Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lemne de vanzare, Butterfly Fan Zhendong Skuper ZLC concav in stare perfecta jucate cateva antrenamente

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VÂND Lemne de vanzare, Butterfly Fan Zhendong Skuper ZLC concav in stare perfecta jucate cateva antrenamente

    fan zhendong super zlc cu maner concav
    poze o sa trimit pe whats app pe cine il intereseaza
    Ultima editare de tillinger74; 20.mar.2024, 19:50.

  • #2
    IMG-20230420-110327 IMG-20230420-110335 IMG-20230420-110552 IMG-20230420-110446 IMG-20230420-105931 IMG-20230420-110225 IMG-20230420-110405

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de tillinger74 Vezi post
      IMG-20230420-110327 IMG-20230420-110335 IMG-20230420-110552 IMG-20230420-110446 IMG-20230420-105931 IMG-20230420-110225 IMG-20230420-110405

      Comentariu


      • #4
        Timo Boll ALC maner drept 500 ron ,XIOM HUGO CALDERANO HAL maner drept 700 ron ,ANDRO TP LIGNA CI OFF maner drept 400 ron ,,ANDRO TP LIGNA OFF maner drept cu fete Andro hexer power grip jucate 3 4 ori 550 ron

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de tillinger74 Vezi post
          Timo Boll ALC maner drept 500 ron ,XIOM HUGO CALDERANO HAL maner drept 700 ron ,ANDRO TP LIGNA CI OFF maner drept 400 ron ,,ANDRO TP LIGNA OFF maner drept cu fete Andro hexer power grip jucate 3 4 ori 550 ron
          nr.tel .0742214755

          Comentariu


          • #6
            Timo boll mai e valabil ?

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de cosmin2332 Vezi post
              Timo boll mai e valabil ?
              Timo boll alc vandut si andro ligna ci

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de tillinger74 Vezi post
                Vand xiom calderano hal jucata cateva ori, 700 ron sau schimb cu dhs long 5 plus diferenta. Vand victas firefall ac 300 ron.
                Mai am si alte lemne de vanzare o sa scriu in curand
                Timo boll alc vandut si andro ligna ci off

                Comentariu


                • #9

                  Comentariu


                  • #10
                    pret la FZD?

                    Trimis de pe al meu SM-S918B folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • #11
                      Cu tot respectul ,lemnul dumneavoastra Fan Zhendong nu e varianta originala, seria lemnului dumneavoastra contine caractere diferite fata de cele folosite de Butterfly , am atasat poza cu o serie de Viscaria Super ALC cumparata de la magazinul oficial Butterfly Bistrita pt. o comparatie.



                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Ultima editare de gabi.pop; 17.apr.2024, 13:07.

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de gabi.pop Vezi post
                        Scuze cu tot respectul , ar trebui precizat ca lemnul Fan Zhendong Super ZLC dupa cum arata pare a fi o clona si nu varianta originala, seria lemnului contine caractere diferite fata de cele folosite de Butterfly, ex. cifra 3 e dreapta sus si nu rotunda iar cifra zero e taiata pe diagonala nu goala. Am atasat o serie de Viscaria Super ALC cumparata de la magazinul oficial Butterfly Bistrita pt. o comparatie.



                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Se vede și dupa scrisul de la lamă, de pe textura de la suprafața lamei, de de însemnele de pe mâner care nu degeaba au fost fotografiate în lumină proastă ca acolo se vede imediat diferența. Nu numai că este o clonă ci una de 10 dolari nu una de 50 de dolari. Eu am tăcut că voiam să văd cât vrea să scoată pe ea 😁

                        Trimis de pe al meu SM-S918B folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • #13
                          Propun suspendarea contului d-lui pentru tentativa de tepuire ,poze făcute intenționat în lumina proasta!

