Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

''Cupa Litoralului", Năvodari - 27/28.05.2023 / Valul 1

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Finals - Avansati

    Galca Andrei
    ------------------------- Galca Andrei 3-0
    Balauca Daniel

    Comentariu


    • Bravo Andrei !

      Comentariu


      • Mi-a plăcut foarte mult turneul, au fost jucători din diferite zone, un fel de A+. Foarte puternic. Îl aștept pe următorul.
        Felicitări organizatorilor, Silviu Mitrea si ajutoarelor lui din Navodari care au servit la masă, felicitari Aurel Fratea.
        Și nu în ultimul rand felicitări lui Claudiu Baicu cu care am jucat în inferioare si care a castigat categoria Open.

        Comentariu


        • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
          Mi-a plăcut foarte mult turneul, au fost jucători din diferite zone, un fel de A+. Foarte puternic. Îl aștept pe următorul.
          Felicitări organizatorilor, Silviu Mitrea si ajutoarelor lui din Navodari care au servit la masă, felicitari Aurel Fratea.
          Și nu în ultimul rand felicitări lui Claudiu Baicu cu care am jucat în inferioare si care a castigat categoria Open.
          Multumesc Cornel, a fost o placere sa joc cu tine, si cumva o surpriza placuta pentru mine rezultatul, deoarece te admir de cand te-am cunoscut la al 2lea meu turneu Amatur, de la Ruse din 8 iunie 2019
          Blade: DHS W968 (Hurricane Long 5 National)
          FH: Butterfly Tenergy 05
          BH: Butterfly Dignics 80

          Comentariu


          • Postat în original de nitu serban Vezi post
            Felicitari imblinzitorule de serpisori😉🏆
            Multumesc Serban. Pe urmatorul serpisor e incrustat numele tau
            Blade: DHS W968 (Hurricane Long 5 National)
            FH: Butterfly Tenergy 05
            BH: Butterfly Dignics 80

            Comentariu


            • Felicitari Andrei, parca am avea acelasi antrenor ! )))) Paulica are deja sticla pregatita ! Reverul lui a facut istorie la Navodari
              Blade: DHS W968 (Hurricane Long 5 National)
              FH: Butterfly Tenergy 05
              BH: Butterfly Dignics 80

              Comentariu


              • Felicitări echipei organizatoare pt ospitalitate, orchestrata de inimosul domn Silviu Mitrea. Un mare " Bravo " simpaticului Andrei Galca.

                Comentariu



                • instagram hd image download

                  Comentariu



                  • Comentariu



                    • Comentariu



                      • Comentariu



                        • Comentariu


                          • Felicitari organizatorilor pentru turneul reusit, felicitari tuturor jucatorilor si castigatorilor! Multumim pentru ospitalitate si energia frumoasa cu care am fost primiti! Multumim domnului Lazar, care a avut grija sa ne alimenteze corespunzator atunci cand bateriile se consumasera! Mult succes in continuare! Vom reveni cu drag si la urmatoarele editii.

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X