Magura casian si magura larian , constanta , avansati
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Oras Urlati - Trofeul PRAHOVEAN "Paleta de la Bloc" - Etapa a III-a - 26 / 27 August 2023
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator principal
- 25.iun.2019
- 2998
- Ploiești
- 50
Likes given: 2895Likes received: 2460
ACTUALIZARE INSCRIERI - 18.08.2023 - prima pagina - post #2
Inscrieri Elite (26-Aug-23) - 10:00:14 - v5.3 / cls_2023-aug
1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 5 - 56.38 - E
2. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 31 - 53.23 - EL
3. Petrescu Liviu, Pitesti, 72 - 53.05 - EW
4. Gheorghe Dragos, Ploiesti, 171 - 50.69 - E
5. Nicoara Ovidiu, Curtea de Arges, 468 - 49.6 - E
6. Retegan Cosmin, Ploiesti, 16 - 47.85 - E
7. Galos Alexandru, Bucuresti, 63 - 47.23 - EL
8. Buhai Andrii, Stefanestii de Jos, 26 - 46.69 - E
9. Balan Mihai, Ploiesti, 86 - 42.5 - E
10. Soare Valentin, Valenii de Munte, 33 - 41.79 - EW
11. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 84 - 41.64 - ED
12. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 34 - 41.29 - E
13. Lotokha Sergey, Odesa, 1453 - 41.2 - E
14. Craiu Catalin, Videle, 77 - 40.34 - E
15. Corbu Darius, Valenii de Munte, 40 - 40.21 - E
16. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 680 - 39.73 - E
17. Gheorghe Nicolae, Bucuresti, 64 - 39.6 - E
18. Ciuca Dan, Pitesti, 232 - 39.53 - EW
19. Rosioara Razvan, Alexandria, 226 - 39.51 - E
20. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 221 - 39.18 - E
21. Dragomir Iuliu Florin, Turnu Magurele, 191 - 39.15 - E
22. Pavunev Dan, Bucuresti, 331 - 38.48 - E
23. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 80 - 38.3 - E
24. Tomer Hadar, Sofia, 1154 - 37.95 - E
25. Pizlaru Ionel, Focsani, 512 - 37.84 - E
26. Istrate Cristian, Bucuresti, 52 - 37.77 - EW
27. Puiu Dragos, Urlati, 523 - 37.4 - E
28. Voin Doru, Bucuresti, 126 - 37.33 - EW
29. Moise Bianca, Ploiesti, 2130 - 37 - EF
30. Pandele Ionel, Giurgiu, 1071 - 36.63 - EW
31. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 208 - 36.6 - E
32. Boroleanu Robert, Bucuresti, 524 - 36.18 - E
33. Golubev Aleksey, Odesa, 1564 - 36.05 - E
34. Baicu Claudiu, Bucuresti, 273 - 35.51 - E
35. Ene Dragos, Ploiesti, 575 - 35.08 - E
36. Baican Alexandru, Bucuresti, 265 - 34.25 - EL
37. Nicula Florin, Constanta, 336 - 34.03 - EW
38. Ilie Octavian Marius, Brasov, 153 - 33.48 - E
39. Ionescu Vlad, Buzau, 1681 - 33.4 - E
40. Dimache Maria, Brasov, 89 - 33.26 - EF
41. Gheorghita Vasile, Buzau, 161 - 33 - E
42. Matsumoto Paul, Brasov, 174 - 33 - E
43. Zavricescu George, Curtea de Arges, 284 - 30.04 - OW
44. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 154 - 29.48 - OW
45. Bratescu Adrian, Targoviste, 207 - 28.44 - OW
46. Brunshtein Yonathan , Israel, 5021 - 0
47. Brunshtein Yehudit, Israel, 5022 - 0
48. Tal Assaraf, Israel, 5023 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Baceanu Constantin, Buzau, 1286 - 36.5 - E
Inscrieri Open (26-Aug-23) - 10:00:24 - v5.3 / cls_2023-aug
1. Sursilov Constantin, Bucuresti, 92 - 32.52 - O
2. Panait Genu, Teisani, 615 - 31.83 - O
3. Trocan Nicolae, Mioveni, 98 - 31.5 - OW
4. Marian Bogdan, Ploiesti, 139 - 31.45 - OW
5. Sorescu Mircea, Paulesti, 205 - 31.17 - OW
6. Enache Ciprian, Ploiesti, 137 - 30.74 - O
7. Loghin Florin, Brasov, 136 - 30.58 - O
8. Lita Gabriel, Bucuresti, 113 - 30.52 - O
9. Gagiu Remus, Pitesti, 177 - 30.07 - O
10. Plaiasu Ion, Plopeni, 190 - 29.59 - O
11. Alexandru Marius, Bucuresti, 125 - 29.51 - O
12. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 415 - 29.47 - O
13. Socaci Sorin, Panciu, 250 - 29.28 - OW
14. Brulea Petre, Paulesti, 289 - 28.81 - OW
15. Botoc Ovidiu, Paulesti, 332 - 28.74 - O
16. Holban Dumitru, Buzau, 788 - 28.26 - O
17. Codreanu Laurentiu, Buzau, 438 - 27.89 - O
18. Dumitru George, Targoviste, 179 - 27.47 - O
19. Badea Stefan, Targoviste, 584 - 27.4 - O
20. Matei Mircea, Targoviste, 277 - 27.16 - OW
21. Burcea Daniel, Bucuresti, 195 - 27.02 - O
22. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 274 - 26.93 - O
23. Constantin Gabriela, Bucuresti, 845 - 26.93 - OFD
24. Moca Vasile, Bucuresti, 760 - 26.78 - O
25. Acriva Marian, Mizil, 275 - 26.67 - O
26. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 477 - 26.02 - O
27. Grumeza Lucian, Bucuresti, 340 - 25.97 - O
28. Cuna Gheorghe, Buzau, 496 - 25.41 - O
29. Radu Liviu, Bucov, 518 - 25.39 - O
30. Anghel Liviu, Ploiesti, 598 - 25.38 - O
31. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 321 - 25.32 - O
32. Stoica Mihai, Mioveni, 368 - 25.31 - OW
33. Constantin Cristina, Bucuresti, 263 - 25.28 - OF
34. Bacain Mitica, Faurei, 376 - 25.05 - O
35. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 315 - 24.84 - O
36. Marinescu Nelu, Targoviste, 290 - 24.61 - O
37. Toma David, Bucuresti, 596 - 24.53 - O
38. Georgescu Florin, Bucuresti, 384 - 23.69 - OW
39. Anghel George, Dragomiresti DB, 1167 - 23.4 - O
40. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 1334 - 23.4 - OF
41. Barbatel Eduard, Ploiesti, 1370 - 23.37 - O
42. Bunea Adrian, Baicoi, 701 - 22.78 - O
43. Popa Gelu, Focsani, 342 - 22.49 - O
44. Constantin Daniel, Filipestii de Targ, 997 - 22.1 - O
45. Banu Dan, Ploiesti, 318 - 21.78 - O
46. Busnatu Radu Andrei, Bucuresti, 505 - 21.73 - O
47. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 905 - 21.63 - OW
48. Dinu Adrian, Darmanesti, 351 - 21.43 - O
49. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 390 - 21.22 - O
