Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

lemn liu shiwen

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS lemn liu shiwen


    Vând lemn paleta butterfly liu shiwen. Ediție limitata. Nu se mai fabrica asa ceva .Cei ce cunosc știu la ce ma refer. Lemnul este aproape impecabil. Are o mica sipca sarita în coltul de sus dar nu influenteaza jocul .Vedeți în ultima poza. Preț 10 lei. !Mânerul este FL . Are pasarea mica este foarte rar lemnu. Îl vând pt ca mi am luat viscaria.
    Ultima editare de Danyunique; 09.dec.2023, 19:12.

  • #2
    Eu nu as mai da voie, anunturi fara poze. Punct.
    Kiss

    Comentariu


    • #3
      Conform regulamentului, va rugam sa atasati niste poze.

      Comentariu


      • #4
        Scz.. n am știut cum se pun.. plus ca pe forum aici e mai complicat sa faci postări darămite poze.. decât ca pe olx..

        Comentariu


        • #5
          Il las la 950. Sunt dispus sa mai las ceva f ușor..

          Comentariu


          • #6
            Ultima oferta 850!

            Comentariu


            • #7
              e mare sau e mica sipca aia sarita?🤣

              ŞÍP//CĂ ~ci f. Scândură lungă şi îngustă, de formă paralelipipedică, folosită în lucrări de tâmplărie şi de dulgherie; leaţ. ~ de fixare. /<bulg. šibka
              blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de gpopescu Vezi post
                e mare sau e mica sipca aia sarita?🤣

                ŞÍP//CĂ ~ci f. Scândură lungă şi îngustă, de formă paralelipipedică, folosită în lucrări de tâmplărie şi de dulgherie; leaţ. ~ de fixare. /<bulg. šibka
                Are umor dl Popescu... Cred ca autorul a vrut sa scrie "sipculiță" Si nu-i port deloc ranchiuna domnului cu șipca, ptr ca am luat de la el o fata dhs, la care pur si simplu, topshet-ul s-a dezlipit de burete. Cred ca s-a dorit sa fie mestesugita, la foc domol. Cum spuneam, nu-i port ranchiuna, dar mi-am zis ca este bine totusi mentionez situatia, ca tot eram prin zona si veni vorba...
                ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                Comentariu


                • #9
                  Domnu Popescu

                  Cred ca se vede foarte bine în poze cât de mare sau cât de mica e aceea sipculita .nu am de ce sa mai dau alte explicații. Când l am avut la 1000 si la 950 nu mi a dat absolut nimeni mesaj.. asta ce denota? Asta denota ca vreți sa luați un lucru bun la preț de ciuruc. Voi credeți ca eu nu sunt conștient de valoarea lemnului ? Tot asa mai mi a făcut și altcineva la fel mi a dat întâlnire la afi place.cotroceni .am tăiat bucuresti-ul în doua pt aceea persoana ca îl ia sigur după mi zice ca nu te supăra pe mine dar nu l mai iau.. după ce mj spune la telefon ca îl ia pt el și când îl vede îmi zice ca dacă vreau sa l dau la altu tot asa o sa mi zică ce mi a zis el mie..prin chestia asta te ai dat de gol ce vroiai sa faci .. se știe de la o posta tinand cont ca l am asteptat 4 ore. daia nu i bine sa vinzi la străini frate.. m am convins.. toți vreți lucru bun la preț de târg.. oricum o s al păstrez pt mine ... eu când am cumpărat ceva nu l am întrebat pe om dacă e bun dacă e prost dacă e dezlipit dacă e refăcut.. am pus bani jos și l am cumpărat.. dar unii oameni nu sunt la fel .. slava Domnului ca asa ne a lăsat diferiți 👍
                  Ultima editare de Danyunique; 29.nov.2023, 01:14.

