Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

WERNER SCHLAGER GOLD/TiMO BOLL PLATINIUM

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • WERNER SCHLAGER GOLD/TiMO BOLL PLATINIUM

    Buna Ziua,

    Ma numesc Vlad si sunt jucator de ping-pong amator.
    Vreau sa va cer parerea cu privire la 2 modele de palete butterfly pe care as vrea sa le cumpar. Vreau sa-i fac o surpriza tatalui meu si sa-i cumpar modelul WERNER SCHLAGER GOLD, iar pt mine as vrea modelul TiMO BOLL PLATINIUM(2003). Am gasit paletele la un magazin cu articole sportive unde mai au si alte palete din aceleasi game ca cele de mai sus.
    Daca puteti sa-mi dati o parere sau sa-mi recomandati alte modele va rog scrieti-mi!

    Cu multumiri,
    Vlad

    P.s am incercat sa caut pe internet mai multe detalii despre ele dar nu am gasit exact ce-mi trebuia.
    ps2: id de yahoo messenger este obi_vv3
    blade>>butterfly Andrezj Grubba
    FH>>sriver el 2.1 red
    BH>>sriver el 2.1 black

  • #2
    am sa scriu aici niste sfaturi pentru toti amatorii (ca si mine) care vor sa-si cumpere palete noi:
    NU VA CUMPARATI PALETE GATA FACUTE DE LA SUPERMAGAZINE CA SUNT BANI ARUNCATI, ORICE DENUMIRE STUFOASA AR AVEA SI CHIAR DACA (ZIC EI) CA SUNT INDICATE PENTRU JUCATORI PROFESIONISTI.
    DACA VA CUMPARATI PRODUSE PROFESIONALE, NU SARITI DIRECT LA LEMNE SI FETE OFF+ (EU RECOMAND PENTRU INCEPUT UN LEMN ALL+ CA DE EX GRUBBA ALL+ SI FETE SRIVER EL 2,1 CE AU UN PRET DESTUL DE BUN INCA) MAI ALES DACA NU STAPANITI F BINE TOPSPINUL.
    DACA AVETI BUGET REDUS ESTE MAI BINE SA VA CUMPARATI FETE SECOND-HAND PROFESIONALE (la cam 2-3 sute) CARE SA LE PUNETI PE LEMNUL PE CARE IL FOLOSITI (DACA SUNTETI MULTUMIT DE GREUTATEA SI CONTROLUL LUI)

    Comentariu

    Who has read this thread:
    Procesare...
    X