50. Munteanu Ion, Brasov, 1483 - 21.17 - O
51. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1002 - 20.98 - O
52. Stir Andrei, Baicoi, 1391 - 20.53 - O
53. Rusea Gheorghe, Breaza, 902 - 19.48 - A
54. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, 860 - 18.43 - A
55. Necsoiu Georgiana, Videle, 574 - 18.19 - AF
56. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 391 - 18.14 - AW
57. Dimache Marian, Braila, 793 - 16.61 - A
58. Teodoru Matei, Buzau, 3088 - 15.9 - A
59. Berceanu Alexandru, Ploiesti, 2890 - 15 - A
60. Teodoru Pavel, Buzau, 3352 - 12.1 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Lovin Eusebiu, Comanesti, 222 - 31.78 - OW
2. Mihu Florin, Mioveni, 202 - 26.42 - OW
3. Baciu Stefan, Mioveni, 279 - 25.23 - OW
4. Popescu Eugen, Bucuresti, 101 - 31.91 - O
5. Mihalcea Stefan Tiberiu, Bucuresti, 400 - 20 - O
Inscrieri Avansati (27-Aug-23) - 10:00:39 - v5.3 / cls_2023-aug
1. Balanescu Boby, Ploiesti, 1747 - 19.4 - A
2. Stanila Eugen, Faurei, 515 - 19.3 - A
3. Petculescu Giani, Ploiesti, 372 - 19.13 - A
4. Dumitru Florin, Slobozia, 480 - 19 - A
5. Albescu Constantin Ionut, Bucuresti, 705 - 18.7 - A
6. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 578 - 18.58 - A
7. Minca Gabriel, Videle, 711 - 18.44 - A
8. Dascalu Cristian, Bucuresti, 671 - 18.29 - A
9. Minca Liviu, Videle, 548 - 18.07 - A
10. Hanu Viorel, Moreni, 1003 - 17.34 - A
11. Grigore Dumitru Valentin, Ramnicu Sarat, 1500 - 17.3 - A
12. Oancea Vasile, Buzau, 949 - 17.28 - A
13. Radu Ciprian, Brasov, 774 - 16.84 - A
14. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 460 - 16.55 - A
15. Ianovici Florin, Brasov, 618 - 16.55 - A
16. Fusca Georgian, Targoviste, 475 - 16.01 - A
17. Adam Florin, Targoviste, 1141 - 15.93 - AW
18. Ionescu Cristian, Ulmi, 1034 - 15.57 - A
19. Traneci Andrei Valentin, Bucuresti, 827 - 15.52 - A
20. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 572 - 15.48 - A
21. Cocan Mircea, Bucuresti, 542 - 15.1 - A
22. Stanciu Constantin, Brasov, 502 - 15 - AW
23. Stefurac Marius, Ploiesti, 5002 - 15 - A
24. Arimia Constantin, Azuga, 1103 - 14.92 - A
25. Babes Razvan, Brasov, 1143 - 14.77 - A
26. Cojocaru Nicusor, Brasov, 672 - 14.63 - A
27. Caranfilian Migo, Bucuresti, 637 - 14.43 - AW
28. Magura Larian, Constanta, 884 - 14.39 - A
29. Souca Liviu, Bucuresti, 1012 - 14.04 - A
30. Parlog Florin, Bucuresti, 940 - 13.91 - A
31. Cristescu Cristian, Bucuresti, 569 - 13.89 - AW
32. Apostoaiei Andrei, Bucuresti, 5003 - 13.6 - A
33. Magura Casian, Constanta, 880 - 13.54 - A
34. Toric Constantin, Bucuresti, 1053 - 13.53 - A
35. Teodorescu Maria, Ramnicu Sarat, 1894 - 13.53 - AF
36. Vasilescu Florin, Ploiesti, 1254 - 13.35 - A
37. Ionescu Cristi, Ploiesti, 1647 - 13.2 - A
38. Toader Petru, Bragadiru, 736 - 13.18 - AW
39. Gologan Sorin Gabriel, Faurei, 1111 - 13.17 - A
40. Gaman Alin, Marginenii de Jos, 1139 - 12.66 - A
41. Ilie Costin, Bucuresti, 1059 - 11.81 - A
42. Luca Ioan, Bucuresti, 1520 - 11.53 - A
43. Balaban Daniel, Bucuresti, 1729 - 11.53 - A
44. Vilcu Dragos, Bucuresti, 1868 - 11.5 - A
45. Cuciureanu Daniel, Ploiesti, 910 - 11.39 - A
46. Popa Robert, Targoviste, 881 - 11.08 - A
47. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1805 - 10.03 - AW
48. Dumitru Cristian, Bucuresti, 1220 - 10 - A
49. Andreescu Liviu, Urlati, 2675 - 10 - A
50. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1369 - 9.05 - H
51. Soarice Danut, Faurei, 1089 - 8.98 - H
52. Sirbu David Alexandru, Targoviste, 1217 - 8.41 - HJ
Inscrieri Hobby (27-Aug-23) - 10:00:55 - v5.3 / cls_2023-aug
1. Khashan Salem, Bucuresti, 1567 - 9.6 - H
2. Moise Viorel, Braila, 1035 - 9.57 - HW
3. Caranfilian Eduard, Bucuresti, 916 - 9.48 - H
4. Bobe Ionel, Faurei, 2015 - 8.93 - H
5. Oprea Ramona, Brasov, 1124 - 8.54 - HF
6. Ionita Mihai, Lipanesti, 2623 - 8.45 - H
7. Constantin Valentin, Ploiesti, 1292 - 8.39 - H
8. Ionita Alexandru, Ploiesti, 1533 - 8.37 - H
9. Tilica Gabriel, Targoviste, 2696 - 8.05 - H
10. Stanciu Costin, Urlati, 2877 - 7.6 - H
11. Toma Adrian, Bucuresti, 1087 - 7.13 - H
12. Thomas William Knobel, Bucuresti, 1441 - 6.59 - H
13. Baicu Andrei, Sinaia, 1865 - 6.28 - H
14. Chichernea Paul, Bucuresti, 3197 - 6.1 - H
15. Gurau Dan, Urlati, 3097 - 6 - H
16. Luca Robert, Urlati, 3098 - 6 - H
17. Dobrica Marius, Videle, 1519 - 5.9 - H
18. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1675 - 5.46 - H
19. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 2132 - 5.43 - H
20. Cojocaru Dragos Ioan, Cocorastii Grind, 3673 - 5.4 - H
21. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1472 - 5.31 - H
22. Ilie Razvan, Ploiesti, 2712 - 5 - H
23. Vrasti Ioan, Ploiesti, 3376 - 5 - HJ
24. Stancu Gheorghe, Brazi, 2270 - 4.73 - H
25. Radulescu Dan, Bucuresti, 1804 - 4.7 - H
26. Stanciu Mugur, Videle, 2724 - 4.6 - H
27. Grigore Catalin, Cocorastii Mislii, 3958 - 4.3 - H
28. Ene Daniel, Ploiesti, 2415 - 4.27 - H
29. Leaua Fabian, Ramnicu Sarat, 3435 - 4.2 - H
30. Babes Robin, Brasov, 3457 - 4.1 - H
31. Dumitrache Daniel, Sinaia, 2760 - 4 - H
32. Ionita Daniel, Ploiesti, 2833 - 4 - H
33. Radulescu Catalin, Ploiesti, 2968 - 4 - H
34. Gheorghe Radu Andrei, Ploiesti, 3283 - 4 - H
35. Constantin Alexandru, Filipestii de Targ, 5001 - 0
36. Petre Stefan, Urlati, 5002 - 0
37. Mihailescu Marian, Urlati, 5003 - 0
38. Mladin Stefan, Valenii de Munte, 5004 - 0
39. Stanciu Viorel, Ploiesti, 5005 - 0
Comentariu
Buna ziua,
Am observat ca nu se regasesc in lista finala la Hobby:
Radu Eric, Brasov, Hobby
Radu Albert, Brasov, Hobby
Inscrisi de mine in 06.aug.2023, 11:47.
