Salut! Pausian Claudiu-Zalău-Hobby a anunțat retragerea din turneu sau este absent?
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Cupa Tovicescu - editia a 2-a „La multi ani! – 2023” - LOT TT – 7/8 ianuarie 2023
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
-
Echipa AmaTur
- 21.apr.2014
- 8803
- Nedelea,PH
- 41
Likes given: 8873Likes received: 4219
FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
BH:Stiga Energy Absorber
- Aprecieri 2
organizator local- 20.sep.2019
- 971
- Cluj-Napoca
- 49
Likes given: 741Likes received: 1531
- Aprecieri 3
Comentariu
Echipa AmaTur- 13.nov.2017
- 1897
- Cluj-Napoca
- 47
Likes given: 430Likes received: 782
Gr.inferioara nr. 1 - HOBBY-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOC1 CRISTE MIHAI MARIUS - Cluj Napoca 1-33-13-03-1322 RUSU BOGDAN - Aiud 3-13-03-03-1413 COMAN ANGHEL - Cluj Napoca 1-30-31-31-304 MAN IONUT - Dej 0-30-33-13-0235 NISTOR FLAVIU - Cluj Napoca 1-31-33-10-3146 -
Gr.inferioara nr. 2 - HOBBY-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOC1 BORLA NICOLAE - Cluj Napoca 3-03-03-03-03-0512 CADIS PAUL - Somesu Rece 0-31-33-13-03-2333 COTISO BOGDAN - Cluj Napoca 0-33-13-13-03-0424 SIMION LUANA - Cluj Napoca 0-31-31-32-30-305 MURESAN ALEXANDRA - Cluj Napoca 0-30-30-33-20-316 PAVEL FLORIN - Cluj Napoca 0-32-30-33-03-024
Gr.inferioara nr. 3 - HOBBY-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOC1 NAGHIU RALUCA - Cluj Napoca 1-33-02-33-13-0332 TAUT STEFAN - Cluj Napoca 3-13-03-03-03-0513 TAUT CIPRIAN - Cluj Napoca 0-30-31-33-03-0244 SUCILEA VICTOR - Cluj Napoca 3-20-33-13-13-1425 AVADANEI MARIA - Cluj Napoca 1-30-30-31-30-306 RUSU BOGDAN - Cluj Napoca 0-30-30-31-33-01
Butterfly Viscaria
FH : Dignics 05
BH : Dignics 05
Comentariu
Echipa AmaTur- 13.nov.2017
- 1897
- Cluj-Napoca
- 47
Likes given: 430Likes received: 782
Eliminatorii HOBBY
1. Rusu Bogdan
------------------------- Rusu Bogdan 3-0
16. Bye
-----------------------------------
9. Naghiu Raluca
-------------------------
8. Cadis Paul
--------------------------------------------------
5. Cotiso Bogdan
-------------------------
12. Nistor Flaviu
-----------------------------------
13. Bye
------------------------- Sucilea Victor 0-3
4. Sucilea Victor
-----------------------------------------------------------------
3. Taut Stefan
------------------------- Taut Stefan 3-0
14. Bye
-----------------------------------
11. Pavel Florin
-------------------------
6. Criste Mihai Marius
--------------------------------------------------
7. Man Ionut
-------------------------
10. Taut Ciprian
-----------------------------------
15. Bye
------------------------- Borla Nicolae 0-3
2. Borla Nicolae
Butterfly Viscaria
FH : Dignics 05
BH : Dignics 05
Comentariu
Echipa AmaTur- 13.nov.2017
- 1897
- Cluj-Napoca
- 47
Likes given: 430Likes received: 782
Eliminatorii HOBBY
1. Rusu Bogdan
------------------------- Rusu Bogdan 3-0
16. Bye
----------------------------------- Cadis Paul 1-3
9. Naghiu Raluca
------------------------- Cadis Paul 0-3
8. Cadis Paul
-------------------------------------------------- Cotiso Bogdan 1-3
5. Cotiso Bogdan
------------------------- Cotiso Bogdan 3-0
12. Nistor Flaviu
----------------------------------- Cotiso Bogdan 3-1
13. Bye
------------------------- Sucilea Victor 0-3
4. Sucilea Victor
----------------------------------------------------------------- Borla Nicolae 1-3
3. Taut Stefan
------------------------- Taut Stefan 3-0
14. Bye
