Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lemn Timo Boll tricarbon

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Lemn Timo Boll tricarbon

    Am cumparat de curand un lemn Timo boll tricarbon si am de gand sa pun un tenergy de 64 si o fata galaxy moon.Cer pareri!,va rog frumos

  • #2
    Am avut si eu mai demult un lemn Bfy TB Tricarbon...foarte rapid....la vremea aceea am reusit sa-l "dresez" doar punand fete allround, mai lente, in speta Bfy D13...
    Am jucat si cu fetele de care vorbesti...am ramas foarte impresionat de viteza Galaxy Moon , pusa pe un lemn de aparare, Bfy power Defence...nu stiu cum va sari din Tricarbon, dar cred ca va iesi o combinatie rapida....
    Daca nivelul jocului tau este ridicat, vei putea stapani combinatia, desi poate ca in timp vei dori nu doar sa dai decisive, ci si sa pui cat mai multe pe masa...
    Eu imi dau seama de controlul unei combinatii, sau viteza acesteia, atunci cand ataca adversarul si sunt obligat sa pun pe masa...la atac, toate paletele sunt bune, viteza o da mana...
    Bafta in alegerea fetelor!
    Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
    Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
    Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

    Comentariu


    • #3
      Eu am avut si jucat cu un astfel de lemn si am avut lipit pe el, cu lipici pe baza de apa, chiar astfel de fețe, am jucat si cu Tenergi 64 si cu Galaxy moon. Parerea mea este ca aceste fețe puse pe acest lemn sunt prea rapide si fara control, sincer nu te-as sfatui sa le pui. Incearca cu niste fețe mult mai moi. Oricum mai asteapta si parerea altor forumisti mult mai experimentati dar eu zic ca imi vor da dreptate.

      Comentariu


      • #4
        Am dat si eu cu T64 max pusa pe tricarbon si pot sa certific ca e ceva mai dihai decat un turboreactor, cum zicea mai sus dl. gabikr e simpatic cand ataci tu, dar daca trebuie sa te si aperi din cand in cand cu setupul acesta ai festelit-o Insa daca ti s-a implementat ferm dorinta de testa setupul in varianta specificata de tine, pune grosimea cea mai mica pe care o poti gasi la fetele astea... succes
        Nittaku violin​Fastarc C-1 / Fastarc S-1

        Comentariu


        • #5
          Buna,daca sunt probleme cu obisnuinta lemnului as fi interesat pt. Cumpararea lui. Multumesc tel.0745239979

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X