Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Paleta Koki Niwa ZC, H3 National Blue Sponge, V15 Extra

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VÂND Paleta Koki Niwa ZC, H3 National Blue Sponge, V15 Extra








    Lemn: Victas Koki Niwa ZC
    FH: DHS Hurricane 3 National Blue Sponge
    BH: Victas V15 Extra


    Alexandru, Bucuresti
    0731352430

    Pret: 1300 RON

  • #2
    Valabil

    Comentariu


    • #3
      H3 neo sau non neo?

      Sent from my SM-N986B using Tapatalk

      Comentariu


      • #4
        Am avut doua interacțiuni cu acest băiat.
        NU am nimic cu el,nu îl cunosc personal însă țin sa precizez ca NU ESTE SERIOS..
        1. A pus un lemn la vânzare ulterior a spus ca vinde fetele separat. Am discutat cu el , i.am făcut transfer pt o față, i.am dat adresa și așteptam să îmi trimită fața(cred ca era vorba despre un nittaku g1)
        Când am întrebat dacă a trimis fața. Mi.a răspuns sec ca a dat.o la sală la un prieten.. și mi.a transferat banii înapoi.( bineinteles ca am ramas pierdut de comisionul interbancar)
        2. Pt paleta din anunț am oferit un nittaku barwell fleet (care este ca Nou) .. și 500 ron diferența.
        am discutat detaliile. I.am spus ca am încredere sa ii transfer cei 500 ron și sa ii trimit paleta ( chiar și după prima experienta cu el) el urmând sa îmi trimită paleta lui.
        S.A RECOMANDAT CA FIIND SERIOS.. SI CA ESTE DEACORD.urmand sa primesc detaliile de livrare.
        Bineinteles ca nu a mai raspuns la telefon...
        dupa cateva zile..mi.a dat mesaj..daca mai sunt interesat..
        Este Ciudat. Și cum am spus NESERIOS.
        SAU POATE ...NEHOTĂRÂT

        Comentariu


        • #5
          Foarte bine ca ai semnalizat acest aspect, aici între noi și numai în general vorbind nu ar trebui sa se întâmple evenimente de genul acesta.

          Comentariu


          • #6
            1.Intr-adevar m-am razgandit cu fata aceea, pentru ca cineva a oferit sa imi dea banii pe loc si nu a mai trebuit sa trimit prin curier. Legat de acel comision, am dovada platii, v-am trimis inclusiv acei 3 RON, la acel moment.
            2.V-am trimis mesaje la care nu mi-ati raspuns 3 zile la rand, daca mai sunteti sau nu interesat sa stiu daca trimit paleta, iar cat despre raspunsul la telefon, nu am fost sunat niciodata de catre dvs., tot ce s a vorbit a fost doar pe WhatsApp.

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Claudiu84 Vezi post
              H3 neo sau non neo?

              Sent from my SM-N986B using Tapatalk
              Nu este NEO, este National Blue Sponge

              Comentariu


              • #8
                National Blue Spogne, nu neo
                Ultima editare de Alexandru.Guster; 29.nov.2023, 10:06.

                Comentariu


                • #9
                  Exista si H3 Neo național blue sponge, tocmai de aia am întrebat...
                  Revenind la întrebare... Mulțumesc, eram interesat de varianta Neo național , daca dădeai separat!

                  Sent from my SM-N986B using Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Glumești?? Am conversația!

                    Cat despre comision...glumești din nou!
                    Unde este seriozitatea cand ai vorbit cu cineva.,cand acea persoana ti.a virat banii in cont.. ti-am plătit în avans..
                    tu..te.ai razgandit.. (pe comisionul meu)
                    Cat despre acest lemn.. după 3 zile te.ai gândit sa ma întrebi dacă mai vreau schimbul.. (timp în care nu ai raspuns..)
                    apropo.. am văzut ca ești nehotărât.. (sa nu spunem neserios..care în cazul acesta e totuna)..as putea sa postez și conversația.. cu datele...sa vada lumea ca esti si mincinos.
                    o zi frumoasa!
                    Ultima editare de Sovea; 06.dec.2023, 22:30.

                    Comentariu


                    • #11
                      eu am o parere foarte buna despre el si am interactionat de 2 ori ,in conditii foarte bune,asa ca,il recomand cu incredere !

                      Comentariu


                      • #12
                        Valabil!

                        Comentariu


                        • #13
                          S-a vandut!

                          Comentariu


                          • #14
                            Si eu am interactionat cu Alexandru, a vandut o paleta de 800 de lei cu 150 de lei pe forum un gauzy cu 2 fete noi de la nittaku, baiat cuminte a venit la Videle mi le-a adus personal din Bucuresti! Stima si respect tuturor.
                            Lemn Michael Maze ALC
                            Forehand Dignics 09c
                            Backhand: Tenergy 19

                            Comentariu


                            • #15
                              Te cred Cătăline.
                              Eu spun ce am patit cu el.
                              Nu il cunosc , nu am nimic personal cu el. Nici măcar nu ii port pică. Am interacționat de 2 ori- și asta s.a întâmplat.
                              Am mai pățit cu un domn "Panfile Costin " tot din București...când a vândut un lemn rupt, am sesizat pe forum și în acest fel ..a fost blocat și nu a mai putut "țepui" si pe alții.
                              Aici nu este vorba de "teapa" ci este vorba de neseriozitate.
                              Nu cred ca ti-ar fi căzut bine sa cumperi un produs, sa îl plătești, sa aștepți o zi..și sa afli ca "m-am răzgândit, l-am dat la altul..îți trimit banii inapoi" sau ..sa vrei sa faci un schimb cu o paleta..sa mai dai și diferența de bani.. sa aștepți detaliile de livrare..și sa nu îți mai răspundă,iar după 3 zile..sa te întrebe "mai vrei sa faci schimbul?"- ca și cum..tu nu ai vrut..
                              Nu mai contează..
                              Ultima editare de Sovea; 15.dec.2023, 00:45.

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X