Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

fete patrate

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Trimite-mi 1 buc. JOOLA ENERGY X-TRA 1.8 ROSU
    Mereu Teofil
    str. Calea Turzii 167
    Cluj-Napoca, Cluj
    Multumesc!
    *** D09C/ZX GEAR F/GD 612

    Comentariu


    • Postat în original de phill Vezi post
      Trimite-mi 1 buc. JOOLA ENERGY X-TRA 1.8 ROSU
      Mereu Teofil
      str. Calea Turzii 167
      Cluj-Napoca, Cluj
      Multumesc!
      OK. O trimit luni

      Comentariu


      • Salut,
        Ma intereseaza Stiga Calibra Tour M rosu max + Stiga Calibra Tour S max negru. Le aipestoc
        Multumesc.

        Comentariu


        • Postat în original de mihai.gheorghe Vezi post
          Salut,
          Ma intereseaza Stiga Calibra Tour M rosu max + Stiga Calibra Tour S max negru. Le aipestoc
          Multumesc.
          Salut. am fetele

          Comentariu


          • Am primit comanda. Sunt incantat de pret si de promptitudine. Va multumesc.
            ZJ-SZLC
            fh/bh- Btf Tenergy o5fx

            Comentariu


            • Salut, as dori o pereche de fete de la Tibhar de 1,8 dar as vrea sa stiu care din modelele la vanzare sunt mai bune pentru jocul taiat.
              Si a doua intrebare daca aveti la vanzare tibhar grass D-tecS si la ce pret.
              Va multumesc.
              Blade : Butterfly Photino ST
              Bh : Xion Yanus DF 1,5
              Fh : Tibhar Evolution MX-P 2,1

              Comentariu


              • salut am doar ce este afisat

                Comentariu


                • Postat în original de DDMIT Vezi post
                  DONIC ACUDA S3----------------------1,8 --1per------------------------90/buc
                  Ai o pereche? daca da o vreau eu te-am sunat si nu ai raspuns. 0756258169 marcu
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • Am comandat doua fete Tibhar Genius telefonic(ambele rosii).Trebuie sa recunosc ca m-am gandit ca e posibil sa primesc ceva fete contrafacute.Le-am comparat cu fetele vechi pe care le detin si nu am sesizat diferente.Dupa ce am lipit fetele si am dat cu ele pot spune ca intr-adevar totul este in ok.
                    Desi nu cunosc aceasta persoana,au contat review-urile celor care au postat pe forum in decizia de a cumpara.Posibil ca sunt si alte persoane in dubii cum am fost eu.Tot ce pot sa spun este ca in cazul meu nu au fost nici un fel de probleme: comunicare buna,livrare la timp(dupa cum mi s-a spus la telefon),produsele cum au fost prezentate.
                    Recomand.

                    Cu stima,
                    Cornel Balauca

                    Comentariu


                    • Am primit fețele s3 multumesc,foarte bune
                      Blade . PHOTINO
                      Fh. Tibhar ev. Mx-p
                      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                      Comentariu


                      • Ma intereseaza daca aveti BlueFire M 3 rosu 2mm si Stiga Boost TC negru 2mm. Multumrsc

                        Trimis de pe al meu C6603 folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • Postat în original de Dan B. Vezi post
                          Ma intereseaza daca aveti BlueFire M 3 rosu 2mm si Stiga Boost TC negru 2mm. Multumrsc

                          Trimis de pe al meu C6603 folosind Tapatalk
                          Salut. Nu mai am bluefire m3 si stiga boost tc

                          Comentariu


                          • Primit fata Yasaka Mark V.....si deja achitat!. Ms fain! Promt ca de obicei!
                            Blade Timo Boll ALL
                            FH YASAKA MARK V GPS
                            BH YASAKA MARK V GPS

                            Comentariu


                            • Joola Energy- vandut

                              Comentariu


                              • Bună seara... aveti MP

                                Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
                                BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                                "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                                Comentariu


                                • Salut ma intereseaza JOOLA ENERGY X-TRA-1,8- 1 buc-60lei. Adresa mea cred ca o mai ai.

                                  Comentariu


                                  • energy x-tra - vandut
                                    1 Q- 1.9 - vandut

                                    Comentariu


                                    • Salut!
                                      Ma intereseaza si pe mine o fata JOOLA ENERGY X-TRA-1,8, sau Yasaka Razka 7 soft. Momentan vad ca nu le ai la vanzare, dar crezi ca vei mai aduce in viitorul apropiat?

                                      Comentariu


                                      • Nu ne poti spune daca mai primesti joola energy, si pe cand? Am vrea si noi doua bucati... Multumim.

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de nicu gavrilovici Vezi post
                                          Nu ne poti spune daca mai primesti joola energy, si pe cand? Am vrea si noi doua bucati... Multumim.
                                          nu stiu daca mai primesc

                                          Comentariu


                                          • Si la Târnaveni am primit samba plus-urile. Totul ok! Thanks !

                                            Comentariu


                                            • Si la Ocna a ajuns cu bine Joola Energy...mersi
                                              Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                              Pe spate: Tenergy 80
                                              Pe fata.: Tenergy 64

                                              Comentariu


                                              • A ajuns fata trimisa; multumesc si va doresc Sarbatori fericite!

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de neluchibu Vezi post
                                                  A ajuns fata trimisa; multumesc si va doresc Sarbatori fericite!
                                                  HRISTOS A INVIAT! Sarbatori binecuvantate! spor la joc

                                                  Comentariu


                                                  • Salut!. Deoarece se pare ca joola energy nu primesti curand, ne-ar interesa tibhar sinus sau sinus sound, max, o pereche. Chestia este ca noi tre sa fim la Giurgiu vineri si vrem sa ne antrenam putin cu ele. Ai putea sa ni le trimiti marti dimineata la prima ora? Imi pare rau ca nu le-am comandat mai devreme' dar maine sunam la Severin sa vedem daca vine cineva spre caransebes. Spune-ne te rog ce ai mai ofensiv din gama Tibhar la 60 de lei bucata. Vom rezolva cumva...caci avem mare nevoie....Multumim foarte mult salutari luiNicu de la Severin din partea fratilor Gavrilovici din Caransebeș. De zilele Severinului, spetam ca cei mici sa vina la trofeul drobeta.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X