, nu ar avea loc, inseamna ca undeva este chiar o problema serioasa... Personal, nu pot spune ca-l cunosc prea bine, dar consider ca unul dintre acele wild-card-uri i se cuvine de drept, in caz ca vrea sa participe. Gresesc? Sper ca nu...
                                            Chiar nu este o problema. daca Shuni doreste sa se reinscrie are loc de drept in primii 90 de participanti; este cu siguranta printre cei indreptatiti sa primeasca wild card, daca-l doreste, pana maine; are deja o oferta pe care Sorin i-a facut-o cu fair play si, peste toate acestea, se pare ca la OPEN vor ramane doua-trei locuri disponibile la ora inceperii turneului, asa ca s-ar putea inscrie si la inceputul turneului. Il rugam doar sa aleaga una din aceste posibilitati.

                                            Comentariu


                                            • cu parere de rau se retrage Farkas Gabor si Farkas Bence
                                              blade:timo boll tamca 5000
                                              fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
                                              bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

                                              Comentariu


                                              • Se retrage din Reghin:
                                                Marian Florin

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de sorin_client Vezi post
                                                  aha...deci se schimba schimbarea ! o sa-i vad eu pe cei de se chinuie sa ramana amatori...cum se vor mai fofila... !?
                                                  cred ca nu vor mai participa, haha, primul vizat sunt eu...
                                                  Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                                  FH: Tenergy 05 FX
                                                  BH: Tenergy 05 FX

                                                  Comentariu


                                                  • Se reinscriu Barbu Cristian din Maneciu-amatori;
                                                    Panait Genu din Teisani-amatori!
                                                    YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X