Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Aiud, 29-30 iulie 2023 - sambata A H, duminica E O

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi


  • Comentariu


    • A fost un turneu foarte bine organizat si vreau sa mulțumesc tuturor pentru susținere. Sa ne revedem cu bine data viitoare.
      Blade: Timo Boll ZLF
      FH: Butterfly Dignics 05
      BH: Butterfly Dignics 09C

      Comentariu



      • img upload free

        Comentariu


        • Vă mulțumim tuturor pentru prezența 🥰🙏Mii de mulțumiri Florin Apian pentru tot ceea ce faci!!! Să ne revedem sănătoși!

          Comentariu


          • ....oricînd cu tot dragul la oameni atît de dragi...mii de mulțumiri pentru tot și toate...

            Comentariu


            • Un concurs foarte bine organizat ,mulțumim Nelutu,Ana ,Florin ,etc pt suport,mâncarea f bună, nu prea mananc de obicei la concursuri, dar acum am mâncat și am putut juca fără reținere,extrem de bune racoritoarele, lebenita delicioasa și răcoritoare,....caldura suportabila......felicitari!!!
              lemn Primorac carbon
              fete Andro Rasanter R42 ultramax

              Comentariu


              • Felicitări Gipsy King !!!

                Comentariu


                • Postat în original de Anadirlea Vezi post
                  Buna seara!Nu îmi vine să cred că vă scriu aceste rânduri.... Dragii mei să știți că suntem foarte, foarte dezamăgiți! Cei care ne cunoașteți, veniți la turneele noastre tot timpul știți că vă respectăm pe toți și vă considerăm parte din familia noastră!Nu a fost turneu la care să îmi cereți ceva și eu să nu vă servesc (un medicament,un plasture,o apa,o porție de mâncare în plus etc)! Vreau sa știți că noi Fam Dîrlea tot ce facem și tot ce am făcut cu drag, în primul rând v-am pus pe voi toți jucătorii pe primul loc,apoi noi! Astăzi ne-ați dezamăgit total!!Din vestiar a fost furat un telefon și din sală o paletă care aparțin jucătorilor care au participat astăzi la competiție! Fiecare dintre noi muncim și depunem eforturi pentru fiecare lucru ce îl avem!😭 Țin să vă anunț că sala,marfa, vestiarele sunt supravegheate video nonstop!Ne va lua puțin timp dar vă descoperim!Ca să nu ajungem la poliție, să fiți excluși de la turnee și să afle toți colegii voștri că vă bucurați de lucruri furate vă rog să luați legătura cu noi în privat și să returnați lucrurile și noi vă promitem aici pe forum că vă iertăm nimeni nu va ști nimic! Vă rog nu vă bateți joc de timpul și efortul nostru! Credeți că este ușor să mulțumești sute de oameni, este ușor să dormi o oră pe noapte, să te trezești să-ți notezi că ai uitat să iei ceva?.... Atît noi ca și familie, cît și în cazul produselor ce le avem la vînzare tot timpul am făcut și vom face donații! Vă rog veniți și vorbiți cu noi dar nu furați lucruri că nu este frumos! Restul jucătorilor vă mulțumim din suflet pentru aceasta zi,am găsit citeva prosoape, adidași uitate in sala! Atât pozele cu premierea cît și cu lucrurile uitate le voi posta mîine seară!
                  Este regretabil ceea ce (vi) s-a intamplat,Nelutu,nu ca ar fi prima oara la turnee cand mai "dispar" mici lucruri din sala dar chiar la voi,oameni de oameni,cu suflet mare pentru toti semenii.....
                  Sper sa ii identificati pe autorii acestor fapte si sa le faceti public numele,ca sa stim pe viitor pe cine sa refuzam la turnee.RUSINEEEE lor!
                  I love table tennis !

                  Comentariu


                  • Postat în original de csabazedler Vezi post

                    Este regretabil ceea ce (vi) s-a intamplat,Nelutu,nu ca ar fi prima oara la turnee cand mai "dispar" mici lucruri din sala dar chiar la voi,oameni de oameni,cu suflet mare pentru toti semenii.....
                    Sper sa ii identificati pe autorii acestor fapte si sa le faceti public numele,ca sa stim pe viitor pe cine sa refuzam la turnee.RUSINEEEE lor!
                    Ciobi, eu cred ca ceea ce s-a intamplat nu este ( sunt) Nelutu si Ana cei vatamati, ci intreaga comunitate Amatur care se confrunta cu tot felul de actiuni nelalocul lor, una din ele fiind furtul, furtul oricare ar fi el tot furt se numeste.Am vazut ca la tot mai multe turnee apar astfel de probleme si unele sunt sesizate ,altele nu.Dar prea multe au ramas nerezolvate.

                    De indentificat, au fost mai multi, dar facuti public nu prea.Cazuri recente au fost solutionate , dar autorii au ramas incontinuare necunoscuti pt majoritatea comunitatii, cazul Ploiesti-viva-paleta disparuta,Ploiesti-A+ paleta disparuta, Turneu Butterfly-paleta disparuta,turneu Aiud -telefon si paleta disparuta, Turneu Apahida -paleta disparuta, si multe altele.Majoritatea cazurilor s-au rezolvat dar autorii inca sunt printre noi,uni.

                    Din pacate si de la standu-rile de marfa se intampla multe incidente si a devenit chiar o problema.
                    Din pacate nu prea mai are cine sa ia atitudine, Comisia de disciplina de altadata s-a dizolvat de mult.

                    Comentariu


                    • Ați uitat de cupa de la Scrimă 😂😂😂😂😂😂😂😂

                      Comentariu


                      • Postat în original de Zosim1 Vezi post

                        Ciobi, eu cred ca ceea ce s-a intamplat nu este ( sunt) Nelutu si Ana cei vatamati, ci intreaga comunitate Amatur care se confrunta cu tot felul de actiuni nelalocul lor, una din ele fiind furtul, furtul oricare ar fi el tot furt se numeste.Am vazut ca la tot mai multe turnee apar astfel de probleme si unele sunt sesizate ,altele nu.Dar prea multe au ramas nerezolvate.

                        De indentificat, au fost mai multi, dar facuti public nu prea.Cazuri recente au fost solutionate , dar autorii au ramas incontinuare necunoscuti pt majoritatea comunitatii, cazul Ploiesti-viva-paleta disparuta,Ploiesti-A+ paleta disparuta, Turneu Butterfly-paleta disparuta,turneu Aiud -telefon si paleta disparuta, Turneu Apahida -paleta disparuta, si multe altele.Majoritatea cazurilor s-au rezolvat dar autorii inca sunt printre noi,uni.

                        Din pacate si de la standu-rile de marfa se intampla multe incidente si a devenit chiar o problema.
                        Din pacate nu prea mai are cine sa ia atitudine, Comisia de disciplina de altadata s-a dizolvat de mult.
                        Dacă le ști identitatea Emi trebuie făcuți public și noi ca organizatori vom lua atitudine și nu vor mai participa la turnee ,pentru așa ceva nu exista scuze.
                        Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                        fh tenergy 05
                        bh rakza 7 soft

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X