Multumesc,
Ciprian
- Aprecieri 1
Comentariu
organizator principal- 25.iun.2019
- 2998
- Ploiești
- 50
Likes given: 2895Likes received: 2460
ACTUALIZARE INSCRIERI - 19.08.2023 - prima pagina - post #2
Inscrieri Elite (26-Aug-23) - 10:48:09 - v5.3 / cls_2023-aug
1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 5 - 56.38 - E
2. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 31 - 53.23 - EL
3. Petrescu Liviu, Pitesti, 72 - 53.05 - EW
4. Gheorghe Dragos, Ploiesti, 171 - 50.69 - E
5. Nicoara Ovidiu, Curtea de Arges, 468 - 49.6 - E
6. Retegan Cosmin, Ploiesti, 16 - 47.85 - E
7. Galos Alexandru, Bucuresti, 63 - 47.23 - EL
8. Buhai Andrii, Stefanestii de Jos, 26 - 46.69 - E
9. Balan Mihai, Ploiesti, 86 - 42.5 - E
10. Soare Valentin, Valenii de Munte, 33 - 41.79 - EW
11. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 84 - 41.64 - ED
12. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 34 - 41.29 - E
13. Lotokha Sergey, Odesa, 1453 - 41.2 - E
14. Corbu Darius, Valenii de Munte, 40 - 40.21 - E
15. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 680 - 39.73 - E
16. Gheorghe Nicolae, Bucuresti, 64 - 39.6 - E
17. Ciuca Dan, Pitesti, 232 - 39.53 - EW
18. Rosioara Razvan, Alexandria, 226 - 39.51 - E
19. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 221 - 39.18 - E
20. Dragomir Iuliu Florin, Turnu Magurele, 191 - 39.15 - E
21. Pavunev Dan, Bucuresti, 331 - 38.48 - E
22. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 80 - 38.3 - E
23. Tomer Hadar, Sofia, 1154 - 37.95 - E
24. Pizlaru Ionel, Focsani, 512 - 37.84 - E
25. Istrate Cristian, Bucuresti, 52 - 37.77 - EW
26. Puiu Dragos, Urlati, 523 - 37.4 - E
27. Voin Doru, Bucuresti, 126 - 37.33 - EW
28. Moise Bianca, Ploiesti, 2130 - 37 - EF
29. Pandele Ionel, Giurgiu, 1071 - 36.63 - EW
30. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 208 - 36.6 - E
31. Baceanu Constantin, Buzau, 1286 - 36.5 - E
32. Boroleanu Robert, Bucuresti, 524 - 36.18 - E
33. Golubev Aleksey, Odesa, 1564 - 36.05 - E
34. Baicu Claudiu, Bucuresti, 273 - 35.51 - E
35. Ene Dragos, Ploiesti, 575 - 35.08 - E
36. Baican Alexandru, Bucuresti, 265 - 34.25 - EL
37. Nicula Florin, Constanta, 336 - 34.03 - EW
38. Ilie Octavian Marius, Brasov, 153 - 33.48 - E
39. Ionescu Vlad, Buzau, 1681 - 33.4 - E
40. Dimache Maria, Brasov, 89 - 33.26 - EF
41. Gheorghita Vasile, Buzau, 161 - 33 - E
42. Matsumoto Paul, Brasov, 174 - 33 - E
43. Zavricescu George, Curtea de Arges, 284 - 30.04 - OW
44. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 154 - 29.48 - OW
45. Bratescu Adrian, Targoviste, 207 - 28.44 - OW
46. Brunshtein Yonathan , Israel, 5021 - 0
47. Brunshtein Yehudit, Israel, 5022 - 0
48. Tal Assaraf, Israel, 5023 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Badea Ionut, Bucuresti, 633 - 47.13 - EL
2. Constantinescu Marius, Bucuresti, 5024 - 35.2 - E
3. Catana Claudiu, Bucuresti, 73 - 37.19 - E
Inscrieri Open (26-Aug-23) - 10:48:20 - v5.3 / cls_2023-aug
1. Sursilov Constantin, Bucuresti, 92 - 32.52 - O
2. Panait Genu, Teisani, 615 - 31.83 - O
3. Lovin Eusebiu, Comanesti, 222 - 31.78 - OW
4. Trocan Nicolae, Mioveni, 98 - 31.5 - OW
5. Marian Bogdan, Ploiesti, 139 - 31.45 - OW
6. Sorescu Mircea, Paulesti, 205 - 31.17 - OW
7. Enache Ciprian, Ploiesti, 137 - 30.74 - O
8. Loghin Florin, Brasov, 136 - 30.58 - O
9. Lita Gabriel, Bucuresti, 113 - 30.52 - O
10. Gagiu Remus, Pitesti, 177 - 30.07 - O
11. Plaiasu Ion, Plopeni, 190 - 29.59 - O
12. Alexandru Marius, Bucuresti, 125 - 29.51 - O
13. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 415 - 29.47 - O
14. Socaci Sorin, Panciu, 250 - 29.28 - OW
15. Brulea Petre, Paulesti, 289 - 28.81 - OW
16. Botoc Ovidiu, Paulesti, 332 - 28.74 - O
17. Holban Dumitru, Buzau, 788 - 28.26 - O
18. Codreanu Laurentiu, Buzau, 438 - 27.89 - O
19. Dumitru George, Targoviste, 179 - 27.47 - O
20. Badea Stefan, Targoviste, 584 - 27.4 - O
21. Matei Mircea, Targoviste, 277 - 27.16 - OW
22. Burcea Daniel, Bucuresti, 195 - 27.02 - O
23. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 274 - 26.93 - O
24. Constantin Gabriela, Bucuresti, 845 - 26.93 - OFD
25. Moca Vasile, Bucuresti, 760 - 26.78 - O
26. Acriva Marian, Mizil, 275 - 26.67 - O
27. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 477 - 26.02 - O
28. Grumeza Lucian, Bucuresti, 340 - 25.97 - O
29. Radu Liviu, Bucov, 518 - 25.39 - O
30. Anghel Liviu, Ploiesti, 598 - 25.38 - O
31. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 321 - 25.32 - O
32. Stoica Mihai, Mioveni, 368 - 25.31 - OW
33. Constantin Cristina, Bucuresti, 263 - 25.28 - OF
34. Bacain Mitica, Faurei, 376 - 25.05 - O
35. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 315 - 24.84 - O
36. Marinescu Nelu, Targoviste, 290 - 24.61 - O
37. Toma David, Bucuresti, 596 - 24.53 - O
38. Georgescu Florin, Bucuresti, 384 - 23.69 - OW
39. Anghel George, Dragomiresti DB, 1167 - 23.4 - O
40. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 1334 - 23.4 - OF
41. Barbatel Eduard, Ploiesti, 1370 - 23.37 - O
42. Bunea Adrian, Baicoi, 701 - 22.78 - O
43. Popa Gelu, Focsani, 342 - 22.49 - O
44. Constantin Daniel, Filipestii de Targ, 997 - 22.1 - O
45. Banu Dan, Ploiesti, 318 - 21.78 - O
46. Busnatu Radu Andrei, Bucuresti, 505 - 21.73 - O
47. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 905 - 21.63 - OW
48. Dinu Adrian, Darmanesti, 351 - 21.43 - O
49. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 390 - 21.22 - O
50. Munteanu Ion, Brasov, 1483 - 21.17 - O
51. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1002 - 20.98 - O
52. Stir Andrei, Baicoi, 1391 - 20.53 - O
53. Rusea Gheorghe, Breaza, 902 - 19.48 - A
54. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, 860 - 18.43 - A
55. Necsoiu Georgiana, Videle, 574 - 18.19 - AF
56. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 391 - 18.14 - AW
57. Dimache Marian, Braila, 793 - 16.61 - A
58. Teodoru Matei, Buzau, 3088 - 15.9 - A
59. Berceanu Alexandru, Ploiesti, 2890 - 15 - A
60. Teodoru Pavel, Buzau, 3352 - 12.1 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Mihu Florin, Mioveni, 202 - 26.42 - OW
2. Baciu Stefan, Mioveni, 279 - 25.23 - OW
3. Popescu Eugen, Bucuresti, 101 - 31.91 - O
4. Mihalcea Stefan Tiberiu, Bucuresti, 400 - 20 - O
Inscrieri Avansati (27-Aug-23) - 10:48:28 - v5.3 / cls_2023-aug
1. Balanescu Boby, Ploiesti, 1747 - 19.4 - A
2. Stanila Eugen, Faurei, 515 - 19.3 - A
3. Petculescu Giani, Ploiesti, 372 - 19.13 - A
4. Dumitru Florin, Slobozia, 480 - 19 - A
5. Albescu Constantin Ionut, Bucuresti, 705 - 18.7 - A
6. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 578 - 18.58 - A
7. Minca Gabriel, Videle, 711 - 18.44 - A
8. Dascalu Cristian, Bucuresti, 671 - 18.29 - A
9. Minca Liviu, Videle, 548 - 18.07 - A
10. Hanu Viorel, Moreni, 1003 - 17.34 - A
11. Grigore Dumitru Valentin, Ramnicu Sarat, 1500 - 17.3 - A
12. Oancea Vasile, Buzau, 949 - 17.28 - A
13. Radu Ciprian, Brasov, 774 - 16.84 - A
14. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 460 - 16.55 - A
15. Ianovici Florin, Brasov, 618 - 16.55 - A
16. Fusca Georgian, Targoviste, 475 - 16.01 - A
17. Adam Florin, Targoviste, 1141 - 15.93 - AW
18. Ionescu Cristian, Ulmi, 1034 - 15.57 - A
19. Traneci Andrei Valentin, Bucuresti, 827 - 15.52 - A
20. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 572 - 15.48 - A
21. Cocan Mircea, Bucuresti, 542 - 15.1 - A
22. Stanciu Constantin, Brasov, 502 - 15 - AW
23. Stefurac Marius, Ploiesti, 5002 - 15 - A
24. Arimia Constantin, Azuga, 1103 - 14.92 - A
25. Babes Razvan, Brasov, 1143 - 14.77 - A
26. Cojocaru Nicusor, Brasov, 672 - 14.63 - A
27. Caranfilian Migo, Bucuresti, 637 - 14.43 - AW
28. Magura Larian, Constanta, 884 - 14.39 - A
29. Souca Liviu, Bucuresti, 1012 - 14.04 - A
30. Parlog Florin, Bucuresti, 940 - 13.91 - A
31. Cristescu Cristian, Bucuresti, 569 - 13.89 - AW
32. Apostoaiei Andrei, Bucuresti, 5003 - 13.6 - A
33. Magura Casian, Constanta, 880 - 13.54 - A
34. Toric Constantin, Bucuresti, 1053 - 13.53 - A
35. Teodorescu Maria, Ramnicu Sarat, 1894 - 13.53 - AF
36. Vasilescu Florin, Ploiesti, 1254 - 13.35 - A
37. Ionescu Cristi, Ploiesti, 1647 - 13.2 - A
38. Toader Petru, Bragadiru, 736 - 13.18 - AW
39. Gologan Sorin Gabriel, Faurei, 1111 - 13.17 - A
40. Gaman Alin, Marginenii de Jos, 1139 - 12.66 - A
41. Ilie Costin, Bucuresti, 1059 - 11.81 - A
42. Luca Ioan, Bucuresti, 1520 - 11.53 - A
43. Balaban Daniel, Bucuresti, 1729 - 11.53 - A
44. Vilcu Dragos, Bucuresti, 1868 - 11.5 - A
45. Cuciureanu Daniel, Ploiesti, 910 - 11.39 - A
46. Popa Robert, Targoviste, 881 - 11.08 - A
47. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1805 - 10.03 - AW
48. Dumitru Cristian, Bucuresti, 1220 - 10 - A
49. Andreescu Liviu, Urlati, 2675 - 10 - A
50. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1369 - 9.05 - H
51. Soarice Danut, Faurei, 1089 - 8.98 - H
Inscrieri Hobby (27-Aug-23) - 10:48:36 - v5.3 / cls_2023-aug
1. Khashan Salem, Bucuresti, 1567 - 9.6 - H
2. Moise Viorel, Braila, 1035 - 9.57 - HW
3. Caranfilian Eduard, Bucuresti, 916 - 9.48 - H
4. Bobe Ionel, Faurei, 2015 - 8.93 - H
5. Oprea Ramona, Brasov, 1124 - 8.54 - HF
6. Ionita Mihai, Lipanesti, 2623 - 8.45 - H
7. Constantin Valentin, Ploiesti, 1292 - 8.39 - H
8. Ionita Alexandru, Ploiesti, 1533 - 8.37 - H
9. Tilica Gabriel, Targoviste, 2696 - 8.05 - H
10. Stanciu Costin, Urlati, 2877 - 7.6 - H
11. Toma Adrian, Bucuresti, 1087 - 7.13 - H
12. Thomas William Knobel, Bucuresti, 1441 - 6.59 - H
13. Baicu Andrei, Sinaia, 1865 - 6.28 - H
14. Chichernea Paul, Bucuresti, 3197 - 6.1 - H
15. Gurau Dan, Urlati, 3097 - 6 - H
16. Luca Robert, Urlati, 3098 - 6 - H
17. Dobrica Marius, Videle, 1519 - 5.9 - H
18. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1675 - 5.46 - H
19. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 2132 - 5.43 - H
20. Cojocaru Dragos Ioan, Cocorastii Grind, 3673 - 5.4 - H
21. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1472 - 5.31 - H
22. Ilie Razvan, Ploiesti, 2712 - 5 - H
23. Vrasti Ioan, Ploiesti, 3376 - 5 - HJ
24. Stancu Gheorghe, Brazi, 2270 - 4.73 - H
25. Radulescu Dan, Bucuresti, 1804 - 4.7 - H
26. Stanciu Mugur, Videle, 2724 - 4.6 - H
27. Radu Eric, Brasov, 3416 - 4.3 - H
28. Grigore Catalin, Cocorastii Mislii, 3958 - 4.3 - H
29. Ene Daniel, Ploiesti, 2415 - 4.27 - H
30. Radu Albert, Brasov, 3434 - 4.2 - H
31. Leaua Fabian, Ramnicu Sarat, 3435 - 4.2 - H
32. Babes Robin, Brasov, 3457 - 4.1 - H
33. Dumitrache Daniel, Sinaia, 2760 - 4 - H
34. Ionita Daniel, Ploiesti, 2833 - 4 - H
35. Radulescu Catalin, Ploiesti, 2968 - 4 - H
36. Gheorghe Radu Andrei, Ploiesti, 3283 - 4 - H
37. Constantin Alexandru, Filipestii de Targ, 5001 - 0
38. Petre Stefan, Urlati, 5002 - 0
39. Mihailescu Marian, Urlati, 5003 - 0
40. Mladin Stefan, Valenii de Munte, 5004 - 0
41. Stanciu Viorel, Ploiesti, 5005 - 0
Comentariu
Rusu Andrei, Strejnicu - OpenIncrede-te in Domnul din toata inima ta si nu te bizui pe intelepciunea ta! Prov 3:5
- Aprecieri 1
Comentariu
Se retrage Ilie Costin, Bucuresti, avansatiButterfly Zhang Jike ALC
FH: Yasaka Rakza Z
BH: Butterfly Dignics 64
- Aprecieri 1
Comentariu
ce inseamna mai exact "Masa contracost pe baza de comanda la sala, la inscriere". intra masa in taxa de 50 ron sau se plateste separat ?