                  Comentariu


                  • #10
                    Domnu liuian .
                    în primu rand atunci când v am dat fata aceea în amintesc foarte bine ca v am dat o intr o stare f bună ! Agata foarte bine nu era dezlipit deloc V am spus sa va uitați la ea .nu v a obligat nimeni sa o cumpărați. Eu si pe olx am un raiting foarte bun.. de la toți utilizatorii. .ma rog.. nu contează asta..... faza asta știți cum e.. e ca ce i s a întâmplat antrenorului meu de tenis .. a vândut un lemn de paleta cu fete .. si după o luna doua a vnt la el și. Ia spus ca domne ce fel de paleta mi ai dat ca s.a rupt.. ... sunt eu de vina ca ai dat cu ea jn masa sau ca aj făcut tu ceva cu ea ? Vrei și garanție.. ?? Dacă nu .. atunci sa luați de la magazin.. dar nici la magazin pt asa ceva nu se da garanție..

                    Comentariu


                    • #11
                      Prietene, te-a acuzat cineva de ceva? Eu am scris in limba romana, tu in ce limba ai citit? Am spus ca la fata care am luat-o de la tine, s-a dezlipit topshet-ul de burete. Nu am spus ca esti tu sau altcineva de vina. Pur si simplu s-a dezlipit, si nu doar intr-un loc, ci pe toata suprafata. Iar ceea ce ar fi trebuit sa fie lipiciul elastic care uneste cauciucul cu buretele, era ceva sfaramicios, de aia am spus ca probabil cineva a vrut s-o mestesugeasca la foc domol. Adica parea ca a fost coapta. Deci, dupa cum am spus, nu am niciun fel de resentimente fata de tine si nici nu te acuz de ceva. Esti absolvit de orice vina, dar situatia asta se cerea spusa.
                      ”Cea mai mare bogatie este sa fii multumit cu ceea ce ai.” Cicero

                      Comentariu


                      • #12
                        Ba da m ați acuzat ! Ca eu sunt de vina. Dacă nu eram acuzat numai îmi dădeați mesaj aici. . Adică a stat atata timp la mine fata aceia dar nu am folosit o rețineți!! chestia asta. .. si cum a ajuns la dvs s a dezlipit. Cu ce sunt eu de vina ? .. asta ce denota ?ca m ați acuzat ! Avea dreptate cineva .. buna ziua Dacă ti am dat belea mi am cautat ! Asta e.. o zi buna va doresc

                        Comentariu


                        • #13
                          800 lei !

                          Comentariu


                          • #14
                            100 lei. !

                            Comentariu


                            • #15
                              10 lei !

                              Comentariu


                              • #16
                                Pret final?

                                Comentariu


                                • #17
                                  Il iau eu !


                                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Eu cred ca voi nu știți ce inseamna sarcasm.. chiar credeți ca l as vinde cu 10 lei ?? Ca eu nu știu ce inseamna tenis de masa ? Ce o ți fi zis.. ai ca am prins fraieru.. asta nu știe ce e aia lemn nu știe ce e aia tenis de masa.. ... în primu rand ca lemnu acesta nu se mai fabrica .. în al doilea rand lemnu asta face peste 800 900 de lei și în al treilea rand.. când l am avut la 900 850 nimeni nu a zis nik... asta e dovada ca vreți lucru bun la preț de ciuruc.. dacă se poate sa mai reduc și ceva nu ? Din 10 lei sa se facă 5 .. îmi vien sa rad băieți 😄😅🤣🤣chiar m am distrat în seara asta.. mulțumesc.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Eu cred ca tu nu stii ce inseamna bunul simt!!!!
                                      Sper ca vei fi banat pt modul in care alegi sa postezi!
                                      ( nu esti pe moșia ta, deci, iti place sau nu,trebuie sa te comporti civilizat)


                                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Subiect inchis. Va rugam sa va revizuiti atitudinea. Aveti avertisment. La urmatoarea "iesire" puteti vinde pe alte site-uri.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Daia numai pot eu de voi. Și de banatu vostru numai oameni negustori p aici

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Dacă era 10 lei îl luai nu? Ce vrăjeală ieftina pe capu vostru .. oricum nu stau eu in banii voștri .la revedere și un praz verde !

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Tu ai pic de simt sa zici ca îl iei tu ?? La 10 lei ?? Fi serios.. lasă ne cu abureala asta.. o zi buna!

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Ok, se pare ca limbajul civilizat lipseste cu desavarsire. Sanatate!

                                                Comentariu

                                                Who has read this thread:
                                                Procesare...
                                                X