Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa TSP Vibe",Bucuresti-Sâmbăta 08.07.2023–A+H și Duminică 09.07.2023-O+E

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
    Poate ca sunteti la nani....maine este luni....jalnica constatare....Numai si numai despre Elite:Ursu....constant,tanarul Ionescu in crestere,Ioana binisor se vede ca orientarea a fost catre licenta.Organizarea turneului.....draguta...iarna nui ca vara sau invers.Multumesc Mario,Costel Ene,si tuturor acelora cu care am interactionat azi.Dar cum se face ca .....un om matur se pisa pe un junior?Nu dam nume.....
    Multumim domnu Cornel!
    Despre ultiumul comentariu ....eu unul nu stiu la ce va referiti, dar sunt convins ca ar fi fost mai bine fara☹

    Comentariu


    • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
      Un turneu reusit cu condiții foarte bune, aerul condiționat si-a făcut treaba, nu s-a simțit deloc caldura de afara. Felicitări TSP.
      Multumim frumos!
      Ne bucuram ca v-ati simtit bine,sper ca nu sunteti singurul 😃
      Va asteptam in data de 5/6 August la turneul A, primul organizat in sala TSP VIBE!
      Sa ne vedem cu bine!

      Comentariu


      • Postat în original de GAVRILA AUREL Vezi post
        Felicitari organizatorilor,in special lui Mario,meciul nostru a fost unul "pe viață și pe moarte" 2-2 si ultimul set la avantaje,daca aș fi câștigat eu,la "morișcă" se ducea Cornel in superioare...
        Multumim domnu Gavrila!
        Asa este,a fost un meci cu intensitate maxima, va dau revansa la turneul din 5/6 August
        Sa ne vedem sanatosi!

        Comentariu


        • Postat în original de Bucur Mario Vezi post

          Multumim domnu Cornel!
          Despre ultiumul comentariu ....eu unul nu stiu la ce va referiti, dar sunt convins ca ar fi fost mai bine fara☹
          Buna seara,Mario,salut prieteni.Erai la masa si nu stii povestea.Gestul gresit...vorbe aruncate la nervi...nu cred ca a fost o frustrare.Dar poate ca domnul in cauza o sa iti explice.Ganduri bune!

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X