Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Partener joc, miscare, antrenament - Sector 4 - VivaSport - nivel mediu/avansat

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Partener joc, miscare, antrenament - Sector 4 - VivaSport - nivel mediu/avansat

    Salut,

    Caut un partener de joc in Sectorul 4, de preferat la sala VivaSport.

    Nu am mai jucat de cativa ani dar cred ca este ca mersul pe bicicleta si cred ca ma descurc destul de bine.
    Sunt la un nivel mediu-avansat pentru ca am avut ocazia sa ma antrenez cu un antrenor vreo 2-3 ani. La jocurile cu miza nu prea sunt bun pentru ca nu am un serviciu care sa puna prea multe probleme, nu am niciun fel de tactica sau automatisme si nici nu reusesc sa citesc jocul adversarului. Am practicat sau mai bine zis m-am antrenat doar pentru conditie fizica si din placere fara sa particip la competitii, nici macar de amatori.
    Ideea este ca stiu sa lovesc corect, sunt un bun partener de antrenament sau jocuri "scoala".

    Astept propuneri de la cei interesati.

    Cele bune,
    Mihai

  • #2
    Postat în original de Mihai MOU Vezi post
    Salut,

    Caut un partener de joc in Sectorul 4, de preferat la sala VivaSport.

    Nu am mai jucat de cativa ani dar cred ca este ca mersul pe bicicleta si cred ca ma descurc destul de bine.
    Sunt la un nivel mediu-avansat pentru ca am avut ocazia sa ma antrenez cu un antrenor vreo 2-3 ani. La jocurile cu miza nu prea sunt bun pentru ca nu am un serviciu care sa puna prea multe probleme, nu am niciun fel de tactica sau automatisme si nici nu reusesc sa citesc jocul adversarului. Am practicat sau mai bine zis m-am antrenat doar pentru conditie fizica si din placere fara sa particip la competitii, nici macar de amatori.
    Ideea este ca stiu sa lovesc corect, sunt un bun partener de antrenament sau jocuri "scoala".

    Astept propuneri de la cei interesati.

    Cele bune,
    Mihai
    Buna dimineata.Totul depinde de ceea ce va doriti.Nu stiu ce inseamna "jocuri scoala"Sunt dispus pentru anumite corectari a miscariilor.Alex are numele meu de telefon.

    Comentariu


    • #3
      Salutare!

      Dacă încă mai cauți, aș putea eu măcar o dată pe săptămână. Nu-mi pot estima nivelul prea bine, am jucat doar de plăcere și eu de-a lungul vremii, dar o fac destul de constant de vreo 20 de ani, deci mă gândesc că pot suficient cât să fie antrenant pentru amândoi. De luni până joi sunt disponibil, fie dimineața 8-10:30, fie seara, 18:30-21:00.

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X