Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TEIUS (O, H) / AIUD (E, A) - 10 feb (E, O) - 11 feb (A, H)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Stai liniștit Ciprian, ca nu te-ai înșelat.
    Foarte mulți dintre noi am fost și suntem în situația asta.

    Comentariu


    • vreau sa multumesc pentru azi tuturor oamenilor ce mau sustinut si mau ajutat.vreau sa ii multumesc doamnei ana si domnului nelutu pentru incurajari si pentru ajutorul oferit.a fost un turneu minunat
      FH: Butterfly Dignics 09C
      BH: Butterfly Dignics 05

      Comentariu


      • Postat în original de petru borsan Vezi post
        vreau sa multumesc pentru azi tuturor oamenilor ce mau sustinut si mau ajutat.vreau sa ii multumesc doamnei ana si domnului nelutu pentru incurajari si pentru ajutorul oferit.a fost un turneu minunat
        Bine Petrule
        Blade- Hallmark Combination
        Fh- Butterfly Dignics 09c
        ​Bh- Butterfly Challenger Attack

        Comentariu


        • Postat în original de Ciprian T Vezi post
          Să scriu, să nu scriu ?!
          Am stat să mă gândesc dacă merită sau nu. Până la urmă mi-am zis că da...

          A fost mai deunăzi un caz cu dispariția unei palete care din fericire s-a sfârșit cu bine. Altele mai vechi,nu.

          E urât că se întâmplă astfel de lucruri în Amatur dar cred că și mai urât e atunci când nu îți joci corect meciurile (adică la capacitatea ta, dacă nu maximă, măcar la un nivel care să nu nască suspiciuni rezonabile de blat sau "încurajare" a unui jucător mai lipsit de experiență să zicem...acel jucător s-ar fi calificat și fără acel "cadou" prin propriile lui puteri dar indirect a defavorizat un alt jucător din grupă.

          Știu că e greu de demonstrat că un meci este "trântit" dar încă o dată, sunt suspiciuni rezonabile pentru a considera că așa a fost. Părerea mea e că astfel de "ajutoare" nu îi ajută pe cei în cauză ci le dau doar o iluzie trecătoare că se află undeva...

          Azi am plecat cu un gust amar de la acest turneu...prima dată (sper să fie și ultima).

          Păcat că aceste turnee sunt umbrite uneori de lipsa de fair-play...

          Sper să mă înșel.
          Până la proba contrarie vă recomand cu căldură să nu încurajați astfel de practici ...

          Cât despre domnul în cauză, vă spun că, dacă e adevărat ce am scris mai sus, tocmai v-ați pierdut un fan.

          Spor la jocuri !
          Și mai mult fair-play.🙂

          Sper încă o dată că m-am înșelat...sper.




          Mda urat că se practică așa ceva,eu azi am pățit fix contrariul;Intradevar am zis să servească corect de maxim 3 ori și am repetat odată .Mi s-a vb foarte urat și după meci ...și în timpul meciului crize de nervi...nu am reacționat și nu am cedat;si sunt împăcat sincer chiar dacă nu m-am calificat,seara buna C'mon!

          Comentariu


          • Postat în original de Anadirlea Vezi post
            E a mea. Mulțumesc. Cum as putea întra în posesia ei?

            Comentariu


            • Postat în original de Bogdan Oprea Vezi post

              E a mea. Mulțumesc. Cum as putea întra în posesia ei?
              Urmareste anunturile de pe OLX de azi

              Comentariu


              • Felicitari, Birtalan Casian! La 10 ani abia impliniti, abia venit de la hobby cu mp 10.8, la al 2-lea tau turneu categ Avansati, locul 3, dupa o semifinala stransa (2-3).

                Comentariu


                • Postat în original de neluturap Vezi post
                  Felicitari, Birtalan Casian! La 10 ani abia impliniti, abia venit de la hobby cu mp 10.8, la al 2-lea tau turneu categ Avansati, locul 3, dupa o semifinala stransa (2-3).
                  Meciul din semifinale dintre Casian si Petru a fost cel mai fain meci pe care l-am vazut in Amatur: intensitate, lovituri superbe, schimburi care au ridicat pulsul celor de langa masa peste 100, scorul foarte strans din setul 5, Singur regret pe care il am este ca nu am avut inspiratia de a filma si acest meci.

                  BRAVO!!!

                  Comentariu


                  • Postat în original de Bogdan Oprea Vezi post

                    E a mea. Mulțumesc. Cum as putea întra în posesia ei?
                    0755057282 Neluțu

                    Comentariu


                    • Sau te inscrii in 3 martie la Aiud

                      Comentariu



                      • Comentariu


                        • Postat în original de Tofenfor Vezi post
                          Sau te inscrii in 3 martie la Aiud
                          Sau Aiud / Teius ... vedem
                          TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                          Comentariu


                          • Postat în original de petru borsan Vezi post
                            vreau sa multumesc pentru azi tuturor oamenilor ce mau sustinut si mau ajutat.vreau sa ii multumesc doamnei ana si domnului nelutu pentru incurajari si pentru ajutorul oferit.a fost un turneu minunat
                            Felicitari,bafta si pe viitor!

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X