Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Incepator , rog recomandare fete

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Incepator , rog recomandare fete

    Salut la toata lumea si bine v-am gasit !
    Mi-a intrat de foarte curand acest virus sub piele si acum sunt la faza de experimentare echipamente
    Va rog sa imi recomandati ceva fete pt un tip de joc scurt si destul de aproape de masa.
    Preferabil ar fi sa fie cel putin deocamdata ceva low budget si eventual si ce fel de caracteristici trebuie sa indeplineasca o fata pt un astfel de joc
    Multumesc !

  • #2
    Postat în original de DanDan Vezi post
    Salut la toata lumea si bine v-am gasit !
    Mi-a intrat de foarte curand acest virus sub piele si acum sunt la faza de experimentare echipamente
    Va rog sa imi recomandati ceva fete pt un tip de joc scurt si destul de aproape de masa.
    Preferabil ar fi sa fie cel putin deocamdata ceva low budget si eventual si ce fel de caracteristici trebuie sa indeplineasca o fata pt un astfel de joc
    Multumesc !
    Este foarte complicat….. Cel mai bine ar fi sa incerci paletele unor colegi de antrenament si sa vezi cam care ti se potriveste .
    Oricum, ca idee, ai nevoie de niste fete cu un burete mai moale - asta iti ofera mai mult control si, implicit, posibilitatea de a-ti forma lovituri corecte.
    Spor!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comentariu


    • #3
      Doar fetele te intereseaza ? Ce lemn ai?
      Daca te intereseaza si lemn si fete atunci eu iti recomand de la Butterfly astfel :
      - Lemn Maze Advance - 392 lei;
      - Fete pereche Rozena - 176 lei/bucx2= 352 lei;
      - Total setup = 744 lei.
      Este o combinatie cu care poti progresa si amplifica efectele virusului cu care recunosti ca ai fost infectat😉!!!
      Succes !!!

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de dani 0205 Vezi post

        Este foarte complicat….. Cel mai bine ar fi sa incerci paletele unor colegi de antrenament si sa vezi cam care ti se potriveste .
        Oricum, ca idee, ai nevoie de niste fete cu un burete mai moale - asta iti ofera mai mult control si, implicit, posibilitatea de a-ti forma lovituri corecte.
        Spor!


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Îcum zice și colegul, incercați palete de la prieteni... Nu risipiți banii pe recomandări.... Asta îi din proprie experiență
        Nittaku Septear
        Butterfly Tenergy 05 FX
        Butterfly Tenergy 05 FX

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X