Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

JOOLA TONI HOLD...a jucat cineva cu lemnul acesta?astept pareri...

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • JOOLA TONI HOLD...a jucat cineva cu lemnul acesta?astept pareri...

    caut lemne f lente si f usoare...
    tibhar def plus jumulita
    gambler reflectoid 1,0
    dawei 388 D-1 ox

  • #2
    E cea mai noua achizitie a lui nea Titi (Matei Dumitru).
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #3
      Salut E.
      Incearca sa te uiti pe aici.
      http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...-Joola-Phoenix
      Cred ca este exact ceea ce cauti - usor, precis. Suprafata mare. Vorbeste cu Costi. Lemnul nu a mai fost folosit de cand a plecat iarba de pe el.
      TsE

      Comentariu


      • #4
        Din ce am incercat eu mai usor si la fel de flexibil ca Defence Plus este TT Master Sensitive Defence, foarte bun dar fragil si mai rapid si greu de gasit. Butterfly Innershield ZLF def este flexibil dar mai greu si te scutura bine de bani. Toni Hold White Spot este lent dar mai rigid. Mai bun ca Defense Plus deocamdata nu am gasit, mai incerc...ar mai fi ceva tot de la Tibhar foarte lent, nu-i mai retin numele.

        Comentariu


        • #5
          ieri am pus mana pe joola toni hold la standul celor de la vivasport si m-am indragostit...pare a fi exact ce vreau
          victor0987...tibharul defense plus l-am mai modificat...l-am adus la 148X152 si pe fh am scos stratul exterior de limba probabil si am mai slefuit si urmatorul de balsa...a devenit mai lenta si mai flexibila...mai sunt curiosi care mai dau cateva mingi cu paleta mea si apoi invariabil isi fac cruce )))))))...la joola toni hold am intalnit scris si extreme def ceea ce e f.bine
          domnu emil sa stiti ca m-am zgait si inainte la lemnul tsp...problema e ca are lama mare si daca-l iau trebuie s-o mai tai...in topic scriati ca are carbon sau fibra de sticla si nu stiu daca mai merge taiat...si sa nu fie cumva cel putin la fel de rapid ca tibhar def plus...
          tibhar def plus jumulita
          gambler reflectoid 1,0
          dawei 388 D-1 ox

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X