Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Hunedoara - 3/4 Februarie 2024

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi


  • Premierea elite👏

    Comentariu


    • Felicitari si scuze inca o data, chiar nu se vedea bine din unghiul meu )) Multumim pentru organizare, a fost super !

      Comentariu


      • Calde urări de bine și sănătate d-lui PRALEA CONSTANTIN proaspăt membru CLUB 400 Amatur ! Felicitări! 😊

        Comentariu



        • always with u images
          Premiere avansați 👏

          Comentariu



          • Premiere hobby 👏

            Comentariu


            • Postat în original de robert1969 Vezi post
              Felicitări Căline pentru frumoasa organizare și pentru tot ceea ce faci pentru noi și pentru acest sport frumos !!!
              Mulțumesc Robi pentru aprecieri și mă bucur că va plac și va simțiți bine la concursurile organizate de noi,că defapt suntem mai mulți în această echipă de organizare și cu aceasta ocazie țin să le mulțumesc pentru tot sprijinul acordat Lui Nea Oti și Hoancea Eugen și mai sunt alții se știu ei😜fără de care nu ar ieși așa de bine lucrurile.sa ne vedem sănătoși 🥳🤗🏓

              Comentariu


              • Postat în original de calyn85 Vezi post

                Mulțumesc Robi pentru aprecieri și mă bucur că va plac și va simțiți bine la concursurile organizate de noi,că defapt suntem mai mulți în această echipă de organizare și cu aceasta ocazie țin să le mulțumesc pentru tot sprijinul acordat Lui Nea Oti și Hoancea Eugen și mai sunt alții se știu ei😜fără de care nu ar ieși așa de bine lucrurile.sa ne vedem sănătoși 🥳🤗🏓
                Toată stima și respectul pentru toți cei care sunt implicați în organizarea acestor turnee frumoase și vom venii de fiecare dată cu plăcere și admirație pentru ca sunteți niște oameni deosebiți !!!

                Comentariu


                • Dragi colegi!
                  cineva mi-a luat sper din greșeală paleta
                  lemn TIMO BOLL ANIVERSARY
                  si a lăsat în loc un lemn TIMO BOLL ALL.

                  Comentariu


                  • Fete tenergy 05 FX roșu și negru

                    Comentariu



                    • Comentariu


                      • Aceasta este paleta celui care din greșeală a schimbat-o.
                        Multumesc anticipat!

                        Comentariu


                        • Postat în original de Bucur Daniel Vezi post
                          Dragi colegi!
                          cineva mi-a luat sper din greșeală paleta
                          lemn TIMO BOLL ANIVERSARY
                          si a lăsat în loc un lemn TIMO BOLL ALL.

                          Timo Boll ALC

                          Comentariu


                          • Vreau să mulțumesc echipei de la Hunedoara pentru cel mai deosebit turneu la care am fost pina acum 🏓❤️🏓
                            să vă dea bunul Dumnezeu sănătate să țineți cit mai multe cu puțină ❤️🏓❤️
                            Butterfly Viscaria fl
                            Butterfly tenergy05

                            Comentariu


                            • Jocurile la elite s-au terminat, fiecare jucător și-a șters paleta și a pus-o în husă/cutie. Dacă paleta mea a fost luată din greșeală în mod normal, persoana respectivă ar fi trebuit să anunțe. Dacă până la această oră nu a anunțat nimeni că are paleta mea, tind să cred că nu a fost luată din greșeală, ci cu intenție, ceea ce înseamnă altceva. Îmi pare foarte rău să cred că sunt persoane care fac așa ceva.
                              Inca mai sper ca acea persoană care are paleta mea să anunțe.​

                              Comentariu


                              • S-a găsit paleta. Detaliile nu mai contează.👍

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X