                          Trimis de pe al meu SM-A346B folosind Tapatalk

                          tb alc t05/t05 fx

                          Comentariu


                          • #14
                            Din păcate mulți fac asa aici pe forum. E simplu față verso pastila sigla și cel mai inportant căntarul dar mulți le ignoră cu bună știintă.

                            Comentariu


                            • #15
                              tillinger74 Va rugam sa dati o replica (nu de FZD) sesizarilor aduse de colegii de mai sus.

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de Kralizec Vezi post
                                tillinger74 Va rugam sa dati o replica (nu de FZD) sesizarilor aduse de colegii de mai sus.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Paleta ,lemnul apartine de prietenului meu ,dar vad ca sunt oameni tare competenti dar mergeti va rog pe pagina oficiala butterfly.ro exact aceasta lemn nu are nr. serie scrieti va rog sa nu vinde palete clona.Eu asa stiu ca lemnul prietenului meu este cumparata din Germania dar eu nu pot sa garantez si nici nu pot sa verific original sau nu,dar cine stie cum se poate afla are e original sau nu va rog sa mi explicati,cu stima

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    o sa trimit si alte poze sa nu fie nelamuriri ,intradevar pe strada a fost facuta pozele

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Si o alta perceptie pe pagina ali express lemnul costa 289 ron nu va suparati vine sa.....poate o bucata de scandura costa atita,eu am avut multe tirguri pe forum si toate lumea a fost multumit cu mine foarte usor sa jignim oameni pe internet fara sa cunoasteti omul

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        De ce nu ați pus poze clare?pe cine încercați sa prostiți?nu se vede destul de clar ca este clona?la restul lemnelor de ce nu ați făcut tot la fel poze!eu unul m-am saturat sa încerce unul și altul sa vândă clone și după sa se facă ca nu au știut,mai mult dvs chiar susțineți ca este original.se vede și după forma praselelor ca este fake!era simplu:vand clana Fan Zhendong Super Zlc pret 300 ron și nu avea nimeni nimic cu dvs!

                                        Trimis de pe al meu SM-A346B folosind Tapatalk

                                        tb alc t05/t05 fx

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Domnul meu daca stiu ca lemnul e clona logic nu faceam poze clare cu serie sau nici seria nu vedeti pe poza
                                          Ultima editare de tillinger74; 24.mar.2024, 20:16. Motiv: Retras de la vanzare

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            si nu ati raspuns la intrebarea mea cu pretul ali express

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Postat în original de tillinger74 Vezi post
                                              Domnul meu daca stiu ca lemnul e clona logic nu faceam poze clare cu serie sau nici seria nu vedeti pe poza
                                              Pe site-urile oficiale Butterfly pozele cu lemne nu au serie sunt de prezentare pt a sti cine vrea sa cumpere cum arata, seriile se pun pe lemne in fabrica exact pentru a nu fi copiate.
                                              Seria de pe lemnul dumneavoastra nu seamana cu una originala de aceea am pus poza mai sus cu o serie originala sa faceti diferenta.
                                              Oriunde in lumea asta lemnele butterfly au aceeasi forma la litere si cifre si nu aceeasi serie.

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Pot confirma ca Lemnul din imaginile de mai sus este o replica.
                                                Am avut cateva super zlc.uri.
                                                sunt mai multe elemente de siguranță..insa se vede cu ochiul liber ca nu are aceeași compoziție.(fibra stratului superior este diferita de fibra pe care o folosește butterfly).
                                                scrisul de asemenea. Elementele de siguranta(logo butterfly din maner)..inclusiv seriile.

                                                personal am luat teapa cu un zjk superzlc. Clonă( cu mulți ani în urma ..când nu erau încă apărute cele cu pastila în maner)
                                                .. pacat ca se practica asemenea escrocherii.
                                                userii acești ar trebui.. "mustrati" fiind direct răspunzători de " produsul prietenului"

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  lemnul Fan Zhendong retras de la vanzare si scuze n-am vrut pe nimeni sa-l pacalesc daca credeti daca nu

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X