Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Taraba lu' Moș Costache - soft-uri, materiale, lemne.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • La cum stiu ca arata lemnele IF ZLC si ZLF...la pretul de 410 lei e un adevarat chilipir. Ma mir ca inca mai sunt la vanzare, lemnele din gama IF fiind niste lemne exceptionale
    Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
    Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
    Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

    Comentariu


    • 1. Butterfly Timo Boll ZLF FL, 90g, lacuit, o atingere fina pe cant (se observa foarte greu, nu am facut fotografie pt ca nu am reusit sa o surprind) - 480 lei - Retras momentan de la vanzare



      2. Innerforce ZLF ST, 85g, lacuit fin, cateva atingeri fine pe cant - 410 lei



      3. Innerforce ZLC ST, 87g, lacuit fin, cateva urme lasate de smirghel in urma inalturarii surplusului de lac, o atingere minora pe cant, abia sesizabila. - 410 lei


      [ur


      4. 729 Friendship 804 rosu 2.0mm, 150/157, topsheet in stare f buna, burete impecabil. - 50 lei



      5. Globe 999 Blue Sponge black max 41 grade duritate, patrata - 110 lei

      6. Yasaka RAKZA7 PO (zimti scurti/sandwich), negru, 2.0, taiata pe Nittaku Violin, 157/150, impecabila - 50 lei.


      Preturile sunt usor negociabile, transportul prin posta romana fiind inclus in pret, doar in cazul platii prin virament bancar.

      Comentariu


      • Valabil!

        Comentariu


        • 1. Butterfly Timo Boll ZLF FL, 90g, lacuit, o atingere fina pe cant (se observa foarte greu, nu am facut fotografie pt ca nu am reusit sa o surprind) - 480 lei - Retras momentan de la vanzare



          2. Innerforce ZLF ST, 85g, lacuit fin, cateva atingeri fine pe cant - 410 lei



          3. 729 Friendship 804 rosu 2.0mm, 150/157, topsheet in stare f buna, burete impecabil. - 50 lei



          4. Globe 999 Blue Sponge black max 41 grade duritate, patrata - 110 lei




          Preturile sunt usor negociabile, transportul prin posta romana fiind inclus in pret, doar in cazul platii prin virament bancar.

          Comentariu


          • Valabil in continuare BTY Innerforce ZLF si Globe 999 blue sponge.

            - - - Actualizat - - -

            1. Butterfly Timo Boll ZLF FL, 90g, lacuit, o atingere fina pe cant (se observa foarte greu, nu am facut fotografie pt ca nu am reusit sa o surprind) - 480 lei - Retras momentan de la vanzare



            2. Innerforce ZLF ST, 85g, lacuit fin, cateva atingeri fine pe cant - 410 lei



            3. 729 Friendship 804 rosu 2.0mm, 150/157, topsheet in stare f buna, burete impecabil. - 50 lei



            4. Globe 999 Blue Sponge black max 41 grade duritate, patrata - 110 lei

            5. Andro Hexer HD negru, patrat, grosime 2.1mm - 120 lei

            6. Tibhar Evolution MX-P, rosu, aprox. 162/157 (taiata pe un dhs ce are dimensiuni oversize), max, jucata aproximativ 2 ore, impecabila - 120 lei




            Preturile sunt usor negociabile, transportul prin posta romana fiind inclus in pret, doar in cazul platii prin virament bancar.

            Comentariu


            • 1. Butterfly Timo Boll ZLF FL, 90g, lacuit, o atingere fina pe cant (se observa foarte greu, nu am facut fotografie pt ca nu am reusit sa o surprind) - 480 lei - Retras momentan de la vanzare



              2. Innerforce ZLF ST, 85g, lacuit fin, cateva atingeri fine pe cant - 410 lei



              3. 729 Friendship 804 rosu 2.0mm, 150/157, topsheet in stare f buna, burete impecabil. - 50 lei



              4. Globe 999 Blue Sponge black max 41 grade duritate, patrata - 110 lei

              5. Andro Hexer HD negru, aprox. 162/157, max, jucata aproximativ 10 min, impecabila - 120lei

              Preturile sunt usor negociabile, transportul prin posta romana fiind inclus in pret, doar in cazul platii prin virament bancar.

              Comentariu


              • Am adaugat produse noi si fotografii pentru toate materialele.


