Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Oras Urlati - Trofeul PRAHOVEAN "Paleta de la Bloc" - Etapa a III-a - 26 / 27 August 2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • aaa... te rog sa ierti provincia , "maiestre" Cornelus , nu mi-am dat seama ca esti "baiat" de Bucale ... ei , ce sa-i faci , noi astia de pe la "tara" suntem mai directi , nu asa unsi cu toate "alifiile" cum esti mata si mereu pe langa subiect "hai sa ma bag si eu in seama" , am mai spus - lumea voerbeste de mere , iar dumneata intri in vorba despre capsunele
    PS . la cat de versat esti mata , puteai sa-ti dai seama ca la inceputul anilor '80 , Andrei Filimon nu avea cum sa joace tenis .. probabil era doar in "proiect"

    Comentariu


    • Tot nu am lamurit daca dl. FlorinBN a vazut sau nu calificari la o competitie pe echipe.
      Va rog sa ma ajutati cu rezolvarea acestei dileme!

      Sent from my SM-G975F using Tapatalk

      Comentariu


      • Vreo cateva ... si am vazut ca tricolorii nostri cam stau acasa in ultimii multi ani ... daca nu este vorba despre fotbal, nu luati in seama comentariul
        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • Multumesc pentru raspuns! Edificator

          Sent from my SM-G975F using Tapatalk

          Comentariu


          • Postat în original de sasatl Vezi post
            aaa... te rog sa ierti provincia , "maiestre" Cornelus , nu mi-am dat seama ca esti "baiat" de Bucale ... ei , ce sa-i faci , noi astia de pe la "tara" suntem mai directi , nu asa unsi cu toate "alifiile" cum esti mata si mereu pe langa subiect "hai sa ma bag si eu in seama" , am mai spus - lumea voerbeste de mere , iar dumneata intri in vorba despre capsunele
            PS . la cat de versat esti mata , puteai sa-ti dai seama ca la inceputul anilor '80 , Andrei Filimon nu avea cum sa joace tenis .. probabil era doar in "proiect"
            Ramai la noi....doua fotografii de la genunchi in jos te vor ajuta....Multumesc pentru diminutivul Cornelus....de la strabunica din Nasaud nimeni nu mi-a mai spus asa....plecaciuni si ai grija de"matale"glumele sunt depasite!!!!!!!!!!

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X