Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

DHS NEO Hurricane 3

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • DHS NEO Hurricane 3

    Va salut. Din cei care folosesc DHS NEO Hurricane 3, a mai observat cineva (in afara de mine) o scadere (severa) a lipiciozitatii fetelor? Fata fiind luata de la dealer-ul oficial Romania...
    ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

  • #2
    ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

    Comentariu


    • #3
      Pentru exemplificare.... Iar la fata luata de de la dealer, nici vorba de asa ceva
      ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

      Comentariu


      • #4
        postati video ......

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Liuian Vezi post
          Va salut. Din cei care folosesc DHS NEO Hurricane 3, a mai observat cineva (in afara de mine) o scadere (severa) a lipiciozitatii fetelor? Fata fiind luata de la dealer-ul oficial Romania...
          Ma scuzați, dar din câte știu eu, DHS nu are dealer oficial in România, singurul reprezentat 9e care il cunosc eu pe Europa fiind tabletennis11.com.

          Sent from my SM-N986B using Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Interesant ce spuneti. Nu stiu de unde aveam eu mai dinainte informatia, (sau impresia) ca magazinul respectiv din Romania este dealer DHS, dar chiar vanzatorul, cand i-am spus ca vreau DHS 3 neo, mi-a spus: "Stiti ca noi suntem dealer DHS", zic: "da stiu" Mda, o sa incerc dhs 3 neo facut de Nittaku. Sper sa fie ok https://tenismasa.ro/nittaku--dhs---...aponia/659.htm.
            ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Guess Who Vezi post
              postati video ......
              Considerand-o o cauza pierduta, mi-am batut joc de ea (de față) am facut un experiment, dand-o cu lipici revolution pe topsheet, doua straturi. 😀 Am jucat cateva meciuri cu ea si inca e ok....
              ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

              Comentariu


              • #8
                Daca accesați site-ul https://www.dhs-tt.com/en/contacts, veți observa faptul ca datele de contact sunt ale tabletennis11.com.

                Sent from my SM-N986B using Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Liuian Vezi post

                  Considerand-o o cauza pierduta, mi-am batut joc de ea (de față) am facut un experiment, dand-o cu lipici revolution pe topsheet, doua straturi. 😀 Am jucat cateva meciuri cu ea si inca e ok....
                  Si eu am folosit booster ul revolution no3 pt a da hn pic de elasticitate topsheetului a diferite fete (d09, h3, super defense, etc) si nu sa întâmplat nimic rău... Doar trebuie lăsat sa se absoarbă bine

                  Sent from my SM-N986B using Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    despre ce vorbim aici ... adeziv pe topsheet ..... sau booster fiindca eu nu mai inteleg ........parca era vorba despre calitatea fetelor dhs neo 3 cumparate din ..... 🤔

                    Comentariu


                    • #11
                      Scuzele mele, acum ama văzut ca domnul a spus lipici... Cand a menționat revolution, mam dus cu gândul la booster, nicidecum la lipici...

                      Sent from my SM-N986B using Tapatalk

                      Comentariu


                      • #12
                        Vorbim despre ambele. Eu de lipici, Claudiu de booster. Ambele influenteaza topsheetul. Eu, neavand nimic de pierdut, am folosit o metoda experimentala mai radicala si neortodoxa, de a da feței ceea ce-i lipsea, lipiciozitatea. Acum agata! Nu mai spun la primele lovituri. Solutia asta ar trebui sa fie reversibila, adica oricand putand da jos lipiciul si, de ce nu, de a pune unul proaspat. Am jucat odata cu un nene, care avea imbracata paleta cu un balon, din alea care le umfli 😀....poate de la el mi-a venit ideea.
                        ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de Liuian Vezi post
                          Vorbim despre ambele. Eu de lipici, Claudiu de booster. Ambele influenteaza topsheetul. Eu, neavand nimic de pierdut, am folosit o metoda experimentala mai radicala si neortodoxa, de a da feței ceea ce-i lipsea, lipiciozitatea. Acum agata! Nu mai spun la primele lovituri. Solutia asta ar trebui sa fie reversibila, adica oricand putand da jos lipiciul si, de ce nu, de a pune unul proaspat. Am jucat odata cu un nene, care avea imbracata paleta cu un balon, din alea care le umfli 😀....poate de la el mi-a venit ideea.
                          Cel mai tare post de multa vreme....
                          Revenind la ale noastre, din experienta va spun ca fetele chinezesti oscileaza la lipiciozitate. Nu conteaza neaparat dealerul atat timp cat acestea sunt originale sa zicem(Magazinul sa detina certificat DHS de revanzare).

                          Saptamana trecuta mi-au ajuns o pereche huricane 3 neo neagra 41 grade si huricane 3 neo 37 grade
                          Dupa boostare cu revolution 3 pe burete fata neagra parca nu mai are lipiciozitatea initiala. In schimb am setul vechi de fete h3neo care dupa un an si ceva de joc ridica si tin cateva secunde mingea.
                          Recomand un tratament simplu pentru topsheet in situatia scaderii bruste a lipiciozitatii, ulei de eucalipt. Trebuie aplicat atent, cam 8 picaturi peste tot topsheetul, intinse repede pentru ca eucaliptul este volatil. fata isi va schimba culoarea pentru cateva minute, va aparea o tenta albicioasa. dupa 1-2 ore se curata fata cu sprayul din dotare si se pun foliile de protectie. Va ridica si tine mingea cateva secunde bune.
                          FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                          Comentariu


                          • #14
                            A existat vreo diferenta de pret la cele de 41 fata de cele de 37 grade?
                            ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de Liuian Vezi post
                              A existat vreo diferenta de pret la cele de 41 fata de cele de 37 grade?
                              Da, a fost mai scumpa cea de 37
                              FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X