- Aprecieri 1
Comentariu
organizator principal- 25.iun.2019
- 2998
- Ploiești
- 50
Likes given: 2895Likes received: 2460
ACTUALIZARE INSCRIERI - 20.08.2023 - prima pagina - post #2
Inscrieri Elite (26-Aug-23) - 08:56:01 - v5.3 / cls_2023-aug
1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 5 - 56.38 - E
2. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 31 - 53.23 - EL
3. Petrescu Liviu, Pitesti, 72 - 53.05 - EW
4. Gheorghe Dragos, Ploiesti, 171 - 50.69 - E
5. Nicoara Ovidiu, Curtea de Arges, 468 - 49.6 - E
6. Retegan Cosmin, Ploiesti, 16 - 47.85 - E
7. Galos Alexandru, Bucuresti, 63 - 47.23 - EL
8. Buhai Andrii, Stefanestii de Jos, 26 - 46.69 - E
9. Balan Mihai, Ploiesti, 86 - 42.5 - E
10. Soare Valentin, Valenii de Munte, 33 - 41.79 - EW
11. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 84 - 41.64 - ED
12. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 34 - 41.29 - E
13. Lotokha Sergey, Odesa, 1453 - 41.2 - E
14. Corbu Darius, Valenii de Munte, 40 - 40.21 - E
15. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 680 - 39.73 - E
16. Gheorghe Nicolae, Bucuresti, 64 - 39.6 - E
17. Ciuca Dan, Pitesti, 232 - 39.53 - EW
18. Rosioara Razvan, Alexandria, 226 - 39.51 - E
19. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 221 - 39.18 - E
20. Dragomir Iuliu Florin, Turnu Magurele, 191 - 39.15 - E
21. Pavunev Dan, Bucuresti, 331 - 38.48 - E
22. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 80 - 38.3 - E
23. Tomer Hadar, Sofia, 1154 - 37.95 - E
24. Pizlaru Ionel, Focsani, 512 - 37.84 - E
25. Istrate Cristian, Bucuresti, 52 - 37.77 - EW
26. Puiu Dragos, Urlati, 523 - 37.4 - E
27. Voin Doru, Bucuresti, 126 - 37.33 - EW
28. Moise Bianca, Ploiesti, 2130 - 37 - EF
29. Pandele Ionel, Giurgiu, 1071 - 36.63 - EW
30. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 208 - 36.6 - E
31. Baceanu Constantin, Buzau, 1286 - 36.5 - E
32. Boroleanu Robert, Bucuresti, 524 - 36.18 - E
33. Golubev Aleksey, Odesa, 1564 - 36.05 - E
34. Baicu Claudiu, Bucuresti, 273 - 35.51 - E
35. Ene Dragos, Ploiesti, 575 - 35.08 - E
36. Baican Alexandru, Bucuresti, 265 - 34.25 - EL
37. Nicula Florin, Constanta, 336 - 34.03 - EW
38. Ilie Octavian Marius, Brasov, 153 - 33.48 - E
39. Ionescu Vlad, Buzau, 1681 - 33.4 - E
40. Dimache Maria, Brasov, 89 - 33.26 - EF
41. Gheorghita Vasile, Buzau, 161 - 33 - E
42. Matsumoto Paul, Brasov, 174 - 33 - E
43. Zavricescu George, Curtea de Arges, 284 - 30.04 - OW
44. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 154 - 29.48 - OW
45. Bratescu Adrian, Targoviste, 207 - 28.44 - OW
46. Brunshtein Yonathan , Israel, 5021 - 0
47. Brunshtein Yehudit, Israel, 5022 - 0
48. Tal Assaraf, Israel, 5023 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Badea Ionut, Bucuresti, 633 - 47.13 - EL
2. Constantinescu Marius, Bucuresti, 5024 - 35.2 - E
3. Catana Claudiu, Bucuresti, 73 - 37.19 - E
Inscrieri Open (26-Aug-23) - 08:56:51 - v5.3 / cls_2023-aug
1. Sursilov Constantin, Bucuresti, 92 - 32.52 - O
2. Panait Genu, Teisani, 615 - 31.83 - O
3. Lovin Eusebiu, Comanesti, 222 - 31.78 - OW
4. Trocan Nicolae, Mioveni, 98 - 31.5 - OW
5. Marian Bogdan, Ploiesti, 139 - 31.45 - OW
6. Sorescu Mircea, Paulesti, 205 - 31.17 - OW
7. Enache Ciprian, Ploiesti, 137 - 30.74 - O
8. Loghin Florin, Brasov, 136 - 30.58 - O
9. Lita Gabriel, Bucuresti, 113 - 30.52 - O
10. Gagiu Remus, Pitesti, 177 - 30.07 - O
11. Plaiasu Ion, Plopeni, 190 - 29.59 - O
12. Alexandru Marius, Bucuresti, 125 - 29.51 - O
13. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 415 - 29.47 - O
14. Socaci Sorin, Panciu, 250 - 29.28 - OW
15. Brulea Petre, Paulesti, 289 - 28.81 - OW
16. Botoc Ovidiu, Paulesti, 332 - 28.74 - O
17. Holban Dumitru, Buzau, 788 - 28.26 - O
18. Codreanu Laurentiu, Buzau, 438 - 27.89 - O
19. Dumitru George, Targoviste, 179 - 27.47 - O
20. Badea Stefan, Targoviste, 584 - 27.4 - O
21. Matei Mircea, Targoviste, 277 - 27.16 - OW
22. Burcea Daniel, Bucuresti, 195 - 27.02 - O
23. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 274 - 26.93 - O
24. Constantin Gabriela, Bucuresti, 845 - 26.93 - OFD
25. Moca Vasile, Bucuresti, 760 - 26.78 - O
26. Acriva Marian, Mizil, 275 - 26.67 - O
27. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 477 - 26.02 - O
28. Grumeza Lucian, Bucuresti, 340 - 25.97 - O
29. Radu Liviu, Bucov, 518 - 25.39 - O
30. Anghel Liviu, Ploiesti, 598 - 25.38 - O
31. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 321 - 25.32 - O
32. Stoica Mihai, Mioveni, 368 - 25.31 - OW
33. Constantin Cristina, Bucuresti, 263 - 25.28 - OF
34. Bacain Mitica, Faurei, 376 - 25.05 - O
35. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 315 - 24.84 - O
36. Marinescu Nelu, Targoviste, 290 - 24.61 - O
37. Toma David, Bucuresti, 596 - 24.53 - O
38. Georgescu Florin, Bucuresti, 384 - 23.69 - OW
39. Anghel George, Dragomiresti DB, 1167 - 23.4 - O
40. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 1334 - 23.4 - OF
41. Barbatel Eduard, Ploiesti, 1370 - 23.37 - O
42. Bunea Adrian, Baicoi, 701 - 22.78 - O
43. Popa Gelu, Focsani, 342 - 22.49 - O
44. Constantin Daniel, Filipestii de Targ, 997 - 22.1 - O
45. Banu Dan, Ploiesti, 318 - 21.78 - O
46. Busnatu Radu Andrei, Bucuresti, 505 - 21.73 - O
47. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 905 - 21.63 - OW
48. Dinu Adrian, Darmanesti, 351 - 21.43 - O
49. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 390 - 21.22 - O
50. Munteanu Ion, Brasov, 1483 - 21.17 - O
51. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1002 - 20.98 - O
