Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

fete patrate

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • au sosit fetele .multumesc.

    Comentariu


    • valabil

      Comentariu


      • Postat în original de DDMIT Vezi post
        jOOLA RHYZM 425---------------------r-----2,0-1per--------------------------100/buc
        Dupa cum vezi fețele sunt afisate ca fiind de 2.0 iar in realitate sunt max,sa stii ca este mare diferenta.
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

        Comentariu


        • Salut scuze am gresit ma uit si daca am2,0 trimit azi prin courier rapid miine le aveti platesc eu transportul,iar daca nu mai am puteti sa le returnati urmind ca eu sa va inapoez banii inclusiv pe transport

          - - - Actualizat - - -

          am si de 2,0 astept un nr de tel sau va rog sa ma sunati ca sa stiu ce sa fac

          Comentariu


          • Am primit pachetul, produsele sunt ok!
            Mulțumesc.
            Tenergy 05 / VISCARIA / Tenergy 05

            Comentariu


            • Postat în original de DDMIT Vezi post
              Salut scuze am gresit ma uit si daca am2,0 trimit azi prin courier rapid miine le aveti platesc eu transportul,iar daca nu mai am puteti sa le returnati urmind ca eu sa va inapoez banii inclusiv pe transport

              - - - Actualizat - - -

              am si de 2,0 astept un nr de tel sau va rog sa ma sunati ca sa stiu ce sa fac
              Vanzator de nota 10+,mai rar asa ceva......
              Cred ca cei cu magazinele on line strang putin din dinti si se tot intreaba .....cine o fi ,cine o fi????
              Tine tot asa Mitica tot forumul o sa fie la tine....
              Blade TESTE
              Fh TENERGY
              ​Bh IARBA UZATA

              Comentariu


              • Draga domnule nu am facut aceasta remarca despre marime ca as dori sa le trimit inapoi asta e maigresesc si cei de la NASSA dar noi.Lasa-le asa ca am sa le pun pe un lemn la copii la pretul asta mai comentam.CU STIMA si sper ca nu v-ati suparat de remarca,eu va stiu de baiat serios.
                Blade . PHOTINO
                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                Comentariu


                • A ajuns q5--- mersi ramai cu noi
                  OVTCHAROV CARBOSPEED
                  BLUEFIRE M1
                  BLUEFIRE M1

                  Comentariu


                  • Mulțumesc pentru fețele Yasaka Rakza 7 soft. Au ajuns în mai puțin de 24 h, sunt OK!
                    Vânzătorul s-a dovedit a fi o persoană foarte serioasă, fapt pentru care îl recomand oricărei persoane interesate de produsele d-lui.
                    O zi bună tuturor!

                    Comentariu


                    • Buna ziua. m-ar interesa daca puteti aduce si la ce pret, Tibhar Grass Dtecs OX rosu.
                      Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                      Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                      Comentariu


                      • Am primit si eu fetele sunt f bune multumesc mai comand cateva zilele urmatoare !!
                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                        Comentariu


                        • Din cele doua variante joola energy x-tra
                          joola energy
                          aveti o pereche???
                          Si la ce pret???


                          Cu stima
                          Lemn: Lin Gaoyuan ALC
                          ​FH: Dignics 05
                          BH: Dignics 05

                          Comentariu


                          • Joola energy---2,0-1per--12o+trans-----------joola energy x-tra----1.8-1per--120+trans

                            Comentariu


                            • Toata stima din tulcea va salut si doresc daca mai aveti yasaka anti power neagra 1 bucata.vreau un raspuns pe m.p.sau pe forum .Eu plec astazi la serviciu pentru o saptamina,vin joia viitoare ,un nr de telefon sa va pot contacta?

                              - - - Actualizat - - -

                              va rog sa o puneti la posta LUNI pe data de 17.02.2014,sa ajunga pina vin eu din balta.Va multumesc.ADRESA : SERBAN MARIN str.BARAJULUI nr.20,bl.3 sc.A,ap.2. TULCEA loc.TULCEA.

                              Comentariu


                              • a ajuns fata la Blaj.
                                multumesc.
                                bineintelesca recond vanzatorul ca fiind foarte serios.

                                Comentariu


                                • Ai MP de la mine.
                                  Nittaku Redshank

                                  Comentariu


                                  • trimiteti va rog, la adresa Cluj Napoca,
                                    JOOLA RHYZM 425---------------------------2,0-1 buc rosie
                                    JOOLA ENERGY-------------------------------2,0-1 buc neagra

                                    tel 0766639991
                                    Lemn: Lin Gaoyuan ALC
                                    ​FH: Dignics 05
                                    BH: Dignics 05

                                    Comentariu


                                    • AVETI FETE DE PALETA RAKZA7 SOFT negra,BLUEFIRE M2 sau M3 rosu, ACUDAS S2 sau S3 rosu sau negru. MA INTERESEAZA SI PE MINE SI DORESC DACA SE POATE SI O LISTA A PRETULUI DACA SE POATE .CU STIMA STEFAN.

                                      Comentariu


                                      • Salut
                                        Mai e valabil tot ce e in primul post? Daca nu, poti te rog sa adaugi o lista actualizata!
                                        M-ar interesa in special o pereche de Donic M3 daca aduci si la ce pret?
                                        Merci

                                        Comentariu


                                        • Salut da se poate si se lipeste pe baza de apa

                                          Comentariu


                                          • Poti aduce si racza7 soft sau bluefeir3 ca stiu ce sa fac sa comand alt ceva sau sa astept. te rog anuntama si pe mine si daca da la ce pret ar fi.iti multumesc o seara buna.stefan

                                            Comentariu


                                            • Mersi...au ajuns fetele la Cluj....e totul in regula,astept sa imi spuneti nr de cont pt a le plati....ms fain
                                              Recomand cu incredere .
                                              Mai rar furnizori care trimit marfa si apoi ateapta banii....

                                              email
                                              dan.1mrd(at)yahoo.com
                                              Lemn: Lin Gaoyuan ALC
                                              ​FH: Dignics 05
                                              BH: Dignics 05

                                              Comentariu


                                              • Buna ziua, v-as ruga sa-mi retineti
                                                <TIBHAR EVOLUTION EL-P--------2,0-1per-----------------100/BUC>,
                                                Voi suna pe nr. de tel afisat.
                                                Stima, Silviu

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Sili Vezi post
                                                  Buna ziua, v-as ruga sa-mi retineti
                                                  <TIBHAR EVOLUTION EL-P--------2,0-1per-----------------100/BUC>,
                                                  Voi suna pe nr. de tel afisat.
                                                  Stima, Silviu
                                                  Chiar le-am luat eu ieri ... sorry!

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Sili Vezi post
                                                    Buna ziua, v-as ruga sa-mi retineti
                                                    <TIBHAR EVOLUTION EL-P--------2,0-1per-----------------100/BUC>,
                                                    Voi suna pe nr. de tel afisat.
                                                    Stima, Silviu
                                                    imi pare rau, 2.0 nu mai am. le-am dat cu o zi inainte si nu am avut timp sa le sterg. daca mai primesc te sun sau daca vrei de 1.8

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X