Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

fete patrate

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Multumesc. CRACIUN FERICIT!

    Comentariu


    • fete adaugate: rakza7, rakza9,tibhar evolution fx-p, tibhar evolution el-p,tibhar 5Q sound,tibhar 1Q sound,stiga tour M,stiga tour S

      Comentariu


      • Salut as vrea un numar de telefon sa putem vorbi pentru mai multe fete.Multumesc.Te-as ruga sa imi trimiti pe mesaj privat .
        AS DORI SA PRACTIC CAT MAI MULT POSIBIL ACEST SPORT SI SA DEVIN IMBATABIL

        Comentariu


        • Salut,
          Ti-am trimis pe privat mesaj pentru doua fete Yasaka Mark V. Daca nu l-ai primit te rog sa ma anunti sa iti las datele pentru livrare. Multumesc frumos

          Comentariu


          • le-am trimis ieri prin posta
            - - - Actualizat - - -
            modificare pret: tibhar vari spin, tibhar vari spin d.tecs, tibhar evolution fx-p, tibhar evolution el-p, tibhar 1Q sound, tibhar 5Q sound, calibra tour M si calibra tour S

            Comentariu


            • salut
              Doresc 1 buc. Yasaka rakza 7 soft 2.0 rosie
              adresa:
              SABAU AUREL str. 1 decembrie 1918 nr.46 bl. T1 ap.14 loc. Târnaveni jud. Mureș cod. 545600
              Blade: XIOM ICE CREAM AZXi
              FH - Bty Tenergy 05
              BH - Dr. Neubauer Killer

              Comentariu


              • Doresc perechea YASAKA ANTI POWER. Stoica Mihai, aceeasi adresa la care mi-ati trimis fețele TIBHAR AURUS.
                Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                FH: Butterfly - Dignics 80
                BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                Comentariu


                • Le trimit maine. sa-mi dati adresa ca nu o mai am

                  Comentariu


                  • trs. mp. mersi!
                    Stiga Calibra Tour M / Donic Waldner Black Devil CB / Tibhar Sinus Alpha

                    Comentariu


                    • nu am primit m p

                      Comentariu


                      • Va rog sa-mi trimiteti si mie prin posta o pereche de fete - DONIC BUEFIRE M3 grosime max.
                        V-am trimis un mesaj privat cu adresa.
                        Multumesc.
                        Tenergy 05 / VISCARIA / Tenergy 05

                        Comentariu


                        • Buna ziua.
                          M-ar interesa o pereche de fete Joola Samba Plus,daca cumva aveti!!

                          Comentariu


                          • mai am o singura pereche de 1.8

                            Comentariu


                            • V-am trimis mp.

                              Comentariu


                              • Ridicat coletul totul OK. Ms.

                                Comentariu


                                • Postat în original de Vosganian Vezi post
                                  Ridicat coletul totul OK. Ms.
                                  SALUT cu placere

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de DDMIT Vezi post
                                    SALUT cu placere
                                    - - - Actualizat - - -
                                    Doresc o fata tibhar nimbus rosu max si una tibhar nimbus soft negru max. Dinu Vasile ,Consiliul judetean Dâmbovița, Targoviște, piata Tricolorului nr 1,judetul Dâmbovița,tel 0744540832.

                                    Comentariu


                                    • As dori Yasaka Mark V 2.0,neagra,v-am trimis si 2 MP,astept raspuns.
                                      YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

                                      Comentariu


                                      • Am trimis și eu un mesaj privat aseară. Aștept un răspuns.
                                        Blade: Butterfly Primorac Off- / Timo Boll Spirit
                                        FH: LKT Red Diamond / Butterfly Tenergy 05 2.1mm / Donic Acuda Blue P3 2.0 mm
                                        BH: LKT Rapid Soft / Donic BlueFire M3 2.0mm / Butterfly Sriver FX 1.7 mm

                                        Comentariu


                                        • Ridicat coletul totul ok ramane sa le pun pe lemn cand voi reusi sa-l iau de la constructor

                                          Comentariu


                                          • spor la joc

                                            Comentariu


                                            • O sa joace cu ele un copilas de nici sase ani , la vremea mea aveam si eu exact o asemenea paleta numai ca era de alta culoare

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de CLAUDIA-TTT Vezi post
                                                Va rog sa-mi trimiteti si mie prin posta o pereche de fete - DONIC BUEFIRE M3 grosime max.
                                                V-am trimis un mesaj privat cu adresa.
                                                Multumesc.
                                                Astazi am ridicat coletul. Totul este OK! Multumesc!
                                                Va doresc un an bun si sanatate!
                                                Tenergy 05 / VISCARIA / Tenergy 05

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de CLAUDIA-TTT Vezi post
                                                  Astazi am ridicat coletul. Totul este OK! Multumesc!
                                                  Va doresc un an bun si sanatate!
                                                  Mult succes!

                                                  Comentariu


                                                  • Am ridicat pachetul,si totul este in stare perfecta,recomand vanzatorul!
                                                    Multumesc frumos!
                                                    Toate cele bune!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X