Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa IHR Târgoviște, 25 februarie 2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de buzatu vasile Vezi post

    Da dar sa optezi sa joci, nu sa faci figurație sa cazi la avansati!
    Din partea mea, să fii sănătos și să joci la Elite până la 120 de ani! Eu îmi cunosc limitele și consider că acea semnătura pe care o dăm pe foaia de înscriere, precum că suntem OK din punct de vedere al sănătății, este mult mai acoperitoare dacă joc la avansați. La avansați este altă viteză de joc și alt grad de solicitare a organismului. Scopul participării la turneu este mișcarea și socializarea, nu epuizarea. Multă sănătate tuturor!
    Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
    FH: Butterfly - Dignics 80
    BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

    Comentariu


    • O sa joc unde pot dar oricum nu o sa vin sa ma inscriu la un turneu A la categ elite de un asa calibru cu o lista de asteptare imensa cu jucatori cu MP 40 si tu sa stai asa pasiv inscris acolo. Puteai sa-ti alegi alte variante sa-ti scazi MP-ul nu sa incurci atâta lume la un turneu de asa anvergură . Eu daca eram cu tine in in grupa iti dadeam meciul asa ca sa te mai plimbi vreo 5_6 turnee pe la Elite.


      Comentariu


      • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
        O sa joc unde pot dar oricum nu o sa vin sa ma inscriu la un turneu A la categ elite de un asa calibru cu o lista de asteptare imensa cu jucatori cu MP 40 si tu sa stai asa pasiv inscris acolo. Puteai sa-ti alegi alte variante sa-ti scazi MP-ul nu sa incurci atâta lume la un turneu de asa anvergură . Eu daca eram cu tine in in grupa iti dadeam meciul asa ca sa te mai plimbi vreo 5_6 turnee pe la Elite.

        Oricum din Septembrie 2022 nu a mai fost nimeni trecut la Evidența jucatorilor care promoveaza in mod impus , au jucat toți corect de atunci 😂😂😂

        Comentariu






        • Sent from my iPhone using Tapatalk
          Blade:Butterfly Innerforce ZLC
          FH: Donic Bluefire JP 01 max
          BH:Yasaka Rakza X max

          Comentariu








          • Sent from my iPhone using Tapatalk
            Blade:Butterfly Innerforce ZLC
            FH: Donic Bluefire JP 01 max
            BH:Yasaka Rakza X max

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X