52. Stir Andrei, Baicoi, 1391 - 20.53 - O
53. Rusea Gheorghe, Breaza, 902 - 19.48 - A
54. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, 860 - 18.43 - A
55. Necsoiu Georgiana, Videle, 574 - 18.19 - AF
56. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 391 - 18.14 - AW
57. Dimache Marian, Braila, 793 - 16.61 - A
58. Teodoru Matei, Buzau, 3088 - 15.9 - A
59. Berceanu Alexandru, Ploiesti, 2890 - 15 - A
60. Teodoru Pavel, Buzau, 3352 - 12.1 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Mihu Florin, Mioveni, 202 - 26.42 - OW
2. Baciu Stefan, Mioveni, 279 - 25.23 - OW
3. Popescu Eugen, Bucuresti, 101 - 31.91 - O
4. Mihalcea Stefan Tiberiu, Bucuresti, 400 - 20 - O
5. Rusu Andrei, Strejnicu, 2663 - 11.8 - A
6. Voicu Ovidiu, Strejnicu, 790 - 22.28 - O
Inscrieri Avansati (27-Aug-23) - 08:57:59 - v5.3 / cls_2023-aug
1. Balanescu Boby, Ploiesti, 1747 - 19.4 - A
2. Stanila Eugen, Faurei, 515 - 19.3 - A
3. Petculescu Giani, Ploiesti, 372 - 19.13 - A
4. Dumitru Florin, Slobozia, 480 - 19 - A
5. Albescu Constantin Ionut, Bucuresti, 705 - 18.7 - A
6. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 578 - 18.58 - A
7. Minca Gabriel, Videle, 711 - 18.44 - A
8. Dascalu Cristian, Bucuresti, 671 - 18.29 - A
9. Minca Liviu, Videle, 548 - 18.07 - A
10. Hanu Viorel, Moreni, 1003 - 17.34 - A
11. Grigore Dumitru Valentin, Ramnicu Sarat, 1500 - 17.3 - A
12. Oancea Vasile, Buzau, 949 - 17.28 - A
13. Dragos Matei, Brasov, 1405 - 17.13 - A
14. Radu Ciprian, Brasov, 774 - 16.84 - A
15. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 460 - 16.55 - A
16. Ianovici Florin, Brasov, 618 - 16.55 - A
17. Fusca Georgian, Targoviste, 475 - 16.01 - A
18. Adam Florin, Targoviste, 1141 - 15.93 - AW
19. Ionescu Cristian, Ulmi, 1034 - 15.57 - A
20. Traneci Andrei Valentin, Bucuresti, 827 - 15.52 - A
21. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 572 - 15.48 - A
22. Cocan Mircea, Bucuresti, 542 - 15.1 - A
23. Stanciu Constantin, Brasov, 502 - 15 - AW
24. Stefurac Marius, Ploiesti, 5002 - 15 - A
25. Arimia Constantin, Azuga, 1103 - 14.92 - A
26. Babes Razvan, Brasov, 1143 - 14.77 - A
27. Cojocaru Nicusor, Brasov, 672 - 14.63 - A
28. Caranfilian Migo, Bucuresti, 637 - 14.43 - AW
29. Magura Larian, Constanta, 884 - 14.39 - A
30. Souca Liviu, Bucuresti, 1012 - 14.04 - A
31. Parlog Florin, Bucuresti, 940 - 13.91 - A
32. Cristescu Cristian, Bucuresti, 569 - 13.89 - AW
33. Apostoaiei Andrei, Bucuresti, 5003 - 13.6 - A
34. Magura Casian, Constanta, 880 - 13.54 - A
35. Toric Constantin, Bucuresti, 1053 - 13.53 - A
36. Teodorescu Maria, Ramnicu Sarat, 1894 - 13.53 - AF
37. Vasilescu Florin, Ploiesti, 1254 - 13.35 - A
38. Ionescu Cristi, Ploiesti, 1647 - 13.2 - A
39. Toader Petru, Bragadiru, 736 - 13.18 - AW
40. Gologan Sorin Gabriel, Faurei, 1111 - 13.17 - A
41. Gaman Alin, Marginenii de Jos, 1139 - 12.66 - A
42. Luca Ioan, Bucuresti, 1520 - 11.53 - A
43. Balaban Daniel, Bucuresti, 1729 - 11.53 - A
44. Vilcu Dragos, Bucuresti, 1868 - 11.5 - A
45. Cuciureanu Daniel, Ploiesti, 910 - 11.39 - A
46. Popa Robert, Targoviste, 881 - 11.08 - A
47. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1805 - 10.03 - AW
48. Dumitru Cristian, Bucuresti, 1220 - 10 - A
49. Andreescu Liviu, Urlati, 2675 - 10 - A
50. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1369 - 9.05 - H
51. Soarice Danut, Faurei, 1089 - 8.98 - H
Inscrieri Hobby (27-Aug-23) - 08:58:50 - v5.3 / cls_2023-aug
1. Khashan Salem, Bucuresti, 1567 - 9.6 - H
2. Moise Viorel, Braila, 1035 - 9.57 - HW
3. Caranfilian Eduard, Bucuresti, 916 - 9.48 - H
4. Bobe Ionel, Faurei, 2015 - 8.93 - H
5. Oprea Ramona, Brasov, 1124 - 8.54 - HF
6. Ionita Mihai, Lipanesti, 2623 - 8.45 - H
7. Constantin Valentin, Ploiesti, 1292 - 8.39 - H
8. Ionita Alexandru, Ploiesti, 1533 - 8.37 - H
9. Tilica Gabriel, Targoviste, 2696 - 8.05 - H
10. Stanciu Costin, Urlati, 2877 - 7.6 - H
11. Toma Adrian, Bucuresti, 1087 - 7.13 - H
12. Thomas William Knobel, Bucuresti, 1441 - 6.59 - H
13. Baicu Andrei, Sinaia, 1865 - 6.28 - H
14. Chichernea Paul, Bucuresti, 3197 - 6.1 - H
15. Gurau Dan, Urlati, 3097 - 6 - H
16. Luca Robert, Urlati, 3098 - 6 - H
17. Dobrica Marius, Videle, 1519 - 5.9 - H
18. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1675 - 5.46 - H
19. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 2132 - 5.43 - H
20. Cojocaru Dragos Ioan, Cocorastii Grind, 3673 - 5.4 - H
21. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1472 - 5.31 - H
22. Ilie Razvan, Ploiesti, 2712 - 5 - H
23. Vrasti Ioan, Ploiesti, 3376 - 5 - HJ
24. Stancu Gheorghe, Brazi, 2270 - 4.73 - H
25. Radulescu Dan, Bucuresti, 1804 - 4.7 - H
26. Stanciu Mugur, Videle, 2724 - 4.6 - H
27. Radu Eric, Brasov, 3416 - 4.3 - H
28. Grigore Catalin, Cocorastii Mislii, 3958 - 4.3 - H
29. Ene Daniel, Ploiesti, 2415 - 4.27 - H
30. Radu Albert, Brasov, 3434 - 4.2 - H
31. Leaua Fabian, Ramnicu Sarat, 3435 - 4.2 - H
32. Babes Robin, Brasov, 3457 - 4.1 - H
33. Dumitrache Daniel, Sinaia, 2760 - 4 - H
34. Ionita Daniel, Ploiesti, 2833 - 4 - H
35. Radulescu Catalin, Ploiesti, 2968 - 4 - H
36. Gheorghe Radu Andrei, Ploiesti, 3283 - 4 - H
37. Constantin Alexandru, Filipestii de Targ, 5001 - 0
38. Petre Stefan, Urlati, 5002 - 0
39. Mihailescu Marian, Urlati, 5003 - 0
40. Mladin Stefan, Valenii de Munte, 5004 - 0
41. Stanciu Viorel, Ploiesti, 5005 - 0
42. Teodor Adam, Buzau, 5006 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Ciobanu Alex, Urlati, 3992 - 4.2 - H
Comentariu
