Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vaslui,Cupa "Victoria"editia I,Sambata 22.iulie 2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Mulțumesc, Mihai, pentru sprijinul acordat, mulțumesc și lui Cătălin Cozma, Bubulac Cristi, Sebi, nea Puiu pentru mese și efortul depus și tuturor celor implicați.

    Comentariu


    • Postat în original de VladVaslui Vezi post
      Mulțumim pentru aprecieri. Am încercat să oferim condiții optime pentru acest sport minunat. Sperăm că am fost gazde primitoare și va așteptăm și la turneele viitoare. Să ne revedem cu bine.
      Sala a oferit condiții f bune, masa de prânz a fost o alegere inspirata iar voucherele pt articole sportive o idee frumoasa!

      Comentariu


      • Felicitări Oancea Marian pentru locul 5!

        Comentariu


        • Felicitari organizatorilor.
          Un concurs reusit. Am avut la dispozitie tot ce era nevoie la un concurs: sala polivalenta, aer conditionat, coordonarea jucatorilor pentru micsorarea timpilor morti, apa 2 l , cafea, o masa de pranz, diplome, cupe si vouchere valorice pentru locurile 1-4.
          Mi-a facut placere sa vin la acest turneu si abia il astept pe urmatorul.
          Ar fi bine ca si alti organizatori de turnee sa ia exemplul celor de la Vaslui.

          Comentariu





          • Comentariu


            • Dl Dicu isi anunta deja intentia de a organiza un turneu de anvergura in Iulie 2024,tinand cont ca sala are o foarte buna instalatie de climatizare a aerului
              of all the things i lost i miss my mind the most

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X