----------------------------------- Taut Stefan 3-2
11. Pavel Florin
------------------------- Pavel Florin 3-1
6. Criste Mihai Marius
-------------------------------------------------- Borla Nicolae 1-3
7. Man Ionut
------------------------- Taut Ciprian 1-3
10. Taut Ciprian
----------------------------------- Borla Nicolae 1-3
15. Bye
------------------------- Borla Nicolae 0-3
2. Borla Nicolae
Butterfly Viscaria
FH : Dignics 05
BH : Dignics 05
Comentariu
Echipa AmaTur- 13.nov.2017
- 1897
- Cluj-Napoca
- 47
Likes given: 430Likes received: 782
Clasament HOBBY
1. Borla Nicolae - Cluj Napoca
2. Cotiso Bogdan - Cluj Napoca
3 -- 4
Taut Stefan - Cluj Napoca
Cadis Paul - Somesu Rece
5 -- 8
Taut Ciprian - Cluj Napoca
Sucilea Victor - Cluj Napoca
Pavel Florin - Cluj Napoca
Rusu Bogdan - Aiud
9 -- 12
Nistor Flaviu - Cluj Napoca
Naghiu Raluca - Cluj Napoca
Man Ionut - Dej
Criste Mihai Marius - Cluj Napoca
13 -- 14 1v gr.inf.
Muresan Alexandra - Cluj Napoca
Rusu Bogdan - Cluj Napoca
15 -- 17 0v gr.inf.
Coman Anghel - Cluj Napoca
Simion Luana - Cluj Napoca
Avadanei Maria - Cluj Napoca
Butterfly Viscaria
FH : Dignics 05
BH : Dignics 05
- Aprecieri 2
Comentariu
Inscrieri Open + Elite (8 ian) - 07 Jan, 21:53:42 - v6.3 / cls_2023-ian
1. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 93 - 58.17 - E
2. Mocean Dan, Cluj Napoca, 5 - 54.22 - E
3. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 4 - 51.47 - EW
4. Petrus Florin, Zalau, 6 - 48.59 - E
5. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 36 - 42.16 - E
6. Apian Florin, Bistrita, 71 - 41.52 - EW
7. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 43 - 41.33 - E
8. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 346 - 40.27 - E
9. Husa Gelu, Zalau, 112 - 33.07 - ED
10. Triff Raul, Deva, 137 - 32.58 - O
11. Peta Octavian, Cluj Napoca, 124 - 32.51 - OW
12. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 105 - 29.78 - O
13. Nistor Alexandru, Sighetu Marmatiei, 489 - 24.69 - O
14. Bobos Marius, Apahida, 1138 - 24.3 - O
15. Balazs Imre Florin, Apahida, 292 - 23.65 - O
16. Tovis Levente, Cluj Napoca, 434 - 21.42 - O
17. Tegher Tiberiu, Apahida, 510 - 19.56 - A
18. Puscas Darius, Gherla, 501 - 18.98 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Tatar Mihai, Simleu Silvaniei, 1384 - 22.9 - O
2. Parjol Rares, Cluj Napoca, 72 - 40.49 - E
3. Dorin Gabudean, Cluj Napoca, 5001 - 44.9 - E
... daca nu lipseste nimeni:
Grupe inferioare Open + Elite
Gr. nr. 1
1. Marchis Maximilian, Cluj Napoca
2. Apian Florin, Bistrita
3. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe
4. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca
5. Nistor Alexandru, Sighetu Marmatiei
6. Tegher Tiberiu, Apahida
Gr. nr. 2
1. Mocean Dan, Cluj Napoca
2. Moldovan Alexandru, Tarnaveni
3. Husa Gelu, Zalau
4. Peta Octavian, Cluj Napoca
5. Bobos Marius, Apahida
6. Puscas Darius, Gherla
Gr. nr. 3
1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca
2. Petrus Florin, Zalau
3. Korabian Tamas, Cluj Napoca
4. Triff Raul, Deva
5. Balazs Imre Florin, Apahida
6. Tovis Levente, Cluj Napoca
TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
- Aprecieri 2
Comentariu
organizator local- 20.sep.2019
- 971
- Cluj-Napoca
- 49
Likes given: 741Likes received: 1531
Butterfly Innerforce ZLF
BH : Dignics 64
FH : Dignics 64
- Aprecieri 2
Comentariu
organizator local- 20.sep.2019
- 971
- Cluj-Napoca
- 49
Likes given: 741Likes received: 1531
Proprietarul este rugat sa contacteze unul dintre organizatori !
