Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Barlad" editia a-I-a, Barlad - 24/25-06.2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de GAVRILA AUREL Vezi post

    In club Cristi a intrat de mult,bine ati intrat in club dumneavoastră,dle Stoicescu...
    Eu , am mai spus și cu alte ocazii , citim , încercăm sa intelegem , ne documentam , dacă e cazul , întrebam dacă avem nelămuriri în stânga și în dreapta , apoi ne formam o idee și dacă e cazul o exprimam ....

    ce club ?!!!
    Care CLUB ?!!!

    🤣🫠😇

    Comentariu


    • Un turneu superb, conditii de joc excelente si gazde ft primitoare. Multumim echipa de la Barlad, voi reveni cu drag!! 🤗

      Comentariu


      • Postat în original de metallkyo Vezi post
        Un turneu superb, conditii de joc excelente si gazde ft primitoare. Multumim echipa de la Barlad, voi reveni cu drag!! 🤗
        Mulțumim din suflet! Cu această ocazie mulțumesc lui Iulian Gherasim și echipei lui !

        Comentariu










































































































        • ARTICOLE TENIS DE MASĂ



          Comentariu


          • Mulțumim tuturor participanților pentru prezenta, organizatorilor locali pentru implicare și autorităților locale în frunte cu domnul primar pentru tot sprijul oferit. Sunt convins ca la Bârlad acest turneu va deveni o tradiție!
            ARTICOLE TENIS DE MASĂ



            Comentariu


            • Salutare tuturor, sunt placut surprins sa constat ca acest oras are una dintre cele mai frumoase si utilate sali de sport din tara, de ,,vina,, pentru acesta extraordinara surpriza este primaria si primarul acestui frumos oras. 2 elemente ce in alte sala cu greu le gasesti, au fost AERUL CONDITIONAT FUNCTIONAL si LUMINA EXTREM DE BUNA pentru asa o sala mare. La aceasta frumoasa atmosfera a contribuit si organizarea excelenta produsa de dl. Mircea Zugravu impreuna cu bunii mei amici Iulian Gherasim, Cristian Pancrat si Florin Bran care dupa cum stim s-au ocupat cu logistica, mese excelente si spatii de joc generoase FELICITARI BAIETI ! Dar cea mai mare bucurie mi-a produs-o acea zi de 25 06 2023... 2 evenimente cu totul si cu totul deosebite,ce cu greu pot fii uitate 100 de ani de RAPIDISM si 100 delocalitati strabatute in Amatur, ce poaie fii mai spectaculos de atat !! iar cifra ;, 100 ,, a intrat in viata mea parca predestinat pentru totdeauna!! Trebuie totusi sa mentionez si un moment surprinzator si de neinteles ...sa NU se mentioneze aspect, parcurgerea a 100 de localitati in sala de joc.... Din pacate atat s-a putut !

              Comentariu


              • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                Salutare tuturor, sunt placut surprins sa constat ca acest oras are una dintre cele mai frumoase si utilate sali de sport din tara, de ,,vina,, pentru acesta extraordinara surpriza este primaria si primarul acestui frumos oras. 2 elemente ce in alte sala cu greu le gasesti, au fost AERUL CONDITIONAT FUNCTIONAL si LUMINA EXTREM DE BUNA pentru asa o sala mare. La aceasta frumoasa atmosfera a contribuit si organizarea excelenta produsa de dl. Mircea Zugravu impreuna cu bunii mei amici Iulian Gherasim, Cristian Pancrat si Florin Bran care dupa cum stim s-au ocupat cu logistica, mese excelente si spatii de joc generoase FELICITARI BAIETI ! Dar cea mai mare bucurie mi-a produs-o acea zi de 25 06 2023... 2 evenimente cu totul si cu totul deosebite,ce cu greu pot fii uitate 100 de ani de RAPIDISM si 100 delocalitati strabatute in Amatur, ce poaie fii mai spectaculos de atat !! iar cifra ;, 100 ,, a intrat in viata mea parca predestinat pentru totdeauna!! Trebuie totusi sa mentionez si un moment surprinzator si de neinteles ...sa NU se mentioneze aspect, parcurgerea a 100 de localitati in sala de joc.... Din pacate atat s-a putut !
                ... si evident felicitari medaliatilor !

                Comentariu


                • Mulțumim din toată inima, va îmbrățișez și va aștept cu drag și la următoarele ediții !

                  Comentariu


                  • Felicitări pentru cele 100 de turnee, nu este usor de atins.
                    lemn: butterfly harimoto innerforce zlc

                    Comentariu


                    • Postat în original de Orban Marius Vezi post
                      Felicitări pentru cele 100 de turnee, nu este usor de atins.
                      Localitati*
                      lemn: butterfly harimoto innerforce zlc

                      Comentariu


                      • Edit.
                        FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                        BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                        BH:Stiga Energy Absorber

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X