Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Primorac carbon

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VÂND Primorac carbon

    Vand Primorac Tamca 5000 off+,fluture negru in cutia originala.A fost lipit de 2 ori si jucat 2 saptamani.este in stare 9,95 nou.am sa pun si poze .pret 550 euro.nu ma intereseaza parerea carcotasilor.
    va multumesc
    Ultima editare de Bogdan_; 17.iun.2023, 12:24.

  • #2
    poze + gramaj va rog
    Lemn Michael Maze ALC
    Forehand Dignics 09c
    Backhand: Tenergy 19

    Comentariu


    • #3

      upload images

      Comentariu


      • #4
        Cam asta e

        Comentariu


        • #5
          multumesc mult
          Lemn Michael Maze ALC
          Forehand Dignics 09c
          Backhand: Tenergy 19

          Comentariu


          • #6
            Buna ziua - mai este valabil?

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Bogdan_ Vezi post
              Vand Primorac Tamca 5000 off+,fluture negru in cutia originala.A fost lipit de 2 ori si jucat 2 saptamani.este in stare 9,95 nou.am sa pun si poze .pret 550 euro.nu ma intereseaza parerea carcotasilor.
              va multumesc
              Mai rar Primorac fluture negru in cutia lui si in starea celui din poze. Poti sa ceri pe el cat vrei, isi merita toti banii👌

              Comentariu


              • #8
                Lemnul este in stare buna pentru varsta pe care o are, dar… am numarat cel putin 7 lovituri pe cant, cutia este facuta praf, pretul putin piperat (poate pentru buzunarul meu) sanatate si spor la vanzare!

                Comentariu


                • #9
                  Se pare ca dvs jucați numai cu cantul, ca sa fiu cârcotaș ... Lemnul arata excelent, prețul este putina piperat, dar nu va așteptați sa il deq la preț de primorac cu fluture argintiu, nu?

                  Sent from my SM-N986B using Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                    Se pare ca dvs jucați numai cu cantul, ca sa fiu cârcotaș ... Lemnul arata excelent, prețul este putina piperat, dar nu va așteptați sa il deq la preț de primorac cu fluture argintiu, nu?

                    Sent from my SM-N986B using Tapatalk
                    Am cantul bătătorit, de cate ori am dat cu el…😅… acum revenind la subiect, e un lemn rar… lemnele rare sunt cautate in special de colectionari, iar acestia sunt atenti la detalii, pentru ca orice lovitura îi scade valoarea, pretul de magazin îl stim toti, cine vrea sa joace cu Primorac isi ia cateva din magazin la banii astia, sunt folosite aceleasi materiale, s-a schimbat doar fluturele intre timp…

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de Alin Popa Vezi post

                      Am cantul bătătorit, de cate ori am dat cu el…😅… acum revenind la subiect, e un lemn rar… lemnele rare sunt cautate in special de colectionari, iar acestia sunt atenti la detalii, pentru ca orice lovitura îi scade valoarea, pretul de magazin îl stim toti, cine vrea sa joace cu Primorac isi ia cateva din magazin la banii astia, sunt folosite aceleasi materiale, s-a schimbat doar fluturele intre timp…
                      Sunt de acord. Nu intodeauna un lemn mai vechi, joaca neaparat mai bine. A fost mai demult definitia asta, lemnul folosit, jucat, capata simt mai bun intre timp etc etc. E adevarat, dar sunt unele cazuri unde chiar lemnu nou este mai ok. Despre tema asta se poate vorbii pana dimineata. Spor la vanzare.
                      Kiss

                      Comentariu


                      • #12
                        Va rog sa va scrieti cugetarile in caietele voastre personale.
                        multumesc pt intelegere

                        Comentariu


                        • #13
                          De actualitate

                          Comentariu


                          • #14
                            Oricum nu merită mai mult,,,, ca și un SZLC să zicem!


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de Bogdan_ Vezi post
                              Va rog sa va scrieti cugetarile in caietele voastre personale.
                              multumesc pt intelegere
                              Cugetarile personale, le putem scrie si aici, pentru ca este un forum, iar pe acest forum majoritatea ne cunoastem , cunoastem si preturile. Nu trebuie sa va ofensati, cereti cat considerati…

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X