Butterfly Innerforce ZLF
BH : Dignics 64
FH : Dignics 64
Comentariu
Gr.inferioara nr. 1 - Open + Elite-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOCAVgAVpNVp1 MARCHIS MAXIMILIAN - Cluj Napoca 3-13-03-03-03-0512 APIAN FLORIN - Bistrita 1-32-33-13-03-0325213 TOMA ADRIAN - Sfantu Gheorghe 0-33-23-02-33-1332014 TOFENI OVIDIU - Cluj Napoca 0-31-30-32-33-015 NISTOR ALEXANDRU - Sighetu Marmatiei 0-30-33-23-23-034-1-216 TEGHER TIBERIU - Apahida 0-30-31-30-30-30
Gr.inferioara nr. 2 - Open + Elite-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOC1 MOCEAN DAN - Cluj Napoca 3-23-03-03-03-0512 MOLDOVAN ALEXANDRU - Tarnaveni 2-33-23-13-03-0423 HUSA GELU - Zalau 0-32-33-13-13-1334 PETA OCTAVIAN - Cluj Napoca 0-31-31-33-13-0245 BOBOS MARIUS - Apahida 0-30-31-31-30-306 PUSCAS DARIUS - Gherla 0-30-31-30-33-01
Gr.inferioara nr. 3 - Open + Elite-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOC1 GOGU GABRIEL - Cluj Napoca 3-23-13-03-03-0512 PETRUS FLORIN - Zalau 2-31-33-13-03-0333 KORABIAN TAMAS - Cluj Napoca 1-33-13-13-03-1424 TRIFF RAUL - Deva 0-31-31-31-33-015 BALAZS IMRE FLORIN - Apahida 0-30-30-33-13-0246 TOVIS LEVENTE - Cluj Napoca 0-30-31-30-30-30
Eliminatorii Open + Elite
1. Marchis Maximilian
------------------------- Marchis Maximilian 3-0
16. Bye
-----------------------------------
9. Petrus Florin
-------------------------
8. Husa Gelu
--------------------------------------------------
5. Moldovan Alexandru
-------------------------
12. Nistor Alexandru
-----------------------------------
13. Bye
------------------------- Korabian Tamas 0-3
4. Korabian Tamas
-----------------------------------------------------------------
3. Gogu Gabriel
------------------------- Gogu Gabriel 3-0
14. Bye
-----------------------------------
11. Peta Octavian
-------------------------
6. Apian Florin
--------------------------------------------------
7. Toma Adrian
-------------------------
10. Balazs Imre Florin
-----------------------------------
15. Bye
------------------------- Mocean Dan 0-3
2. Mocean Dan
TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Eliminatorii Open + Elite
1. Marchis Maximilian
------------------------- Marchis Maximilian 3-0
16. Bye
-----------------------------------
9. Petrus Florin
------------------------- Petrus Florin 3-0
8. Husa Gelu
--------------------------------------------------
5. Moldovan Alexandru
------------------------- Moldovan Alexandru 3-0
12. Nistor Alexandru
-----------------------------------
13. Bye
------------------------- Korabian Tamas 0-3
4. Korabian Tamas
-----------------------------------------------------------------
3. Gogu Gabriel
------------------------- Gogu Gabriel 3-0
14. Bye
-----------------------------------
11. Peta Octavian
------------------------- Apian Florin 1-3
6. Apian Florin
--------------------------------------------------
7. Toma Adrian
------------------------- Toma Adrian 3-1
10. Balazs Imre Florin
-----------------------------------
15. Bye
------------------------- Mocean Dan 0-3
2. Mocean Dan
TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Eliminatorii Open + Elite
1. Marchis Maximilian
------------------------- Marchis Maximilian 3-0
16. Bye
----------------------------------- Marchis Maximilian 3-1
