Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

xiom sigma europe

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • xiom sigma europe

    Salutare,
    Caut o fata pentru forhand, cu o duritate medie a buretului, ca upgrade la xiom omega IV elite,si din ce am vazut din specificatiile tabletennisdb.com, sigma euro are "valorile" dupa care ma uitam eu (throw angle mediu spre mare, greutate un pic peste medie si durabilitate bunisoara). Dar pe de alta parte, pe alte site-uri, inclusiv pe tenismasa.ro, duritatea buretelui e de 47,5 grade... Asa ca intreb pe cei care au folosit fata, unde o incadrati voi?
    Multumesc anticipat.
    LEVI OF-
    Donic Bluefire M2
    XIOM Sigma Euro

  • #2
    Salut , ce pot sa iti spun despre aceasta fata este ca am folosit-o pe rever si ma ajuta foare mult la preluarile servelor si la capace aveam un control extraordinar .
    Fata este cam off dupa parerea mea

    Comentariu


    • #3
      multumesc. alte pareri, sau comparatii cu yasaka rakza 7/7soft, bluefire m2, sau altceva ce ati incercat din aceasta categorie de fețe cu burete de duritatea medie...
      LEVI OF-
      Donic Bluefire M2
      XIOM Sigma Euro

      Comentariu


      • #4
        Daca esti cu adevarat curios de cum se comporta xiom sigma europe max si bluefire m2 pe un lemn de la b-fly gergely alfa(&),trage o fuga la Vatra-Dornei sa dai cu ele si apoi la modul concret iti vei gasi raspunsul la intrebarea ta.
        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

        Comentariu


        • #5
          Xiom sigma euro e o fata rapida , mult mai rapida decat Omega 4 Elite .... e mai rapida si decat M2 . Parerea mea.

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
            Daca esti cu adevarat curios de cum se comporta xiom sigma europe max si bluefire m2 pe un lemn de la b-fly gergely alfa(&),trage o fuga la Vatra-Dornei sa dai cu ele si apoi la modul concret iti vei gasi raspunsul la intrebarea ta.
            Multumesc pentru amabilitate Din pacate sunt plecat din tara pentru o perioada mai lunga, asa ca sunt nevoit sa va refuz invitatia. Totusi daca ajung iarna asta acasa, o sa va fac o vizita cand o sa fiu la schi in zona, sa schimbam cateva mingi
            Multumesc tuturor pentru sugestii, si eventual mai astept si altele pentru o fata de duritate medie, si cu un throw angle mare.
            LEVI OF-
            Donic Bluefire M2
            XIOM Sigma Euro

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X