                1. Butterfly Timo Boll ZLF FL, 90g, lacuit, o atingere fina pe cant (se observa foarte greu, nu am facut fotografie pt ca nu am reusit sa o surprind) - 480 lei - Retras momentan de la vanzare



                2. Innerforce ZLF ST, 85g, lacuit fin, cateva atingeri fine pe cant - 410 lei



                3. 729 Friendship 804 rosu 2.0mm, 150/157, topsheet in stare f buna, burete impecabil. - 50 lei



                4. Andro Hexer HD negru, aprox. 162/157, max, jucata aproximativ 10 min, impecabila - 120lei



                5. Andro Roxon 500 PRO, negru, 2.0mm 157/150, jucata aproximativ 10 ore - Fata nu este varianta comerciala (a se vedea mentiunea "Not for sale" de pe burete) - 100 lei



                Preturile sunt usor negociabile, transportul prin posta romana fiind inclus in pret, doar in cazul platii prin virament bancar.

                Comentariu


                • 1. Butterfly Timo Boll ZLF FL, 90g, lacuit, o atingere fina pe cant (se observa foarte greu, nu am facut fotografie pt ca nu am reusit sa o surprind) - 480 lei - Retras momentan de la vanzare



                  2. 729 Friendship 804 rosu 2.0mm, 150/157, topsheet in stare f buna, burete impecabil. - 50 lei



                  3. Andro Roxon 500 PRO, negru, 2.0mm 157/150, jucata aproximativ 10 ore - Fata nu este varianta comerciala (a se vedea mentiunea "Not for sale" de pe burete) - 100 lei



                  4. Globe 999 National Team Blue Sponge max neagra, duritate 41grade, 157/150, doar probata - 100 lei;

                  Preturile sunt usor negociabile, transportul prin posta romana fiind inclus in pret, doar in cazul platii prin virament bancar.

                  Comentariu


                  • Valabil!

                    Comentariu


                    • 1. 729 Friendship 804 rosu 2.0mm, 150/157, topsheet in stare f buna, burete impecabil. - 50 lei
                      Preturile sunt usor negociabile, transportul prin posta romana fiind inclus in pret, doar in cazul platii prin virament bancar.

                      Comentariu


                      • 1. Schimb Tenergy 05 2.mm negru in stare foarte buna (am sa postez fotografii daca sunt doritori) cu Tenergy 05 de 2.1mm (de preferat) sau 1.9 de culoare rosie, in stare foarte buna. Ofer diferenta dupa caz!
                        Pentru ofertele de schimb, aștept fotografii clare, la lumina naturala, din care sa reiasă clar starea topshetului si a buretelui.

                        Comentariu


                        • Salut,

                          Ma intereseaza pozele si, eventual, un pret. Merci.

                          Comentariu


                          • 1. Schimb Tenergy 05 2.mm negru in stare foarte buna (am sa postez fotografii daca sunt doritori) cu Tenergy 05 de 2.1mm (de preferat) sau 1.9 de culoare rosie, in stare foarte buna. Ofer diferenta dupa caz!
                            Pentru ofertele de schimb, aștept fotografii clare, la lumina naturala, din care sa reiasă clar starea topshetului si a buretelui.

                            2. Cumpar Tenergy 64 rosu, grosime preferabila 1.9 (daca nu se gaseste, merge si 2.1), in stare cat mai buna, sau patrat. Pentru o fata patrata sunt dispus sa ofer suma de 210 lei, cu transportul inclus. Pentru una SH, aștept fotografii clare, la lumina naturala, din care sa reiasă clar starea topshetului si a buretelui.

                            Comentariu


                            • Valabil în continuare

                              Trimis de pe al meu HTC One M8s folosind Tapatalk

                              Comentariu


                              • 1.Vand/schimb Tenergy 05 1.9.mm negru in stare foarte buna -> impecabil (uzura topsheet 5%, burete câteva ciupituri superficiale, am sa postez fotografii daca sunt doritori) cu Tenergy 64 de 2.1mm (de preferat) sau 1.9 de culoare neagra, in stare foarte buna/patrat. Ofer diferența dupa caz!
                                Preț de vânzare, 170 lei.
                                Pentru ofertele de schimb, aștept fotografii clare, la lumina naturala, din care sa reiasă clar starea topshetului si a buretelui.

                                Comentariu


                                • Tenergy 05 2.1mm - 120 negociabil.

                                  Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	uploadfromtaptalk1447591511979.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,7 KB 
ID:	1108347Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	uploadfromtaptalk1447591549276.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,4 KB 
ID:	1108348Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	uploadfromtaptalk1447591669608.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,4 KB 
ID:	1108349Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	uploadfromtaptalk1447591706962.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,2 KB 
ID:	1108350Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	uploadfromtaptalk1447591742597.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,6 KB 
ID:	1108351

                                  Trimis de pe al meu HTC One M8s folosind Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • Dimensiuni 149/155, fata a fost boostata o singura data cu falco tempo long booster

                                    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	uploadfromtaptalk1447591865253.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	97,3 KB 
ID:	1108352Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	uploadfromtaptalk1447591912135.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	97,5 KB 
ID:	1108353Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	uploadfromtaptalk1447591959386.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	97,8 KB 
ID:	1108354

                                    Trimis de pe al meu HTC One M8s folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • Vand T05 negru 2.1 - detalii in primul post, fotografii pe pagina asta, 2 posturi mai sus.

