Jocas Romeo - Botoșani - amatori
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
TURNEU A - Botoșani 9.03.2013
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Buna,
De la Rădăuți, se inscriu la amatori:
1. Foca Stefan
2. Foca Ciprian
3. Sinculet Radu
Multumesc. Succes
Comentariu
maestru- 23.oct.2007
- 1841
- Straja, Suceava, Romania, Romania
- 50
Likes given: 29Likes received: 53
ar fi frumos sa se ia in calcul un turneu separat al copiilor,... daca nu e tarziu, ...Blade: SCHLAGER CARBON OF+
FH: Tenergy 05 FX
BH: Tenergy 05 FX
Comentariu
junior- 08.iun.2011
- 113
- Romania,Fălticeni
- 27
Likes given: 1Likes received: 0
De la Fălticeni :
Aldea Iulian;
Aldea Nelu.
Stima." Sa faci capitane o tara ca soarele sfant de pe cer ! " Corneliu Zelea Codreanu
Comentariu
Postat în original de ursuleanvasile Vezi postar fi frumos sa se ia in calcul un turneu separat al copiilor,... daca nu e tarziu, ...
Comentariu
Concursul a inceput undeva in jur de 9.45
Grupele inferioare cat si cele superioare au fost facute de vineri seara.
Amatori
MARCU VASILE POPESCU MIHAI SORIN MOROSAN MARIAN URECHE IOAN VIERU COSTICA NACIU FLORIN GR.1
BALAUCA CORNEL ROBU VALENTIN SINCULET RADU COROCAESCU CRISTIAN POSTEUCA LUCIAN FARCAS RELU GR.2
CORNEANU SORIN NEMACIUC MIHAI HURJUI DOREL JR GAVRILIUC EDUARD GROSU OCTAVIAN HORODINCA SANDU GR.3
URSULEAN VASILE CORNEANU GABRIEL RUSU RADU HOREANU LUCIAN SALAVASTRU PETRU APOPEI VASILE GR. 4
MIRONESCU ADRIAN SERBAN LIVIU POPESCU DORU VIOREL GEORGESCU CRISTI STEFAN NARCIS CURCUDEL EUSEBIO GR.5
AVRAM GABRIEL ALDEA NELU ROSCA MIHAI COHAL FLORIN BUTERCHI CORNEL CIOBANU DANUT GR.6
FARKAS BENCE ALEXIU ANDREI FOCA CIPRIAN ALEXANDRU LIVIU BURDUJA CIPRIAN APARASCHIVE IULIAN GR.7
ROSCA NECULAI ALDEA IULIAN POLOCOSER CRISTIAN MAHU BOGDAN HURMUZ DORIN DRAGOI DAN STOICA DANIEL GR.8
COLESNIUC ROMEO SOFIAN CORNELIU ROSCA ADELA POTURU IOAN ZAMFIRACHE IOAN PUI DAN DANILA MARIAN GR.9
VLAISAN VASILE ONUFREI CIPRIAN FOCA STEFAN JIPA COSTICA ANDRONIC IONICA URSAHE VICTOR SCRIPEI IULIAN GR.10
MUNTEANU OCTAVIAN URSULEAN DANIEL ROSCA NICOLAE JR COTOARA TOADER TOCARIU SEBASTIAN CHIRIAC MARIUS BODOI MARIUS GR.11
Open
GR. 1 FARKAS GABOR TIGANAS MIHAI SENGOZ MEHMET BUJOREANU NECULAI AGA ALEXANDRU RUSTI CATALIN
GR. 2 COZMA CATALIN URSULEAN FLORIN CHIRAP DAN NEMTOI GABRIEL VALCU ALIN AILOAIE LIVIU
GR. 3 MOROSANU VASILE MOSNEAGU MARIUS DUCEAC CATALIN URSAN VIOREL APOSTOL LUCIAN NISTORICA MISU
Comentariu
1971-2020- 29.iun.2011
- 10932
- Galați
- 52
Likes given: 242Likes received: 808
Postat în original de cornelus3 Vezi postConcursul a inceput undeva in jur de 9.45
Grupele inferioare cat si cele superioare au fost facute de vineri seara.
(No offence! - am inteles ca v-ati referit de fapt la grupele inferioare de la Amatori si Open)
Succes in continuare! ...si la mai multe A-uri la Botoșani!Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37
Comentariu
Postat în original de marcelgiosan Vezi postDaca tot ati facut de cu seara si grupele superioare postati-le sa stim si noi dinainte cine se califica!
(No offence! - am inteles ca v-ati referit de fapt la grupele inferioare de la Amatori si Open)
Succes in continuare! ...si la mai multe A-uri la Botoșani!
Comentariu
Grupe superioare amatori:
1.Marcu Vasile Serban Liviu Aldea Iulian Burduja Ciprian
2.Balauca Cornel Aldea Nelu Rosca Adela Dragoi Dan
3.Corneanu Sorin Constantinovici Ciprian Foca Stefan Poturu Ioan
4.Ursulean Vasile Rosca Neculai Cotoara Toader Jipa Costica
5.Mironescu Adrian Sofian Corneliu Morosan Marian Chiriac Marius
6.Avram Gabriel Vlaisan Vasile Robu Valentin Ureche Ioan
7.Alexiu Andrei Bodoi Marius Nemaciuc Mihai Farcas Relu
8.Polocoser Cristian Popescu Mihai Sorin Rusu Radu Gavriliuc Eduard
9.Colesniuc Romeo Sinculet Radu Popescu Doru Horeanu Lucian
10.Onufrei Ciprian Hurjui Dorel jr Buterchi Cornel Curcudel Eusebio
11.Munteanu Octavian Corneanu Gabriel Farkas Bence Ciobanu Danut
Comentariu
Turneul de consolare este in desfasurare de asemenea.Pentru castigatorul turneului de consolare organizatorii au pregatit o diploma si cupa.Locurile II si III vor primi diplome.
Comentariu
Grupe superioare open :
1.Frakas Gabor Mosneagu Marius Ursulean Florin Bujoreanu Neculai Chirap Dan Nistorica Misu
2.Cozma Catalin Sengoz Mehmet Morosanu Vasile Duceac Catalin Nemtoi Gabriel Aga Alexandru
Comentariu
La open s-au calificat:
Grupa 1
1.Mosneagu Marius
2.Farkas Gabor
3.Bujoreanu Neculai
4.Ursulean Florin
Grupa 2
1.Nemtoi Gabriel
2.Sengoz Mehmet
3.Morosanu Vasile
4.Cozma Catalin
Comentariu
Eliminatorii open:
Mosneagu Marius - Cozma Catalin
Farkas Gabor - Morossanu Vasile
Nemtoi Gabriel - Ursulean Florin
Sengoz Mehmet - Bujoreanu Neculai
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 02:27.Procesare...X
Comentariu