Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu Aniversar * 70 ani * - Scoala Sportiva Specializata nr.1 Balti - 9-10 decembrie 2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Din partea mea ca organizatorului și din partea Președintele Ligii Naționale de Tenis de Masa, d-lui Oleg Șaric, mulțumesc tuturor participanților din România și Republica Moldova, îmi place să cred că v-ați simțit bine și ca veți participa și la celelalte ediții care vor fi organizate de Academia Tenis de Masă BĂLȚI sau sub sprijinul președintele Ligii Naționale de Tenis de Masa, dlui Oleg Șaric. La fel ne exprimăm mulțumirea și sinceră recunoștință d-lui Sorin Corneanu, reprezentantul CD AmaTur, pentru ajutorul acordat la petrecerea și organizarea turneului respectiv, turneul fiind petrecut la cel mai înalt nivel de profesionalism. Ne exprimăm speranța că și în continuare relațiile noastre se vor baza pe înțelegere reciprocă, iar experiența și autoritatea d-stră ne vor servi un punct de orientare și exemplu. Așteptăm cu nerăbdare o cooperare dorindu-vă d-stră și LIGII AmaTur succes și prosperitate.

    Cu respect,

    Victor RAUH.​​

    Comentariu

    Who has read this thread:
    Procesare...
    X