                                      Comentariu


                                      • Vand T05 negru 2.1 - detalii in primul post, fotografii pe pagina asta, 3 posturi mai sus.

                                        Comentariu


                                        • Cumpar fete soft negre, in stare foarte buna sau patrate, la preturi rezonabile.
                                          Eventualele oferte pentru fetele taiate vor fi insotite de fotografii (topsheet si burete) la o rezolutie si claritate rezonabila, dimensiuni ale fetei, grosimea buretelui, eventualele defecte (as prefera fara), precum si mentiuni cu privire la numarul de ore de joc, adezivul/boosterul folosit.
                                          Fete ce m-ar interesa:

                                          Donic: Acuda S1Turbo, S3, P3.
                                          Andro: Rasant Grip, Beat,
                                          Tibhar: MX-S, FX-P
                                          Butterfly: 64FX
                                          XIOM: Omega IV Asia, Vega Asia, Vega Japan, sau orice varianta cu topsheet elastic si burete medium->medium soft,
                                          Joola: Ryzhm 375, Maxx 400 sau orice varianta cu topsheet elastic si burete medium->medium soft,
                                          In mare ma intereseaza fete de BH, cu burete de medium -> medium soft, de ultima generatie.

                                          Comentariu


                                          • Cumpar fete soft negre, in stare foarte buna sau patrate, la preturi rezonabile.
                                            Eventualele oferte pentru fetele taiate vor fi insotite de fotografii (topsheet si burete) la o rezolutie si claritate rezonabila, dimensiuni ale fetei, grosimea buretelui, eventualele defecte (as prefera fara), precum si mentiuni cu privire la numarul de ore de joc, adezivul/boosterul folosit.
                                            Fete ce m-ar interesa:

                                            Donic: Acuda S1Turbo, S3, P3.
                                            Andro: Rasant Grip, Beat
                                            Tibhar: MX-S, FX-P
                                            Butterfly: 64FX
                                            XIOM: Omega IV Asia, Vega Asia, Vega Japan, sau orice varianta cu topsheet elastic si burete medium->medium soft,
                                            Joola: Ryzhm 375, Maxx 400 sau orice varianta cu topsheet elastic si burete medium->medium soft,
                                            In mare ma intereseaza fete de BH, cu burete de medium -> medium soft, de ultima generatie.

                                            Comentariu


                                            • V-am trimis un MP insa ati depasit limita de stocare si nu merge
                                              Lemne: DHS Hurricane Long W997
                                              FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                                              BH: DHS GoldArc 8

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de krisztalori
                                                V-am trimis un MP insa ati depasit limita de stocare si nu merge
                                                Am rezolvat problema!

                                                Comentariu


                                                • 1. Lemn DHS Hurricane King 3 varianta veche, sigla alb negru, an 2009, maner FL, in stare foarte buna + cutie originala (a suferit unele cosmetizari, dupa cum se vede in fotografii) - 400 lei
                                                  2. Față DHS Skyline TG3, burete albastru, boostata cu vreo 6-7 straturi de booster ( din care de Falco Tempo Long booster si restul Revolution no.3), taiata mai mare decat lemnul HK3, jucata un antrenament, impecabila - 150 lei;
                                                  3. Față Bty Tenergy 64 rosu max, boostata cu 3 straturi de revolution, taiata pe BTY SK7, dimensiuni 157/150, impecabil topsheet si burete, serie ce incepe cu 6 - 180 lei

                                                  Fata DHS Skyline TG3 BS se da numai impreuna cu lemnul, si invers, nu le desperechez.

                                                  4. Lemn BTY Kreanga Carbon ST, curatat de vopsea, 89g, in stare excelenta - 500 lei.
                                                  5. Față Donic Acuda S3 negru 2.0mm, impecabila, probata 1 antrenament - 110 lei
                                                  6. Față Andro Rasant Beat rosu max, in stare buna - 80 lei

                                                  7. Lemn Butterfly SK7 ST, 93g, in stare foarte buna, 2-3 atingeri mici pe cant - 280 lei. (am sa pun in curand fotografii)

                                                  Fotografii aici:
                                                  https://goo.gl/photos/YqdXS4G5Y6ppscsB6

                                                  Comentariu


                                                  • sper ca nu apuci la pescuit ca mine...

                                                    Trimis de pe al meu SM-P605 folosind Tapatalk
                                                    BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                                                    "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X