organizator principal- 25.iun.2019
- 2998
- Ploiești
- 50
Likes given: 2895Likes received: 2460
ACTUALIZARE INSCRIERI - 20.08.2023 - prima pagina - post #2
SUPLIMENTARE 20 MESE
Inscrieri Elite 54 locuri (26-Aug-23) - 16:34:41 - v5.3 / cls_2023-aug
1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 5 - 56.38 - E
2. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 31 - 53.23 - EL
3. Petrescu Liviu, Pitesti, 72 - 53.05 - EW
4. Gheorghe Dragos, Ploiesti, 171 - 50.69 - E
5. Nicoara Ovidiu, Curtea de Arges, 468 - 49.6 - E
6. Retegan Cosmin, Ploiesti, 16 - 47.85 - E
7. Galos Alexandru, Bucuresti, 63 - 47.23 - EL
8. Badea Ionut, Bucuresti, 633 - 47.13 - EL
9. Buhai Andrii, Stefanestii de Jos, 26 - 46.69 - E
10. Balan Mihai, Ploiesti, 86 - 42.5 - E
11. Soare Valentin, Valenii de Munte, 33 - 41.79 - EW
12. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 84 - 41.64 - ED
13. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 34 - 41.29 - E
14. Lotokha Sergey, Odesa, 1453 - 41.2 - E
15. Corbu Darius, Valenii de Munte, 40 - 40.21 - E
16. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 680 - 39.73 - E
17. Gheorghe Nicolae, Bucuresti, 64 - 39.6 - E
18. Ciuca Dan, Pitesti, 232 - 39.53 - EW
19. Rosioara Razvan, Alexandria, 226 - 39.51 - E
20. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 221 - 39.18 - E
21. Dragomir Iuliu Florin, Turnu Magurele, 191 - 39.15 - E
22. Pavunev Dan, Bucuresti, 331 - 38.48 - E
23. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 80 - 38.3 - E
24. Tomer Hadar, Sofia, 1154 - 37.95 - E
25. Pizlaru Ionel, Focsani, 512 - 37.84 - E
26. Istrate Cristian, Bucuresti, 52 - 37.77 - EW
27. Puiu Dragos, Urlati, 523 - 37.4 - E
28. Voin Doru, Bucuresti, 126 - 37.33 - EW
29. Catana Claudiu, Bucuresti, 73 - 37.19 - E
30. Moise Bianca, Ploiesti, 2130 - 37 - EF
31. Pandele Ionel, Giurgiu, 1071 - 36.63 - EW
32. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 208 - 36.6 - E
33. Baceanu Constantin, Buzau, 1286 - 36.5 - E
34. Boroleanu Robert, Bucuresti, 524 - 36.18 - E
35. Golubev Aleksey, Odesa, 1564 - 36.05 - E
36. Baicu Claudiu, Bucuresti, 273 - 35.51 - E
37. Constantinescu Marius, Bucuresti, 5024 - 35.2 - E
38. Ene Dragos, Ploiesti, 575 - 35.08 - E
39. Baican Alexandru, Bucuresti, 265 - 34.25 - EL
40. Nicula Florin, Constanta, 336 - 34.03 - EW
41. Ilie Octavian Marius, Brasov, 153 - 33.48 - E
42. Ionescu Vlad, Buzau, 1681 - 33.4 - E
43. Dimache Maria, Brasov, 89 - 33.26 - EF
44. Gheorghita Vasile, Buzau, 161 - 33 - E
45. Matsumoto Paul, Brasov, 174 - 33 - E
46. Zavricescu George, Curtea de Arges, 284 - 30.04 - OW
47. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 154 - 29.48 - OW
48. Bratescu Adrian, Targoviste, 207 - 28.44 - OW
49. Brunshtein Yonathan , Israel, 5021 - 0
50. Brunshtein Yehudit, Israel, 5022 - 0
51. Tal Assaraf, Israel, 5023 - 0
52. Tomer Almog, Israel, 5025 - 0
Inscrieri Open 66 locuri (26-Aug-23) - 16:25:12 - v5.3 / cls_2023-aug
1. Sursilov Constantin, Bucuresti, 92 - 32.52 - O
2. Popescu Eugen, Bucuresti, 101 - 31.91 - O
3. Panait Genu, Teisani, 615 - 31.83 - O
4. Lovin Eusebiu, Comanesti, 222 - 31.78 - OW
5. Trocan Nicolae, Mioveni, 98 - 31.5 - OW
6. Marian Bogdan, Ploiesti, 139 - 31.45 - OW
7. Sorescu Mircea, Paulesti, 205 - 31.17 - OW
8. Enache Ciprian, Ploiesti, 137 - 30.74 - O
9. Loghin Florin, Brasov, 136 - 30.58 - O
10. Lita Gabriel, Bucuresti, 113 - 30.52 - O
11. Gagiu Remus, Pitesti, 177 - 30.07 - O
12. Plaiasu Ion, Plopeni, 190 - 29.59 - O
13. Alexandru Marius, Bucuresti, 125 - 29.51 - O
14. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 415 - 29.47 - O
15. Socaci Sorin, Panciu, 250 - 29.28 - OW
16. Brulea Petre, Paulesti, 289 - 28.81 - OW
17. Botoc Ovidiu, Paulesti, 332 - 28.74 - O
18. Holban Dumitru, Buzau, 788 - 28.26 - O
19. Codreanu Laurentiu, Buzau, 438 - 27.89 - O
20. Dumitru George, Targoviste, 179 - 27.47 - O
21. Badea Stefan, Targoviste, 584 - 27.4 - O
22. Matei Mircea, Targoviste, 277 - 27.16 - OW
23. Burcea Daniel, Bucuresti, 195 - 27.02 - O
24. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 274 - 26.93 - O
25. Constantin Gabriela, Bucuresti, 845 - 26.93 - OFD
26. Moca Vasile, Bucuresti, 760 - 26.78 - O
27. Acriva Marian, Mizil, 275 - 26.67 - O
28. Mihu Florin, Mioveni, 202 - 26.42 - OW
29. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 477 - 26.02 - O
30. Grumeza Lucian, Bucuresti, 340 - 25.97 - O
31. Radu Liviu, Bucov, 518 - 25.39 - O
32. Anghel Liviu, Ploiesti, 598 - 25.38 - O
33. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 321 - 25.32 - O
34. Stoica Mihai, Mioveni, 368 - 25.31 - OW
35. Constantin Cristina, Bucuresti, 263 - 25.28 - OF
36. Baciu Stefan, Mioveni, 279 - 25.23 - OW
37. Bacain Mitica, Faurei, 376 - 25.05 - O
38. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 315 - 24.84 - O
39. Marinescu Nelu, Targoviste, 290 - 24.61 - O
40. Toma David, Bucuresti, 596 - 24.53 - O
41. Georgescu Florin, Bucuresti, 384 - 23.69 - OW
42. Anghel George, Dragomiresti DB, 1167 - 23.4 - O
43. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 1334 - 23.4 - OF
44. Barbatel Eduard, Ploiesti, 1370 - 23.37 - O
45. Bunea Adrian, Baicoi, 701 - 22.78 - O
46. Popa Gelu, Focsani, 342 - 22.49 - O
47. Voicu Ovidiu, Strejnicu, 790 - 22.28 - O
48. Constantin Daniel, Filipestii de Targ, 997 - 22.1 - O
49. Banu Dan, Ploiesti, 318 - 21.78 - O
50. Busnatu Radu Andrei, Bucuresti, 505 - 21.73 - O
51. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 905 - 21.63 - OW
52. Dinu Adrian, Darmanesti, 351 - 21.43 - O
53. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 390 - 21.22 - O
54. Munteanu Ion, Brasov, 1483 - 21.17 - O
55. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1002 - 20.98 - O
56. Stir Andrei, Baicoi, 1391 - 20.53 - O
57. Mihalcea Stefan Tiberiu, Bucuresti, 400 - 20 - O
58. Rusea Gheorghe, Breaza, 902 - 19.48 - A
59. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, 860 - 18.43 - A
60. Necsoiu Georgiana, Videle, 574 - 18.19 - AF
61. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 391 - 18.14 - AW
62. Dimache Marian, Braila, 793 - 16.61 - A
63. Teodoru Matei, Buzau, 3088 - 15.9 - A
64. Berceanu Alexandru, Ploiesti, 2890 - 15 - A
65. Teodoru Pavel, Buzau, 3352 - 12.1 - A
66. Rusu Andrei, Strejnicu, 2663 - 11.8 - A
Inscrieri Avansati 72 locuri (27-Aug-23) - 16:27:50 - v5.3 / cls_2023-aug
1. Balanescu Boby, Ploiesti, 1747 - 19.4 - A
2. Stanila Eugen, Faurei, 515 - 19.3 - A
3. Petculescu Giani, Ploiesti, 372 - 19.13 - A
4. Dumitru Florin, Slobozia, 480 - 19 - A
5. Albescu Constantin Ionut, Bucuresti, 705 - 18.7 - A
6. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 578 - 18.58 - A
7. Minca Gabriel, Videle, 711 - 18.44 - A
8. Dascalu Cristian, Bucuresti, 671 - 18.29 - A
9. Minca Liviu, Videle, 548 - 18.07 - A
10. Hanu Viorel, Moreni, 1003 - 17.34 - A
11. Grigore Dumitru Valentin, Ramnicu Sarat, 1500 - 17.3 - A
12. Oancea Vasile, Buzau, 949 - 17.28 - A
13. Dragos Matei, Brasov, 1405 - 17.13 - A
14. Radu Ciprian, Brasov, 774 - 16.84 - A
15. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 460 - 16.55 - A
16. Ianovici Florin, Brasov, 618 - 16.55 - A
17. Fusca Georgian, Targoviste, 475 - 16.01 - A
18. Adam Florin, Targoviste, 1141 - 15.93 - AW
19. Ionescu Cristian, Ulmi, 1034 - 15.57 - A
20. Traneci Andrei Valentin, Bucuresti, 827 - 15.52 - A
21. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 572 - 15.48 - A
22. Cocan Mircea, Bucuresti, 542 - 15.1 - A
23. Stanciu Constantin, Brasov, 502 - 15 - AW
24. Stefurac Marius, Ploiesti, 5002 - 15 - A
25. Arimia Constantin, Azuga, 1103 - 14.92 - A
26. Babes Razvan, Brasov, 1143 - 14.77 - A
27. Cojocaru Nicusor, Brasov, 672 - 14.63 - A
28. Caranfilian Migo, Bucuresti, 637 - 14.43 - AW
29. Magura Larian, Constanta, 884 - 14.39 - A
30. Souca Liviu, Bucuresti, 1012 - 14.04 - A
31. Parlog Florin, Bucuresti, 940 - 13.91 - A
32. Cristescu Cristian, Bucuresti, 569 - 13.89 - AW
33. Apostoaiei Andrei, Bucuresti, 5003 - 13.6 - A
34. Magura Casian, Constanta, 880 - 13.54 - A
35. Toric Constantin, Bucuresti, 1053 - 13.53 - A
36. Teodorescu Maria, Ramnicu Sarat, 1894 - 13.53 - AF
37. Vasilescu Florin, Ploiesti, 1254 - 13.35 - A
38. Ionescu Cristi, Ploiesti, 1647 - 13.2 - A
39. Toader Petru, Bragadiru, 736 - 13.18 - AW
40. Gologan Sorin Gabriel, Faurei, 1111 - 13.17 - A
41. Gaman Alin, Marginenii de Jos, 1139 - 12.66 - A
42. Luca Ioan, Bucuresti, 1520 - 11.53 - A
43. Balaban Daniel, Bucuresti, 1729 - 11.53 - A
44. Vilcu Dragos, Bucuresti, 1868 - 11.5 - A
45. Cuciureanu Daniel, Ploiesti, 910 - 11.39 - A
46. Popa Robert, Targoviste, 881 - 11.08 - A
47. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1805 - 10.03 - AW
48. Dumitru Cristian, Bucuresti, 1220 - 10 - A
49. Andreescu Liviu, Urlati, 2675 - 10 - A
50. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1369 - 9.05 - H
51. Soarice Danut, Faurei, 1089 - 8.98 - H
Inscrieri Hobby 48 locuri (27-Aug-23) - 16:28:09 - v5.3 / cls_2023-aug
1. Khashan Salem, Bucuresti, 1567 - 9.6 - H
2. Moise Viorel, Braila, 1035 - 9.57 - HW
3. Caranfilian Eduard, Bucuresti, 916 - 9.48 - H
4. Bobe Ionel, Faurei, 2015 - 8.93 - H
5. Oprea Ramona, Brasov, 1124 - 8.54 - HF
6. Ionita Mihai, Lipanesti, 2623 - 8.45 - H
7. Constantin Valentin, Ploiesti, 1292 - 8.39 - H
8. Ionita Alexandru, Ploiesti, 1533 - 8.37 - H
9. Tilica Gabriel, Targoviste, 2696 - 8.05 - H
10. Stanciu Costin, Urlati, 2877 - 7.6 - H
11. Toma Adrian, Bucuresti, 1087 - 7.13 - H
12. Thomas William Knobel, Bucuresti, 1441 - 6.59 - H
13. Baicu Andrei, Sinaia, 1865 - 6.28 - H
14. Chichernea Paul, Bucuresti, 3197 - 6.1 - H
15. Gurau Dan, Urlati, 3097 - 6 - H
16. Luca Robert, Urlati, 3098 - 6 - H
17. Dobrica Marius, Videle, 1519 - 5.9 - H
18. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1675 - 5.46 - H
19. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 2132 - 5.43 - H
20. Cojocaru Dragos Ioan, Cocorastii Grind, 3673 - 5.4 - H
21. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1472 - 5.31 - H
22. Ilie Razvan, Ploiesti, 2712 - 5 - H
23. Vrasti Ioan, Ploiesti, 3376 - 5 - HJ
24. Stancu Gheorghe, Brazi, 2270 - 4.73 - H
25. Radulescu Dan, Bucuresti, 1804 - 4.7 - H
26. Stanciu Mugur, Videle, 2724 - 4.6 - H
27. Radu Eric, Brasov, 3416 - 4.3 - H
28. Grigore Catalin, Cocorastii Mislii, 3958 - 4.3 - H
29. Ene Daniel, Ploiesti, 2415 - 4.27 - H
30. Radu Albert, Brasov, 3434 - 4.2 - H
31. Leaua Fabian, Ramnicu Sarat, 3435 - 4.2 - H
32. Ciobanu Alex, Urlati, 3992 - 4.2 - H
33. Babes Robin, Brasov, 3457 - 4.1 - H
34. Dumitrache Daniel, Sinaia, 2760 - 4 - H
35. Ionita Daniel, Ploiesti, 2833 - 4 - H
36. Radulescu Catalin, Ploiesti, 2968 - 4 - H
37. Gheorghe Radu Andrei, Ploiesti, 3283 - 4 - H
38. Constantin Alexandru, Filipestii de Targ, 5001 - 0
39. Petre Stefan, Urlati, 5002 - 0
40. Mihailescu Marian, Urlati, 5003 - 0
41. Mladin Stefan, Valenii de Munte, 5004 - 0
42. Stanciu Viorel, Ploiesti, 5005 - 0
43. Teodor Adam, Buzau, 5006 - 0
- Aprecieri 1
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 14:41.Procesare...X
Comentariu