9. Petrus Florin
------------------------- Petrus Florin 3-0
8. Husa Gelu
--------------------------------------------------
5. Moldovan Alexandru
------------------------- Moldovan Alexandru 3-0
12. Nistor Alexandru
----------------------------------- Korabian Tamas 0-3
13. Bye
------------------------- Korabian Tamas 0-3
4. Korabian Tamas
-----------------------------------------------------------------
3. Gogu Gabriel
------------------------- Gogu Gabriel 3-0
14. Bye
----------------------------------- Gogu Gabriel 3-0
11. Peta Octavian
------------------------- Apian Florin 1-3
6. Apian Florin
--------------------------------------------------
7. Toma Adrian
------------------------- Toma Adrian 3-1
10. Balazs Imre Florin
----------------------------------- Mocean Dan 0-3
15. Bye
------------------------- Mocean Dan 0-3
2. Mocean Dan
TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Eliminatorii Open + Elite
1. Marchis Maximilian
------------------------- Marchis Maximilian 3-0
16. Bye
----------------------------------- Marchis Maximilian 3-1
9. Petrus Florin
------------------------- Petrus Florin 3-0
8. Husa Gelu
-------------------------------------------------- Marchis Maximilian 3-0
5. Moldovan Alexandru
------------------------- Moldovan Alexandru 3-0
12. Nistor Alexandru
----------------------------------- Korabian Tamas 0-3
13. Bye
------------------------- Korabian Tamas 0-3
4. Korabian Tamas
-----------------------------------------------------------------
3. Gogu Gabriel
------------------------- Gogu Gabriel 3-0
14. Bye
----------------------------------- Gogu Gabriel 3-0
11. Peta Octavian
------------------------- Apian Florin 1-3
6. Apian Florin
-------------------------------------------------- Mocean Dan 1-3
7. Toma Adrian
------------------------- Toma Adrian 3-1
10. Balazs Imre Florin
----------------------------------- Mocean Dan 0-3
15. Bye
------------------------- Mocean Dan 0-3
2. Mocean Dan
TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Finals - Open + Elite
Marchis Maximilian
------------------------- ... 11-9 ... 11-4 ... 11-9
Mocean Dan
TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
Comentariu
Clasament Open + Elite
1. Marchis Maximilian - Cluj Napoca
2. Mocean Dan - Cluj Napoca
3 -- 4
Korabian Tamas - Cluj Napoca
Gogu Gabriel - Cluj Napoca
5 -- 8
Petrus Florin - Zalau
Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
Moldovan Alexandru - Tarnaveni
Apian Florin - Bistrita
9 -- 12
Husa Gelu - Zalau
Balazs Imre Florin - Apahida
Nistor Alexandru - Sighetu Marmatiei
Peta Octavian - Cluj Napoca
13 -- 15 1v gr.inf.
Triff Raul - Deva
Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
Puscas Darius - Gherla
16 -- 18 0v gr.inf.
Bobos Marius - Apahida
Tovis Levente - Cluj Napoca
Tegher Tiberiu - Apahida
TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX
- Aprecieri 1
Comentariu
organizator local- 15.feb.2019
- 1262
- zalau
Likes given: 3601Likes received: 1735
Felicitari Apian Florin pt al 300 turneu bifat ,chiar la Cluj ,succes și măcar încă pe -atatea👍👍👍👍👍👍lemn Primorac carbon
fete Andro Rasanter R42 ultramax
- Aprecieri 7
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 11:42.Procesare...X
Comentariu